Jump to content

publiskie apstādījumi

Recommended Posts

• Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Murlo

25

• marrtins

15

• pumpurish

12

• snukurins

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dažādi, vietām ceļam pieder arī grants klājums, bet vietām ir asfalts un zāliens, jeb netīri, izbraukāti dubļi, ko arī izveidojuši tie "iebraukt tik uz pusmetriņu"

Ir, un man uzliktie vienmēr bijuši pamatoti, un var pat teikt - varēja uzlikt arī lielākus. Pēdējam, kam komplektā nāca arī soda punkti, bija ļoti audzinošs raksturs un esmu sācis braukt krietni mierī

Normāli būtu tā,no sākuma sakārto vidi,norobežo zaļo zonu un tad soda ja kāds to bojā.Kamēr nav sakārtots tā nav un nevar būt zaļā zona. Tad jau braukšanu par slaveno Dika ielu arī var definēt kā

Posted Images

Bez tabu, 4 studijai. Tie raidījumi ir biežāk par 1x nedēļā un garāki. 

MartiniB
pirms 9 stundām , Murlo teica:

Ja gribi par velti, tad ej ar kājām, ja ar auto, tad maksā par vides aizsardzību. 

sheit arii ne bez zemuudens akmenjiem, pastaavoshaa kaartiiba nosaka caurlaides darbiibas laiku 00-24,

taatad iebraucot 23:59 caurlaide paliek nederiiga jau peec minuutes,

bonusaa, darbiibas zona, anuleeshanas arii, ir Juurmalas gjeografiskaa centraa - vairaakas dzelzscelja paarbrauktuves.

Juurmalas dome berzee rokas, jo naudinja ripo.

VARAM atbildeeja, ka noteikti pakratiishot ar pirkstu.

lieki piemineet, ka uzaicinaajumu uz izskatiishanu gaidiiju nieka 9 meeneshus, puisiitis, zilais pusiitis :)

Edited by MartiniB
Pirms 37 minūtēm , MartiniB teica:

taatad iebraucot 23:59 caurlaide paliek nederiiga jau peec minuutes,

Ja esi iebraucis Jūrmalā, tajā pavadītais laiks, neizbraucot no tās, nav limitēts. Vai es kļūdos?

marrtins

Jūrmalas variants vispār ir 97. Satversmes panta pārkāpums. Kaut kāda nesamērīga viņiem tā "īpašā zona", manuprāt.

pumpurish
pirms 13 stundām , versatile teica:

Toties deģenerētus miskastu īpašniekus atpazīt nav grūti, viņi rīkojas pēc gadiem atstrādātas shēmas:

1. pārkāpj

2. dabū sodu

3. raud internetā

Nākamais solis - kā kuram. Daļa samaksā, daļa turpina tēlot Sašu Beliju un nemaksā, kamēr piedzinēji aizden verzībā uz salām, no kurienes svepstēt, cik vissirslikti.

Diez Tev pašam ir auto? Tiešām uzskati ja uzliek sodu tad tas vienmēr ir pamatoti ? 

Es pat teiktu, ka manā gadījumā, tur speciāli neviens nekādu apmali netaisa, lai varētu turpināt iekasēt sodus.Tur jau gadiem ir iekasēts un doma tāda ka varēs iekasēt vēl loti daudz gadus. Bet pats policis jau protams nevar savu muti pavērt un kkur pašvaldībā ieminēties ka varbūt najadzzētu tur to apmali uzlikt norobežot zaļo zonu, bet kāpēc to darīt ja var slaukt bezgalīgi...

Un jā - tur izskatās ka ir nomale nevis zāle ne melnzeme...

Pirms 18 minūtēm , pumpurish teica:

kkur pašvaldībā ieminēties

nafigam policijai tas būtu jādara.. pirmkārt tas nav policijas uzdevums. Otrkārt.. katram iedzīvotājam ir mute, pildspalva.. mož nets/epasts..  Ja tas ir dauddzīvokļu māju pagalms.. visu risinam ar mājas vecāko/apsaimniekotāju.. ja pašvaldības teritorija, tad rakstam pašvaldībai... bet nu.. latvietim jau patīk kaukt post-factum, nevis kko darīt pašam.

superKrona
pirms 4 stundām , drunk_lizard teica:

starp citu rietumos jaunceljamajos dziivojamajos rajonos speciaali atljauj cilveekiem iemiit takas

Šo skatu gribētu redzēt savām acīm, ja vien runa nav par īsu pēckara periodu.

TOoMoOT
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Ja esi iebraucis Jūrmalā, tajā pavadītais laiks, neizbraucot no tās, nav limitēts. Vai es kļūdos?

Taisnība.

Citēt

Pēc nodevas samaksas transportlīdzeklim tiek reģistrēta elektroniskā dienas caurlaide ar derīguma termiņu no attiecīgās dienas plkst. 00.00 līdz plkst. 23.59, kas ļauj dienas laikā iebraukt īpaša režīma zonā Jūrmalā neierobežotu reižu skaitu.

Uzturēšanās periods īpašā režīma zonā Jūrmalā (neizbraucot no tās) nav ierobežots.

Avots

drunk_lizard
1 stundu atpakaļ, superKrona teica:

Šo skatu gribētu redzēt savām acīm

taa uz aatro - milaana

1_SB_raumlabor_001.jpg

skaidri redzams celinju atskjiriigais segums.

MartiniB
pirms 3 stundām , ggg97 teica:

"Jūrmala" un "īpaša režīma zonā Jūrmalā" nav gluzhi viens un tas pats,

ja Riigas pusee viss ir pashsaprotams - Juurmalas robezha = jaapeerk caurlaide

tad Juurmalas gjeograafiskaa centraa pietiek paarbraukt paari dzelzscelja paarbrauktuvei,

taa uzreiz peec pusnakts jaapeerk jauna caurlaide

ieprieksh bija cits graavis, caurlaide deriiga 24 stundas, bet vienreizeejai iebraukshanai

TOoMoOT

Par orģinālo tēmu:

Es nevaru atcerēties, vai es vispār esmu redzējis kādu ielu, kur līdzās asfaltam uzreiz aug zālīte. Platākām ielām tomēr vienmēr ir iepriekš minētā nomale, bet šaurākām, man liekās, vienmēr ir zeme bez zāles. Vai tiešām domājat, ka visur tas tā ir tikai tāpēc, ka "visādi barbari" parkojas ar riteni nost no asfalta? Man liekās, ka citi faktori ir vairāk pie vainas tam ,ka nav zāliens. Uz ātro varu iedomāties vēl 3 variantus. 1.) Uz šaurākiem ceļiem ik pa laikam pretīmbraucošām mašīnām ir jāapmainās un tad nākas drusku nobraukt no ceļa. 2.) Ja ceļu, kaisa ar sāli... 3.)Gājēji. 

Tādā gadījumā, kāpēc gan neļaut ar riteni nobraukt no ceļa?  Cik esmu dzirdējis, tad attīstītākās valstīs likuma sargi nav tik lieli burta kalpi, un izvērtē arī paši katru situāciju individuāli. Nav nekāda vaina, ka likums ir striktāks nekā vajadzētu, ja vien likuma sargi ir elastīgi. Striktāks likums palīdz pārliecinošāk cīnīties pret tādiem cilvēkiem, kuri tiešām ir ah*jel un cīnās ar putām uz lūpām par savu taisnību, kur tās nav. 

pirms 4 stundām , marrtins teica:

Jūrmalas variants vispār ir 97. Satversmes panta pārkāpums. Kaut kāda nesamērīga viņiem tā "īpašā zona", manuprāt.

nu tev jau ar kājām ieiet jūrmalā nav aizliegts. Tātad tas netiek pārkāpts, jo pastāv līdzvērtīga alternatīva. Protams no Lielupes līdz Vaivariem nekuram katram aiziet pa spēkam :D

TOoMoOT
Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

plus, ja atstātu un dabūtu sodu - toč neietu internetos bimbāt kā maza meitene "ūuuuuu, mani nosodīja, pažēlojiet".

Visu cieņu tavai attieksmei. Bez sarkasma, es tiešām cienu cilvēkus, kas ievēro kārtību. 

Kā arī viss OK, ka pats neietu internetā neliktu līdzīgu tēmu, BET, kāpēc gan nicināt citu par šāda temata uzsākšanu? Es saprotu, ka Bootā reti, kad tiešām izveidojas konstruktīva diskusija, bet gan drīzāk sāk cits citu ar off-topic argumentiem noēst. Bet teorētiski, taču topicam bija potenciāls izvērsties par konstruktīvu diskusiju, vai ne? :D

pirms 3 stundām , pumpurish teica:

Diez Tev pašam ir auto? Tiešām uzskati ja uzliek sodu tad tas vienmēr ir pamatoti ? 

Es pat teiktu, ka manā gadījumā, tur speciāli neviens nekādu apmali netaisa, lai varētu turpināt iekasēt sodus.Tur jau gadiem ir iekasēts un doma tāda ka varēs iekasēt vēl loti daudz gadus. Bet pats policis jau protams nevar savu muti pavērt un kkur pašvaldībā ieminēties ka varbūt najadzzētu tur to apmali uzlikt norobežot zaļo zonu, bet kāpēc to darīt ja var slaukt bezgalīgi...

Un jā - tur izskatās ka ir nomale nevis zāle ne melnzeme...

nu tev jau ir tiesības apstrīdēt pārkāpumu. Nezinu, man nav problēmas ar parkošanos. Pats tālākais ko esmu nogājis ir 5minūtes. Piebraucu pie mājas, ienesu visu iekšā un braucu nolikt mašīnu tur kur drīkst.

Ja ritenis uz apmales vai uz zāles, tad pabīdu mašīnu. Savu mašīnu lieku tā, lai netraucētu kājāmgājējiem, droši vien tāpēc vienīgais plāksteris ir bijis no RS par neapmaksātu stāvvietu

pirms 3 stundām , superKrona teica:

Šo skatu gribētu redzēt savām acīm, ja vien runa nav par īsu pēckara periodu.

Tā ir viena no pilsētplānošanas paņēmiena metodēm. Ļaut cilvēkiem pašiem parādīt maršrutu kur būvēt taciņas. Piemērs ir VID  ēka. Sataisa taciņas, nauda vējā un neviens īsti pa viņām nestaigā

Edited by Murlo
alusbundza
Pirms 8 minūtēm , TOoMoOT teica:

Visu cieņu tavai attieksmei. Bez sarkasma, es tiešām cienu cilvēkus, kas ievēro kārtību

ko?, @versatile nevar ņemt pa pilnu …...

pumpurish
Pirms 30 minūtēm , versatile teica:

Man, par laimi, kājas ir vietā un pastaiga svaigā gaisā nekait. Uz minūti apstājas pie mājas, izkrauj pirkumus vai citus smagos nesamos, ja tādi ir, un aizbrauc meklēt parkingu.

Bišk off topic, bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja, bet tu neko nedzirdi un guļamrajonā ir augšā ap 1000 cilvēkiem visi tevi aprunā ar trejdeviņiem vārdiem jo pusnakti nevar gulēt un piereizes arī izsauc pašvaldības policiju :D

versatile

bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja

nē.

LLP, laikam.

UPD. Vai tiešām vēl 2019. gadā ir sastopamas signalizācijas, kas slimo ar šitādām problēmām? Nu, es domāju, ne Latgalītē vai aļikā pirktās un pagalmā vai pie vovas liktās. Neviens no autiņiem ģimenē tā nav izpildījies.

Edited by versatile

Bišk off topic, bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja, bet tu neko nedzirdi un guļamrajonā ir augšā ap 1000 cilvēkiem visi tevi aprunā ar trejdeviņiem vārdiem jo pusnakti nevar gulēt un piereizes arī izsauc pašvaldības policiju :D

vabūt pļūtu, bet manuprāt skaņas, gaismas signalizācija neskaitās pie trokšņošanas, jo ir paredzēta novērst noziegumu vai piesaistīt apkārtējo uzmanību, lai traucētu zaglim. Pieņemu, ka vienīgi var atstāt brīdinājumu, lai salabo savu grabažu.

versatile
Pirms 32 minūtēm , Murlo teica:

Piemērs ir VID  ēka. Sataisa taciņas, nauda vējā un neviens īsti pa viņām nestaigā

Vid ēka diezgan nelabs piemērs, jo teritorija blakus vidam, pa kuru pisloņi iemina leģendāro taku, nepieder ne vidam, ne valstij. Faktiski, izbradāja privātīpašumu.

marrtins

versatile, nu skaisti jau viss izklausās, bet apskati manis liktās bildes iepr. lapā un kā tu parkotos tādās vietās? Vienkārši, ja neparkoties uz nomales, kur tā "ir", tas arī ir noteikumu pārkāpums.

P.S.

15 gadu laikā arī nav bijušas problēmas noparkoties pēc noteikumiem, ieskaitot pagalmus, lieki 100m dažreiz jānoiet (ārprāC!) un nekautrējos būt arī "stukačs" nagļakā noparkotiem braucamajiem.

• Patīk 1
drunk_lizard

es menedzjera vietaa buutu izvadiijis to pedjuku aaraa peec tresjaa jautaajuma.

marrtins

No tevis sapratu, ka tur abos gadījumos zāle sākas uzreiz kur beidzas asfalts. Gribu vēl dzirdēt citus viedokļus. Tev ir kas vēl piebilstams izņemot epitetus?  Es vismaz par topika tēmu runāju. Sanāk, ka tas esi tu, kurš nevar nomierināties un turpina tikai mētāties ar epitetiem, lai gan stafeti jau bija jānodod.

versatile
pirms 2 stundām , marrtins teica:

Gribu vēl dzirdēt citus viedokļus.

Reāli slinkums meklēt, BET:

Rīgā, papildus CSN, darbojas arī visādi saistošie noteikumi, kas atrunā kas ir kas visādos pagalmos, utt. Šur tur ir manīta arī zaļās zonas definīcija, kurā, precīzi tagad nenocitēšu, bet figurē kkas par "speciāli izveidotu" vai "koptu" zonu. Tavās bildēs ar ielu ir vienkārši mežmala, kur var runāt par nomali. Pagalmos cita kārtība, neviens tak nesūdzas, piemēram, ka dzīvojamajās zonās var neievērot 5m no rādiusa lai nomestu miskastes stāvēšanai.

Plus, cik dzirdēts, tad pilsēta ir uzmērīta, un tur atzīmēts, kas ir kas.

Tāpat, CSN saka, ka:

Citēt

nomale – ceļa daļa, kas piekļaujas brauktuvei un nav paredzēta mehānisko transportlīdzekļu braukšanai;

Bet pagalms ir dzīvojamā zona, nevis ceļš. Lai gan, ir dažas visai iespaidīgas dzīvojamās zonas. Hz.

Lai vai kā, esmu diezgan pārliecināts, ka tur, kaut kur, detaļās, tas velns arī slēpjas.

Edited by versatile
superKrona
pirms 19 stundām , Murlo teica:

Piemērs ir VID

Es par tiem pūstošajiem rietumiem, kur cilvēki it kā pa dubļiem pusgadu mīcoties, pirms izbūvē celiņus, nevis par sovkām (cūkas tā nedara), kas principā nelieto izbūvētus celiņus un iestaigā taciņas 1/2m paraleli celiņam visā tā garumā!

Protams, mūsdienu rietumos diez vai atradīsies zemes pleķis, kuru iespējams izbradāt, bet tik un tā gribētu to skatu redzēt - uzbūvē sabiedrisko ēku/māju, bet celiņus neizbūvē!

Esmu tajos rietumos pastaigājies pa lielākiem skvēriem, parkiem, neviens nostaigāts stūris tur nav, bet stūri tur ir un kā vēl! Pie mums, ja uz stūra nav vismaz krūms, vai stabs, tas tiks izbradāts!

pirms 21 stundām , drunk_lizard teica:

taa uz aatro - milaana

Arī diez vai labs piemērs, iemesls nav zināms- riteņbraucēji vai uz laiku aizbarikādēts celiņš (būvniecība, neizvestie atkritumi) vai austrumeiropieši.

Edited by superKrona