Jump to content

Kroņvīruss

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Neesmu ne atbalstītājs, ne noliedzējs

Bet Tavā gadījumā jau nav problēmu. Tu jau nestāsti visiem par Bilu, kā viens otrs.

Man jau arī principā po, kas vakcinājas vai nē. Es izslimoju kovidu, ļoti labi zinu, kas tas ir (tūlīt saskries viedie un teiks, kā tu zini, ka tas bija kovids🤣). Ja man ir iespēja kaut kādā veidā ar kaut kādu varbūtību novērst tādus priekus, tad es to daru. Un mani tuvinieki arī ļoti labi visu redzēja un tāpēc tieši tāpat - ja ir iespējams samazināt varbūtību slimot tā, tad vakcinējamies.

• Patīk 2

Pirms 17 minūtēm , base7 teica:

Turklāt varbūt šis ir pirmais gadījums Boot forumā vēsturē, kad divas sirdis būs atradušas viena otru

Nav pirmais gadījums. Ir pat kāzas bijušas 🤪

• Patīk 3

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

es rindā biju pirmais

Nu par to varētu pastrīdēties🤣. Man te šad tad nagi niez tādu uzrakstīt 🤣, bet pagaidām vēl pārvaru sevi.

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Ir pat kāzas bijušas

Mļaķ, taks ne geju.

p.s. šoreiz nepārvarēju.

Edited by Jurkins
  • Haha 2

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nu par to varētu pastrīdēties

No strīdiem dzimst patiesība :)

Man sieva teica, ka esot stāvējusi 2 rindās reizē, pēc pupiem un garām kājām, klāt nestāvēju, mani jau stārķis bij atnesis :D

• Haha 3

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

esot stāvējusi 2 rindās reizē

Nu tad ir noveicies. Kādreiz jau varēja būt tā, ka divus purnus pirms tevis prece beidzas un nākamais pievedums pēc mēneša.

• Haha 1

Vispār jau paveicies ir, ne pa pa velti šajā dzīvē kaut kāda tante no bērnības ir bijusi "torgovļā" iesaistīta un vienos importos vien staigājuse :) 'bet džinsi mūžīgi pa īsu bijuši :D

Ja godīgi varētu novakcinēties jau šodien, bet esmu slinks cilvēks un dzīvoju pēc principa, ka kalnam tomēr jānāk pie Muhameda. Mums katru ceturtdienu brauc saldējuma mašīna, kurā labprāt iepērkos.

Ja šāda pat medicīnas mašīna apbraukātu laukus ar attiecīgu reklāmu, potētos daudzi, es tai skaitā, bet tā muļķīgā loterija? Nu nedraudzējas ar galvu ne Pavļuts, ne pārējie iesaistītie.

Tas mans laucinieka viedoklis.

Edited by aoma

pirms 1 stundas , aoma teica:

pēc pāris "ņepoladkām", "stikovka" esot norisējusi veiksmīgi

bļēēee, tur tak riktīga drāma bijusi. bet nu, ko nu par to. labāk parunāt par maucību.

• Atbalstu 1

Maucība patiesībā ir tas, ka mēs te vēl varam diskutēt, būtu paļāvušies uz bībeli vai citu mācību, 99% būtu izžuvuši palagos. Ārlaulības bērni, jeb kā moderni saka, bastardi, atšķirībā no sugas āžiem, ir dzīvotspējīgāki.

Es skatoties F1 kvalifikāciju reklāmā pāris kadrus no ziņām redzēju, internetos vēl neesmu bijis.

Edited by aoma
  • Patīk 1

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Bet Tavā gadījumā jau nav problēmu. Tu jau nestāsti visiem par Bilu, kā viens otrs.

Man jau arī principā po, kas vakcinājas vai nē. Es izslimoju kovidu, ļoti labi zinu, kas tas ir (tūlīt saskries viedie un teiks, kā tu zini, ka tas bija kovids🤣). Ja man ir iespēja kaut kādā veidā ar kaut kādu varbūtību novērst tādus priekus, tad es to daru. Un mani tuvinieki arī ļoti labi visu redzēja un tāpēc tieši tāpat - ja ir iespējams samazināt varbūtību slimot tā, tad vakcinējamies.

Kādas tev tagad ir antipātijas? 

Bilu es pieminēju tīri tāpēc ka viņš bija pirmais kas pirms kāda krietna laika konferencē puss pasaulei parādīja, kāds karš ir gaidāms un uzsvēra ka tas būs vīruss. 

Ko tik nauda un vara nedara ne? Ar šādiem ieročiem ir iespējams izveidot pat visspasaules bīstamāko pandēmiju

Bļaķ, nav monstram miera...

• Haha 1

Laucinieki patiesībā barikādes noturēja, jo rīdzeniekiem, redz, nebija smagās tehnikas.

Stulbi jau bij tas, ka kaut kādi bērni, jaunieši, māca dzīvot paaudzi, kas reāli sēdēja uz tiltiem pret omonu. Man paveicās, 700tnikam tik riepu pāršāva, pie tāda gaisa apjoma gandrīz līdz Jūrmalai tiku, kolegam gan no Kamaza palika tikai nodedzis vraks.

Otrā dienā tik dzirdējām, ka esot apšauti arī cilvēki, kas gan ir tāds sūda covids...

Edited by aoma
  • Patīk 3

Pirms 25 minūtēm , Lainere teica:

varētu likt mierā manu profilu, tā starp citu. 

Profils lipīgs un balts palika? 😁

• Haha 4

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Profils lipīgs un balts palika? 😁

Kādam jau norausta? 🤪

Elementāri, Vatson. Ja puišu forumā ienāk dibarbass, kas izliekas par sievieti, visi vientuļie sāk pielaizīties. Kas te ko nesaprast.

pirms 10 stundām , Lainere teica:

Kādas tev tagad ir antipātijas?

Kur tu redzi antipātijas? Atkārtoju vēlreiz - man pilnīgi sfēriskais oposums vai tu potējies vai nē. Ja tu domā par to manu piemēru iz dzīves, tad tās nav antipātijas. Vienkārši neredzu vajadzību sarežģīt savu dzīvi kaut kādu debiloīdu (izglītības trūkums, sektu ietekme u.t.t) dēļ. Viss.

pirms 10 stundām , Lainere teica:

Bilu es pieminēju tīri tāpēc ka viņš bija pirmais

Nav nekad ienācis prātā, ka gudrāki cilvēki var salikt plašāku bildi galvā un līdz ar to ar lielāku ticamību prognozēt iespējamos konkrētu civilizācijas attīstības ceļu rezultātus?

• Atbalstu 1

Pirms 32 minūtēm , e = d teica:

gudrāki cilvēki var salikt plašāku bildi galvā

Tur nemaz nav jābūt Bilam, tāpat Bils nebūt nebija pirmais.

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Kur tu redzi antipātijas? Atkārtoju vēlreiz - man pilnīgi sfēriskais oposums vai tu potējies vai nē. Ja tu domā par to manu piemēru iz dzīves, tad tās nav antipātijas. Vienkārši neredzu vajadzību sarežģīt savu dzīvi kaut kādu debiloīdu (izglītības trūkums, sektu ietekme u.t.t) dēļ. Viss.

Nē par tavu piemēru iz dzīves man atkal būtu cits viedoklis..

pirms 10 stundām , aoma teica:

Elementāri, Vatson. Ja puišu forumā ienāk dibarbass, kas izliekas par sievieti, visi vientuļie sāk pielaizīties. Kas te ko nesaprast.

Kas tev šķiet tik neticams faktā- sieviete, ka tik ļoti to izcel un  uzsver?

Vientuļie var ieiet arī attiecīgās saitēs 

Just now, Jurkins teica:

Pat nemēģinu apstrīdēt tavas tiesības uz citu viedokli.

Un tiesības uz citu viedokli, arī jau ir kaut kas pavisam cits 

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Tur nemaz nav jābūt Bilam, tāpat Bils nebūt nebija pirmais

Pirms 56 minūtēm , e = d teica:

gudrāki cilvēki var 

Gudrāki cilvēki daudz ko var.... Tie jau daudz ko ir varējuši. 

Kā vienmēr, tukša burbuļošana, ja vairs nav ko teikt.

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Sākam filozofēt?🤣

Tas arī  ir diezgan interesanti. 😁Daļa zinātnieku bija arī filozofi. 

12 hours ago, aoma said:

Laucinieki patiesībā barikādes noturēja, jo rīdzeniekiem, redz, nebija smagās tehnikas.

Ja nebūtu augstākos līmeņos izlemts LV liktenis, nedz laucinieki, nedz rīdzinieki, nedz abi kopā barikādes nenoturētu. Ja PSRS gribētu mūs apspiest, apspiestu kā mušas, ar visām barikādēm.

• Patīk 1
  • Atbalstu 1

26 minutes ago, Lainere said:

Daļa zinātnieku bija arī filozofi. 

Šim nevar nepiekrist! Laba daļa zinātnieku ar to vien nodarbojas, kā ar filozofēšanu, dažādu teoriju izvirzīšanu un pēc tam pēta, vai viņu filozofēšana ir patiesa. :D:D:D 

Pirms 5 minūtēm , Mateushs teica:

Šim nevar nepiekrist! Laba daļa zinātnieku ar to vien nodarbojas, kā ar filozofēšanu, dažādu teoriju izvirzīšanu un pēc tam pēta, vai viņu filozofēšana ir patiesa. :D:D:D 

Daļa filozofu ir atraduši atbildes uz lietām, kur pat zinātnieki nav spējuši tās atrast

• Patīk 1

1 minute ago, Lainere said:

Daļa filozofu ir atraduši atbildes uz lietām, kur pat zinātnieki nav spējuši tās atrast

Arī fakts...

Pirms 13 minūtēm , Mateushs teica:

Ja nebūtu augstākos līmeņos izlemts LV liktenis, nedz laucinieki, nedz rīdzinieki, nedz abi kopā barikādes nenoturētu. Ja PSRS gribētu mūs apspiest, apspiestu kā mušas, ar visām barikādēm.

Tāpēc nevajag diskriminēt cilvēkus, kuri iespējams būs vienīgie kam nāksies tās noturēt, ja vien tādi laiki atnāks. 

Pirms 36 minūtēm , Jurkins teica:

Bet ne visiem, kuri mēģina filozofēt, ir lemts būt par zinātniekiem 🤣.

Piekrītu, visi nevar būt viss. Bet šis divas lietas, kaut kur tā pat ir savstarpēji  saistītas un neatrodas tālu viena no otras

1 minute ago, Lainere said:

Tāpēc nevajag diskriminēt cilvēkus, kuri iespējams būs vienīgie kam nāksies tās noturēt, ja vien tādi laiki atnāks. 

Šodien ir vairs neatkarība, par kuru stāvēt barikādēs, tērējot savu dārgo laiku, veselību un spēkus, kurus pēc tam, ja kas, neviens neatgriezīs?

Pirms 8 minūtēm , Mateushs teica:

Šodien ir vairs neatkarība, par kuru stāvēt barikādēs, tērējot savu dārgo laiku, veselību un spēkus, kurus pēc tam, ja kas, neviens neatgriezīs?

To var uzskatīt par neatkarīgu un brīvu, demogrāfisku valsti? 

Share

• Create New...