Jump to content

Čaina LED prožektori


Murlo
 Share

Recommended Posts

Jebkurā policijas mašīnā ir kamera, tur tas prožektors tik smuki spīdēs ka uz urā. un sodu maksāsi arī!

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , oto oto teica:

Tu domaji tos  LED draiverus par ko es runāju!?  Es parast izvēlējos šādu tipu  "nu jau galīgi lēti..

Šitiem lediem: https://www.ebay.com/itm/LED-220V-110V-Input-Integrated-Smart-IC-Driver-Floodlight-COB-Chip-30W50W70W100W/162871139361?hash=item25ebe05c21:m:mjx9ggh_Xn3BxrTOSSpf4VA. izskatās pēc rakstītā, draiveris ir klāt! Par tiem draiveriem par ko tu runā ir drošvien cita tipa lediem? 

Labots - Lauris99
Muļķības
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 10 stundām , jema teica:

sodu maksāsi arī!

 

A ko, ir normatīvā akta pantiņš par to, ka es savu auto nevaru apkarināt ar IR??? Sodiņu nevar uzlikt tā vinkārši "tāpēc ka kruķis grib".  Es varbūt uz tiem LEDiem rokas sildu, kad nevaru piedarbināt.

Link to comment
Share on other sites

Tur var būt pantiņš kas vispārīgi nosaka ka ir jābūt redzamam. Dabūs vēl klāt patvaļīgu auto pārbūvi neatbilstoši prasībām.

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jauki, tā neskaitās auto pārbūve. Ko tad glauniem autiņiem visiem sist laukā IR lukturus nakts kamerai?

noteikums ir aizliegts aizklāt valsts reģistrācijas numurzīmi vai traucēt tā nolasīšanu

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tautā runā ka auto apkarināšana ar visādiem ķīnas lediem esot zilo brālības pazīšanās zīme.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas būs uztaisīts speciāli lai nevar numura zīmi saskatīt, tad 100% noklasificēs kā vajag un sodu ar piemeklēs. Vispirms gan jānoķer... :)

Link to comment
Share on other sites

Man radās vēl labāka ideja. Ievēro satiksmes noteikumus un nevajadzēs karināt "roku sildītājus", "nakts redzamību" utt.

Link to comment
Share on other sites

nakts redzamība ir paredzēta gājējiem. Mašīna meklē gājējus ceļu nomalē un signalizē, lai pievērš tam uzmanību

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , VebKamera teica:

ir normatīvā akta pantiņš par to

APK 149 :biggrin:

Šitas viss krievijā gāja sākumā uz urā, pēc tam tur viņus menti nežēlīgi drāza, tagad ir klusums, bija vēl variants ka līmēja cipariem novelcenes pa virsu, kas sāk spīdēt pie infra starojumu, arī tas beidzās, krievu forumos ir daudz ideju par aizsardzību. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, jema teica:

APK 149

 

Tu tā iepostēji ar domu, ka neviens nelasīs vai kā? Varēji vēl uz Satversmi norādīt - zini, no viņas visi likumi atvasinās.

Tad kura daļa, lūdzu? Es neko tur īpašu par IR LEDiem neatradu - tā būtu "dzelzceļa pārbrauktuvju šķērsošana" vai "Velosipēdu un mopēdu vadītāju administratīvā atbildība"???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , VebKamera teica:

 

Tu tā iepostēji ar domu, ka neviens nelasīs vai kā? Varēji vēl uz Satversmi norādīt - zini, no viņas visi likumi atvasinās.

Tad kura daļa, lūdzu? Es neko tur īpašu par IR LEDiem neatradu - tā būtu "dzelzceļa pārbrauktuvju šķērsošana" vai "Velosipēdu un mopēdu vadītāju administratīvā atbildība"???

Palasi par auto ārējo apgaismojumu. Ir noteikts kādus (ar "E" marķējumu) papildlukturus, cik, kā drīkst likt. Citādi jau "lauku šķūnings" ar lētajiem ķīniešu LEDiem izvērstos ne pa jokam.

 

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir herņa. 

Atkal tēma aizgāja beztēmā LEDi - APK... :D

Insekt - ar visu E marķējumu IR LED nevar tikt izmantoti ceļa izgaismošanai. Ja vien homosapiens nav kļuvuši par kukaiņiem..vai kas to spektru vispār redz...

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , VebKamera teica:

Tu tā iepostēji ar domu, ka neviens nelasīs vai kā?

Piedod ja vari, es kļūdījos,  tas bija tiem, kas grib saprast, tie kam, paļci veijerom, menti izstāstīs! :biggrin:

 
Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Da nē, nepamanīju priekšā to IR, tādēļ devu vaļā savu komentu, sorry, ošibčka :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, DeEK teica:

Atkal tēma aizgāja beztēmā LEDi - APK... 

Mēs to varam 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

NU vispār var jau runāt par LED dienas gaismās, ir programmas Osram, gan Philips, tikai reti kuram tāds autiņs no vecajiem ir, manam brīnumam izrādās tiešām laikam, jo ir  "Auto" gaismas, zem kaut kādiem gaismas vadiem ir izvadi uz lampu, nekad neesmu meklējis, gaisma dzeltena, a tak pilnais ksenons! :shok:

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...