Jump to content

5G sagaidot - meli un patiesība ko mums par to noklusē...


Māšuks
 Share

Recommended Posts

2019.08.9. , 08:07, Jurkins teica:

kurš bija pārliecināts, ka kodolreakcijās viela pārvēršas enerģijā

Ne visās, bet daudzās kodolreakcijās viela tiešām pārvēršas enerģijā! Piemēram kodolsintēzes reakcijā, kad no ūdeņraža rodas hēlijs vai urāna dalīšanās reakcijā! elementu masa kas rodas šajās reakcijās ir nedaudz mazāka nekā sākotnējo elementu masa. No turienes rodas enerģija uz saules un kodolreaktoros. Arī atombumbās. 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks, žurkas un tarakāni, pārdzīvos visu, arī kodolziemu.

 

Ronalds, atvēri durvis uz citu pasauli, starp citu, kāda atzīme bij skolā fizikā?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Vienā no EMF iedarbības testiem uz žurkām parādījās negaidīts side effect - apstarotās žurkas dzīvoja ilgāk par kontrolgrupu. 

Link to comment
Share on other sites

Bruņurupuči un krokodili ir pārdzīvojuši dinozaurus, mamutiem nebija lemts. Mums? Tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Tad viss skaidrs, manā laikā vairāk par 5 nevarēja izcīnīt. Piebilde, mazāk skaties tos "zinātniski izglītojošos kanālus"

Link to comment
Share on other sites

Alkohols netraucē loģiski spriest, protams, līdz zināmai robežai.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mans kaimiņš Saša kā pravietis klīst apkārt un skandina, ka 5G internets esot Pasaules gals, tāpēc ieviešanas brīdī vai jau tagad vajagot izdarīt pašnāvību. Piekritu viņam un paziņoju saviem kreditoriem, ka hipotekāro kredītu (palikuši kādi 3000 eiro) nevarēšu atdot, jo gatavojos izdarīt pašnāvību sakarā ar 5G interneta ieviešanu. Viņi to uztvēra sasodīti nopietni, un tagad bumbo mani ar paziņojumiem, ka saistības jāpilda un varbūt es pārdomāšot:)

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Ronalds, atvēri durvis uz citu pasauli, starp citu, kāda atzīme bij skolā fizikā?

Starp citu, Ronalds samērā pareizi pateica. Arī man skolā fizikā mācīja, ka vielas nezūdamības likums atsevišķos kodolprocesos īsti nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , ggg97 teica:

Arī man skolā fizikā mācīja, ka vielas nezūdamības likums atsevišķos kodolprocesos īsti nestrādā.

Tieši otrādi! Viss strādā! Gan vielas, gan enerģijas nezūdamības likums! Gan pārējie nezūdamības likumi! 

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Ядерная_реакция#Законы_сохранения_в_ядерных_реакциях

 

При ядерных реакциях выполняются все законы сохранения классической физики.

 

Легко заметить, что Q > 0 тогда, когда сумма масс частиц-продуктов меньше суммы масс исходных частиц, то есть выделение свободной энергии возможно только за счёт снижения масс реагирующих частиц 

 

 

 

ps. Mēs takš cerams ka zinām E=mc^2, jeb enerģija un masa var pāriet viena otrā! Liekas ka tas bija vidusskolas fizikas kurss. 

pps. Ja kāds nesaprot krieviski, tas pats angliski! 

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_reaction#Q-value_and_energy_balance

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , ggg97 teica:

Arī man skolā fizikā mācīja

Aļooooo!!!

Kodolreakcijās strādā visi trīs nezūdamības likumi.

Vienīgais process, kad viela pārvēršas enerģijā ir anihilācija. Vismaz neesmu nekādus jaunus atklājumus dzirdējis.

 

 

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

bet daudzās kodolreakcijās viela tiešām pārvēršas enerģijā!

Nē!

Varbūt izteikšos nezinātniski, bet tieši tāpat līdzīgi kā sedegšanas (oksidēšanās) rezultātā enerģija rodas saraujot ķīmiskās saites, tāpat kodolreakcijās gan siztēzes gan dalīšanās enerģija rodas tikai un vienīgi no kodolsaitēm. Arī zvaigznēs.

 

E=mc^2 tikai anihilācija. Diemžēl! Ja kāds dabūtu gatavu citu procesu... vot tas toč būtu lēciens.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Aigars teica:

Piem., tālās darbības lokatoram P-37 darbojās vienlaicīgi 5 raidītāji ar 2-3 GHz frekvenci un summāro impulsa jaudu 4 MW.

Meteoradaram 5GHz diapazonā izstarotā jauda ir līdzīga. Tāpēc jau pie lidostas sen viss dzīvais ir izbeidzies. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

Kodolreakcijās strādā visi trīs nezūdamības likumi.

Ir krietni vairāk nezūdamības likumu! 

 

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

Vienīgais process, kad viela pārvēršas enerģijā ir anihilācija

:( :( :(  Anihilācija ir vienīgais zināmais process kur viela pilnībā pārvēršas enerģija! Bet daudzās kodolreakcijās viela daļēji pārvēršas enerģijā. Precīzāk ļoti maz vielas pārvēršas enerģija! Bet tā kā c^2 ir ļoti liels skaitlis, tad arī ar to mazumiņu pietiek, lai iegūtu daudz enerģijas! 

 

Lūdzu izlasi linkus uz wikipediju, ko devu! Es pat atslēgas frāzes izkopēju! 

Ja netici wikipēdijai - pagoglē pats! 

 

@Jurkins tu takš esi saprātīgs un izglītots cilvēks!  Kļūdīties ir cilvēcīgi! Stulbi ir nepalasīt informācijas avotus un turēties pie saviem aizspriedumiem! 

Link to comment
Share on other sites

OK, atzīstu, kodolfizikā esmu ...  tur ir runa par "miera masām" plus enerģijām . Pat īsti negribas(saprāts iet sviestā ar tiem leptoniem un barioniem) iedziļināties tajā visā.  Jā, man tiešām līdz šim priekšstats bija tikai šāds:

{}_{{1}}^{{2}}{\textrm  {H}}(D)+{}_{{1}}^{{3}}{\textrm  {H}}(T)\rightarrow {}_{{2}}^{{4}}{\textrm  {He}}+{}_{{0}}^{{1}}{\textrm  {n}} + энергия (17,6 МэВ).

Выделенная энергия (возникающая из-за того, что гелий-4 имеет очень сильные ядерные связи) переходит в кинетическую энергию

no tā paša vikipēdijas linka.

Kreisajā pusē divi protoni, trīs neitroni un divi elektroni, labajā tikpat

 

Laikam labāk pie 5g jāpaliek?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Es protams varbūt esmu ko palaidis garām, bet kāds sakars kodolfizikai ar 5G? Man vairāk interesē, vai vietās, kur jau tagad darbojas 5G, vēl kāds cilvēks ir palicis dzīvs. Tas varētu būt interesanti 5G noliedzējiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, biki no tēmas novirzījāmies. ;)

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Jā, man tiešām līdz šim priekšstats bija tikai šāds:

{}_{{1}}^{{2}}{\textrm  {H}}(D)+{}_{{1}}^{{3}}{\textrm  {H}}(T)\rightarrow {}_{{2}}^{{4}}{\textrm  {He}}+{}_{{0}}^{{1}}{\textrm  {n}} + энергия (17,6 МэВ).

Jā, tas ir pilnīgi pareizi!

 

Tomēr ir vēl viens efekts:

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_binding_energy

Un dēļ šī efekta deitērija + tritija atomi sver nedaudz mazāk par helija atomu un neitronu! Šī masas starpība tad arī pāriet enerģijā! 

 

Pirms 20 minūtēm , Didzis teica:

vai vietās, kur jau tagad darbojas 5G, vēl kāds cilvēks ir palicis dzīvs.

Daudziem mājās ir 5ghz AC standarta rūteri un mobilās iekārtas....  Man arī! Žopa, mēs visi mirsim!!!! :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

off:

Just now, Ronalds teica:

Šī masas starpība tad arī pāriet enerģijā! 

Jā, piekrītu.  Viela un masa... nu tas nav īsti pareizi vispār elementārdaļiņu līmenī runāt par vielu. Tur saišu enerģija pāriet masā, bla, bla bla. Esmu zirgus un kartupeļus vienā katlā salicis. Jāmet tam miers?.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nevajag jau uztvert to teoriju par radioviļņu starojumu kā kaut ko tādu, kas tur uzreiz rada pamanāmus efektus. 

Saules starojums, piemēram, nenosaka, ka uzreiz būs ādas vēzis. https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/sunlight

Vienkārši ādas šūnām būs vairāk mutāciju un dažas no tām organisma aizsargsistēma nepaspēs novērst. Citam novērsīs visas, citam ne.

Tāpat jebkādas sīkas ogļu vai plastmasas daļiņas nosaka risku https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5686999/

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0203539

Tas radioviļņu diapazons, ko var fokusēt ar plastmasas plāksnītēm - kurš var paredzēt, kā tas vilnis uzvedas organismā, varbūt kaut kādā vietā ir 10x lielāka intensitāte un notiek pāris šūnu mutācija. Pirmdien 5 šūnas, otrdien necik, ceturdien 8 šūnas un nākošnedēļas trešdienā no 6 šūnām organisms ar 3 tiek galā, bet 3 sāk nekontrolēti dalīties un uz organisma aizsargmehānismiem nereaģē.

https://www.khanacademy.org/science/biology/cellular-molecular-biology/stem-cells-and-cancer/a/cancer

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Radari jau raida vairāk debesīs, jo viss, kas atstarojas no zemes, rada nevajadzīgus traucējumus. Tāpēc to cenšas izvietot maksimāli augstu. 80 gadu vidū es prakses laikā apmeklēju tos, kas bija izvietoti Spilvē. Interesanti bija redzēt kā darbojas kustīgu objektu selekcijas sistēma. Tad kad tā nav ieslēgta, ekrāns viss balts, jo atstarojas gan no zemes, gan mākoņiem. Kad ieslēgta, redzamas tikai lidmašīnas.  Vēl uz radara papildus tika izvietots tā saucamais aktīvais radars, kas lidmašīnām raidīja kodētus signālus pretī ar informāciju par lidmašīnas borta numuru, atlikušo degvielu u.t.t. Tā visa tehnika, atskaitot aktīvo lokatoru bija uz lampām. Pusvadītāji bija tikai dispečera galā. Pat iedomāties nevaru, kā tagad šīs sistēmas ir izveidotas.

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Tāpēc jau meteoradaru pieninēju.

 

80-gadu beigās redzēju, ka viens P-37 griezās netālu no Gulbenes uz neliela mākslīgi uzbērta paugura. Paziņa stāstīja, ka sēžot Gulbenes kinoteātrī skaļruņos bija dzirdama džinkstoņa no radara signāla.

80 gadu vidū, kad biju pie draudzenes, kas dzīvoja uz Ļeņina ielas blakus "zāģa" raidīja tornim, signāli bija dzirdami pat neieslēgtā mūzikas centrā.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Audriņos esmu bijis 70 gadu beigās, bet kāpēc jautā?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Aigars teica:

blakus "zāģa"

Tas bija labs objekts! KV vilņos kW tornis dzīvojamā pagalmā, un bērni pat nespīdeja

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

Nu Tu vēl Audriņos neesi bijis! :D

O, labi ka ieminējies par Audriņiem..

Savā laikā, kad to ražoja augšā un plānoja, kāda tik demagoģija nebija pilnas vietējās avīzes, un nostāsti, ka lūk - būvē radaru speciāl tālāk uz austrumiem, kur pajāt par cilvēku veselībām, jo no tā taču nāk mēmā radiācija, un drīz dēļ tā daļa Latgales būs tuksnesis. Tikai tolaik vēl internets bija pamperos, un kurš katrs nevarēja savu tvaiku nolaist, ja vien netika iekš TV kameras..

Labots - Stasss
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Es gan nebūtu pretim, ja izdomātu tādu starojuma avotu, kas spētu visus idiotus neitralizēt...??

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Aigars teica:

Audriņos esmu bijis 70 gadu beigās, bet kāpēc jautā?

Stass jau atbildēja. ;)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , Aigars teica:

dzīvoja uz Ļeņina ielas blakus "zāģa" raidīja tornim, signāli bija dzirdami pat neieslēgtā mūzikas centrā.

To raidītāju jauda bija 5KW!, tāpēc nav nekāds brīnums. (Es tur kādu brīdi strādāju.)

Un izejas pakāpes lampas barojās ar 2,5KV spriegumu.

Tur tie raidītāji bija 15gab.

Labots - Stepselis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Par FPS-117 radaru, kas atrodas Audriņos es līdz galam nesapratu. Ko nozīmē Effective radiated.  Ja pieņem, ka raida vienlaicīgi vienā frekvencē, tad nesalīdzināmi saudzīgāks, ka seno laiku.

Frequency 1,215 to 1,400 MHz Bandwidth 185 MHz Agility 20 frequencies (quasi-random selection, beam-to-beam) Type waveform Pulse width 51.2 μsec (short range) 409.6 μsec (long range) Power Total system 70 kW maximum Transmit power Peak 24.75 kW Effective radiated 125 MW Duty factor 16 percent maximum

FPS-117(V)/TPS-77(V)

Audriņu radars

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stepselis teica:

To raidītāju jauda bija 5KW!, tāpēc nav nekāds brīnums. (Es tur kādu brīdi strādāju.)

Un izejas pakāpes lampas barojās ar 2,5KV spriegumu.

Tur tie raidītāji bija 15gab.

Varētu mazliet sīkāk? Interesanti. Kur tas bija utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Racer teica:

Kur tas bija utt

 

 

original.jpg

 

 

JA gribās plašāk, šeit http://www.lvarhivs.gov.lv/index3.php?id=1150

 

 

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 38 minūtēm , Racer teica:

Varētu mazliet sīkāk? Interesanti. Kur tas bija utt.

Tas atradās pie bijušā Daugavas sporta nama starp Ļeņina un Kr.Barona ielu.

Kas tieši interesē sīkāk?

Tas varētu būt šeit - 

https://www.google.lv/maps/@56.964673,24.1431223,3a,75y,72.3h,92.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxZoRxRxSigm1df31zwR-cQ!2e0!7i13312!8i6656

Sen tas bija!

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Jā tieši tā bija ieeja, pasta kastē!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Sistēma bija tāda:
Elizabetes ielā 45/47 bija kantoris, kas klausījās.
No turienes mums zvanīja (tiešā līnija) nosauca frekvenci,
mēs skaņojām raidītāju (telefonā varēja precīzi dzirdēt gala skaņojumu).
Un tālākais vairs nebija mūsu darīšana - pie mums atradās tikai raidītāji.

Link to comment
Share on other sites

Pa baigo miglu atceros antenas Liepājā, šķiet Ganību ielas sākuma rajonā.

Zāģēja uz nebēdu, tikai, cik atceros, īsviļņos slāpējamās stacijas raidīja ar peldošo frekvenci (tā man apmācija kāds radio guru), līdz ar to VEFiņš ķēra visu gan VOA, gan FE.

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Šovakar, pie sestdienas vakara pastaigājos pa savu mazpilsētu, un nodomāju vienu interesantu lietu. Pie katra padsmitā staba piekrāmēta videokamera, kas novēro, kurā paksī es tulīt pamīzīšu..( jo godīgi sakot, lai to izdarītu, biški sākumā ir jāuztaisa izmeklēšana, kur es ar savu mīžamo netieku tiešraidē..?). Un rezumē - man ir jāuztraucas par savu dabisko vajadzību, tā lai es netieši tieku ietekmēts, bet mēs te stresojam, ka tas nav iespējams, ka katrā 10tajā stabā karāsies 5G rūteris (sorry, bāzes stacija)..hmmm..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Šņukur, daffai ar saviem prātoļojumiem uz attiecīgo topiku. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kas te kaut kāds pilnmēness iestājies, Raimi, nomierinies! 

Link to comment
Share on other sites

Nja, tas vadu mudžeklis iespārda. Un, jā, patreiz apraides rādiuss vienai antenai ir nekāds, tāka Mazpisānos nekāds 5G vēl ilgi nespīd, jo kamēr apkarinās ar antenām lielpilsētas, paies gadi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...