Jump to content

Čaina LED prožektori


Murlo
 Share

Recommended Posts

Pie mums ir lētāk nekā ebay :biggrin:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nu ja vajag 12gab, tad ir kā ir


Pirms 2 minūtēm , jema teica:

Pie mums ir lētāk nekā ebay :biggrin:

kur?

Link to comment
Share on other sites

Tagad lielajos būvmateriālu veikalos uz akcijām pa 10 eur var 20-30w plakanos dabūt.

10w ir švaks.

Man laukos 30w viens visu pagalmu apgaismo.

Link to comment
Share on other sites

Tad 10W ir pietiekams!

Link to comment
Share on other sites

Es atkārtošu jautājumu – tiešām no ebaja var pasūtīt 10W LED prožektoru (/-s) zem 3 €/gab., ieskaitot sūtīšanu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Murlo teica:

man vajag tik daudz, lai nenorauj uz mutes

Es pagalmu apgaismoju ar divām 3W LED lampiņām, kurām ir reflektori, un kareizi pietiek lai nenoliktos uz mures un atslēgas caurumu ieraudzīt. Deg lampiņas visu nakti un vada tās taimeris. Neredzu nekādu vajadzību pagalmu izgaismot ar entajiem vatiem un lumēniem. Ja savajagās vairaķ, tad pie mājas un palīgmājas ieslēdzu divas 12W LED lampas, bet lai no autuņa vakarā aizietu līdz mājai, pietiek ar 3W.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ar 2 lampiņām nepietiek. Uz vienu šķūni, uz otru, uz pagrabu, pagalms. Viss uz dažādām pusēm

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tie LED prožektori der tikai iekštelpām. Āra apgaismojumam viņi īsti neder pēc manām domām. Gaisma it kā spoža, bet apgaismotais attālums samērā mazs. To es uzskatāmi pamanīju Skonto halles stāvvietā. Divi milzīgi LED prožektori tik spilgti, ka acis līst ārā, bet stāvot ~30m attālumā knapi savas rokas saskatīju. Bet tajā pašā laikā man ir Cree LED lukturītis ar iebūvētu optiku un tam gaisma ir ļoti laba. Velk vairāku desmitu metrus. Līdz ar to (subjektīvais viedoklis) pliks spīdošs LED's nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Racer teica:

Snukur, visiem izdali un tad staigājat kā jāņtārpiņi? 

Vakar mazajiem tādas nopirku.. kā jāņtārpiņi tumsā šļūkāja pa kalniņu :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Zoom teica:

Tie LED prožektori der tikai iekštelpām. Āra apgaismojumam viņi īsti neder pēc manām domām. Gaisma it kā spoža, bet apgaismotais attālums samērā mazs. To es uzskatāmi pamanīju Skonto halles stāvvietā. Divi milzīgi LED prožektori tik spilgti, ka acis līst ārā, bet stāvot ~30m attālumā knapi savas rokas saskatīju. Bet tajā pašā laikā man ir Cree LED lukturītis ar iebūvētu optiku un tam gaisma ir ļoti laba. Velk vairāku desmitu metrus. Līdz ar to (subjektīvais viedoklis) pliks spīdošs LED's nekam neder.

Katram savs. CRE galvas lampiņām ar ZOOM ir lēca un var dabūt spožu gaismu 50  un vairāk m attālumā, BET šaurā leņķī.

Tikko pagalmā 'vecmodīgos' prožektorus nomainījām uz LED. Bija 500W un 300W. Uzlikām 2 gab. 50W un kopumā kļuva pat gaišāks. Gan pie paša prožektora, gan 20 m attālumā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Zoom teica:

Tie LED prožektori der tikai iekštelpām. Āra apgaismojumam viņi īsti neder pēc manām domām. Gaisma it kā spoža, bet apgaismotais attālums samērā mazs. To es uzskatāmi pamanīju Skonto halles stāvvietā. Divi milzīgi LED prožektori tik spilgti, ka acis līst ārā, bet stāvot ~30m attālumā knapi savas rokas saskatīju. Bet tajā pašā laikā man ir Cree LED lukturītis ar iebūvētu optiku un tam gaisma ir ļoti laba. Velk vairāku desmitu metrus. Līdz ar to (subjektīvais viedoklis) pliks spīdošs LED's nekam neder.

Man gan pieredze uz labo pusi ar Led prožektoriem

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ja nav vajadzība 20-30-40 metru attālumā no gaismekļa avīzi lasīt, bet tik, cik ceļu redzēt, tad to jautājumu risina arī parastās single LED ar šauro leņķi. Uzliec kādas 20-50 un tajā laukuma gaisma ir. Citas 20-50 uz citu laukumu un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , vvv teica:

Nav nekādas vainas LED prožektoriem. Arī ārā ir OK. Nepiekrītu, ka «LED nekam neder».

Jā ja,tie 10W LED viena daļa ir tikai 8 vai pat 6.Watīgie it seviški no kīnas.....Vai atkal 30W LED ar 20 vatīgu barokli"draiveri" ,tad brīnas ka nevelk 20m......!Jātais pašiem....Es no ta paša āllix..pasūtu  220 V 50W"iekš paša  čipa draiveris' cipus  vai plāksni ,par dzesi vecu alumīnij pannu un viss rūllē 3gadus,ir  ta ka kads no cipiem medz nospragt,bet  cena tik smieklīga ka var atļauties mainīt !

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Es arī laukos muterītei uzliku tos aļika 50w ledus ar integrated driveriem. Nosprāga abi pirmajā ziemā. Dzese bija vairāk nekā pietiekoša. Protams, cena arī smieklīga, tāpēc neraudu. Tagad gribētu sameklēt čipu, kuram supermazais kristāls nav spiests strādāt uz 150%,bet uz kādiem 50-70%,lai ir ilgmūžība. Nemāku, diemžēl.

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, Msnikss teica:

aļika 50w ledus ar integrated driveriem

 

A ir vērts? Man 3. ziemu stāv 50 W Ledvance, aļa tas pac Osrams no Cenukluba. Laikam kādus 25 EUR maksāja uz izpārdošanu. Jēga čakarēties ar ķīniešiem un mest viņus ārā katras 5 minūtes?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Msnikss teica:

Es arī laukos muterītei uzliku tos aļika 50w ledus ar integrated driveriem. Nosprāga abi pirmajā ziemā. Dzese bija vairāk nekā pietiekoša. Protams, cena arī smieklīga, tāpēc neraudu. T

 

Karoč tā,tev korpus jauztais tā lai netiek klāt mitrums un lai ar neveidojas kondensāts....Tas ir viens no nosprāgšanas iemesliem....Protams paši pa sevi nav izņēmums brāķi!

1 stundu atpakaļ, Msnikss teica:

Tagad gribētu sameklēt čipu, kuram supermazais kristāls nav spiests strādāt uz 150%,bet uz kādiem 50-70%,lai ir ilgmūžība. Nemāku, diemžēl.

Loti vienkārši! Nopērkot 50W mitrumizturīgo draiveri tikai nekādā  gadījuma 50W cipu pat ne 70 W...bet pie 50 W daraivera piejūgt  2 30W cipus  ķēdē vai paralēli!

Man ar 50W draiveri un komplektā  līdzi nākošo 50w cipu..paspīdēja pus mēnes tad sāk mirgot,tapat piejūdzu 70W cipu pie 50 w draiveri ,taspats....!A kad piejūdzu iekš tā luktura 2  30 W cipus .Par  brīnumu darbojas no 15gada ziemas,nekas neraustās!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , VebKamera teica:

 

A ir vērts? Man 3. ziemu stāv 50 W Ledvance, aļa tas pac Osrams no Cenukluba. Laikam kādus 25 EUR maksāja uz izpārdošanu. Jēga čakarēties ar ķīniešiem un mest viņus ārā katras 5 minūtes?

Nu zini ir tā ,tai laika kad  baigi aizravos  tad   iekš lv  tie LED  bija kosmos.....tik 10W varēju atļauties....Tagat  protams ir lēti,bet ja piemēram ka  man ko  sutīt un maksāt kurjeram,tomer  izdevīgāk  pasutīt no alix ....jau  no zinama pardēvēja... Pat ja nedarbojas vai pēc laika sajājas,piepras lai adod  naudu... Ar atsauksmes ielikšanu nevaig  steigties!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Kas tie pa draiveriem?  Kāds var atsūtīt linku lai aci uzmestu!

Šitā izskatās 30w led gaisma kautkādu 3.gadu deg!

 

30w.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Lauris99 teica:

Šitā izskatās 30w led gaisma kautkādu 3.gadu deg!

Izskatās atbilstoš!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Lauris99 teica:

Kas tie pa draiveriem?  Kāds var atsūtīt linku lai aci uzmestu!

Tu domaji tos  LED draiverus par ko es runāju!?  Es parast izvēlējos šādu tipu  "nu jau galīgi lēti palikuši,savulaik par 50W adevu 7Ls.!"  Šos nav oblegāti jakombinē iekš prožētora! Man pie vērandas ir paštaisītais  tas 50W  kurs nobaro 2 30w cipus,bet pats draiveris stāv  vērandā...

Ja kur redzat LED cipus kuriem kristāli izvietoti  zigzag veida  tie ir labi!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Kā vispār ir ar infrasarkanajiem lediniekiem?Kur pirkt lētus/labus?Ķīna/Latvija.

Itkā ķīna  piedavā, kādam nolūkam?!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Murlo teica:

pret fotoradaru

Un kādā veidā tas var līdzēt k spektra doplerim? Lāzeram tas gan varētu radīt traucējumus, bet tādus te neizmanto.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

pieņemu ka foto nebūs redzams numurzīme, savukārt ar aci tie nebūs redzami.


ja satiksmē gadīsies pretim/aizmuguras policijas auto ar kameru un monitoru, tad tur gan viņi varētu ātri ievērot un laikam arī nofilmēt pie viena. Tad jau arī pants atradīsies.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Murlo teica:

pret fotoradaru

Domāju ka videonovērošanai un tikai, kādi vel radari!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Usins teica:

pieņemu ka foto nebūs redzams numurzīme, savukārt ar aci tie nebūs redzami.

Vispār jā, ja baigi spīd pretī, tad tiešām varētu radīt bildei traucējumus. Iešu iečekot :D

Link to comment
Share on other sites

yes, saucamie black led. tā pat kā nvg IR lukturīši. Ar aci neredzi, bet caur kameru skatoties kā duncis acī

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Murlo teica:

yes, saucamie black led. tā pat kā nvg IR lukturīši. Ar aci neredzi, bet caur kameru skatoties kā duncis acī

Kautkas   te ir .... 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...