Jump to content

IP Videonovērošana un NVR + eth cable


DJWoX
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , binary teica:

Iesaku apdomāt variantu ar ārēju IR prožektoru nakts redzamībai.

 Man ir laba pieredze ar Uniview starlight kamerām! Es biju pārsteigts, ka bieži labāka bilde ir vispār bez nekāda papildus apgaismojumu, kā ar! 

Bet ja padomā, viss loģiski - apgaismojums velk labi ja 20m. Bet kamerai sensors jūtīgs, spēj ar mazu gaismu strādāt. Un kamera redz krietni tālāk, kā 20m. Ja viena daļa bildes ir labi apgaismota, cita nē - nekas labs nesanāk jo viena pārāk liela apgaismojuma starpība. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Jā, pareizi, bet tas strādā tikai tad, ja ir kaut minimāla fona gaisma.

Laukos, pilnīgā tumsā bildes nebūs.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja pilnīgi melna nakts, bez nevienas zvaigznes, tad jā... 

Link to comment
Share on other sites

Par kamerām. Pozitīva pieredze ir ar šo kameru:


 

Ir kur darbojas kamera viena. Ir arī sajūgta kopā ar Hikvision NVR un viss griežas caur hikvision softu..

Labots - AVilks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2019.06.13. , 13:12, Ronalds teica:

Uniview starlight

 

Es jau analogo kameru laikos reāli fanoju par tām 0,001 LUX un tamlīdzīgi - bija melnbalta bilde, bet ļoti laba bez jebkādām gaismām. Un pat laukos izskatījās normāli - viņai tiešām ļoti maz gaismas vajadzēja.

 

Problēma viena - tās starlight vēl joprojām savas 2 reizes dārgākas par infrasarkanajiem sildītājiem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , VebKamera teica:

 

Es jau analogo kameru laikos reāli fanoju par tām 0,001 LUX un tamlīdzīgi - bija melnbalta bilde, bet ļoti laba bez jebkādām gaismām. Un pat laukos izskatījās normāli - viņai tiešām ļoti maz gaismas vajadzēja.

 

Problēma viena - tās starlight vēl joprojām savas 2 reizes dārgākas par infrasarkanajiem sildītājiem.

Piemēram šis te ?

 

https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1588&ELEMENT_ID=22652 

 

Kā ir ar NVR uniview tas arī ir tas labāks lai pectam ir normals softs uz telefona utt ? 

Link to comment
Share on other sites

Esmu līdzīgas licis. Viss čiki. Ir normāls softs priekš android, esmu lietojis. Priekš iphone arī it kā ir, bet neesmu lietojis.

Link to comment
Share on other sites

Vislaik stiklā stāvēja vecs andrīšfonis kā IP kamera, bet tas nosprāga, attiecīgi interesē vienkārša WIFI kamera kurai varētu pieslēgties gan no phones, gan no PC attālināti. Aliexpress ir pilns ar tādām, bet varbūt kādam ir reāla pieredze? Piemērs. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...