Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

marrtins
pirms 3 stundām , Zin... teica:

Un tagad visi kopā, no sākuma marrtinns solo

Ko tu vēlējies pateikt? Kāds solo? Tagad tu man gribi piesiet savu Kompetento neizdarību vairāku gadu desmitu garumā? :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 24 minūtēm , Regisss teica:

savārītie sūdi tagad daudziem citiem būs jāstrebj

Beidz dir$st, ja?

Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

Lainerei

Mīlnieks vēl joprojām nevar rimties :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , martinno teica:

Viss tā kā būtu skaidrs...

Ir vēl gaiši prāti palikuši, a par to režģi labi pateica, tas gan, ceru nākošajā briesmu stāstā būs Faradeja režģis, tas briesmīgāk izklausīsies, a kas ir Faradejs, tas būs pie kājas, tur reti kuram klausītājam ir vairāk par 8 klašu izglītību :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 11 minūtēm , martinno teica:

Viss tā kā būtu skaidrs... Kas ir urīnterapija?! :mrgreen:

 

Pareizrakstības kļūda - bija domāta urānterapija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , androidz teica:

Tiešām gribas no visas sirds pateikties marrrtinno

Kam paldies saki - @marrtins, @martinno ,vai jamo hibrīdam? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ārsti bļauj uz valdību, lai gan valdība tak algas i pielika, i piemaksas ir.. saprotu, ka noguruši, da visi LV jau no šī murga ir noguruši.. naudas pārpārēm, bet veselības joma kādā pīzdā ir.. tā ir joprojām, grūd naudu kā melnajā caurumā un ar Cipuli priekšgalā apokalipsi sola.

 

Es atvainojos, bet, ja pie 600 covid guļošajiem LV jau ir ppc... tad.... ko..? Es šaubos vai te bez veselības jomas reorganizācijas un revīzijas neiztikt.. Un mediķiem nav nemaz tās algas tik sliktas. Protams, mēs visi gribam ntos tūkstošus kešā katru mēnesi..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Tagad tu man gribi piesiet savu Kompetento neizdarību vairāku gadu desmitu garumā? :sarkasms:

Ja, tieši tādus kā tu, tieši tādus. 

 

https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-ceturta-augstaka-saslimstiba-un-mirstiba-ar-covid-19-es-un-eez-valstu-vidu.d?id=53656957

 

Topā augšgalā Baltijas valstīs. Topā lejasgala vakcīnu ziņā Baltijas valstis? 

 

Ka tad tā? Izskaidrosi? Kompetentie Baltijā visu laida posta 10 gadu garumā, jo jau tad zināja, ka būs kovid? Kompetentie ari 10 gadu garumā plānoja, ka Baltijā arī būs lielākais antivakseru daudzums? 

 

Joprojām teiksi, ka nekāds sakars ar dezinformāciju u.n krievijas informācijas telpā notiekošo? Varbūt tomēr tie "neko neitekmejošie" ietekmē vairāk nekā doma? 🤔

 

Ka Izskaidrosi kas tagad krievija notiek? Arī tikai un vienīgi Kompetentie un nekāda sakara ar katastrofāli zemo vakcināciju + 0 ierobežojumi? 

 

Visām šīm kopsakarību neredzi, jeb tagad tev analīzes spējas izbeidzās? 

 

Gaidu pamatojumu kādēļ tieši Baltijā ir tik daudz antivakseri un tik liela žopa? 

Pirms 25 minūtēm , CAP teica:

Es atvainojos, bet, ja pie 600 covid guļošajiem LV jau ir ppc... tad.... ko..?

Pipec vēl nav, bet šodien jau ir 720 un rīt gan jua būs 800 un pie 1000 iestāsies kridik. Neviens nebija plānojis, ka tik daudz gultas vajadzēs. 

 

 

Un ja, valdība te ir jakar aiz olām, ka atļauj visādiem pajoliem izpausties un nejēdz paskaidrot cilvēkam, ka šo visu varēja novērst. Kā tas ir izdarīts citrur. Bet protams, mūsu Facebook ārsti izrādījās uzticamaaki par valdību. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

kādēļ tieši Baltijā ir tik daudz antivakseri

padumjais mantojums un mūžīgā cietēja gēns (pie visa vainojams vienmēr būs kāds cits, ne es pats)

 

Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

pie 1000 iestāsies kridik

bija tak 1200 vai 1300 pirms kritās un toreiz tik traki neblēja, man te vairāk ož pēc politikas, lai gan es arī ārstus saprotu. Labāk reizēm uzbļaut, bet es neredzu nevienu ierobežojumu, kas kaut ko varētu ietekmēt.

 

a par antivaxeriem un tiem, kas tos muļķjīšus izmanto savām politiskām spēlītēm toč būtu aiz olām jāpakarina.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Kompetento neizdarību vairāku gadu desmitu garumā?

Ko kompetentajiem vajadzēja darīt? Vairākas desmitgades gatavoties kovidam? Rezerves slimnīcas sabūvēt ar tūkstošiem gultu? Lai tik antivakseriem nebūtu jāpotējas.

Nešķiet, ka vienkāršāk ir vakcinēties, nevis ārstēt nevakcinētos saslimušos? Vakcīnas kompetentie nedeva? Par velti ik viens varēja izvakcinēties.

A tu sludini, ka pareizāk, kā saka, caur dirsu...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

toreiz tik traki neblēja

Tam varētu būt tieša saistība ar straujo kāpumu visā tagad - kumulatīvais, pozitīvo īpatsvars un stacionēto kvantums, nav jābūt izteiktām matemātikas dotībām, lai saprastu, ka iepriekšējā viļņa maksimumus var sasniegt jau pusotras vai divu nedēļu laikā un vēl mums daudzi jautri mēneši priekšā, jo tagad nav decembris kā iepriekšējā maksimumā ;)

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka vakcinācijas procesā komunikācijas kļūdas bija ļoti daudz un pat šobrīd ir daudz neizmantotu iespēju, reizēm valdības labā rokas nezina, ko dara kreisā.. un otrādi, viens uz otru gaida, gaida kurš kaut ko izdarīs, ne tik es, lai nezaudētu tās pāris balsis.

 

Pa šiem 2iem gadiem veselības jomā arī varēja izdarīt vairāk

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

padumjais mantojums un mūžīgā cietēja gēns (pie visa vainojams vienmēr būs kāds cits, ne es pats)

Vai varbūt tas, ka šeit mediji un info krievu valodā ir ļoti izplatīti un arī visādi ieinteresēti personāži sanem finansējumu no vienas lielas valsts, kas šeit ir ieinteresēti bardakā? Paskaties Eiropas vakcinācijas karti, jo tālāk prom no "krievu info telpas" jo mazāk problēmu, bet tā jau atkal sakritība un nekas netiek pēkšņi ietkemts caur mediju telpu, vai ne marrtiiins? 

 

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

par antivaxeriem un tiem, kas tos muļķjīšus izmanto savām politiskām spēlītēm toč būtu aiz olām jāpakarina.

Šis tak mūsu dižais domātājs izliekas neredzam un neesot nekāds spēlītes un neviens uz to neuzķeras. 

Ja ar shlesera un ciekura idiotismiem dalas 1000+ cilvēku dienā kas tālāk vēl vairāk tiek dalīts, tad varbūt tā problēma nav tik niecīga? 

Šis vēl drīzāk otrādi, uzskata, ka šiem pirkstu nedrīkst piedur, jo tā tak būs brīvības apspiešana. 

 

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

Es teiktu, ka vakcinācijas procesā komunikācijas kļūdas bija ļoti daudz

Pilnībā piekrītu, bet tagad tak vienu ātru un ne sāpīgu lēmumu var pieņemt - piegriezt skaļruņi visiem tiem antivax pamuļķiem ar reālām darbībām nevis soda lapiņām ko viņi liek fb un njirgaajas vēl. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

viens uz otru gaida, gaida kurš kaut ko izdarīs, ne tik es, lai nezaudētu tās pāris balsis.

Precīzi

Vakar Pavļuts par radio runāja. Vainīgi kaut kādi, ka tā notiek. Žurnālists prasa, kuri jāvaino, jūs taču zināt, tad nosauciet. Nosauca? Izlocījās kā zutis, neko nepateica. Kaut kādi mistiskie vainīgie...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Ka tad tā? Izskaidrosi? Kompetentie Baltijā visu laida posta 10 gadu garumā, jo jau tad zināja, ka būs kovid? Kompetentie ari 10 gadu garumā plānoja, ka Baltijā arī būs lielākais antivakseru daudzums?

Kompetentie kompetenti un ar Lielu Atbildību lika kompetentu kluci uz med. nozarē strādājošo nemitīgām vaimainām par katastrofālu situāciju nozarē. Arī te augstāk piesauktā "algu celšana" tika izvērsta n-to gadu garumā un ar gariem zobiem. Tad nu arī rezultāts - pāris saslimušo draud nonest sistēmu - nu vismaz zīmē te apokalipsi. Bet tas jau pagājušo gadu tika izrunāts. Pie pagājušā decembra ārkārtas situācijas medicīnā arī es esmu vainīgs? Un pie atcelšanas pavasarī/vasarā arī? Pārāk daudz spēju jūs man te piedēvējat :sarkasms:

 

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Ka Izskaidrosi kas tagad krievija notiek?

Kas tad notiek Krievijā? Tagad var ticēt viņu ziņām un statistikai?

 

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Gaidu pamatojumu kādēļ tieši Baltijā ir tik daudz antivakseri un tik liela žopa? 

Žopa? :sarkasms:Atkal - subjektīvi, bet nu lai jau būtu. Nu es tak tev jau sen teicu - mums ir ļoti liela nekritiski domājoša populācija, bet tu jau neklausies un mal tikai savu maļamo. Mūsu abu atšķirība ir tā, ka tu vēlies, lai viņus kāds "pasargātu" no "dezinformācijas" un sekām un, ja nepieciešams, tad ar Stingro Roku (piemēram, organizējot speciālas dezinformācijas apkarošanas vienības), bet es aicinātu risināt problēmu saknē - kāpēc vispār ir tik daudz nekritisko domājošu? Bet tas tad, savukārt, nozīmētu daudziem Kompetentajiem zaudēt savas siltās vietiņas un mīkstos krēsliņus. Baigā dilemma. Jā, problēma ielaista un tas nav dažu gadu jautājums.

 

Kāpēc es esmu pret tādu "stingro" vēršanos pret "dezinformācija"? Elementāri - ļausi Kompetentajiem atkal izdomāt izlemt, kas ir un kas nav patiesība un kāds viedoklis ir un nav ideoloģijai atbilstošs? Nesen bijām tādā režīmā - jau gribas atpakaļ? Patlaban jau ir panti par klajiem meliem, nepatiesiem apvainojumiem - vari taču vērsties tiesā. Vēlies paplašināt tos pantus  un attiecināt arī uz viedokļiem?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , CAP teica:

a par antivaxeriem un tiem, kas tos muļķjīšus izmanto savām politiskām spēlītēm toč būtu aiz olām jāpakarina.

Ko vajag - to vajag. Vienu partiju, lai beidzot ir kārtība! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

bet es aicinātu risināt problēmu saknē - kāpēc vispār ir tik daudz nekritisko domājošu?

Un tam risinājum vajag vairākus gadus 10

 

A tagad var ātri un nesāpīgi to izdarīt, visus tos fb kanālu izplatītājus paņemt kārtīgi aiz olām un kārtīgu paraugpraavu. 

 

 

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Žopa? :sarkasms:Atkal - subjektīvi, bet nu lai jau būtu

Protams, ka nekā nav, sīkums, tūlīt visi būsim Eiropas līderi ar uzviju, bet subjektīvi. 

 

Tev tabuliņas ielikt kas notiek? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

"krievu info telpas"

gan jau sava ietekme tam ir, laikam īsti nekur nav datu par vakcinēto skaitu % pēc tautības.

 

Ja cilvēkam skaidas galvā nepalīdzēs ne angļu info telpa, ne zviedru, ne kāda cita.

 

arī es, personīgi, patērēju saturu krievu valodā, bet nejūtos ietekmēts vai nozombēts.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Nešķiet, ka vienkāršāk ir vakcinēties, nevis ārstēt nevakcinētos saslimušos?

Ko tev dos, ne-riska grupās 100% vakcinācija saistībā ar slimnīcu noslodzi? Neko!

  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Vienu partiju

politikas covidā jau tā ir par daudz.. te politiski lēmumi nekādi nepalīdzēs

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Eiropas līderi

šajā lomā tak ir būts pie iepriekšējā viļņa.. :D

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

visus tos fb kanālu izplatītājus paņemt

runāt jau viegli, juridiski tas ir pipec.. sākot jau ar spējām LV ietekmēt FB kā tādu un iegūt kādus datus, nemaz nerunāsim par visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

tev dos, ne-riska grupās 100% vakcinācija saistībā ar slimnīcu noslodzi

A ja nu novakcinē riska grupas, kas arī neiet potēties, jo "5g, grafeens, pandēmijas naU" jo mazmeita tā teica, krievu tv tā teica, kaimiņu tante tā teica? Arī efekta nebūtu? 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

A tagad var ātri un nesāpīgi to izdarīt, visus tos fb kanālu izplatītājus paņemt kārtīgi aiz olām un kārtīgu paraugpraavu. 

Tikai problēma jau ir tajā, jau tu ļausi aizliegt vienu viedokli, tad rīt tāds var izrādīties arī tavējais. Ja tu ceri, ka ieviest tādu kontroli varētu īslaicīgi, tad tā nebūs - Kompetentie savas kompetences atpakaļ nedos. Bet par klajiem meliem, apvainojumiem, utml. kā jau teicu - jau ir attiecīgie panti. 

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Un tu maartiiinns arī uz naža asmens reizēm esi. 

Konkrēti - kurš posts un par ko?

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

politikas covidā jau tā ir par daudz.. te politiski lēmumi nekādi nepalīdzēs

Covidā ir tikai politika :) Kas tad "palīdzēt" spēs?

 

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

A ja nu novakcinē riska grupas, kas arī neiet potēties, jo "5g, grafeens, pandēmijas nav" jo mazmeita tā teica, krievu tv tā teica, kaimiņu tante tā teica? Arī efekta nebūtu? 

Saprotams, ka būtu, doh!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Ko tev dos,

tu taču zini, ka ne-riska grupas mēdz kontaktēties ar riska grupām.. katrs vakcinētais tomēr samazina izplatību... 

riska grupas ietekmēt varētu ģimenes ārsti, sociālie darbinieki, radinieki, bet, ja to lokā ir tādi ativaxeri, tad nav jābrīnās, ka riska grupas negrib vakcinēties, ne-riska grupu antivaxeriem jau pašiem nešķiet, ka nodara kādu skādi.

 

re, tepat Vidzemes slimnīcā mazdēls vai dēls pasniedza foršu dāvanu dzimšanas dienā.. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Ko tev dos, ne-riska grupās 100% vakcinācija saistībā ar slimnīcu noslodzi? Neko!

Nevajag par riska grupām, binary jau te pietiekoši atgudrojās ar savām riska grupām.

Kovids apdraud visus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

tu ceri, ka ieviest tādu kontroli varētu īslaicīgi, tad tā nebūs - Kompetentie savas kompetences atpakaļ nedos. Bet par klajiem meliem, apvainojumiem, utml. kā jau teicu - jau ir attiecīgie panti. 

Tu tā uztraucies par šo? Tu tak vienmēr runa taisnibu un par tēmu, tā kā tevi tak šis neskar, vai ne? :)))

 

Un ko dara antivax komanda ja nē klaji melo, musina uz nemieriem un apdraud citu dzīvības? Tavuprāt tāda patvaļa ir jāatstāj tāpat vien? 

 

No kā tu īsti baidies? :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , CAP teica:

ka riska grupas negrib vakcinēties

Nu negrib - negrib. Paši vainīgi.

 

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

ne-riska grupu antivaxeriem jau pašiem nešķiet, ka nodara kādu skādi

Tātad, tiem būtu jāuzņemas atbildība, ja kāds riska grupās nevakcinējas?:crazy: Tāpēc bērniem jātaisa skolās masku balle un arī tos jāpotē? Es saku - nē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

riska grupas ietekmēt varētu ģimenes ārsti, sociālie darbinieki, radinieki, bet, ja to lokā ir tādi ativaxeri, tad nav jābrīnās, ka riska grupas negrib vakcinēties, ne-riska grupu antivaxeriem jau pašiem nešķiet, ka nodara kādu skādi.

Pfff, viņš tur neredz problēmu un nekāda gadījumā neziatit tādus sabiedrībai noderīgus viedokļu paudējus

Just now, marrtins teica:

Tātad, tiem būtu jāuzņemas atbildība, ja kāds riska grupās nevakcinējas

100% jāuzņemas 

 

Marrtinns, tu sāc vest ārā no pacietības. Turpināsi aizstaaveet tos, kas tik tiešām ir vainīgi pie taa, ka riska grupas nevakcineejas, būs bans, zb jau. Idioti viņš vēl te tēlos. 

 

Peknai informācijas telpā sabiedrības prātam nenodarot. A gadu atpakaļ kladzinaaja par fašistiem kas sludinot maskas un lokdaunu. 

 

Divkosis, pretīgs Divkosis un kretīns tu esi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

būtu jāuzņemas atbildība, ja kāds riska grupās nevakcinējas?

pilnīgi noteikti!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:
Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

tu ceri, ka ieviest tādu kontroli varētu īslaicīgi, tad tā nebūs - Kompetentie savas kompetences atpakaļ nedos. Bet par klajiem meliem, apvainojumiem, utml. kā jau teicu - jau ir attiecīgie panti. 

Tu tā uztraucies par šo? Tu tak vienmēr runa taisnibu un par tēmu, tā kā tevi tak šis neskar, vai ne? :)))

No kā tu īsti baidies? :)

Es uztraucos, ka šādā stilā turpinot, atkal attapsimies totalitārismā.

 

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Tavuprāt tāda patvaļa ir jāatstāj tāpat vien? 

Nu manis pēc taču vari jau tagad vērsties pret tiem tiesā. Kāpēc prasi pēc Stingrās Rokas un kaut kādām vienībām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Nu negrib - negrib. Paši vainīgi.

Iedomājies, pēkšņi sāktos, piemēram, teorētiski, kaut kādas utis, ķīnieši izgudrotu, mutantus, visa planēta utaina, visi tiek atutoti, vienalga kā, un tad kaut kādi, kuri negrib...

Arī teiksi - nu negrib, negrib, paši vainīgi... Kad kāds utainais tev blakus nosēdīsies?

Nepielec? Kovid vīruss ir briesmīgāks par utīm.

Link to comment
Share on other sites

Interesants citāts:

 

Gada sākumā, kad Latvijā pirmais nopietnais pandēmijas vilnis vēl tikai uzņēma apgriezienus, slimnīcās ārstējās 1180 kovida pacientu. Tagad, pēc jaunākajiem pieejamiem datiem (2.10.) - 528. Tātad divas reizes mazāk, bet Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Liene Cipule TV3 rīta pārraidē “900 sekundes” stāsta, ka situācija ir kritiska, un pie slimnīcām veidojoties rindas.

Tā vien gribas jautāt - kā tad tā? Šobrīd divreiz mazāk stacionēto nekā janvārī, bet rindas veidojas tagad. Pagājuši desmit mēneši, un izrādās, ka slimnīcu kapacitāte ir nevis pieaugusi, bet samazinājusies. Var stāstīt ko grib, bet, ja slimnieku ir divas reizes mazāk, bet veidojas rindas, kuras nebija janvārī, tātad situācija ir pasliktinājusies. Par spīti iztērētajai milzu naudai.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Turpināsi aizstaaveet tos, kas tik tiešām ir vainīgi pie

Tagad tu jau esi tiesnesis, lai pateiktu, kurš ir "vainīgs"? Kā var kādu citu vainot par saviem brīvi pieņemtiem lēmumiem?

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Peknai informācijas telpā sabiedrības prātam nenodarot.

Neko nesapratu.

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Divkosis, pretīgs Divkosis un kretīns tu esi. 

Nu jau nu jau... Pats sevi nobanot nevēlies? Tagad tu arī dakteris, ka diagnozes attālināti nosaki?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

bērniem jātaisa skolās masku balle

man ir bērns, apmeklē skolu, maska koplietošanas telpās, klasē nevajag, ārā nevajag.. nesūdzas... a Tev tas sagādā kādas problēmas.

 

arī man pašam personīgi, darba vietā, koplietošanas telpās jānēsā maska.. tikai kabinetā varu nenēsāt.. maskas šajā visā visprā ņipričom.. ak jā, kaut kad te internetā bija viena dāmīte, kas masku nesāšanu pielīdzināja izvarošanai :D

 

Tu jūties līdzīgi? nabadziņš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Tā vien gribas jautāt - kā tad tā? Šobrīd divreiz mazāk stacionēto nekā janvārī, bet rindas veidojas tagad. Pagājuši desmit mēneši, un izrādās, ka slimnīcu kapacitāte ir nevis pieaugusi, bet samazinājusies. Var stāstīt ko grib, bet, ja slimnieku ir divas reizes mazāk, bet veidojas rindas, kuras nebija janvārī, tātad situācija ir pasliktinājusies. Par spīti iztērētajai milzu naudai

Gultas vēl ir, bet tūlīt nebūs. 

Ir arī citas slimības nevis kovid. 

 

Trauksmes zvans būtu jāceļ tad, kad būs sasniegti tie 100% tikai? 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Arī teiksi - nu negrib, negrib, paši vainīgi... Kad kāds utainais tev blakus nosēdīsies?

Ja man ir pretutu līdzeklis - man būtu pofig. Ja man būtu pretutu līdzeklis, bet to neizmantotu - pats būtu vainīgs, ka utis apēd. Tāpat man būtu pofig, ja tās utis kaut kādu iemeslu jau sākotnēji ietu ar līkumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Interesants citāts:

jā, par šo jau minēju. Paradoksāli. Kad viss labi, visi slavē un laurus tik plūc sev, kā līkne mainās, tā sākas apokalipses dziesmas. Eh.. mēs daudz ko noteikti nezinām, kas notiek aizkulisēs.. un kurš kādu lomu spēlē.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...