Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

ka viens šāds raksts par "zvērībām" Katoļu Baznīcā parādījās tieši pēc tam, ka Roma pateica, ka nelaulās gejus... Sakritība

Raksts, skaritība... kāds tam sakars ar reāli cietumā sēdošiem priesteriem? Veselu baru cilvēku nepatiesi notiesāja?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nevaru tik daudz izdzert. Nolūztu.

Man tiko kaimiņš atveda litru. Priekā! Jau otro dienu neriebstu, tikai nevaru pie stūres sēsties.

Matej apstāsties, bet mūs vienos kapos glabās, savulaik tādi izpirdeļi, kā tu, citādāk domājušos, vai bez pieraksta, glabāja aiz kapsētas valni....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Kam pieder Linux, uz kura turās Internets, un uz kura uztaisīja Android, kuru lieto visā pasaulē? Kurai kompānijai?

Linux nevienam nepieder, jebkurš var brīvi lietot, pārveidot. Bet tālākie dzelži, softs, kas darbojas ir megakorporāciju kontrolē. Nav grūti uzzināt, ka Android pieder ASV bāzētā Google, kas ļoti daudz ko kontrolē, tā kā droši slēdz visu ārā, jo ASV tev seko.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ruukjis said:

Raksts, skaritība... kāds tam sakars ar reāli cietumā sēdošiem priesteriem? Veselu baru cilvēku nepatiesi notiesāja?

 

Pastāsti, kāda jēga katoļu priesteriem ņirgāties pār bērniem? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

Zaimot Dievu navajag! 

Dievs neeksistē. 

Pierādījums tam - uz pasaules ir savairojušies un tiek atļauts izteikties tādiem tipiem ka tev, kas noliedz vēsturi un zinātnes sasniegumus. 

 

Katoļu baznīca viņam neko nav izdarījusi... Inkvizīcija ar nekad nav bijusi un krusta kari. 

Just now, Mateushs teica:

jēga katoļu priesteriem ņirgāties pār bērniem? 

Jo katoļu mācītājiem nav ļauts sekss līdz laulībām. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

jo ASV tev seko

Viss kārtība. Tā ir dieva griba. Viss pasaulē ir dieva griba. Piz.. fui Āmen!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Un kā parasti, ja gribi uzzināt čo-pa-čom, tad paseko finansējumam

Te bija cits viedoklis, ka visu diktē ASV, bet gribētos zināt, kā tiem izdodas pakļaut Ķīnu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rubb said:

Saki, ka linux bija kad internets bija bērnu autiņos? Var būt tomēr kāds no UNIX? Droši vien svēti tici, ka Linux ir Unix, vismaz UNIX veidīgā OS :D 

 

Labi labi, es tikai smejos par Matush kompetenci :D 

 

Turpiniet par Covid, offtopiku neturpinu. 

 

Jā, ticu, ka Linux ir Unix veidīgā OS. Un tam "svēti tic" daudzi IT jomas profesionāļi. Ja melo viņi, meloju es

1 minute ago, Zin... said:

Dievs neeksistē. 

 

Jo katoļu mācītājiem nav ļauts sekss līdz laulībām. 

 

Dievs nevis eksistē, bet Dzīvo!

 

Par seksu pirms laulībām katoļu priesteriem runājot, Tu tādi figņu uzrakstīji, ka labāk nebūtu neko rakstījis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Mateushs teica:

Mūsdienu zinātne iet roku rokā ar biznesu! Tīras zinātnes, kur ir interese par cilvēka veselību, paliek arvien mazāk. Fakts. Man konkrētie ASV zinātnieki nekādas ekstras nav dzīvē devuši, un pat ja arī būtu tās man devuši, tas nenozīmē, ka man viņiem jāklanās un akli jāpieņem viss, ko viņi dod

Iet, iet, reizēm arī pārāk. Un nav arī jāklanās akurāt un akli jārij viss pēc kārtas. Bet, ASV tomēr joprojām ir viena no lielāko inovāciju medicīnā zeme, ja ne pati lielākā, tas ir fakts.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Admini, pāemauciet pēdējās cik tur tās lapas, uz topiku - evanģēlijs, jaunā un vecā derība, par un plus

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aoma said:

Admini, pāemauciet pēdējās cik tur tās lapas, uz topiku - evanģēlijs, jaunā un vecā derība, par un plus

 

Vispār jau, nevis es iesāku te runāt par Dievu, bet boot biedri mani pierakstīja sektā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , androidz teica:

Ienāca prātā utopiska doma - nonāksim situācijā vai nē, ka, lai lietotu internetu būs jāiziet med komisija - narkologs, psihologs, IQ tests.

Ko vajag, to vajag. Viena informācija, viens avots, viena autoritāte, viena interpretācija. Vajag! Dodiet! Kur ir stingrā roka, kas noglāstīs un pasargās?!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , aoma teica:

Man tiko kaimiņš atveda litru. Priekā! Jau otro dienu neriebstu, tikai nevaru pie stūres sēsties.

Vismaz garšu, smaržu jūti?

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Mateushs teica:

Tev komentārus neviens neprasīja!

Tev prasīja? :lol: Ja gribi pats izteikties, nav smuki mēģināt citiem to liegt...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā kungs, ēdu sievas štovētos kāpostus, tiem smaržu un garšu atceros no bērnības c"D

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, aoma said:

 

Matej apstāsties, bet mūs vienos kapos glabās, savulaik tādi izpirdeļi, kā tu, citādāk domājušos, vai bez pieraksta, glabāja aiz kapsētas valni....

 

Šobrīd mani grib apglabāt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Jā kungs, ēdu sievas štovētos kāpostus, tiem smaržu un garšu atceros no bērnības c"D

Nu atcerēties garšu un smaržu no bērnības, protams, ir forši, bet vai šobrīd arī to garšu un smaržu jūti? Vai arī tā vietā šobrīd jāiztiek ar atmiņām? :D

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mezavecis said:

Atkal atgriežamies pie tā, ka vēstures zināšanas un fakti tiek noliegti

 

Daudzi šādi "fakti" ir tiešām apsāubāmi. Ņemot vērā to, kā šodien tiek sagrozīta informācija un meli pasniegti kā balta patiesība

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Mateushs teica:

Pastāsti, kāda jēga katoļu priesteriem ņirgāties pār bērniem? 

miesaskāre, pajoļik. Atšķirībā no tevis, esmu bībeli lasījis, abas daļas, tur tādas zvērības tiek pieļautas...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mateushs teica:

Šobrīd mani grib apglabāt..

Jau laužas pa durvīm iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma said:

miesaskāre, pajoļik. Atšķirībā no tevis, esmu bībeli lasījis, abas daļas, tur tādas zvērības tiek pieļautas...

 

Sieviešu nav, ja jau nevar savaldīt miesas kāri, ka jādara pāri tieši bērniem un tieši desmitu gadu garumā?! Stipri apšaubāmi!

 

Es Bībeli lasu diezgan regulāri, tāpēc vari man neteikt, kādas lietas tur ir vai nav rakstītas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Nu atcerēties garšu un smaržu no bērnības, protams, ir forši, bet vai šobrīd arī to garšu un smaržu jūti? Vai arī tā vietā šobrīd jāiztiek ar atmiņām?

Nu kas par muļķībām, dažādi vīrusi pļauj sabiedrības nevajdzīgo daļu, bet īstu pusčangali nekas nevar iznīcināt :D

Link to comment
Share on other sites

Atnāca mateush, forumiešiem ir ko ''pačalot'' par netēmu. Bet ja tuvāk , tēmai, vīrusiem, tad visi kas vaid par C19 ierobežojumiem, redzēs ''velnu'', ja sāks izplatīties ''ņiprāks vīruss , tipa Nipah.  Interesanti kā tad rīkosies valdības? Vīri ar automātiem apkārt rajonam , kur infekcija, un visi kas mēģina izbēgt, tiek likvidēti? Tiešam esam ''izlaidušies''  ja tagad ''viss slikti'' .

Link to comment
Share on other sites

Just now, oxygen said:

Atnāca mateush, forumiešiem ir ko ''pačalot'' par netēmu. 

 

Intereresanti, ka netēmas neuzsāku es... Bet pie vainas - es! Nu ok, lai jums tiek prieks

Link to comment
Share on other sites

Iedomājaties, man ir kantoris ar 45 darbiniekiem, puse nenāk uz darbu dēļ covid, puse ir grūtniecības atvaļinājumā, pārējie čato internetā, un neko nedara. Es viņiem saku, dēļ covid. puse būs jāatlaiž, domājat, ka atlikušie nesāks rosīties? :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , oxygen teica:

Bet ja tuvāk , tēmai, vīrusiem, tad visi kas vaid par C19 ierobežojumiem, redzēs ''velnu'', ja sāks izplatīties ''ņiprāks vīruss , tipa Nipah.  Interesanti kā tad rīkosies valdības? Vīri ar automātiem apkārt rajonam , kur infekcija, un visi kas mēģina izbēgt, tiek likvidēti? Tiešam esam ''izlaidušies''  ja tagad ''viss slikti'' .

Nipah - "The case fatality rate is estimated at 40% to 75%." Zini, ja covid statistika kaut nedaudz līdzinātos nipaham (vai kādam citam "ņiprākam vīrusam"), tad mūsu ikdiena būtu krietni citādāka. Covid Latvijā mirstība "oficiāli" ir 20-40 reizes mazāka, neoficiāli (neiekļaujot gadījumus, kad ar covid inficētais mira ne covid dēļ; iekļaujot inficētos, kas netestējās) - vēl dažas reizes mazāka, ārpus riska grupām - vēl par kārtu (divām?) mazāka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Rubenis teica:

Paldies par linkiem. Tātad, jautājums bija par "Vispār jau tieši vakcīnas sniedz plašāku aizsardzību pret dažādiem vīrusa paveidiem, nevis izslimots Covid."

 

Pirmajā linkā pārāk daudz varbūtības izteiksmē - nav nekādu atsauču, pat datums nav redzamā vietā.

 

Otrais linkā parādīts, ka izslimojušiem un vakcinētiem ir ~2-3x mazāks risks saslimt nekā izslimojušiem un nevakcinētiem. Par variantiem tur ir tikai varbūtības izteiksmē, statistiski nozīmīgs secinājums nav. Nez kā tas iet kopā ar secinājumiem, ka izslimojušajiem ir par kārtu (10x) labāka aizsardzība, nu vismaz pret Deltu (atšķirība no oriģinālā krietni zem procenta).

 

Trešajā linkā analizēts mutācijas noteiktā spike proteīna daļā (ne visā spike proteīna daļā) un, ka vakcīnu izraisītā imunitāte labāk reaģē taisni uz tās daļas mutācijām. Atceramies - vakcīnas "ražo" tikai pīķa proteīnu (kas iegūts no pirmā izolāta ~ 2020.g. janvārī), bet vīrusa gadījumā imūnsistēma "redz" visu vīrusu. Nevaru secināt, ka linkā paustais noteikti nozīmē, ka tāpēc vakcīnas sniegtu daudz plašāku aizsardzību (pret variantiem vai dabīgo imunitāti vispārīgi). Šeit vari palasīt (tur ir linki), cik ļoti atšķiras SARS2 varianti un cik SARS2 no SARS1 un imūnreakcija saglabājusies gadiem.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Labāk padalieties ar linkiem, kā tikt no mušām vaļā, ja kaimiņam pie žoga ir sūdu kaudze...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , oxygen teica:

ja sāks izplatīties ''ņiprāks vīruss , tipa Nipah.  Interesanti kā tad rīkosies valdības? Vīri ar automātiem apkārt rajonam , kur infekcija, un visi kas mēģina izbēgt, tiek likvidēti? Tiešam esam ''izlaidušies''  ja tagad ''viss slikti'' .

Pareizi, ka izlaidušies. Ja jau pie šāda nieka krīt vai ļaujas krist Panikā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Mateushs teica:

Daudzi šādi "fakti" ir tiešām apsāubāmi. Ņemot vērā to, kā šodien tiek sagrozīta informācija un meli pasniegti kā balta patiesība

Ņemot vērā tavas zināšanas par homeopātiju, pilnīgi un noteikti neesi lasījis tās vēsturi, kā tā pseidozinātne radusies. Līdz ar to es galīgi neticu tavai spriestspējai analizēt, kurš fakts pēkšņi nezināmu spēku ietekmē kļuvis apšaubāms. 

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Izslimošanas sekas netiek ņemtas vērā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Zin... teica:

Atkārtošos - Dievs neeksistē 

Viņš nepieļautu šādas dabas kļūdas. 

He he, kā tad tu zini? Pats esi dievs? Precizēšu: t.i., ja neeksistē, tad jājautā pagātnes formā - kādreiz biji?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pusi topika nelasīju, bet prieks, Tukumā atkal internets, (mežavecis), bet Tvaika iela joprojām nonstopā (Ronis)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Mezavecis teica:

Izslimošanas sekas netiek ņemtas vērā?

Kuras sekas un ņemtas vērā kā?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , aoma teica:

Labāk padalieties ar linkiem, kā tikt no mušām vaļā, ja kaimiņam pie žoga ir sūdu kaudze...

Par to labāk citā tēmā, citādi te vairāk pēc sarkasma izskatās :D (bet jā, varu padalīties ar kaut kādu nebūt pieredzi)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Kuras sekas un ņemtas vērā kā?

Jebkādas sekas, tupēšanu x dienas uz slimības lapas, pneimonija, maņu zudums, bezspēks un daudz kas cits, kas ietekmē dzīves kvalitāti gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Citādi izklausās, ka tāda pagulēšana mājās vien ir, kuru var droši savietot ar attālināto darbu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

Citādi izklausās, ka tāda pagulēšana mājās vien ir, kuru var droši savietot ar attālināto darbu. 

Nu tieši tā. Cik tad % un kurās grupās ir tās tevis uzskaitītās sekas? Interesē tikai ilgtermiņā, protams.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Nu tieši tā. Cik tad % un kurās grupās ir tās tevis uzskaitītās sekas?

Piemēram, darbspējīgā vecumā virs 40-65. Par procentiem tu esi eksperts un noteikti visu zini labāk, ka nav nekādas jēgas kaut ko minēt. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...