Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Ar to, ka tas ir veikts skolās, reālā vidē… ietverot cik atbildīgi vai rotaļīgi dažāda vecuma bērni pret to izturas!

Un ar to, ka marrtins ar savu domu gājienu, vispār nav ņemams par pilnu! 

Labots - Regisss
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

Un ar to, ka marrtins ar savu domu gājienu, vispār nav ņemams par pilnu! 

Un Tu esi? Ja? Tev gadījumā nav deputāta šlipsīte un "nauda ir tik daudz kā nekad nav bijis" Tev ir savs viedoklis, man ir savs, bet mans viedoklis ir tuvāks @marrtinsviedoklim. Pie tā arī paliksim.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

ka vīruss sūds… ka šī ir afēra…

Ir jau arī. Un daži nez kāpēc cenšas sev uzlikt klapītes uz acīm un iegalvot ka nav. :D 

 

Pirms 41 minūtēm , usver teica:

Sezonā agrāk bija ap 50 mirušo no gripas. 

Šobrīd tas ir mirušo skaits nedēļā

Nepārspīlē. 

Link to comment
Share on other sites

Nē, visiem ir jāsēž maskās. Pat programmējot dzīvokļos, tas uzlabos kvalitāti un samazinās laiku testēšanai, labošanai utml utjpr. 

Noteikti. 

 

Maskā dzimu, maskā augu, maskā mūžu nodzīvoju. 

Līdzīgi kā perestroikas laika mantra, aizvietojot " maska" ar rinda. 

Gaidu casual CRUD datoriķu mīnusus, LOL. Iepriekš jau pateicos. 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Achat, pats nesen pārmetoši rakstīji par cilvēku šķiru, kam galvenais, ka pašiem viss dzīvē labi, bet kam nav tik labi - tie l*hi. Un pat starp programmētājiem, izrādās, ir l*hi - tie, kas programmē "crud". 

 

Tagad pašam rosinājums koplietošanas telpās uzvilkt masku raisa neizprotamu aizvainojumu un bērnišķīgu kasīšanos. Nopietni?

 

Pats esmu ļoti daudz nostrādājis veikalā, un līdz pat pensijai mamma arī vadīja veikalu, visu pati darot. Arī kovida sākumā, pati maskā dzīvojot un regulāri dezinficējot visu. Gādāju viņai līdzekļus un repiratorus. Ko vajag, to vajag. Tagad datoriķi rauks degunus, ka viņi visu labāk zina, paģēr labākus apstākļus un tādai pārcilvēku kastai maskas par prastu?

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mums tauta ir gudra. Ebrejus pazīst kā labi iekārtojušos un tālredzīgus, bet mūsējie ir nesalīdzināmi gudrāki - katrs trešais zina, ka potes ir inde. Stāstu par vectēvu pie dārziņa jau uzrakstīju. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@ruukjis visu cieņu.

Pirms 2 minūtēm , usver teica:

potes ir inde

Es jau minēju, ka potes konkrēti uz manu organismu ir atstājušas nepatīkamu ietekmi. Vēl dzīvoju, bet diskomforts jūtams. 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ruukjis said:

Paga, paga, visiem jau nevajadzēja būt vakcinētiem? Ko vakcīnas nestrādā?

Uz kuras plānetas dzīvo? Vakcinācija dara ko? Padara par supermenu un nemirstīgo?

Jeb, var būt, samazina risku saslimt smagi un līdz ar to atveseļoties ātrāk? Kā sekas samazina izplatīšanās risku?🤔

Tā darbojas visas vakcīnas. Jeb COV ir kas īpašs un nedarbojas parastie likumi, tie ir īpaši?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

Jeb, var būt, samazina risku saslimt smagi un līdz ar to atveseļoties ātrāk?

Protams! Uz sevis pārbaudīju.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Es te parēķināju.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jaunatklato-covid-19-gadijumu-skaits-atkal-parsniedz-10-000-mirusi-11-slimnieki.a442187

Pēdējās 24 stundās veikti 27 098 Covid-19 testi un reģistrēts 10 501 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 4294 ir nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 6207 ir vakcinēti.

10 tūkstoši kopā, 6 vakcinēti, 4 nevakcinēti

taču vakcinētie kopā ir astoņdesmit procenti.

Tātad 4 reiz lielāka kopa dod tikai pusotras reizes vairāk vairāk inficēto.

Parēķināsim tālāk - ja 80 procenti vakcinēto no savas pārstāvniecības dod 6 tūkstošus dienā, tad 20 procenti vakcinēto dos ceturto daļu. 1.5 tūkstošus.

Pēc šādas matemātikas, ja būtu simts procenti, kopējais inficēto skaits būtu 6 plus 1,5 tūkstoši kopā 7.5 tūkstoši.

Bet ir 10 tūkstoši.

Tātad, tāpēc ka visi nav vakcinēti, katru dienu ir 2.5 tūkstoši vairāk inficēto.

Katrs ceturtais.

Tagad parēķināsim, kas būtu, ja visi būtu nevakcinēti. Ja divdesmit procenti nevakcinēto katru dienu nodrošina 4 tūkstošus inficēto, tad simts procenti dod 5 reizes vairāk, tas ir, 20 tūkstošus. Divreiz vairāk, kā tagad.

Pie tam, mēs jau zinām, ka nevakcinētie slimo smagāk. Ilgāk izplata arī.

Tad ko, vakcinēšanos nekādi nevajag stimulēt un atalgot, ja sabiedriskais labums daudziem neko daudz nenozīmē?

Tāds lūk, vienkāršots aprēķins.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@x_rays, ar ko tas organisms tik īpašs? Vai arī nekā īpaša, vienkārši biedēji viņu, ka "tūlīt indi potēsim un viss, hana tev.."?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , usver teica:

ar ko tas organisms tik īpašs?

Ne ar ko, iedomājies. Bet pēc būstera decembrī vēl joprojām tirpst viss kreisais sāns. Tagad mums ir februāris jau. Bet tā taču nevar būt, narratīvā nav paredzēts :D pats labakais bija ka to 3. poti nejuta vispar. Viss sākās nākamā dienā pēc pamošanās tad kreiso roku pakustināt bez sāpēm nevarēja. Pēc tam palika labāk, bet tirpšana ir vēl joprojām. 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , usver teica:

Pēc pirmajiem 2 viss bija labi? Un kas bija trešā? 

2 astras un phizer boosters. Pēc pirmas astras reakcijas novelotas, tipa izdoma pielikt pirkstu pie deguna, bet saproti ka paris mikrosekundes pa vēlu. Tāpēc atturejos no braukšanas ar auto. Pēc otras it ka nekas, bet pec phizera šitadas herņas, kas netaisas pariet. Vot takije vot ģela.

 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc astras pirmās - uz salas dzīvo? Mums te Pfizer stūma pirmajam publiski pieejamajam vilnim, bet astra dabūja tikai sākumā - mediķi, skolotāji un citi prioritātie.

Līdz šim personīgi nepazīstu nevienu, kam būtu ilgtermiņa problēmas no potes. No izslimošanas - tas gan. Ļoti sabojātas plaušas vai sirds nevelk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , usver teica:

Bet kāpēc astras pirmās - uz salas dzīvo?

jā uz salas. pirmā bija aš martā. dabuju stundu pat rinda stavet :D man vienkārši darbs tads, ka nakas pa hospitaliem dzivoties un desmitiem cilveku dienā satikt. tāpēc arī sapotejos. Nu un deļ celošanas protams. Ja mācētu rakt burkānus vai lasīt sēnes, loģiski ka nepotetos :D 

Pirms 25 minūtēm , usver teica:

Ļoti sabojātas plaušas vai sirds nevelk.

Nepīpāju, domāju ar plaušām viss ok. Ceru, ka ar sirdi arī, nu vismaz neesmu pagaidām novērojis problēmas.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, usver teica:

Ebrejus pazīst kā labi iekārtojušos un tālredzīgus,

jā, žīdijā tagad saslimstība kosmosā, tas nekas, ka 4 -5 potes saņēmuši

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

Tā darbojas visas vakcīnas. Jeb COV ir kas īpašs un nedarbojas parastie likumi, tie ir īpaši?

1. Tu piesienies semantikai.

2. Bet ja reiz pats uzprasījies - vari man nosaukt vēl vienu vakcīnu ar tik zemu efektivitāti?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ruukjis said:

Bet ja reiz pats uzprasījies - vari man nosaukt vēl vienu vakcīnu ar tik zemu efektivitāti?

Google bans? Ja tā interesē, tad gripas potes efektivitāte - 40-60%, Cov ir efektīvāka...

Par ko īsti jautājums?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

gripas potes efektivitāte - 40-60%, Cov ir efektīvāka...

Nekad man nav bijušas gripas potes. Un nebūs, cerams. Bet c19 ir politiska nevis medicīniska pote, manuprāt, par ko liecina QR kodu nepieciešamība.

Link to comment
Share on other sites

Politiska, jo glābj dzīvības un pasargā citus no masveida ziepēm? Lai nu būtu.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , rubb teica:

Politiska, jo glābj dzīvības un pasargā citus

Nopietni? :D Tu tam tici? Potētie tak tāpat slimo. Jā es pavilkos toreiz noticēju Buratīno. Bet tagad esmu palicis skeptiķis. Zato man ir QR kods :D

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , usver teica:

Skolās nevar garantēt visu noteikumu 100% izpildi (morgā var, tur klientu brīvība ir ierobežota ar to fizisko stāvokli), bet iespēju robežās tomēr cenšas.

Šito nesapratu.

Kāpēc morgā var garantēt noteikumu 100% izpildi? Grozies kā gribi, morgā noteikumus jāpielāgo klientu stāvoklim. Nu nevar morgā ieviest noteikumu, ka pl.8 visiem jāpieceļas kājās un trīs reizes jāpietupjas, un cerēt, ka šis noteikums tiks izpildīts.

Ja reiz velc paralēles ar morgu, tad var vilkt paralēles arī pretējā virzienā - ieviestajiem noteikumiem jābūt tādiem, lai iesaistītie cilvēki tos pildītu.

 

Mūsu bērna skolā atcēla auduma maskas (vismaz pirmklasniekiem). To vietā dos kaut kādas ar šādu uzrakstu:

Contains a biocidal product to preserve freshness. Ethyl alcohol, Ammonia, aqueous solution, and Silver nitrate. (lai arī ko tas nozīmētu)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , rubb teica:

Cov ir efektīvāka...

Ne īpaši:

https://www.healthdata.org/covid/covid-19-vaccine-efficacy-summary

Jautājums: ko tu man piesējies par ironisku piezīmi?

 

Es neesmu pret vakcīnām. Kā viņas strādā es zinu. Bet masku lietošanu skolās, neatbalstu. Viss. Nekādu zemtekstus. Varat man nepiekrist, neba dēļ manas burkšķēšanas kāds mainīs likumdošanu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , usver teica:

Biedra pieminētais vienā piegājienā apslimstošo skolēnu skaits klasē (pēc maniem novērojumiem - drusku vairāk, 10 ģimenes tagadējā karantīnas reizē), bet 25-27-30 ir aptuvenais kopējais skolēnu skaits klasē.

Ir kaudzīte cilvēku, kuri "nespēj saslimt" ar covid. Cik nav dzirdēti gadījumi (arī pirms vakcīnām), kad ģimenē viens saslimst, pārējie staigā veseli.

Ar omicronu ir kaut kā krietni citādāk? Tas 100% aplipina visus, kam tiek klāt?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, x_rays said:

Nopietni? :D Tu tam tici? Potētie tak tāpat slimo.

Vēlreiz. Potes (jebkuras) paredzētas kam?

9 minutes ago, ruukjis said:

Ne īpaši:

Apskatījies pats to informāciju? Kas tur ir teikts par galveno - "Severe disease" ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Potes (jebkuras) paredzētas kam?

Lai nesaslimtu. Kam tad vēl? Tev ir citas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Vai saproti ar ko atškiras saslimt viegli vai smagi? Vai atškiras ja pārslimo kā sīkumu, vai ir ziepes?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Vai saproti ar ko atškiras saslimt viegli vai smagi?

paga paga. Pote sākotnēji bija "tipa garantija" ka nesaslimsi vispār. Pēc tam kad reālajā dzīvē izrādījas, ka tā nav, narratīvu nomainīja uz nesaslimt smagi :D 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , x_rays teica:

Lai nesaslimtu. Kam tad vēl? Tev ir citas idejas?

Vai ērču encefalīta pote garantē, ka nesaslimsi, ja ērce iekodīs? Nē... toties ka pārslimosi viegli, to gan garantē.

Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Pote sākotnēji bija "tipa garantija" ka nesaslimsi vispār.

Vispār jau neko tādu nereklamēja... visu laiku teica ka atvieglos saslimšanu!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, x_rays said:

Pote sākotnēji bija "tipa garantija" ka nesaslimsi vispār.

Iespējams, ka ko palaidu garām. Kur tādu infu rāvi? Labprāt redzētu linku uz tādu info...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

Vai ērču encefalīta pote garantē

vai ērču encefalīta potes esamība pieprasa QR kodu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Es te parēķināju.

Kad rēķini, tad neaizmirsti ņemt vērā vecuma grupas.

Pirms kaut kāda laika bija info - 40% inficēto bija bērni vecumā līdz 19 gadiem. Viena no vismazāk vakcinētajām grupām, ja ne patik mazākā.

Link to comment
Share on other sites

Just now, x_rays teica:

vai ērču encefalīta potes esamība pieprasa QR kodu?

Vai ar ērču encefalītu var saslimt braucot sabiedriskajā vai teātrī vai sapulcē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , rubb teica:

Apskatījies pats to informāciju? Kas tur ir teikts par galveno - "Severe disease" ?

Paga, paga,   gripai nemaz nav tāds "smagi saslimt". Šis termins vispār ir ieviests kopā ar Covid...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...