Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Ronalds

Itālijā aizlieguši bēres. Hmm....  Moš mirt arī aizliedza? :D 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

tu neesi <sputnik.lv>  vai <rt.com> "žurnālists"?

 

Skaidrs ka esmu! :D 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Itālijā aizlieguši bēres. Hmm....  Moš mirt arī aizliedza? :D 

Tu vēl joprojām uzskati, ka "panika" un "ažiotāža" ar un ap kroņavīrusu ir farmaceitu/masonu/reptoloīdu/nubiru sazvērestība?

Link to comment
Share on other sites

Angļu valodu gan nekad neesmu mācījies (tā gan), bet arī es angļu ziņās tā kā nepārprotami sapratu ka bēru ceramonijas ir aizliegtas.

 

P.s. Speciāli apskatījos vārdnīcā funerals, nu ir taču tās bēres. Par ko tad aizgāja ecēšanās???

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam labs jautājums: tuvojās Lieldienas, bet ''īsteni ticīgam'' Itālim ( un ne tikai) jādodas uz baznīcu . A tur cilvēku ''blīvums'' nevājš. Arī bēru gadījumos savācās vai nu baznīcā vai sēru ceremonijas zālē...  Ja vēl ņem vērā baznīcas apmeklētāju vidējo vecumu, tad var būt kā būt.

Link to comment
Share on other sites

Es tā pie sevis nospriedu ka itāļi aptaisīja pakaļkājas ar to karantīnu – nespēja reāli to nodrošināt atsevišķiem reģioniem un tad nu uzlika visai valstij.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , androidz teica:

sazvērestība

es gan nekur neesmu manījis, ka viņš lietotu šādu jēdzienu.. cik atceros runa ir tikai par nevajadzīgu masu psihozi, paniku utt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , androidz teica:

Tu vēl joprojām uzskati, ka "panika" un "ažiotāža" ar un ap kroņavīrusu ir farmaceitu/masonu/reptoloīdu/nubiru sazvērestība?

Ko tur uzskatīt vai neuzskatīt. Rēķini pats. Ķīnā 1,4 miljardu iedzīvotāju, no koronavīrusa nomiruši tikai apmēram 3000, sanāk 0,0002 procenti, smieklīgi maz... Latvijā vispār. No parastās gripas nomira 14, no koronavīrusa 0, pat sarēķināt nevar, cik reižu parastā gripa šausmīgāka par farmaceitu/žurnālistu/politiķu... (vajadzīgo pasvītrot) izdomāto sazvērestību.

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Sacelt situācijai galīgi neatbilstošu paniku par problēmu mums iemācījās jau pirms 4 gadiem "bēgļu krīzes" laikā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , e = d teica:

Sacelt situācijai galīgi neatbilstošu paniku par problēmu mums iemācījās jau pirms 4 gadiem "bēgļu krīzes" laikā.

Būtu tuvāk robežai (ne Latvijas), varbūt dziedātu citu dziesmu.


Bet vispār brīžam rodas iespaids, ka daži uzskata - viss, kas viņiem ir (dzīvesveids, dzīves kvalitāte, brīvā laika pavadīšanas iespējas, izvēles iespēja to un šo, iespēja balsot utt utjp) ir tik pašsaprotami, nav nekādā veidā atkarīgs no tā, ko kāds ir darījis pirms 100-70-30-5 gadiem un vispār "citādāk taču pat būt nevar".

Link to comment
Share on other sites

Dziesma jädzied atbilstoši vietai kur esi, nevis jafilozofē.

Link to comment
Share on other sites

Es nefilozofēju. Es tikai dzīvoju 21. gadsimtā, nevis viduslaikos, kad pat 1k km skaitījās "tālu".

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 42 minūtēm , Stasss teica:

Te tā bilde par nogalināšanu

Apakšā zem bildes bija jābūt uzrakstam: "Ja tu šito visu lasi, tevi bailes nenogalinās!"

Link to comment
Share on other sites

Tā vien nagi niez vietējos trampus nosūtīt uz Lombardiju ar biļeti vienā virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , abi teica:

nagi niez vietējos trampus nosūtīt uz

Tev nav tik daudz vecu pannu!:biggrin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kažokos ietīs. :D


Pirms 7 minūtēm , jema teica:

Tev nav tik daudz vecu pannu!:biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 2 stundām , CAP teica:

cik atceros runa ir tikai par nevajadzīgu masu psihozi, paniku utt..

Ak dies, nu pamēģini drusku padomāt par ofic. faktiem un statistiku, atkārtošu:

1) 2x lipīgāka par gripu;

2) saslimšanas gadījumā, mirstība ir 20x lielāka;

3) Izplatās līdzīgi kā griba;

4) skat punktu 1) un punktu 3) un pasaki man lūdzu, kas neļaus (neļauj) kronim izplatīties kā gripai? Ne šodien, ne rīt, ne gada laikā, bet kaut kādā noteiktā laika griezumā. 


pirms 2 stundām , vvv teica:

Ko tur uzskatīt vai neuzskatīt. Rēķini pats. Ķīnā 1,4 miljardu iedzīvotāju, no koronavīrusa nomiruši tikai apmēram 3000, sanāk 0,0002 procenti, smieklīgi maz... Latvijā vispār. No parastās gripas nomira 14, no koronavīrusa 0, pat sarēķināt nevar, cik reižu parastā gripa šausmīgāka par farmaceitu/žurnālistu/politiķu... (vajadzīgo pasvītrot) izdomāto sazvērestību.

Un kāda statistika būs pēc gada vai diviem vai trīs? Reizinam gripas ciparus ar 20. Daudz tas vai maz, neņemšos spriest. Noteikti tas nav sīkums, bet nav arī iemesls pārdot pēdējo kažoku un iepirkt sāli, griķus, tualetes papīru vai raktu bunkuru pie Bundžas mežā.

Link to comment
Share on other sites

androidz
1 stundu atpakaļ, abi teica:

Tā vien nagi niez vietējos trampus nosūtīt uz Lombardiju ar biļeti vienā virzienā.

Ko tu piefisies trampam, viņš tev kāpņu telpā piedirsa, vai spuldzīti sasita?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 1 stundas , abi teica:

Tā vien nagi niez vietējos trampus nosūtīt uz Lombardiju

Kā zinām, ir viena cilvēku kategorija, ar kuru strīdoties, var nolaisties , tfu, protams pacelties līdz viņu līmenim un tad tikt sakautiem :D . Tāpēc ignorējam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , androidz teica:

pamēģini drusku padomāt

tiešām.. iesaku mazliet padomāt :))

Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 26 minūtēm , Tuubijs teica:

Man tāds čujs, ka tas bija tieši Tev adresēts :D

Tas bija sarkasms. Es uzdevu konkrētu jautājumu, labprāt dzirdētu atbildi, tiešām interesanti, pretī saņēmu - ieteikumu padomāt. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , androidz teica:

Ko tu piefisies trampam, viņš tev kāpņu telpā piedibens, vai spuldzīti sasita?

Slinkums katreiz rakstīt garu triādi – galvā sists melīgs, plānprātīgs, pretīgs idiots. To visu var aizvietot ar 6 latīņu burtiem bez garumzīmēm un reģistra maiņas

Link to comment
Share on other sites

Te ir raksts par citu vīrusu kura radīto slimību ir izdevies "pilnībā izārstēt" , bet ne jau nu tikt vaļā no vīrusa. Pirms muldam, izlasam rakstu līdz galam. Ieliku vien tāpēc ka vietējie BOOT trampi tic pasakām ka vīrusu ir iespējams izārstēt.

https://www.bbc.com/news/health-51804454

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Salas personāžam izrādās Francijā ir tuvi radinieki, saprāta brāļi un māsas.

 

Pierādot gan cilvēku neatlaidīgo dabu, gan neapdomību pret izveidojušos situāciju, pasākumā pulcējās apmēram 3500 cilvēku, lai kopīgi atdarinātu Smurfus un dotos gājienā uz Landerno, Francijā.

Fotogrāfijās redzams, cik iespaidīgi un mulsinoši izskatās tik liels par ziliem ļaudīm sakrāsojies cilvēku pūlis, taču galvenās bažas rodas, aizdomājoties par to, cik tālu šis vīruss varētu izplesties tikai no viena inficēta Smurfa.

Tikai vienu dienu pēc rekordlielās satikšanās, Francijas valdība izsludinājusi aizliegumu rīkot pasākumus, kuros apmeklētāju skaits pārsniegtu 1000 cilvēku. Nav izslēgts, ka lēmums pieņemts pēc tam, kad nācās noskatīties uz milzīgu cilvēku pūli, kas sanākuši kopā koronavīrusa uzliesmojuma laikā.

 

https://www.apollo.lv/6918915/mes-to-aizsmurfosim-prom-spitejot-koronavirusa-uzliesmojumam-francija-notikusi-lielaka-smurfu-satiksanas

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 2 stundām , CAP teica:

tiešām.. iesaku mazliet padomāt :))

Jā! Parādījās jauns vīruss, iespēja nomirt šodien palielinājās pa 0.00001% 

Bet - panika, karantīna... Izskatās ka vīruss ir jaunu ekonomisko krīzi izraisījis.  Un tas jau ir nopietni. Pašu vīrusu mēs visticamākais nesastapsim, bet sekas jūtam jau tagad... :(  

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nnnnēēē, nepiekrītu. Sastapt tomēr ir pārmēru liela iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Tā, dzēsiet mani ārā no foruma, jo man ir paaugstināta temperatūra, gan jau pārējais arī būs klāt! Piedod Bonifācij, ja šo lasot būšu tevi aplipinājis.

Interesanti man jau izvēlēties kapakmeni? :D

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

androidz
1 stundu atpakaļ, abi teica:

galvā sists melīgs, plānprātīgs, pretīgs idiots.

Tikko kā raksturoji standarta politiķi.


Pirms 47 minūtēm , Ronalds teica:

Jā! Parādījās jauns vīruss, iespēja nomirt šodien palielinājās pa 0.00001% 

Bet - panika, karantīna... Izskatās ka vīruss ir jaunu ekonomisko krīzi izraisījis.  Un tas jau ir nopietni. Pašu vīrusu mēs visticamākais nesastapsim, bet sekas jūtam jau tagad...

1) Šodien jā, pilnīti piekrītu.

2) Pamato, kāpēc nesastapsim vīrusu, kas ir tikpat līpīgs un vēl lipīgāks par gripu?

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AVilks teica:

Tā, dzēsiet mani ārā no foruma, jo man ir paaugstināta temperatūra, gan jau pārējais arī būs klāt!

Ienākot forumā uzvelc sejas masku.

Ja nopietni, turies vecīt, lai veselība tev atgriežas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Veseļojies, vecīt!

Varbūt paliks vieglāk ja atzīšu ka arī es kādu nedēļu jūtos draņķīgi ? uz robežas ar saslimšanu. Sanāk daudz ar vīrusainajiem kontaktēt profesionālu iemeslu dēļ.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...