Jump to content

F#, zolīte un vēl kautkas


camel
 Share

Recommended Posts

jēē, biju piemirsis to salabot

tagad ir salabots

 

vajag norunāt, ka piem. uz 22.00 pāris purni ieies serverī, testēšanai

tāpēc man tur ir uztaisīts tas plānotājs, bet to es ieliku tikai priekš reģistrētiem lietotājiem

Link to comment
Share on other sites

Izmēģināju. Ne visai patika, ka spēlē iegūtos punktus rāda, man šķiet, tas nav gluži pareizi, nezinu, kā ir vispār tādās aplikācijās, bet dzīvajā spēlējot punkti jāskaita galvā, tāpat kā galvā jāatceras, kuras kārtis jau bijušas spēlē, nevis tagad varēs kurā katrā brīdī celt izspēlējušās kārtis un skatīties. Kopējo spēļu sērijas rezultātu gan varētu rādīt, tagad tā tabula izlec uz īsu brīdi katras spēles beigās. Jā, Asholds un Haralds vienmēr laiž garām. Tas, ko tu esi nosaucis par mazo zoli, kad visi palaiduši garām, nav mazā zole, bet galds. Mazā zole kā tāda ir, kādreiz spēlētāji vienojas, ka tādu arī spēlēt varēs, mazā zole gadās pavisam reti, retāk kā zole, mazajā zolē zolētājs nedrīkst paņemt nevienu stiķi, ja nepaņem nevienu stiķi, ir uzvarējis, ja paņem kaut vienu, ir zaudējis.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu tad spēlējam?


Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Jā, Asholds un Haralds vienmēr laiž garām.

Haralds tikko paņēma

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , alusbundza teica:

nu tad spēlējam?

Jāprasa autoram, vai spēle online maz darbojas. Norunātu precīzu laiku, kad «tiekamies», un varētu nedaudz uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

kādu laiku pasēdēju serverī, vienīgais kas ienāc bija Racer

šitā nekāda spēlēšana nesanāks

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Ne visai patika, ka spēlē iegūtos punktus rāda, man šķiet, tas nav gluži pareizi, nezinu, kā ir vispār tādās aplikācijās, bet dzīvajā spēlējot punkti jāskaita galvā,

Piekrītu, punktus drīkst tikai beigās rādīt - tā ir daļa no spēles smeķa. ;) 

 

Papildus - nebūtu slikti mazu čatiņu apakšā. Ā, un tā bulta pārāk bieži jāspiež - arī pēc stiķa, to varētu novākt, lai iet automātā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , vvv teica:

Ne visai patika, ka spēlē iegūtos punktus rāda, man šķiet, tas nav gluži pareizi

Varbūt nav pareizi, bet skaitīt galvā, tas jau mazohisms

 

pirms 16 stundām , Racer teica:

Papildus - nebūtu slikti mazu čatiņu apakšā

Nu nezinu, daudz dīvaiņu tur interneta plašumos, pietaisīs to čatu ar jēlībām

 

Nevienam tak tā īpaši nav intereses spēlēt šito zoli online, it īpaši, ja to var darīt draugos.lv.

Vot ja kādam būtu kāda laba ideja, ko interesantu un noderīgu varētu pataisīt ...

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds mazohisms! Tur spēles interesantums - spēt atcerēties cik kuram punkti, kuras kārtis jau izspēlējušas...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , camel teica:

Vot ja kādam būtu kāda laba ideja, ko interesantu un noderīgu varētu pataisīt ...

Monopoly here and now – bija The Best, bet vairs nav lietojamas versijas

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Tā jau ir tā sāls galvā sekot līdzi.

Programma spēlētājiem gājienus priekšā vēl varētu teikt, nu tā, lai nav jādomā, citādi tāda domāšana zolē ir mazohisms, tad spēlētāji varētu vienkārši pirms katra gājiena nospiest «GO» un visi laimīgi... :)

Link to comment
Share on other sites

Var jau uztaisīt parametros iespēju atslēgt punktu rādīšanu.

 

Ja nav vēlēšanās serverī reģistrēties ar e-pasta adresi, var atsūtīt PM ar paroli, būs reģistrēts konts, saglabāsies punkti, varēs izmantot plānotāju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , camel teica:

kā viesis.

Skaidrs.

Pirms 12 minūtēm , camel teica:

Var jau uztaisīt parametros iespēju atslēgt punktu rādīšanu.

Tad varbūt izveidot tā, lai atslēdzas punktu rādīšana visiem spēlētājiem, kas spēlē, nevis tikai vienam. Īsti veči varēs spēlēt bez punktu priekšā teikšanas, tie kuri gribēs atvieglotu variantu, vienosies un ieslēgs tos punktus.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Tie kuri prot skaitīt punktus, tiem nevajag, tie, kuri zoli spēlējuši tikai internetā (iemācījušies), tiem lai rāda. Nedomāju, ka tas kautkā diskriminētu tos, kuri prot galvā skaitīt zolē punktus.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka diskriminē. Te jau vairākkārt pieminēts - tas ir pats labums, kad iemācās savus un pretinieka punktus galvā skaitīt, atcerēties izgājušās kārtis. Tad jau varbūt var uztaisīt, lai boti spēlē spēlētāja vietā, vai vēl labāk - rādām pretinieku kārtis.

Link to comment
Share on other sites

Es zoli iemācījos spēlēt, ka parādījās zoles serveris ap 2000 gadu. Man neslikti gāja, kopējā bilance bija pozitīva, lai gan ar kartona kārtīm zoli nekad nebiju spēlējis. Man patika, kā tur toreiz viss bija eksponēts. Kad tas pasākums palika komerciāls, zoli vairs spēlējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

varētu uzspēlēt

Man vēl ar suni jāiziet pastaigā. Kad atgriezīšos, varētu uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Par punktu skaitīšanu: kad tu spēlē onlainā tu tak neredzi, ko tur citi dara, varbūt kāds neskaita galvā, bet rēķina uz papīrīša - tāda tā onlaina specifika

Link to comment
Share on other sites

Bundža, esmu gatavs sākt.


Esmu onlainā zem nika Arnolds, tas no vārda «Arnolds Švarcenegers». :D


camel, tu esi kamielis? Kas man jāspiež, lai tiktu ar tevi spēlēt?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka Bundža aizgājis gulēt. Nenāk spēlēt zoli. camel, es šovakar vairāk negaidīšu, varbūt rīt izdosies biedriem saorganizēties spēlei.

Link to comment
Share on other sites

camel, punktu skaitītājs skaita nepareizi. Tur vienādi gan par parasti vinnētu spēli gan par atstāšanu jaņos.

Jābūt tā:

Lielais vinnē parasti - lielajam 2 punkti, mazajiem pa -1

Lielais vinnē atstājot mazos jaņos - lielajam 4 punkti, mazajiem pa -2

Lielais vinnē atstājot mazos bezstiķī - lielajam 6 punkti, mazajiem pa -3

Mazie vinnē parasti - mazajiem pa 2 punkti, lielajam -4

Mazie vinnē atstājot lielo jaņos - mazajiem pa 3 punkti, lielajam -6

Mazie vinnē atstājot lielo bezstiķī - mazajiem pa 4 punkti, lielajam -8

Lielais vinnē zoli parasti - lielajam 10 punkti, mazajiem pa -5

Lielais vinnē zoli atstājot mazos jaņos - lielajam 12 punkti, mazajiem pa -6

Par mazajiem atstātiem bezstiķī zolē, tur ir varianti, kā kur tas tiek skaitīts, kā ir pareizi, nezinu, ir, kad pie bezstiķa skatās vai ir punkti nepaceltajās kārtīs, ja ir tur punkti, tad skaita kā jaņus mazajiem, ja nav punktu, tad ieskaita bezstiķi, citreiz, skaita bezstiķi, ja mazie nedabū stiķi, ja ir bezstiķis, tad lielajam 14 punktu, mazajiem pa -7

Ja lielais zoli zaudē parasti - mazajiem pa 6 punkti, lielajam -12

Ja lielais zaudē zoli palikdams jaņos - mazajiem pa 7 punkti, lielajam -14

Ja lielais zaudē zoli palikdams bezstiķī - mazajiem pa 8 punkti, lielajam -16

Jaņi lielajam skaitās, ja lielais dabū 30 punktus un mazāk, mazajiem jaņi skaitās, ja mazie dabū 29 punktus un mazāk.

Ja spēlē sanāk 60 punkti lielajam un 60 punkti mazajiem, tad vinnētāji ir mazie. Šī ir īpaša situācija, mūsu pusē to sauc par «pautiem» vai «olām» lielajam, bet ir dzirdēti dažādi nosaukumi šai situācijai.

Ir tāda tradīcija, nezinu vai visur to piekopj - ja lielais paliek jaņos, tad mazie pieceļas kājās.

Vēl ir tāda opcija - lielais jebkurā brīdī var atmesties, tas ir, paziņot spēles beigas, tad skaita punktus uz to brīdi, cik kurš ir savācis, to parasti lieto laika liekai netērēšanai, ja dažus gājienus līdz spēles beigām ir paredzams, ka rezultāts vairs neizmainīsies, ieteiktu šo opciju pielietot programmā.

Lai tur kā, zoles spēlēšana boot.lv foruma biedru starpā ir notikusi, jācer, ka turpmāk zolīte foruma biedru vidū kļūs iecienīta un tiks brīvos brīžos spēlēta.

Vēl viens aizrādījums autoram. Būtu labi, ja pēc katras spēles parādītos, cik punktus katrs spēlētājs guvis tieši šajā spēlē, tas nekur neparādījās, tikai kopējais savākto punktu skaits spēļu sērijā bija.

 

Link to comment
Share on other sites

Dažas novērotās nepilnības:

image.png

 

^ Vai man acumērs šķībs, bet tomēr uzraksts un pogas nav logam pa vidu.

^ Daudzi svarīgi uzraksti parādās un momentā pazūd! Kaut piemēram turnīra tabula! Piemēram turnīra tabulu varēja rādīt ekrāna kreisajā pusē, kamēr prasa par jaunu spēli.

^ spēles notikumus varētu rādīt chata formā ekrāna labajā pusē - tur ir vieta, nevis nomidžināt. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, par turnīra tabulas parādīšanos un momentānu pazušanu pievienojos Ronaldam.

camel, gan jau pamazītēm programmu uzlabosi. Cepuri nost tavā priekšā, izveidoji superīgu programmu. Programmu ar lielu potenciālu.

Ja biedri izrādīs interesi un sāks spēlēt, būsi boot.lv forumam vērtību pacēlis tā pamatīgi - šeit būs vieta kur ienākt ne tikai pēc padomiem par tehniskām lietām vai arī vienkārši pakomunicēt, bet arī vieta, kur interesanti uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...