Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , Lainere teica:

Cilvēki ar vēžiem cik nomiruši, jo pie visām kaitēm  tas tak covid

Nemuldi. Vēža slimniekus nepārstāja ārstēt, pēc kovidpandēmijas iesākšanās. Vēlreiz par vēzi pavērsi muti, nolamāšu. Man tuvi cilvēki, vairāki, kurus vēzis skāris...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Nemuldi. Vēža slimniekus nepārstāja ārstēt, pēc kovidpandēmijas iesākšanās. Vēlreiz par vēzi pavērsi muti, nolamāšu. Man tuvi cilvēki, vairāki, kurus vēzis skāris...

Tu labāk pats muti aizver... mana mamma nomira no vēža. Un vēl daudzi citi tuvinieki. Tākā. Ne tu būsi tas kas man muti vērs ciet

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

krievi turpina placināt līkni,

Pt šeit var redzēt kāda izmaiņas notikušas ar ziemu UK un kādas kreivijaaa

 

Šis ir tas lielais bubulis antivakseriem un šis kļūs izteiktāks rudenī 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kā ir starp diviem laulātiem cilvēkiem  kur viens tic un vakcinējas, otrs netic un nevakcinējās? Tāpēc Latvija ir viena no šķirtāko pāru valstīm?😁😁😁😁

Es tik tā, cilvēki uz ielas ir gatavi tev puss ķermeni nograuzt jo domā savādāk. Nez kā ir pēc 12 gadu laulības, kurā pēkšņi pie durvīm pieklauvēja kovid? 😁

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 3 minūtēm , Lainere teica:

mana mamma nomira no vēža. Un vēl daudzi citi tuvinieki.

Un pēc tevis pašas vārdiem, kāpēc tu domā, ka tas ir no vēža? Tu tiešām tici visam, ko tev ārsti stāsta?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , _dunduks_ teica:

Un pēc tevis pašas vārdiem, kāpēc tu domā, ka tas ir no vēža? Tu tiešām tici visam, ko tev ārsti stāsta?

Drīkst es uz šo debīlismu neatbildēšu. Aizbrauc apraugi vēža slimniekus, un tad padomā vai šis jautājums ir vietā. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Lainere teica:

mana mamma nomira no vēža

Līdzjūtības. Mans tēvs nomira. Sievasmāsa tagad cīnās. Brālēna sieva nomira, traģiski tur bija. Neskaitot vairākus citus tālākus radiniekus...

To miljonu loterijai dēļ kā tērēs? Dēļ tādiem kā tu, antivakseriem. Varbūt kādu izdosies iekārdināt ar iespēju laimēt vinnestu. Kā ar maziem bērniem. Neesmu par tādu valdības rīcību, labāk, tiešām, lieku miljonu vēža ārstēšanai piešķirtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Lainere teica:

Aizbrauc apraugi vēža slimniekus, un tad padomā vai šis jautājums ir vietā. 

Aizbrauc apraugi hospitalizētos no kovid un tad padomā. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lasot @Laineretekstus, saprotu, kādēļ viņai nav neviena čaļa, kurš varētu apskatīties to nelaimīgo piepīpētāju. Kā sarunas  ievirzās Covid gultnē, no viņas visi lēnām pazūd tālēs zilajās:D

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

Jo vairs nav lokdauna? Un to arī paredzēja ka tā būs no sākuma. 

Vairs nav jāpagaida 2-3 ned., lai redzētu efektu? Un UK mirušos statistika aug jau kopš jūnija. Iepriekš teici, ka nekāds dižie ierobežojumi nav bijuši...

 

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Kāda bija situācija pirms vakcīnas, kad abām valstīm bija vāks? 

Par ko tu runā? Es redzu, ka krieviem, salīdzinot ar UK, nav bijuši nekādi lielie mirstības pīķi.

 

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

Kādi ir tie iemesli?

Divus iespējamos iemeslus tev iedevu? Varbūt saistīts ar to, ka UK ir bijuši smagi pīķi, bet krieviem viss lēzeni un viss vēl priekšā?

 

Pirms 19 minūtēm , Zin... teica:

Kādēļ viena valstī salīdzinot ar vakcinācijas sākumu mirušie samazinājusies par 90% kamēr otrā kāpuši par 20%? Kādi ir tie dažādie apstākļi kas pusgadā izmainījās? 

Ar vakcīnām nekāds sakars? 

Jā, kādēļ UK (arī jau pirms tevis pieminētā lockdown beigu sākuma) un Krievijā mirušo skaits kāpj par spīti augošai vakcinācijas aptverei? Vajadzētu taču kristies? Procentuālām atšķirībai man nav atbildes un precīzas atbildes tāpat nebūs. Kādam ir?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Krievijā mirušo skaits kāpj par spīti augošai vakcinācijas aptverei?

Krievijai nevar ticēt, vara melo ar statistiku, tauta vilto sertifikātus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Iepriekš teici, ka nekāds dižie ierobežojumi nav bijuši...

Tu paskaties par kādu laiku es runāju. 

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Divus iespējamos iemeslus tev iedevu? Varbūt saistīts ar to, ka UK ir bijuši smagi pīķi, bet krieviem viss lēzeni un viss vēl priekšā?

Piikji bija, jo apdzīvotība un cik daudz ceļo UK cilvēki. Jautājums, kādēļ piikjs pēc vakcinācijas nogaaazaas, bet krievos nekas nemainās, drīzāk pat kāpj. 

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Vairs nav jāpagaida 2-3 ned., lai redzētu efektu?

Cik eki brīvi pārvietojas jau vairāk kā mēnesi, divas nedēļas atpakaļ izdarīja tikai pēdējo soli - atvēra klubusnun festivālus. 

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

, kādēļ UK (arī jau pirms tevis pieminētā lockdown beigu sākuma) un Krievijā mirušo skaits kāpj par spīti augošai vakcinācijas aptverei? Vajadzētu taču kristies? Procentuālām atšķirībai man nav atbildes

Jo abas valstis atlaida lokdaunu, tagad paskatāmies cik mirst uz miljons iedzīvotājiem un cik no inficētajiem 

Un kāda bija situācija janvārī, pirms vakcīnas, kad uk mira 2x vairāk nekā krievos. 

 

Tik ļoti tevi baida tas, ka vakcīnas palīdz? Tiks sagrauta tava pārliecība? 

 

 

Ja kas, medicīnas kompānijām ārstēt ir izdeviigaak nekā dot vakcīnu. Lielāka peļņa. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Tengo teica:

1. Lainere

 

Pirms 14 minūtēm , Tengo teica:

2. Marrtins

Ir atšķirība.

marrtins ir foruma biedrs, mūsējais, kāds nu viņš ir tāds ir. Lainere gan izskatās pēc tādas, kas šeit grib sludināt.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Tik ļoti tevi baida tas, ka vakcīnas palīdz? Tiks sagrauta tava pārliecība? 

Vēlreiz es atkārtošos - esmu primāri pret to, ka visiem būtu jāvakcinējas pret Covid. Man nav problēma, ja kāds, izvērtējot savus riskus, izvēlas vakcinēties. Ir daļa populācijas, kam Covid risks ir faktiski neesošs - kāpēc tiem būtu jāvakcinējas, jāierobežojas? Tāpēc, ka Kompetentie stāsta muļķības, ka tie kādu apdraud? Man problēma sākās ar tā saucamo "brīvprātīgo" vakcinēšanos, aizbildinoties ar visādām muļķībām par draudiem no nevakcinētajiem un apgalvojumiem, ka vienīgā izeja ir vakcinācija. Un primāri man ir iemesls apšaubīt visu, kas nāk no valdībām, it sevišķi, ja ar šādu entuziasmu.

 

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Ja kas, medicīnas kompānijām ārstēt ir izdeviigaak nekā dot vakcīnu. Lielāka peļņa. 

Tak nebūsi no tiem, kas uzskata, ka ar vakcīnu saindēs populāciju, lai pēc tam varētu tos ārstēt (pelnīt)? :sarkasms:

 

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

Tu paskaties par kādu laiku es runāju. 

Pēc tam lockdown bija smagāki?

 

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Jautājums, kādēļ piikjs pēc vakcinācijas nogaaazaas, bet krievos nekas nemainās, drīzāk pat kāpj. 

Pats saproti, ka viena atbilde te nav iespējama. Varbūt vienkārši sagadīšanās - uznāca vasara un viss nokritās. UK visvairāk neaizsargātie nomira iepriekšējos viļņos, kas krieviem tādu nebija un mirstība nokritās. Varbūt vakcīnu nopelns. Varbūt abi  + pārējie nezināmie iemesli kopā. Latvijā mirstība arī nokritās pirms kaut cik jēdzīgas vakcinācijas aptveres. Kāds iemesls?

 

Vismaz prieks, ka beidzot varam papļāpāt bez mētāšanās ar epitetiem :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Ir daļa populācijas, kam Covid risks ir faktiski neesošs

Un kā tu noteikusi kura ir tā daļa? Tas katram uz pieres rakstīts? 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 34 minūtēm , Lainere teica:

Aizbrauc apraugi vēža slimniekus, un tad padomā vai šis jautājums ir vietā

Gan braucu, gan apkopu, gan diemžēl arī apglabāju.

Bet tu, izskatās, ka tikai ar muti māki braukt un tev neviens radinieks ar covida plaušu bojājumiem slimnīcā vēl nav gulējis.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Un kā tu noteikusi kura ir tā daļa? Tas katram uz pieres rakstīts? 

Paskatoties statistiku. ASV CDC nupat nopublicējuši plašu kopsavilkumu par gadu. Ja tiešām ir interese, varu kādā brīdī ielikt screenshotus kopā ar savu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Lainere teica:

Esmu neticīgais

 

pirms 17 stundām , Lainere teica:

neesmu tev to palūgusi izdarīt?

Misters Džekils un misis Haidna? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

Aizbrauc apraugi hospitalizētos no kovid un tad padomā. 

 

Pirms 12 minūtēm , Tengo teica:

Uztraucamies par nevakcinētajiem, naivajiem/dezinformētajiem cilvēkiem. Visi vienā laivā esam un sabiedrībai kopumā ir svarīgi pēc iespējas lielāks vakcinēto skaits. Satrauc izglītības trūkums, racionālas, kritiskas domāšanas neesamība, kas atklājas anti vaxeru attieksmē, nosliece uz ezotēriku un ticību, jautājumos, kas skar zinātni un faktus.
Principā ir divi anti vaxeru tipi :
1. Lainere - Naivais tips. Argumentācija balstās ticībā, viedokļi kā: Nu ja mani tas tieši nav skāris - tātad tas neeksistē. Izplata pilnīgas muļķības bez atsaucēm. Savas kļūdas neatzīst, jo tā ir mana pārliecība, ticība, intuīcija. Zinātniskā pieeja un domāšana sveša.
2. Marrtins - Demagogs/noliedzējs. - Labs orators, spēj argumentēt, bet tikai izceļot savu argumentu stiprās puses. Neuzticas valdībai, tās organizācijām un neatkarīgai zinātnei. Konservatīvs, visur saskata draudus brīvībai un sagaida fašisma atgriešanos. Veikli manipulē ar informāciju, reti atzīst kļūdas, patīk uzmanība. Diskusijās, lai izvairītos no neērtiem jautājumiem atbildes vietā bieži lieto Sokrāta metodi - uz jautājumu atbild ar pretjautājumu.

Tu Salīdzinoši slikti uztver cilvēkus. 

Tikai pēc tā, kas tiek izlikts, un tas jau ir nepareizi. Tu jau spēj izdarīt aplamus secinājumus par cilvēkiem, tik īsā laikā, un tik ļoti kļūdaini. 

Es negribu izplūst gari. 

Nenoliedzami medicīnas nozare šobrīd ir pati pelnošākā nozare. Jā šis viss kādam ir ļoti izdevīgi, bet uz cik ilgu laiku, to jau mēs redzēsim.

Piekrītu, pasauli ir nepieciešams paretināt, varbūt tāpēc arī neesmu pirmais kas lauzīsies pēc vakcīnas, 

Cilvēki sēž kastē un redz tikai to ko viņiem pa vienu pusi parāda.  

Latvijas mafija, kura gadu gadiem ir zagusi un nekad nav domājusi par to kā uzlabot sabiedrības dzīvi, pēkšņi rūpējās ar pretruniskām darbībām. 

Sākumā kategoriski izklāstija ka grūtnieces un bērnus vakcinēt 🤚🏽, tagad strauji tas mainijās. Pat iesaka grūtniecēm vakcinēties. Grūtniecēm!!!! Kuras viss ko drīkst uzņemt ir vitamīni... 

Berni kuri pēc sākuma teroijas neslimojot un nepārnēsājot, tagad ir jāvakcinē, piespiedu kārtā. 

Sākumā tā bija  tikai brīvprātīga vakcīna, tālāk piespiedu, tālāk par to pat naudu piedāvā, pēcāk varēsim gaidīt pie durvīm. Cilvēkus no darbiem atlaiž. Bērnus ar nepasargājošām maskām smacē. Kāpēc maskas ja tās nepasargā? 

Kāpēc potes, ja tās arī nepasargā? 

Jūs tik ļoti paļaujaties uz tiem, kuri ir monētas otrajā pusē un atbildību tā pat neuzņemsies. Cilvēki ir tik naivi un bailīgi. Cilvēks ar varu un daudzu var uztaisīt viss pasaules bīstamāko pandēmiju visā cilvēcības vēsturē. Lai gan mēris bija briesmīgāks. 

Cilvēki naivi tic medijiem. Kāpēc karos tieši televīziju un radio sargāja? Tieši šī iemesla dēļ. Bet tagad laiki savādāki atnākuši, atombumbas nelidos, tagad lidos mākslīgi radīti vīrusi un vakcīnas kas būs kā krievu rulete, kāds kritīs ātri, kāds lēni un mokoši. 

Brīnumzāļu nav, visi mēs aiziesim. 

Savā laikā bijām imūnākā paaudze,diemžēl, pēdējā. Bet paldies dievam, pēdējā kas tādu turpinās lai neizmirst .

 

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

 

Tu Salīdzinoši slikti uztver cilvēkus. 

Tikai pēc tā, kas tiek izlikts, un tas jau ir nepareizi. Tu jau spēj izdarīt aplamus secinājumus par cilvēkiem, tik īsā laikā, un tik ļoti kļūdaini. 

Es negribu izplūst gari. 

Nenoliedzami medicīnas nozare šobrīd ir pati pelnošākā nozare. Jā šis viss kādam ir ļoti izdevīgi, bet uz cik ilgu laiku, to jau mēs redzēsim.

Piekrītu, pasauli ir nepieciešams paretināt, varbūt tāpēc arī neesmu pirmais kas lauzīsies pēc vakcīnas, 

Cilvēki sēž kastē un redz tikai to ko viņiem pa vienu pusi parāda.  

Latvijas mafija, kura gadu gadiem ir zagusi un nekad nav domājusi par to kā uzlabot sabiedrības dzīvi, pēkšņi rūpējās ar pretruniskām darbībām. 

Sākumā kategoriski izklāstija ka grūtnieces un bērnus vakcinēt 🤚🏽, tagad strauji tas mainijās. Pat iesaka grūtniecēm vakcinēties. Grūtniecēm!!!! Kuras viss ko drīkst uzņemt ir vitamīni... 

Berni kuri pēc sākuma teroijas neslimojot un nepārnēsājot, tagad ir jāvakcinē, piespiedu kārtā. 

Sākumā tā bija  tikai brīvprātīga vakcīna, tālāk piespiedu, tālāk par to pat naudu piedāvā, pēcāk varēsim gaidīt pie durvīm. Cilvēkus no darbiem atlaiž. Bērnus ar nepasargājošām maskām smacē. Kāpēc maskas ja tās nepasargā? 

Kāpēc potes, ja tās arī nepasargā? 

Jūs tik ļoti paļaujaties uz tiem, kuri ir monētas otrajā pusē un atbildību tā pat neuzņemsies. Cilvēki ir tik naivi un bailīgi. Cilvēks ar varu un daudz naudu  var uztaisīt viss pasaules bīstamāko pandēmiju visā cilvēcības vēsturē. Lai gan mēris bija briesmīgāks. 

Cilvēki naivi tic medijiem. Kāpēc karos tieši televīziju un radio sargāja? Tieši šī iemesla dēļ. Bet tagad laiki savādāki atnākuši, atombumbas nelidos, tagad lidos mākslīgi radīti vīrusi un vakcīnas kas būs kā krievu rulete, kāds kritīs ātri, kāds lēni un mokoši. 

Brīnumzāļu nav, visi mēs aiziesim. 

Savā laikā bijām imūnākā paaudze,diemžēl, pēdējā. Bet paldies dievam, pēdējā kas tādu turpinās lai neizmirst .

 

 

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , aoma teica:

 

Misters Džekils un misis Haidna? :D

Nē nē 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Tengo teica:

@Lainere

 

 

Hmmm, diez kas tā par mafiju ? Noteikti esi korupcijas lietu speciāliste un pati esi balta un pūkaina. 
Un vispār katram pašam jārūpējas par savu labklājību nevis jāgaida ''Mafijas'' labvēlība.

 

 

Mūsu supervaroņu valdība, kuras dēļ cilvēki potējas ne dēļ vīrusa, bet dēļ tā lai uz kojotiem  aizietu un grieķiju aizlidotu. 

Mafijas labklājība kura groza likumus prātam neaptveramos virzienos, un  paši tam liek mīksto, ignorē satversmi un jebkādas cilvēktiesības. 

Izskatās ka tev ir pārāk sekls informācijas avots par to kas patiesībā notiek. Ja tu uzskati ka mūsu valstī viss ir kārtībā tad varbūt man ir jāuzdod šis jautājums tev. 

Būtu cilvēki kaut reizi piecēlušies un šādi paklaigājuši par pienācīgiem bērnu pabalstiem, kā par to, kurš ir lielāks idiots starp vakcinēto un nevakcinēto. 

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Skaties globāli nevis tikai Latviju. Vīruss ir globāla lieta ar ko ciinaas globāli, nezinu kādēļ Latvijas antivakseri iedomājas Latviju kā pasaules centru. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Covid jomā Latvijas kariņi un kangariņi darbojas tikai kā izpildvara :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš mums ir kā mēbele, TV galdiņš, kuru ievērojam tikmēr, kamēr uz tā tiek uzlikts televizors :D

Jaunā/jaunais frukt sāk uzbrukumu ļoti agresīvi, piepīpētājs vajadzēja, lai zāli uzvilktu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Skaties globāli nevis tikai Latviju. Vīruss ir globāla lieta ar ko ciinaas globāli, nezinu kādēļ Latvijas antivakseri iedomājas Latviju kā pasaules centru. 

 

Just now, aoma teica:

Mārtiņš mums ir kā mēbele, TV galdiņš, kuru ievērojam tikmēr, kamēr uz tā tiek uzlikts televizors :D

Jaunā/jaunais frukt sāk uzbrukumu ļoti agresīvi, piepīpētājs vajadzēja, lai zāli uzvilktu?

Neredzu neko agresīvu, tas ir jūs vakcinētie ēdat nost nevakcinētos, lai gan. Jūs tak esat pasargāti. 

Zāli nelietoju, nepīpēju un nedzeru arī. Piepīpētājs drīz redzēs dienas gaismu.... mūzika ir laba lieta, iesaku ikvienam. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Skaties globāli nevis tikai Latviju. Vīruss ir globāla lieta ar ko ciinaas globāli, nezinu kādēļ Latvijas antivakseri iedomājas Latviju kā pasaules centru. 

Latvijā tak ir lielākais saslimstības rādītājs visā pasaulē 😯😁😁

Tikai Latvijā šis baro īstos cilvēkus 

Link to comment
Share on other sites

Un diemžēl nevakcinētie nav vainīgi pie tā kas šobrīd notiek. Jo, vakcinētajiem pirms viņi šādu lēmumu pieņēma un ar sistēmas palīdzību iedzina stūrī, sasolija brīvību, tagad nav brīvības, un vainīgi ir nevakcinētie.

Jautājums noplaka, bet kā jums ģimenē ar dažādajiem uzskatiem? Arī šķeļas? 

Tagad gulēt nevarēšu 😁 🤯 kā cilvēki padsmit gadīgajās laulībās ar par un pret vakcīnu, ja reiz tāda reakcija ir starp vispār svešiem cilvēkiem

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

cilvēki padsmit gadīgajās laulībās ar par un pret vakcīnu, ja reiz tāda reakcija ir starp vispār svešiem cilvēkiem

Parasti jau apprecas cilveki ar vienādaam interesēm un intelekta līmeņiem. Nu ok, golddigeres neskaitās. 

 

Jebkurā gadījumā ja man būtu sieva, kas tā zāģē kā tu, būtu jau pie mīļākās 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Es arī neesmu vakcinēts, toties dzeru, pīpēju, gan ne zāli, un sievu mīlu. Reizēm...

Toties nebārstīšu stulbības par to, kas būs, ja nāksies vakcinēties. Jau kā zīdainis esmu saņēmis vairākas potes, apzinātā vecumā vēl dažas. Varbūt tas man ir palīdzējis nodzīvot līdz šodienai, un nebūt kroplim no bērnības.

Man prieks par tevi. 

Kāds jautāja kāpēc esmu pret. Es padalījos ar savu un, atšķirīgo viedokli no iespējams 70% šajā forumā, vai tāpēc ka man ir savas domas es būtu stulbāka vai sliktāka par citiem, sorī, nejūtos. Es nevienam neuzspiežu domāt kā es, nespiežu arī pieņemt to par visaptverošu patiesību, visticamāk patiesība ir kaut kur pa vidu. Kas būs būs, laiks rādīs, es tikai atbildēju uz jautājumu kāpēc es esmu viens no tiem kas to nedarīs,  tev ir savi iemesli kāpēc tu to nedari vai nedarīsi, un citi dara un darīs, starpība tikai tādā, ka man pajautāja, tev nē, es atbildēju un tāpēc esmu stulba 

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Parasti jau apprecas cilveki ar vienādaam interesēm un intelekta līmeņiem. Nu ok, golddigeres neskaitās. 

 

Jebkurā gadījumā ja man būtu sieva, kas tā zāģē kā tu, būtu jau pie mīļākās 

Kas tavā izpratnē ir zāģēšana? 

Var visu dzīvi nodzīvot kopā ar kopīgām interesēm un intelektiem, bet ne vienmēr tie ir visur saderīgi. Tāpēc arī šāds jautājums. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Lainere teica:

kāpēc es esmu viens no tiem kas to nedarīs

Atkal aplauziens :D

Ja tu patiešām būtu sieviete, manu pastkasti būtu piebērus pilnu ar populārākajām frāzēm no operas, ko sievietes domā par vīriešiem. Toties profesionāls trollis nedrīkst reaģēt uz personīgiem uzbraucieniem!

Link to comment
Share on other sites

Emmm... martins un laineris drāžoties prezi velk? Taču cilvēks ar galu sāk smakt, jo caur ādu arī izdalās co2. Niecīgs daudzums, bet tomēr.

Un kad sakodīs traks suns vai rokot komposta kaudzi un sadurot kāju ar dakšu, kas izgāja cauri,  arī atteiksies no vakcīnas. Kur tie antivakceri bija iepriekš, taču katru gadu špricē pret ērču encefalītu.

Vai tiem, kam iekaisuši sirds vārstuļu un vairs nevar noiet 20m arī teiks, ka tā ir sazvērestība?

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 6 minūtēm , Murlo teica:

Un kad sakodīs traks suns vai rokot komposta kaudzi un sadurot kāju ar dakšu, kas izgāja cauri,  arī atteiksies no vakcīnas. Kur tie antivakceri bija iepriekš, taču katru gadu špricē pret ērču encefalītu.

Kāds šim visam sakars ar Covid vakcīnu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Atkal aplauziens :D

Ja tu patiešām būtu sieviete, manu pastkasti būtu piebērus pilnu ar populārākajām frāzēm no operas, ko sievietes domā par vīriešiem. 

 

Priekš kam man to darīt ?  😁 

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

Toties profesionāls trollis nedrīkst reaģēt uz personīgiem uzbraucieniem!:D

Nereaģēju uz to, kas nav ievērības cienīgs. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , Murlo teica:

antivakceri

Kāds beidzot varētu definēt šo terminu? Varbūt tas būsi tu?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...