Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Nedaudz ir pieaugusi agresija, to no gan nevar noliegt. Saskatās ziņas, ka nevakcinētie apdraudot vakcinētos un tad paceļ savu tikumības karogu, uzrauj pleciņu uz augšu un pagaidām gen vēl tikai apsaukājas, nicinoši izsakās, sauc par antivakseriem

Tikmēr nepoteetie raksta šādi 

 

Es pilnībā piekrītu Jānim! Mums tautai IR kaut kas jādara lai šo kovidšovu apturētu. Es pats būtu gatavs likvidēt gan Egilu melitu gan Ugu Dumpi un pārējos mēslus. Manuprāt piemērots sods viņiem visiem būtu ļoti lēni ar rokas zāģi viņus sazāģēt gabalos. Bet lēnām -lai pacieš nedaudz ilgāk. Un tam būtu jānotiek publiski lai neviens neiedrošinātos atkārtot kovidšova genocīdu..neviens.. nekad. Bet manuprāt mums būtu jāapvienojās un jāiebrūk tieši saeimas ēkā. Kad tieši mēs to varetu darīt..tas ir jāsaorganizē bet noteikti tie kuri to atbalsta noteikti to uzzinās:)

 

 

:) :) :) :) :)

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 8 minūtēm , Lainere teica:

Vakcīnas es uzskatu ka ikviena ir jāizvērtē.

Nu forši. Izvērtē un nevakcinējies. Tev kāds neļauj.

@marrtins, tev pakaļā iedzeļ katru reizi, kad kāds vakcinējas? Nu tak nevakcinējies. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Lainere teica:

Vakcīnas es uzskatu ka ikviena ir jāizvērtē.

Izvērtētāja, bļa

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 2 minūtēm , kaads teica:

nocēli man jautājumu

Nemeklējiet mani kaut kur tur kur es neesmu. Ok? 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

Nemeklējiet mani kaut kur tur kur es neesmu. Ok? 😁

 

Sataisi ātrāk to nolādēto piepīpētāju un beidz dzīt tuftu. Agrāk cilvēks kā cilvēks biji. Protams ar dažiem izņēmumiem. Nekad nebūtu aizdomājies, ka tāda maza Rapid problēma var tik stipri ietekmēt cilvēku. Bailes pat iedomāties, kas būs, Ja Rapid būs kaut kāda lielāka problēma.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Citēt

@Zin...Tikmēr nepoteetie raksta šādi 

Tūlīt Lainer aizstāvēs, ka viņu noveda līdz tādam stāvoklim diskriminējot :D
Ja nopietni cerams to kadru izolēs no sabiedrības, garīga atpalicība...

Tāds ir viņu vairākums un vēl vaino vakcinētos agresivitātē.

Link to comment
Share on other sites

Nu jūs dodat - sarakstījuši vairākas lapas pa pāris dienām - viegli uz provokācijām pavelkaties. Nez, kāds lasa ar, vai visi tik raksta? Man, piemēram, ir slinkums to šņagu lasīt.  :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

Tikmēr nepoteetie raksta šādi 

Pilnīga čerņa. Labi, ka man tas iet secen - soc. tīklos neapgrozos un komentārus zem rakstiem nelasu :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Nez, kāds lasa ar, vai visi tik raksta?

Nafig jālasa - mauc tik..:biggrin:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 28 minūtēm , kaads teica:

 

Sataisi ātrāk to nolādēto piepīpētāju un beidz dzīt tuftu. Agrāk cilvēks kā cilvēks biji. Protams ar dažiem izņēmumiem. Nekad nebūtu aizdomājies, ka tāda maza Rapid problēma var tik stipri ietekmēt cilvēku. Bailes pat iedomāties, kas būs, Ja Rapid būs kaut kāda lielāka problēma.

Tu kaut kur aizkavējies, plate tik uz riņķi mauc. Vai nu piepīpētājs, vai savedējs. 

Cilvēks kā cilvēks, kāds nu kuram, tas tāpēc ka nepazīsti mani. Padiskutēju par aktuālo tēmu. Šeit kā citā galaktikā.😁 Apmainīties domām, versijām, patiesībām, uzkrāt pozitīvo lādiņu, kāpēc ne? 

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Fake news?

Kāpēc fake news? Vakcināciju tač tajā rakstā neatceļ... Neviens nekad nav teicis - vakcīna tikai, pārējam nekādas nozīmes...

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 22 minūtēm , Tengo teica:

Un šeit tu, protams, teiksi, ka esi tikai pret obligātu vakcināciju. 

Pirmkārt - paldies par sakarīgu izklāstītu viedokli :thumbsup:

 

Protams, pret obligātu, un vēl sevišķi grupām uz kurām Covid risks jaut tā ir faktiski 0. Pret vakcināciju kā tādu, ja tāda nepieciešama - pret neesmu.

 

Pirms 24 minūtēm , Tengo teica:

Galvenais arguments - fašisms (brīvības ierobežošana)

Protams, pirmā reakcija ir būt pret visam, ko valdība stāsta vai vēlas "pasargāt" vai darīt "sabiedrības interesēs" (spec. dažiem: tas nav jāizlasa, ka viss, ko valdība pieņem būtu akurāt slikts). Principā jau, ja man būtu baisākais slinkums, man pietiektu ar entuziasmu, kādā veidā tiek bīdīta šī Lieta, lai vispār tālāk neiedziļinātos, lai gan esmu tālāk papētījis.

 

Pirms 30 minūtēm , Tengo teica:

ar saviem viedokļiem tu met ēnu pār visu vakcināciju, noniecinot C19 riskus, tādējādi esi antivaxeru kategorijā

Redz, tāpēc jau tas ir viedoklis - vienam šķiet mēris ir klāt, citam - nekas īpašs. Un nav jau tā, ka nebūtu problēmu ar kurām salīdzināt. Bīstams, vājprāts, postaža - tie visi ir subjektīvi jēdzieni.

 

Pirms 33 minūtēm , Tengo teica:

Vakcīnas ir drošas ( Piemers, ASV vakcinēti vairāk kā 342 miljoni, no tiem 0.0019% saņemti ziņojumi par letālu iznākumu, kuri pat nav oficiāli apstiprināti) cdc.gov dati.

Tu droši vien domāji 342milj potes (~50% populācijas vakcinēti). Augstāk minēju, kas man ir pirmajā vietā, lai būtu pret Covid vakcināciju. Blakus efekti ir tikai otrajā vietā (kas arī ir svarīgi, protams). Es pat negaidu, ka oficiāli tiks apstiprināti kaut kādi nopietni blakus efekti, cik ir dzirdēts, tad parasti tās visas ir tikai sagadīšanās. Neuzskatu, ka kādam, kuram ir praktiski 0 risks nopietnām sekām no Covid būtu jāuzņemas praktiski 0 risks no blakus efektiem. Tikmēr var paskatīties dažādus video. Varbūt feiks, nez.

 

Pirms 40 minūtēm , Tengo teica:

Vakcīnas samazina pārneses, hospitalizācijas, nāves no C19 riskus

Diemžēl, par pārneses samazinājumu tas joprojām vēl ir tikai vēlamajā kārtā runājams. Un par "variantiem" vēl visādi brīnumi klīst apkārt (online ir arī jaunāks update).

 

Pirms 46 minūtēm , Tengo teica:

Vai lasiet jebkuru ārzemju zinātnisko žurnālu, ka vakcīnas samazina C19 riskus veselībai. Tikai nevajag atkal malt par vispasaules ārstu, zinātnieku sazvērestībām, ticību un nepareizi interpretētiem datiem.

Ir, kuriem samazina un ir, kuriem nav pat ko samazināt :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien biju vienā gadatirgū. Iznāca noklausīties vairāku cilvēku diskusijā ar vienu pārdevēju. Visi piekrita, ka lielāka iespēja ir izdzīvot tiem, kas vakcinejušies, nekā tiem, kas nav to darījuši.

Es jau gribēju iedot palasīt šo pavedienu no pēdējo dienu rakstītā, bet nokaunējos. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Lainere teica:

kaut kur aizkavējies, plate tik uz riņķi mauc

kurš gan būtu to teicis, jau kuru dienu mal tu te vienu un to pašu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Fake news?

Reku tas pētījums.

 

Un vēl viens (arī ar mazu sample), bet sakarā ar alfa variantu: Transmission of SARS-CoV-2 variant B.1.1.7 among vaccinated health care workers

Citēt

This study found a similar viral load in vaccinated and non-vaccinated HCWs infected by SARS-CoV-2 variant B.1.1.7, suggesting potentially reduced efficacy of BNT162b2 in preventing transmission of B.1.1.7.

 

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es arī neteicu, ka nedrīkst tēlot :lol: (:troll_on:)

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 53 minūtēm , kaads teica:

kurš gan būtu to teicis, jau kuru dienu mal tu te vienu un to pašu

Neņem tak nopietni.  

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 hours ago, Tengo said:

Viss te pa apli iet kopš pirmās lapas, bet reālu argumentētu faktu pret vakcīnu nav -
Vakcīnas ir drošas ( Piemers, ASV vakcinēti vairāk kā 342 miljoni, no tiem 0.0019% saņemti ziņojumi par letālu iznākumu, kuri pat nav oficiāli apstiprināti) cdc.gov dati.
Vakcīnas samazina pārneses, hospitalizācijas, nāves no C19 riskus, kāds vēl fašisms...
https://www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/dati-pierada-vakcinacijai-ir-augsta-efektivitate-un-samazinats-risks-saslimt
Vai lasiet jebkuru ārzemju zinātnisko žurnālu, ka vakcīnas samazina C19 riskus veselībai. Tikai nevajag atkal malt par vispasaules ārstu, zinātnieku sazvērestībām, ticību un nepareizi interpretētiem datiem.

 

Kamēr Tu lasi "zinātniskos žurnālus", man ir bijusi iespēja uzzināt, ko par vakcināciju domā dakteri. Nu viņi nekādā gadījumā nav glupāki par Tevi. Un, zini, dīvaini, bet ne visi no viņiem ir vienisprātis ar Tevi. Neizglītoti cilvēki, teiksi?

 

Mani nevajag ne par ko pārliecināt. Nesen, laikam kādas 40 dienas pēc vakcīnas, mira jauna skolotāja. Trombi plaušās. Papētīju interneta ārēs, atradu rakstu par to, ka britu zinātnieki savulaik konstatēja to, ka Kovids var radīt plaušās trombus. Līdz ar to, rodas loģisks jautājums; ja špricē kaut ko līdzīgu Kovid, kurš var radīt trombus plaušās un pēc tam - nāvi, WTF?! Kā tādu obligātā kārtā var vakcinēt cilvēkiem?

  • Atbalstu 2
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 hours ago, Tengo said:

Pilsoniskā sabiedrība un kopējais labums (nejaukt ar komunismu xD)...

 

Komunismā "sabiedrības labuma vārdā" slepkavoja sabiedrības gudros prātus.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

Komunismā

Ietiktu tev palasīt kādas grāmatas un tad gudri rakstīt, savādāk pēc idiota izskaties!

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, jema said:

Ietiktu tev palasīt kādas grāmatas un tad gudri rakstīt, savādāk pēc idiota izskaties!

 

Iesaku iepazīties ar Latvijas vēsturi, vismaz. PSRS okupācija.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 hour ago, base7 said:

Šodien biju vienā gadatirgū. Iznāca noklausīties vairāku cilvēku diskusijā ar vienu pārdevēju. Visi piekrita, ka lielāka iespēja ir izdzīvot tiem, kas vakcinejušies, nekā tiem, kas nav to darījuši.

 

Godīgi sakot, ne vakcinēšanās, ne nevakcinēšanās neko negarantē! Ne vieniem, ne otriem nav nekādu lielāku izredžu izdzīvot. Tas nu tā...

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautāda taisnība jau tanī ir. Ir kas salimst ar visu vakcīnu un ir pat daži kas nomirst. Drīzāk jautājums vai nesāks parādīties jauni varianti pret ko vakcīna pa lielam neefektīva un cik ilgi vakcīna dod imunitāti pret esošajiem variantiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Mateushs teica:

Trombi

Zini, ka trombi var būt arī pēc kovid slimošanas, kā slimības sekas.

Un ar visām zālēm ir tā - vienu ārstē, otru bendē. Atsakies no zālēm pilnībā. Līdzīgi kā antivakseri grib atteikties no vakcīnām.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, vvv said:

Zini, ka trombi var būt arī pēc kovid slimošanas, kā slimības sekas.

 

Viennozīmīgi var būt arī Kovid sekas. Bet priekš tam tad to Kovid špricē iekšā, ja tas var atstāt trombus plaušās?!

  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Bet priekš tam tad to Kovid špricē iekšā, ja tas var atstāt trombus plaušās?!

Covid nešpricē iekšā (iespējams, kādas Ķīnas vakcīnas bija ar novājinātu / sabeigtu vīrusu, bet nu necitējiet - jāpaskatās vēlreiz). Cik es esmu lasījis un klausījies no spečukiem, tad īsumā - mRNA (Pfizer, Moderna) un adenovīrusu vakcīnas (Astra, Johnson, Sputnik V) šūnās nogādā SARS-COV-2 pīķa proteīna instrukcijas un "liek" šūnām to ražot. Dažiem cilvēkiem tie proteīni nonāk asinsritē un var aizsprostot sīkos asinsvadus, ietekmēt plaušas, sirdi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Faustit
Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

Kautāda taisnība jau tanī ir. Ir kas salimst ar visu vakcīnu un ir pat daži kas nomirst. Drīzāk jautājums vai nesāks parādīties jauni varianti pret ko vakcīna pa lielam neefektīva un cik ilgi vakcīna dod imunitāti pret esošajiem variantiem.

 

ASV Slimības un profilakses centrs (CDC) nāca klajā, ka ar Delta jeb Indijas variantu saslimst gandrīz vienādos apmēros kā nevakcinētie (vīrusa daudzums organismā), un vakcinētie arī var izplatīt un izplata Delta variantu, kas bija ļoti liels retums vakcinētajos ar "orģinālo" variantu Sars-Cov-2. Savukārt, Indijas variants parādījās laikā, kad Indijā bija milzīgas problēmas ar vakcināciju, kas vēl tagad nav atrisinātas un mēs nezinām vai persona, kurā vīruss mutējās pie vakcīnas nevarēja tikt kaut arī vēlējās, tāpēc, tie, kuri brēc "redz cik nevakcinētie ir ļauni", pagaidiet līdz vīruss mutēsies vakcinētās personās. Tad būs kārtējie ārkārtējie stāvokļi, lohdauns un ierobežojumu cirks atgriezīsies.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Mateushs teica:

Bet priekš tam tad to Kovid špricē iekšā, ja tas var atstāt trombus plaušās?!

Diez Tvaika iela zin, ka šiem viens trūkst? 

Link to comment
Share on other sites

Te ir smuka vizualizācija par ASV, kas uzskatāmi parāda, ka augstāks vakcinācijas līmenis korelē ar mazāku izplatību
https://dangoodspeed.com/covid/total-cases-since-june-2021

P.S. Man ir dziļi pajāt par antivakceru personīgajām izvēlēm un to individuālajām sekām. Problēma ir tajā, ka tad, kad sāksies 3. vilnis, mediķi būs pārslogoti šo idiotu dēļ. Un tas nozīmē, ka būs ierobežota pieejamība med. pakalpojumiem arī vakcinētajiem. Tāpēc, jā, ir jāvakcinējas visiem, kas var. Arī pusaudžiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
3 hours ago, Tengo said:

Vai lasiet jebkuru ārzemju zinātnisko žurnālu, ka vakcīnas samazina C19 riskus veselībai.

 

Saprotu, ka esmu ne pa tēmu, tomēr šo nevar nepastāstīt, sakarā ar "zinātniskiem žurnāliem". Vienu dienu vienā šādā "zinātniskā žurnālā" esot bijusi informācija par to, ka zinātnieki ar kaut kādu ierīci, ar kuru var pētīt tālās planētas, esot pētījuši Venēru un uz tās virsmas esot atrasti putnu izkārnījumi. Nekas, ka uz Venēras temperatūra ir tāda, ka tur kūst metāli, toties putnu izkārnījumi to izturēja! :D:D:D To teica viens gana nopients un arī izglītots cilvēks, lai ticētu tam, ka kaut kas tāds varēja būt tiešām uzrakstīts šādā "zinātniskā žurnālā". Tā kā, jā, lasiet vien "zinātniskos žurnālus" :D:D:D 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , ArnisR teica:

sāksies 3. vilnis, mediķi būs pārslogoti šo idiotu dēļ

Bet ko tad, ja izrādīsies patiess SĀGAS modelis par trešo vilni? Pilnībā vakcinētos arī sauksi par idiotiem?

Link to comment
Share on other sites

Nav vērts, daži to nesaprot, ka pie 100% novakcinaetajiem vispār slimnīcā būs tikai vakcinētie. Un ir atšķirība vai slimnīcā guļ 10 tūkstoši kur 70 % ir vakcinēti vai 40 tūkstoši un no tiem 0% vakcinēti. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...