Jump to content

IP Videonovērošana un NVR + eth cable


DJWoX
 Share

Recommended Posts

Sveiki varbūt kādam ir kādas daudz maz OK lietotas IP kameras Hikvison / Dahua  līdz 70e 
NVR priekš kamerām 4 portu butu gana bet savādāks ar der.  līdz 80e ? 
Un Ethernet kabelis kādus 100m, var būt lietots biggrin.gif

 

Zinu pa tādam cenam ari visu jaunu var dabūt pašlaik mekleju lietotu : > 

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm... 

Kāpēc meklēt lietotu kameru, ja jauna 

https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1494&ELEMENT_ID=22413

 

Pirms 2 minūtēm , DJWoX teica:

NVR priekš kamerām 4 portu butu gana bet savādāks ar der.  līdz 80e ? 

NVR - neaizmirsti ka kamerām vajag arī barošanu - tātad POE swich vai NVR ar Poe! 

https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1493&ELEMENT_ID=22414

Pirms 4 minūtēm , DJWoX teica:

Un Ethernet kabelis kādus 100m, var būt lietots biggrin.gif

Prežus arī lietotus pērc... ? :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , DJWoX teica:

Zinu pa tādam cenam ari visu jaunu var dabūt pašlaik mekleju lietotu : > 

Kad pats pirku, tad ņēmu hikvision no aliexpress . Jāsameklē tikai, kurš bija "pareizais" tirgotājs, lai neuzrautos uz kaut kādu kreiso versiju. Neatceros, varbūt viņam ir arī dahua. Piegāde faktiski momentāla - nedēļās nogalē pasūtīju, nākamās nedēļas sākumā jau bija jāsūta naudiņu uz muitu. Vienīgi pāris dienas pagāja, kamēr ar muitu "vienojos" par nodokļu likmi.

Link to comment
Share on other sites

Ak jā - uz doto momentu nav jēga ieciklēties uz dahua/hikvision, jo uniview ir lētāks, bet ne cik ne sliktāks! Esmu pāris uniview sistēmas uzlicis un viss čiki! 

Un kam pirkt no Ķīnas, ja te pat pa normālām cenām ir pieejams? 

Link to comment
Share on other sites

Jups at/af poe switch tas man jau ir. 

 

Nu ja ir kāds normāls lieks eth lietos kabelis kāpec nepaņemt galvenais ka nav tie alumīnija ar vara pārklājumu. 

 

Nju jā der arī tadas, kur kāds  upreidojis no 50e kameram uz 200e kamerām. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

Un kam pirkt no Ķīnas, ja te pat pa normālām cenām ir pieejams? 

Konkrētajā gadījumā no Ķīnas bija lētāk, ērtāk un ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , DJWoX teica:

līdz 80e ? 

jā jaunu sistēmu par 2 IP Onvif  kameras un reģistrātors bez HDD

Šai pat līdz128GB ir ieliekama CD karte,ja vaig ir dabūjamas ar SIM un SD...

https://ru.aliexpress.com/item/1080-P-PTZ-IP-Wifi/32980814707.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.686e33ed9YFtF8

Labots - oto oto
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, var no Ali pirkt nepazīstamas kameras, kur ietaupītā nauda aizies sistēmas palaišanā. (ja pats laidīsi, tad laiks, kuru tu pavadīsi to palaišanā)

Kāpēc cilvēki domā, ka kamerā ir tas sāls - jā varbūt zināmā mērā, bet es vislielāko akcentu liktu uz softu un ražotāja atbalstu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Ronalds teica:

Ak jā - uz doto momentu nav jēga ieciklēties uz dahua/hikvision, jo uniview ir lētāks, bet ne cik ne sliktāks! Esmu pāris uniview sistēmas uzlicis un viss čiki! 

Un kam pirkt no Ķīnas, ja te pat pa normālām cenām ir pieejams? 

Tikai nenormāla piegāde.      Un tās ko iesaki ir intelektuālas kameras?

Labots - oto oto
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , xp teica:

Jā, var no Ali pirkt nepazīstamas kameras, kur ietaupītā nauda aizies sistēmas palaišanā. (ja pats laidīsi, tad laiks, kuru tu pavadīsi to palaišanā)

Kāpēc cilvēki domā, ka kamerā ir tas sāls - jā varbūt zināmā mērā, bet es vislielāko akcentu liktu uz softu un ražotāja atbalstu.

 

Tieši  tā!Reģistrātoram japiepērk kameras ar kuru viņš  draudzējās nevis ar  citu softu un tad  brīnās ka nekorekti  reaģe uz kustībām un visādi  nakts skrejošie ierakti.....pa šiem 4 gadiem  ir apjēgts ,kur tas sāls ir lai nepirktu dārgās  ķipa atkal ka orģenāls brends par ko nomet zemē  naudu.Man kopš 16 gada  beigām griežās tīrakās  ķīnietenes,cauri  dienakti  veic ierakstu  tā pat ķīniesu  reģistrātorā ,bet ar LV pirktu 4TB HDD...Nekādu sūdzību ,ja nemaldos pirmai ķīnietenei  nesen nodzisa nakts diodes,,tās  nooperkot atseviški  parlodēju un atkal vis naktsstundās lido!

Bet nu katram sava biete  un naudas maks  tad lai skaido ka liekas labāk!.....................

Labots - oto oto
  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

jā,organizēt vadus ir īsts murgs toties ja kas

Es ar siem izkruķijos https://ru.aliexpress.com/item/RJ45-POE/32951216330.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.603633edDwtv9D Nav tur speciāli japiemaksā par kameru kura atbalst POE ! Visu sistēmu baro  PC PSU 

Labots - oto oto
  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nav doma nopirkt lētāko un tērēt laiku lai piedabūtu to strādāt, tāpēc protams gribētu izvēlieties pārbaudītas lietas vienkārši kādam kurš upgreidojas uz vēl k-ko labāku, 

UNIVIEW arī ir opcija 

Link to comment
Share on other sites

Par upgrade runājot, tad videonovērošana ir tā pat kā ar PC - ļoti ātri mainās tehnoloģijas. Ja apskatos kādas IP kameras bija pirms 4 gadiem un kādas ir tagad par to pašu cenu, tad atšķirība ir ļoti liela gan tehnikas, gan bildes kvalitātes ziņā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , xp teica:

, var no Ali pirkt nepazīstamas kameras, (...)

Var no turienes ņemt arī pazīstamas.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , DJWoX teica:

Nav doma nopirkt lētāko un tērēt laiku lai piedabūtu to strādāt, tāpēc protams gribētu izvēlieties pārbaudītas lietas vienkārši kādam kurš upgreidojas uz vēl k-ko labāku, 

UNIVIEW arī ir opcija 

Tas vis tagat ķīnietim ir...pat labākas neka par 100 ero pirktās....Nekas tur nav japiedabū,ja pats nesaprot kas un kā tad jasauc meisters!

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , binary teica:

Var no turienes ņemt arī pazīstamas.

Var ,bet ja viņas cenas zina izkonkurē ,tākā piemeŗam "Gadinan"  firmu Sony matricas

Labots - oto oto
  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pašam nav paŗāk bagāta pieredze ar tām CCTV, bet ar tiem brandiem zinu, ka ir gan nozīme, jo sakarīgs interfeis bija Hikvision'am un vel pāris kamerām, bet pārējās bija caur pakaļu visa vadība, kā arī softi ikdienas lietošanai no telefoniem, bija atbaidoši "loģiski". Tapēc iesaku tomēr pirms pirkt, reāli apskatīties konkrētā ražotāja piedāvātās iespējas, ne tikai megapikseļus.

 

@oto oto laikam ir aliexpress'a pārstāvis, jo viņam svarīgi lai mēs pirktu tiieši ķīniešus un pec tam sauktu meistarus (starp citu, tā meistara saukšana ir papildus izdevumi, no kuriem grib izvairīties). :mrgreen2:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Delphin teica:

 laikam ir aliexpress'a pārstāvis, jo viņam svarīgi lai mēs pirktu tiieši ķīniešus un pec tam sauktu meistarus (starp citu, tā meistara saukšana ir papildus izdevumi, no kuriem grib izvairīties). :mrgreen2:

Nē nu ir iespējas nopirkt no manis..protams  tad būs kāds piecītis klāt!!! :)       Tas meisters ir jasauc tikai tad kad tu esi galīgs lapuxs.... Visām kamerām ir  video pamācība kautgan reti kad ir sarežģījumi tikai tad kad rūterim pietrūkst IP adrešu ...Nekas sarežģīts tur nav  ja nu vienīgais nerodas vellme kameru palaist otrā pasaules galā pie nēģera omes kur vaig ārējo IP un lai ieraksts notiek tavā registrātorā....

Labots - oto oto
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Runa ir par to, ka cilvēks zin kā uzstādīt Hikvision'u, bet tas nenozīmē, ka būs dikti laimīgs rakājoties pa citas kameras softiskajiem brīnumiem, kas noteikti radikāli atšķirsies, un ne jau kameras tehniskās iespējas mūsdienās ir problēma (kas vispār novērošans kamerai var būt tehniski vel vairāk par labu objektīvu + IP vajadzīgs... ), bet gan ražotāja izvirzulības, un ne visi ražotāji paredzēs to ko konkrētais cilvēks var gribēt no tās kameras panākt. Aplauzos uz vairākām IP kamerām no dārgā gala, ražotājus uz sitiena neatceros, bet skaitijās ne sliktāki par Hikvision'u. Tomēr to ko man vajadzēja - piedāvāja tieši Hikvision's un arī uzstādīšanas/lietošanas ziņā Hikvision's manā gadijumā bija pareizais risinājums, neskatoties uz cenu. Tapēc ķīnas brīnumi ar programmatūru X un suportu Y, kam suporta turpinājums būs līdz Android/Ios versijai...hz..... pārāk lielā miglā tīts pasākums, lai es uz ko tādu parakstītos, ne tikai tapēc, ka mani vienmēr biedē aizdomīgi lētas preces.

Labots - Delphin
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Delphin teica:

Tapēc ķīnas brīnumi ar programmatūru X un suportu Y, kam suporta turpinājums būs līdz Android/Ios versijai...hz..... pārāk lielā miglā tīts pasākums, lai es uz ko tādu parakstītos, ne tikai tapēc, ka mani vienmēr biedē aizdomīgi lētas preces.

Tāpēc  ir jaizmanto  reģistrātors"kuram ir savs softs" ...Man pa šiem nepilniem 4 gadiem nav nekāds problēmas ....Esmu pat pārsteigts...ka vis tik labi darbojās!!!Domāju pati kamera nomirs pēc gada ,bet nevella darbojās ...jau 4 gadu!Ir citam problēmas ar nakts redzamību....Vienu ar par 45 nopirku  nakts redzamība tikai knapi turpat priekša...izrādījās iekša tikai 2 x 1W diodes,nopirku 3W diodes ar optisko uzgali 120°un nu ir kā dienā tika kamera  bij jaaprīko ar papildus dzeses radiātoriņiem ...protams tumšaja laika kamera rij 12W!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Delphin teica:

Pašam nav paŗāk bagāta pieredze ar tām CCTV, bet ar tiem brandiem zinu, ka ir gan nozīme, jo sakarīgs interfeis bija Hikvision'am un vel pāris kamerām, bet pārējās bija caur pakaļu visa vadība, kā arī softi ikdienas lietošanai no telefoniem, bija atbaidoši "loģiski". Tapēc iesaku tomēr pirms pirkt, reāli apskatīties konkrētā ražotāja piedāvātās iespējas, ne tikai megapikseļus.

 

@oto oto laikam ir aliexpress'a pārstāvis, jo viņam svarīgi lai mēs pirktu tiieši ķīniešus un pec tam sauktu meistarus (starp citu, tā meistara saukšana ir papildus izdevumi, no kuriem grib izvairīties). :mrgreen2:

Par šo jau es arī runāju, ka ne tikai Mpix ir tie svarīgākie.

Par tiem meistariem - šeit ir dat forums - cilvēkiem ir kaut minimāla tehniska ievirze, domāju, ka paši var tikt galā! (vēl jau sarunā normālu meistaru, kurš arī kaut ko sajēdz no šīm lietām)

Par ķīniešu kamerām no Ali. Kādas kuram ir prasības - citu apmierina, ka kamerām, kur ir laiks un datums attēlots ķīniešu valodā, ka diodes uz jaudīgākām jāmaina un radiators jābāž..... Ja tomēr vēlamies uzlikt videonovērošanu un principā aizmirst par visām iepriekšminētām problēmām, tad jāliek ir daudz/maz pazīstama zīmola kameras, kam ir supports, updates u.t.t..

Man patika Youtube bija video, kur krievs bija sapircis savās mājās Xiomi produkciju - ledusskapi ar LCD ekrānu, veļeni u.t.t... Priecīgi teica, ka nesaprotot kas uz ekrāna ir uzrakstīts, jo viss ķīniešu valodā, bez angļu lokācijas - kāda suņa pēc ir jāpērk to, ko nevar pilnvērtīgi izmantot (šis ir saistībā ar Ali ķīniešu tirgum domāto produkciju)

 

Labots - xp
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , oto oto teica:

Nekas sarežģīts tur nav  ja nu vienīgais nerodas vellme kameru palaist otrā pasaules galā pie nēģera omes kur vaig ārējo IP un lai ieraksts notiek tavā registrātorā....

 

Ir tieshi shaada veelme, kaa to pareizi realizee? Pie neegjera omes interneta nav, vajadzees 4g piesleegumu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jozhix teica:

 

Ir tieshi shaada veelme, kaa to pareizi realizee? Pie neegjera omes interneta nav, vajadzees 4g piesleegumu.

Jā ja ,ar parastu 4G pieslēgumu jau ar neiet krastā!

Jasāk ar to ko tu īsti gribi,ja tikai gribi lai kamera ierakstu veic "mākonī,tas kautko maksās"  vai pašas atmiņā kuru vēlies tikai atālināti  pārskatīt ko fiksējusi uz kustībām  tad var izkruķīties abos  galos bez Arējās nemainīgās IP!

Ja vēlies veikt nepartrauktu ierakstu no atālinātās kameras tad  gan vaidzēs abos  galos  arējo/nemainīgo IP!

Karoče ja nav tai galā interneta un velies kameru darbināt ar mobīlo netu  tad lūzu  https://ru.aliexpress.com/item/Full-HD-1080-P-Bullet-IP-GSM-3g-4G-sim/32916246425.html?af=208&aff_platform=default&cpt=1560273359920&afref=&cn=43psy2mnu42lz2ia4zohus14oett700h&onelink_item_from=32916246425&dp=v5_43psy2mnu42lz2ia4zohus14oett700h&onelink_thrd=0.0&onelink_page_from=ITEM_DETAIL&onelink_item_to=32916246425&cv=0&pvid=3fdbbd4b-a19b-4080-b04f-50afd8809d62&onelink_duration=0.875748&sk=ccfBY4yg&aff_trace_key=34e5dbe0df51494380e921be7e838f0c-1560273359920-03135-ccfBY4yg&onelink_status=noneresult&scm=1007.22893.125778.0&terminal_id=bc01d90dc95f4d9ca3540ce46269d435&onelink_page_to=ITEM_DETAIL  Šādā kombinācijā,būs tev 3Vienā! Pati kamera,iekš to 3,4G"protams SIM no atiecīga operātora,vēlams bezlimita,bet ja tā iedzilinās to 4G izdevīgāk izmantot caur tam paredzēto rūteri" ,SD karte līdz 128GB - pat barokli līdzi dod ... un vairs nevaig nekādu arējo IP 

 

371877800_Beznosaukuma.thumb.jpg.a656159c47fd0ca5fc25ad09da27711e.jpg

 

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Delphin teica:

bet tas nenozīmē, ka būs dikti laimīgs rakājoties pa citas kameras softiskajiem brīnumiem, kas noteikti radikāli atšķirsies

Ir likti hikvision, dahua, uniview. Es neteiktu ka NVR vai kameru setingos kas radikāli atšķirtos. Ir drusku nianses, bet ja cilvēks nav galīgs cirvis nekas kritisks! 

 

Par kameru pirkšanu no ķīnas... Nu nez. Tagad uz vietas viņas nemaksā kosmosu. Ja vajag uz uzņēmumu, ar papīriem tad vispār ar Ķīnu čakarēties nav jēgas. Kaut pirms gadiem 7-8 kad cenu starpība bija reizes divas, ir šis tas no Ķīnas pirkts. Un izklaides ar muitu lidostā veiktas. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , oto oto teica:

Šādā kombinācijā,būs tev 3Vienā! Pati kamera,iekš to 3,4G"protams SIM no atiecīga operātora,vēlams bezlimita,

 

Un kaa es ar shaadu kamera man atvieglos veikt ierakstu uz savu maajas nvr? Tur tachu taa pati probleema ka kamerai nav statiskaas ip adreses... jeb tur liidzi naak softs, kas straadaa caur kjiinieshu maakoni?

Man ir vecs android telefons kaa wifi hotspots un leeta wifi ptz kamera. Gribeeju lai padalies ko izmanto, portu forwardingu vai kaadu ddns servisu...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jozhix teica:

Un kaa es ar shaadu kamera man atvieglos veikt ierakstu uz savu maajas nvr? Tur tachu taa pati probleema ka kamerai nav statiskaas ip adreses... jeb tur liidzi naak softs, kas straadaa caur kjiinieshu maakoni?

Jā vinas pāredzamas  caur  softu kas darbojas cau atiecīgo mākoni ,kamerai ir pašai ieliekama atmiņas karte un tā ar  cik būs  fiksējusi tik ar parskatīsi,protam lai atmiņu nepiekakātu pāris stundās kameras uzstādījumos jauzstād lai ierakstu veic pie kustību fiksēšanas.....  Sūtis bildes un fragmentus no piefiksētā,kā kurai kamerai!

Jā  ja vēlēsies kameru iedabūt sev atlinātja reģistrātorā  tad gan būs vaidzīga ārējā nemainīgā IP..."abos galos"!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jozhix teica:

Man ir vecs android telefons kaa wifi hotspots un leeta wifi ptz kamera. Gribeeju lai padalies ko izmanto, portu forwardingu vai kaadu ddns servisu...

Es vienā piereģistrējos un sanaca ka nav ārējās IP  un tā  tikai un vienīgi   iztieku  caur mākoni,jo reģistrātorus arī  dzen  caur mākoni ar uz vietas esošām kamerām,bet ja rodas  velme atalinato kameru pievienot sev savā reģistrātorā tad  apstajamies pie arējās  IP vainu tai  galā uzkabin  reģistrātoru un parskati to no sava  gala! Kautka tā!

Caur kuru makoni laidīsī tas tev  janoskaidro  ko kamera atbalst ....vai ja vispar neko tad  piemeram populārs ir XMeye iešūtās kameras un reģistrātori...Kameras kas vispār  tikai kā plikās IP kameras  ...tās piesaistīsi pie jau makoņu atbalstošo reģistrātoru un vis  būs rēdzam caur to,ta pat kā AHD anologās kameras!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Laikam no lieotiem NVR nekas īsit nebūs, 

ņems jaunu Dahua DHI-NVR4108-4KS2 

 jo tam var likt visādas kameras klāt šādas te http://drosibai.lv/product/ip-kamera-dahua-ipc-hfw1230sp-28mm.html 

 

un kk-kad vēlāk kad bus vairk lidzeklu klat pieliks šīs te http://drosibai.lv/product/ip-kamera-dahua-ipc-hfw4830ep-s-4mm.html 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , DJWoX teica:

jo tam var likt visādas kameras klāt

Mūsdienās visi normālie NVR un kameras uztur ONVIF protokolu. Līdz ar to ir savietojami savā starpā!

 

Un kāpēc tik dārgu kameru? 

Šī https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1588&ELEMENT_ID=22343 nav ne ar ko sliktāka, tik 2x lētāka! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oto oto teica:

ja rodas  velme atalinato kameru pievienot sev savā reģistrātorā tad  apstajamies pie arējās  IP vainu tai  galā uzkabin  reģistrātoru un parskati to no sava  gala! Kautka tā!

 

Es domaaju shaadu sheemu:

wifi kamera - telefons ar hotspotu un 4g inetu - vpn - maajas tiikls ar ddns - nvr kaste.

Vai viss pareizi? Nekaadus video maakonjus negribu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Mūsdienās visi normālie NVR un kameras uztur ONVIF protokolu. Līdz ar to ir savietojami savā starpā!

 

Un kāpēc tik dārgu kameru? 

Šī https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1588&ELEMENT_ID=22343 nav ne ar ko sliktāka, tik 2x lētāka! 

Atbalsta jā, bet ne vienmēr atbalstīs kaut kādas citas darbības, piemēram, motion detection u.t.t.

Man ir bijis, ka var uzlikt tikai non stop ierakstu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , xp teica:

Atbalsta jā, bet ne vienmēr atbalstīs kaut kādas citas darbības, piemēram, motion detection u.t.t.

Man ir bijis, ka var uzlikt tikai non stop ierakstu un viss.

Jā ja tālab iesaku lēto galu kurš ir ejoš ar XMeye ....Tādu reģistrātoru var dabūt par25 eiro bez HDD ar intelektuālo atbalstu,bet lai tas visi smuki darboties ir japer arī kameras ar XMeye !

Karoč jebkurš NVR softs darbosies korekti   ja ar kameras bus ar tādu pašu softu,....

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jozhix teica:

wifi kamera - un 4g inetu - vpn - maajas tiikls ar ddns - nvr kaste.

Vai viss pareizi? Nekaadus video maakonjus negribu

4g inets parasti  ir ar dinamisko IP   pie standart maksas bus japiemaksā.LMT laikam tādu iespleju deva....!

Makonī nekāds video nav  jasaglabā,bet  caur makoni piekļusi reģistrātoram atalināti!

Karoč ja gribi ar arējo IP tad lieliem interneta piedavātājiem  tas ir,bet mobilajaiem speciāli japiepras... par atiecīgu samaksu  būs tev 4G ar arējo IP     tad visi bus iespējams... Un ko tu mocies ar to "telefons ar hotspotu" pričom tur hotspotu !?

Ko tad tu tai kamerai nodrošināsi internetu ar  savu  telefonu!?Ja kamerai ir wi fi iespēja tad caur telefonu piekonekte kameru pie sava rutera un vis! Pa taisno no telefona pieslegties AP vareanta pie kameras,es uzskatu par  ambīlismu!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Lūk ar ko pietiek!Tik registrātoram nav HDD un to ar iesaku pirkt iekš lv.garantījas pēc...Karoč tā pirmā PTZ kamera nav balansā ar  reģistrātoru ,bet toties kamerai ir  ieliekama sava atmina līdz 128GB ir skanas ieraksts +dinamika  protams seko kustošam objektam un tt....Šo caur atiecīgo softu visu sakonfigurēi  telefonā,bet arī pievienosi  reģistrātoram lai vēic nepartrauktu ierakstu vai nokomandēsi kad veikt  vai neveikt....Otrā kamera ir  arī audio ieraksts +intelektuālā iespēja....ta ir balansa ar  registrator softu....! Abas viņas ir 2MP - pietiekoši lai redzētu mašīnas nummuru,protams ja tā nelido.Nakts redzamība apmierinoša.1303128418_Sistaskopiedavaju.thumb.jpg.06f7b6c6d6acd798be3100367baa2099.jpg

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, oto oto teica:

4g inets parasti  ir ar dinamisko IP   pie standart maksas bus japiemaksā.LMT laikam tādu iespleju deva....!

 

Man tachu pofigs ka dibamiskaa aareejaa ip, es ar vpn sleedzos pie maajas tiiklu kam ir ddns.

Omei nav ruutera, nav 4g modema. Bet ir vecs telefons. Kas wifi hotspotam par vainu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jozhix teica:

Omei nav ruutera, nav 4g modema. Bet ir vecs telefons. Kas wifi hotspotam par vainu?

Tur nekas satabils nebūs,tas telefons kur nu vēl kad peislēgsies...man uz jaunā  stabili negājā  janu vienīgais tas telefons stavēs kur  blakus kamerai,tas vis jameiģin testet!

Varbūt tad paķer rūteri  kas atbalst AP sasledz  abus kopā, telefonu ka internet devēju, pie rūtera ar konektēsi kameru lai  ruters mokaās nevis telefons kautgan ka jau minēju  jatestē!

Un pie rūtera jau var piekabināt  citu  reģistrātoru kuru tu varēsi pārskatī caur mākoni tā  reģistrātora ierakstu,jo sava gala jau nedabūsi ierakstu iekš sava registrātora ka tikai parskatīt  tiešraidi -vai ooome nav parāvusi klemmi!  

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , xp teica:

Man ir bijis, ka var uzlikt tikai non stop ierakstu un viss.

Man Hikvision nācās likt non stop ierakstu, jo pietrūka motivācijas mēģināt pierunāt to motion detection korekti strādāt.

1kārt - motion detection (manā gadījumā) reaģē uz *visu*, tai skaitā uz mākoņu kustībām, uz IR izgaismotiem kukaiņiem, zirnekļu tīkliem, sniegu, lietu, koku līgošanos vējā utt utjp.

2kārt - motion detection (manā gadījumā) bieži vien nereaģē uz reālu kustību - grozos baltā kreklā gar baltu sienu, te pēkšņi uz 15min pazūd ieraksts. Pa tām 15min gana daudz ko paspēju izdarīt. Pēc 15min, kad ieraksts atsākas, esmu jau pavisam citā vietā un daru ko pavisam citu. Kad ieraksts bija pēc motion detection, šādu epizožu bija gana daudz.

 

Beigās nospļāvos un uzliku non stop ierakstu.

 

Vienīgais, kur no tā motion detection saskatu kaut kādu reālu jēgu - video fragmentu meklēšana pēc kustības konkrētā zonā. Nav 100% droši, bet tomēr atsevišķos gadījumos var ietaupīt laiku.

 

pirms 15 stundām , DJWoX teica:

un kk-kad vēlāk kad bus vairk lidzeklu klat pieliks šīs te http://drosibai.lv/product/ip-kamera-dahua-ipc-hfw4830ep-s-4mm.html 

Šajā cenu kategorijā IMHO ir vērts skatīties uz aliexpress (vismaz pirms ~2 gadiem bija). Ja atmiņa neviļ, "pareizais" pārdevējs bija XinRay Store - https://xinray.aliexpress.com/store/319147.

Piegāde ar DHL, piegādes maksa simboliska (varbūt pat bezmaksas).

Muitā, protams, PVN un ievedmuitas nodoklis. Ar pirmo viss vienkārši, ar otro var sanākt aizķeršanās, pašam jāpaseko līdzi piemērotajai likmei un jāpalasa regulas. Bet nu ar muitu pieredze laba - e-pastus lasa, atbild ātri, vajadzības gadījumā pat piezvana.

Protams, ja tie daži desmiti (vai simiti, atkarībā no pasūtījuma lieluma) lielu lomu nespēlē, tad var jau barot vietējos купи-продай speciālistus.

 

Iesaku apdomāt variantu ar ārēju IR prožektoru nakts redzamībai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , snukurins teica:

Jēga no tā tava 8 megapikseļu varianta ja tādā režīmā tikai max 15 frammes?

Diži vairāk par 15 FPS jau nevajag. Tā tak video novērošana, nevis kino.

 

Pirms 47 minūtēm , snukurins teica:

Lieta tava,bet ja fiksētais objektīvs es izvēlos 2.8mm objektīvu.Nepatīk man un klientiem tie šaurie lenķi. 

Viss jau atkarīgs no tā, ko īsti vajag. Ņemt tikai šauros leņķus - protams, neoptimāli. Ņemt šauros leņķus vietām, kur vajag tālāku redzamību - kāpēc ne?

 

Par tiem megapikseļiem runājot - specenēs novērots, ka jo vairāk megapikseļu, jo vairāk gaismas vajag krēslas laikā (tām pašām Dahua, kas te minētas, min illumination bez IR ir 0.03Lux/F1.4 6MP kamerai un 0.05Lux/F1.6 8MP kamerai). Praksē tas kaut ko maina?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Nu es lieku 20mit,kas norādītajām kameram pieejami arī pie 6 megapikseļiem.

 

Un cik MBit eed taads video? Man kvalitaate nogriezta uz 720p 10fps, un taa jau 2.5MBit...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 2 stundām , snukurins teica:

Nu es lieku 20mit,kas norādītajām kameram pieejami arī pie 6 megapikseļiem.

Es lieku 10, un pat ar to ir par daudz. Realitātē videonovērošanai vairāk kā 5-6 kadri ir nevajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...