Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Racer said:

bet izskatās, ka būs jāatceļ. :( 

Nah? Lotenes reiss atcelts vai viesnīcas rezervācija? 

Nah visu šo! Ja tam triperim būs tevi jāatrod, tāpat atradis.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Ja tam triperim būs tevi jāatrod, tāpat atradis.

Citiem vārdiem sakot:

2020.03.4. , 08:50, abi teica:

Пять человек из шести подтвердят, что русская рулетка совершенно безопасна!

@rubb, tik pat labi vari lekt priekšā braucošam vilcienam, varonīgi kliedzot "ja būs lemts, ..."

Ne velti saka, ka katrs pats savas laimes kalējs.

 


Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Bailes.

Piesardzība?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu skatoties, kā situācija attīstās ne tikai tālākās, bet arī tuvās valstīs, tagad kaut kur braukt, kā arī ārzemēs strādājošajiem apciemot palicējus Latvijā - nu tas īsti ar veselo saprātu nav savienojams. Ja pats uzprasās uz problēmām, neglābs nekas - ja nu vienīgi visur pārvietosies kosmonauta skafandrā :D .

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, binary said:

Ne velti saka, ka katrs pats savas laimes kalējs.

Perfekti! IMHO protams. Histērija ap šo lietu ir vienkārši sviests!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Nah? Lotenes reiss atcelts vai viesnīcas rezervācija? 

Nah visu šo! Ja tam triperim būs tevi jāatrod, tāpat atradis.


klau, Tev mēnešreizes vai švaki ar galvu?!?! Kā vispār ko šādu var pateikt?! Tad jau zoodārzā iekāp pie tīģeriem un uzspēlē ļeckas ar viņiem. ;) 
Man personīgi nav bail saslimt pašam, bet es negribu, nepārdzīvotu, ja manis dēļ saslimtu kāds tuvs cilvēks, es kādu inficētu... un nedod Dievs vēl ar letālām sekām...

 

Šodien biju pie dakteres un prasīju par šo vīrusu viņas domas... viņa teica ka tomēr ir baigi liela nevajadzīga panika... daktere arī uzskata jocīgi ka ir ceļošanas ierobežojumi utt... un es viņai prasīju, ko viņa darītu ar slēpošanu Austrijā - viņa teica ka laikam nelidotu, bet brauktu ar auto + dziivotu mazākās viesu mājās un neietu uz baigi lieliem publiskiem pasākumiem... bet nu kalns, svaigs gaiss, kustība esot labi... 

 

lielākie riski ir vecāka gada gājuma cilvēkiem - astmātiķiem (mana mamma), ar asins recēšanas problēmām, diabētiķiem, tiem kam ir stenti... kaut kā tā...

 

tā kā @Racer es arī nezinu ko darīt... es gan tikai par stūrēšanu ar auto biju domājis...

 

Link to comment
Share on other sites

Vājais posms ir lidojums uz Vīni, pēc tam ir īres auto un Gašteina. Lidosta, tranzītpasažieri utt. rada nedrošības sajūtu. Pēc tam jau po - mājiņa kalnos un svaigs gaiss. :) 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

Man personīgi nav bail saslimt pašam, bet es negribu, nepārdzīvotu, ja manis dēļ saslimtu kāds tuvs cilvēks, es kādu inficētu... un nedod Dievs vēl ar letālām sekām...

Man arī tāda pat situācija. Man piekāst par sevi, bet ņemot vērā ka stipri apgrozos gan sabiedriskajā transportā un visur citur, baidos brīvdienās braukt uz laukiem, kur man ir ar vēzi elpceļos slims tēvs.. Jo tur gadījumā sekas toč būs letālas..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Vājais posms ir lidojums uz Vīni, pēc tam ir īres auto un Gašteina. Lidosta, tranzītpasažieri utt. rada nedrošības sajūtu.

Po par lidojumu - brauc ar auto no LV.

Link to comment
Share on other sites

Viens ir līdz turienei tikt.. otrs.. ka tik nesanāk piespiedu atvaļinājums 2u papildus nedēļu garumā tur vai šur...

 

kā arī pareizi ir pateikts.. štrunts par sevi.. bet mēdz būt apkārtējie/radinieki u.c. cilvēki, kas tomēr ir riska grupās.

 

Izklaide galu galā nav gluži 1ās nepieciešamības lieta. Lidot, braukt.. utt katrs pats var izlemt, bet vai vajag... tas jau cits jautājums.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

Nah? Lotenes reiss atcelts vai viesnīcas rezervācija? 

Nah visu šo! Ja tam triperim būs tevi jāatrod, tāpat atradis.

Neviļus nāk prātā frāze par personām ar pazeminātu sociālo atbildību! ?

Link to comment
Share on other sites

androidz
1 stundu atpakaļ, rubb teica:

Nah visu šo! Ja tam triperim būs tevi jāatrod, tāpat atradis.

Toč padebīls. Visdrīzāk Racer un pat Tu, ja saslims paklepos, papuņķosies un viss būs labi, bet padomā par to kas ir lielākajā riska grupa - tie ir veci cilvēki, cilvēki ar novājinātu imunitāti, cilvēki ar plaušu slimībām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , androidz teica:

lielākajā riska grupa

ja objektīvi ņem, tad pie jebkuras respiratoras slimības.. gripas, plaušu karsoņa utt..

Link to comment
Share on other sites

androidz

Protams, tikai kura respiratorā slimība ir 2x lipīgāka un ar 20x lielāku letālu gadījumu salīdzinājumā ar gripu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , androidz teica:

Protams, tikai kura respiratorā slimība ir 2x lipīgāka un ar 20x lielāku letālu gadījumu salīdzinājumā ar gripu?

No kurienes dati?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , androidz teica:

20x lielāku letālu

vispār jau tikai 3-4x..

Link to comment
Share on other sites

androidz
(labots)

2% no saslimušajiem nomirst - ofic. statistika un tad jāpagūglē dati par gripu. Par gripu gan statistika ir dažāda un atšķiras no valsts un valsti, droši USA varētu būt ar visprecizāko statistiku tur esot 0.1%,

https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-death-rate/#comparison

 

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

vispār jau tikai 3-4x..

Būtu jau labi, bet huju... Un vispār kur tu tādu ciparu atradi? Tīri vai ineterasanti palika.

 

Kaut vai šeit: https://www.nytimes.com/2020/02/29/health/coronavirus-flu.html

"On average, seasonal flu strains kill about 0.1 percent of people who become infected. The 1918 flu had an unusually high fatality rate, around 2 percent."

 

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu vienmēr jau var būt sliktāk, MERS ap 35% pļāva nost. Tipa tur jā, nu šoreiz ir labāk, bet hvz kā būs nākamreiz, kad no kaut kāda prusaku tirgus izplatīsies draņķis ar COVID lipīgumu, inkubācijas periodu un MERS mirstību, tad gan var normāls restarts aiziet. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , androidz teica:

2% no saslimušajiem nomirst - ofic. statistika

Ja izdala Itāliju, tur tas procents tagad augstāks.

Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 14 minūtēm , Gestapo teica:

Nu vienmēr jau var būt sliktāk, MERS ap 35% pļāva nost.

Es neesmu pētījis cik MERS ir līpīgs, tas ir ļoti būtisks faktors. Pēc statistikas, viens ar kroni slimais aplipina 2x vairāk nekā viens ar gripu slimais. Un tas ir sūdīgi.


Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Ja izdala Itāliju, tur tas procents tagad augstāks.

Tātad reālitātē saslimušo ir vairāk, vai arī otrs scenārijs, Itāļu penzīši aktīvi ceļotāji.

Link to comment
Share on other sites

Itāļu oficiālais paziņotais cipars pirms pāris dienām bij 3.4%. T.i. 34x vairāk nekā parastai gripai

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Es visu saprotu, bet kādēļ ir jāizpērk tualetes papīrs? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Es visu saprotu, bet kādēļ ir jāizpērk tualetes papīrs? 

Kad apkārt būs pilns ar kroņvīrusainajiem, visi viņi šķaudīs, klepos un spļaudīsies uz visām pusēm, ar tualetes papīru varēs ērti viņu slienas no sevis noslaucīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

tualetes papīrs

viens no simptomiem ir caureja :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

A ja nopietni, tad tas ir pietiekami lēts lai jebkurš varētu uztaisīt nelielu krājumu, ļoti apjomīgs, lai ikdienā nebūtu jau uztaisīti pietiekami krājumi, bez tā ir viegli nonākt pagalam neveiklā situācijā. Var gadīties saķert skrejamo, vai rotavīrusu rijot krīzes pārtiku vai nesvaigu ūdeni. Ir vispārzināms fakts ka Uhaņā pat medicīnas personālam ir milzīgas problēmas ar higēniskajām paketēm, respektīvi, to neesamību. Visam braucot tiešām pilnīgi tartarari – tualetes papīrs būs viena no lietām kas tiešām ātri vien sāks trūkt. Inficētiem šķaudītajiem, pēc katras šķavas ir nekavējoties jāizmet lakatiņš – tualetes papīra strēmelīte šajā gadījumā ir daudz ekonomiskāka nekā papīra dvieļi vai papīra kabatas lakatiņi. Tualetes papīru var lietot dvieļa vietā, lai nebūtu jāslaukās inficētā apšķaudītā dvielī.

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vienmēr ir krāns.. nomazgāt dupsi taču nav tik grūti :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

tualetes papīrs būs viena no lietām kas tiešām ātri vien sāks trūkt.

Afrikā un austrumos, tualetes papīrs ir tikai tūristiem! Pie liela mitruma un karstuma pakaļa ir jāmazgā, nevis ar papīru jāberž!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Pirms 6 minūtēm , abi teica:

tualetes papīrs būs viena no lietām kas tiešām ātri vien sāks trūkt

Njāa. Kādreiz varēja mierīgi iztikt ar avīzi. Bet tagad - ar planšeti vai monitoru šo procedūru izveikt būs ļoti sarežģīti :D.

Kaut kad vēl padumjajos laikos, ceļojumā pa Uzbekiju, vienā tūristu nometnē (ja to tā var saukt) uzzināju, ka ūdens dušā ir reizi mēnesī, bet lūk vienai delikātai procedūrai izmantojot nevis avīzi, bet smiltis :D.

Labots - raiviic
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 7 minūtēm , abi teica:

A ja nopietni, tad

drīz būs vasara, un latvāņiem lapas ataugs 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Zin... teica:

kādēļ ir jāizpērk tualetes papīrs? 

Youtube daudzos apokalipses gaidītāju video šis pie top priekšmetiem. Iespējams, tāpēc arī ažiotāža.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , alusbundza teica:

drīz būs vasara, un latvāņiem lapas ataugs 

Cerams ka abinieks lietos. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
19 hours ago, Zin... said:

kādēļ ir jāizpērk tualetes papīrs

Lūk. Man šis ir vienmēr aktuāls! Mājā nav  atejs papīrs!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Tualetes papīra dēļ ir bijuši kautiņi Austrālijā, izpērk Anglijā, bet Rīgā vēl var nopirkt pat pa akcijas cenām.

Šorīt viena angliete FB bija ielikusi ar komentāru "Dealer spotted in West Pilton"

 

Pp.jpg

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 6 stundām , CAP teica:
pirms 6 stundām , androidz teica:

20x lielāku letālu

vispār jau tikai 3-4x..

Gribētos gan, vai ne? :) Un saslimušo skaits noteikti arī ir mērāms simtos.

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/

cases - 114,044

deaths - 4,003

mirstība - 3.51%

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza, dati par "2019–20 seasonal flu"

world population - 7.75 billion

people infected (est) - 10% (800 million)

deaths - 450,000

mirstība - 0.05625%

Ja var ticēt wiki, tad trešdaļa gripu vispār izslimo asimptomātiski.

 

Es pat teiktu, ka tā atšķirība ir krietni lielāka nekā 20x...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Pēc taviem datiem 40x


P. S. Vai pat 80x

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Šķiet ka vajadzētu vērtēt, vai tuvoties vispār Rīgas lidostai..?

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Šodien pie manas mājas Teikā arī bija ātro ekipāža... pilnā ekipējumā iznāca ārā... bija pēc analīzēm...

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...