Jump to content

Lattelecom 4 eur par "konfigurāciju"


Mareks B
 Share

Recommended Posts

Sveicināti boototāji.

 

Jautājums sekojošs.

 

Es mamai uzdāvināju jaunu televizoru. Kā rezultātā esošo digiboksu nodevu un nopirku cam (?) adapteri jaunajam televizoram.

Autentifikācijas karte palika tā pati. Adapteri iespraudu televizorā un visu nokonfigurēju.

Nākamā mēneša rēķinā bija pielikti klāt 4eur par iekārtu konfigurāciju.

Mani tas izbrīnīja, 4 eur nav žēl, bet parko...

Kojūs par to domājat?

Kā rezultātā zemāk mana sarakste ar Lattelecom:

 

14.11.2018 Labdien.
Jautājums nr 1: Rēķinā 66245349-3 ir pozīcīja "Iekârtu...
Jautājums par LV Mans.lattelecom.lv lietosana

Labdien.
Jautājums nr 1: Rēķinā 66245349-3 ir pozīcīja "Iekârtu konfigurâcijas maksa", par ko tas ir? 
Jautājums nr 2: Kad būs pieejams rēķins par Novembri? Īsziņu saņēmu, bet rēķinu Mnas Lattlecom nererdzu.

Atbilde 16.11.2018 13:53:39

Sveicināti! 
Paldies par Jūsu vēstuli!

Iekārtu konfigurācijas maksa, ir maksa par dekodera maiņu uz CAM moduli. Iekārtas tika mainītas 29.09.2018.
Rēķins par novembri ir izrakstīts šodien un šī rēķina samaksa ir saņemta. Ja vēlaties, lai turpmāk rēķini tiktu apmaksāti automātiski, reģistrējiet savu maksājumu karti: https://palidziba.lattelecom.lv/lv/palidziba_majai/norekini/rekina_apmaksa/rekina_apmaksas_iespejas/32541/

Jauku dienu vēlot,
Jūsu Lattelecom
www.lattelecom.lv

Papildjautājums

Sveicināti.

Paldies par paskaidrojumu, bet man ir pretjautājums.
Par ko tieši es samaksāju, ja veco dekoderi es aizvedu uz jūsu filiāli pati, bet jauno man UZSTĀDĪJA un NOKONFIGURĒJA mans dēls?

Atbilde 15.01.2019 13:37:22

Sveicināti!
Paldies par Jūsu vēstuli!

Maksa ir aprēķināta par iekārtas attālinātu konfigurāciju mūsu sistēmās(signāla piesaisti iekārtai).

Jauku dienu vēlot,
Jūsu Lattelecom
www.lattelecom.lv

(Sākotnējā atbilde koriģēta 16.11.2018 13:53:39)
Papildjautājums

Tad lūdzu paskaidrojiet man tehniski, kā tas tika darīts, ja mēs nomainījām tikai dekoderi, bet autentifikācijas karte palika tā pati. Tieši tā pati karte, kas bija iepreikšējā dekoderī? Cam modulis ir tiaki tilts/dekodētājs, bet ar kartes palīdzību tiek veikta autentifikācija jūsu sistēmā. Par kādu attālinātu konfigurāciju iet runa?

Atbilde 17.01.2019 08:51:07

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu vēstuli!
Dēls pieslēdza pakalpojumi fiziski, bet Lattelecom, lai pakalpojums kvalitatīvi strādātu, veic konkrētas tehniskas manipulācijas, lai kopējais komunikāciju tīkls „atpazītu” jūsu lietoto pakalpojumu. Tas prasa noteiktu laiku un resursus. Tāpēc tam ir veikts cenojums.
Maksa tiek piemērota par iekārtas konfigurāciju, kas ir balstīta uz elektronisko sakaru pakalpojumu likumu: "8.7.8. piemērot atbilstīgu un samērīgu maksu par abonenta lietošanā nodotās galiekārtas bojājuma novēršanu, vai tās konfigurāciju, saskaņā ar Pakalpojumu cenrādi, kas pieejams Lattelecom mājas lapā, Lattelecom veikalos – klientu apkalpošanas centros vai piezvanot uz klientu apkalpošanas tālruni."
Nosacījumi tiek attiecināti gan uz klienta īpašumā esošām iekārtām, gan uz Lattelecom īpašumā esošām un klienta lietošanā nodotām iekārtām, garantijas laikā un pēc tā.

Patīkamu dienu vēlot,
Jūsu Lattelecom 
www.lattelecom.lv

(Sākotnējā atbilde koriģēta 16.11.2018 13:53:39)
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

var strīdēties vai nestrīdēties, bet par katru darbību (hujņu) šīe noplēš 5 eur.. 4 eur laikam tev rēķinā ir summa bez pvn.. :) 

Link to comment
Share on other sites

tak izlasi tekstā :D tā darbība bija pāris klikšķi viņu sistēmā :D bet tos 5 eur viņi slauc par visu.. es, kad biju vēl viņu itv klients un sarunāju atlaidi.. arī par t.s. līguma pārslēgšanu šie noslauca 5 eur... vēl 5 eur noslauca, kad es savu itv līgumu pārrakstīju citai personai.. tiesa tos 5 eur maksāja jau tā otra persona. Arī šitie pašpieslēgšanas komplekti.. arī par tiem 5 eur noslauc..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Un kurš tad maksā tos 5,- EUR ja klients lieto priekšapmaksas karti, (nopērk papildināšanas kodu) un bāž kurā iekārtā vēlas bez ierobežojumiem?

Link to comment
Share on other sites

Ar Lattelecomu strīdēties ir bezcerīgi. Par katru sīkumu būs jāmaksā. Vienigais variants ir atteikties no pakalpojuma. Tad viņi lien bez ziepēm un piedāvā visādākus  variantus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , CAP teica:

image.png.aed19720ac603d2f40042d5c8b1088db.png

 

Tas attiecībā uz vTV...

 

 

https://www.lattelecom.lv/majai/televizija/virszemes-tv/atjaunosanas-kodi#pirkt

 

 

pie šādām cenām? :D izskatās, ka jau iekļauts iekšā.. :D

Eitu mirt...es zināju ka tā pamat paka maksā 12,60ero,bet tā ar nesaprat  pa visu kopā maz  bij iespējams  redzēt vai  visas tematiskās atsevišķi 23.00 iekš to jau nav visss!karoč tā par visiem 59 vai  cik  tur kopā kanāli cik jamāksa? 


Pirms 42 minūtēm , Mareks B teica:

Es mamai uzdāvināju jaunu televizoru. Kā rezultātā esošo digiboksu nodevu un nopirku cam

Vārbūt pirms pirki to  jauno tv,vai vis  drīzāk pirms pirki to cam  moduli!Tev  pirms tam neienāca  galvā  ienākt te un  pa priekšu aprunāties ar večiem!!!?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Pa manam 12,6 +23=35.6

Tas ir ar priekšatmaks ,bet  cik tad  tagat iet  ar pieslēgum pa visu!?

Link to comment
Share on other sites

https://www.lattelecom.lv/majai/televizija/virszemes-tv/pakas

 

krietni lētāk.. :D

 

sanāk 10,66 (visas tematiskās) + 13,89 (līdz 01.03. = 11.89) = 24.55//22,55, kas gan tāpat ir dārgi priekš tv... vTV dārgs un ekskluzīvs tv pakalpojums :D

 

p.s. salīdzinot cenas arī redzam.. ka priekšapmaksas lietotāji tos 5 eur ar uzviju aomaksā pat dubultā turklāt katru mēnesi :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , CAP teica:

https://www.lattelecom.lv/majai/televizija/virszemes-tv/pakas

 

krietni lētāk.. :D

 

sanāk 10,66 (visas tematiskās) + 13,89 (līdz 01.03. = 11.89) = 24.55//22,55, kas gan tāpat ir dārgi priekš tv... vTV dārgs un ekskluzīvs tv pakalpojums :D

 

 p.s. salīdzinot cenas arī redzam.. ka priekšapmaksas lietotāji tos 5 eur ar uzviju aomaksā pat dubultā turklāt katru mēnesi :D

Pag  tad jau legali  tagat to TVplay Home nesanāk lētak!!!!?

Link to comment
Share on other sites

Man laukos vēl ir  vecā cena 9.90 EUR par ekonomisko. Nekāda brīdinājuma par cenu celšanu arī pagaidām  nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Rudiger teica:

Man laukos vēl ir  vecā cena 9.90 EUR par ekonomisko. Nekāda brīdinājuma par cenu celšanu arī pagaidām  nav.

Laukos interneta nav !?:) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Rudiger teica:

Saprotu, ko Tu domā! Nē, maksāt vēl par Internetu nesanāks lētāk.

Es te vienam otram ierādīju ar  smartfon  ka var nobarot nobarojamo! :)Kalab neizmantot  ja reiz abonenta ir iekļauts internets...Kad mājās tad skatās...

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Līdz vasarai jāizvēlas sakarīgākais TV risinājums brīvdienu mājai. Patlaban šķiet, ka tas varētu būt Baltcom "Open TV", kurš netu ņem no mana viedtālruņa. Baltcom gan prasa lai būtu 10 MBit, bet varbūt ies arī ar mazāk, jo d-dienu vakaros nokrītas līdz kādiem 4. Tas maksātu 3.50/mēn., ja nopērk kastīti uzreiz (60 EUR) vai 7 EUR/mēn, ja nepērk.

Interesē, vai kādam ir pieredze ar Baltcom "Open TV"?

VTV atkrīt uzreiz, jo skatīties TV bez arhīviem un interaktīvās jau nu nevar.

Cik saprotu, citi varianti neatbalsta TV3/LNT vai arī nav arhīvu. SmartTV tādēļ nepirkšu, esošais LCD lauku variantam gana labs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Insekc teica:

VTV atkrīt uzreiz, jo skatīties TV bez arhīviem un interaktīvās jau nu nevar.

Nu jau pārsvarā visi dekoderi ir ar PVR, piekabini kādu palielāku krātuvi un būs tev arhīvs. :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Rudiger teica:

Nu mans tēvs ir apguvis vienīgi tādu telefonu

Nuu, un vēl taču tevi arī uztaisīja un teikšu; tīri labi izdevies darbs... ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , romajo teica:

Nu jau pārsvarā visi dekoderi ir ar PVR, piekabini kādu palielāku krātuvi un būs tev arhīvs. :D 

Nu tur papildus čakars un vēl VTV mēnešmaksa ir lielāka par "Open TV" 7 EUR (ekonomiskā paka 12.60 EUR). 

Optimāli jau būtu paķert uz laukiem LMT Technicolor bundulīti, bet tas maita tik no LMT modema (ar fiksēto adresi) strādā.

Pie LMT mobilā nu nekādi nemāku piedabūt.

Ja kāds pateiktu, kā šo piešmaukt, alus kasti uzsauktu?.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

 

wow! ieraksta visus pāris desmitus kanālu vienlaicīgi? kādiem milzu soļiem iet tā tehnika mūsdienās, napaka penzonārs nimaz netiek līdziņās...

Par to jau stāsts. Man kā pensionāram tas par sarežģītu ?.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā citiem, bet LMT tas arhīvs ir selektīvs. Kaut kādas "lielākās" filmas no TV3, piem., nebūs arhīvā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

wow! ieraksta visus pāris desmitus kanālu vienlaicīgi

Nu nepārspīlē, tā pat hulio tas arhīvs vismaz filmām ir pamatīgi sarucis un tā pat jāieraksta. Es jau necenšos salīdzināt vai pateikt, ka tas ir tas pats, tik tik, ka ir iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Insekc teica:

Man kā pensionāram tas par sarežģītu

Nekas sarežģīts tas nav, tikai vai to vajag. Internetā praktiski visu to pašu var atrast.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

selektīvs

tas saucas autortiesības.. ne visi kanāli visu ļauj arhivēt.. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

 

wow! ieraksta visus pāris desmitus kanālu vienlaicīgi? kādiem milzu soļiem iet tā tehnika mūsdienās, napaka penzonārs nimaz netiek līdziņās...

parasts suda dekoderis tev visus neierakstis, var vienlaicīgi ierakstit to kas ir viena frekvencē, biju sev uztasijis taka tev vajadzes 5 tunerus lai vius ierakstitu 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mareks B teica:

veic konkrētas tehniskas manipulācijas

Manuprāt vārds "tehniskas" tur ieviesies netīšām. Telekoms, kā jau telekoms, stils nemainīgs - viņi dikti rūpējās par klientiem. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , romajo teica:

Nu jau pārsvarā visi dekoderi ir ar PVR, piekabini kādu palielāku krātuvi un būs tev arhīvs. :D 

Es par to pašu,pilnīgi pietiks ar 16 GB, vainu japērk DVD atskaņotājs ja reiz grib skatīties ierakstus! :)

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 41 minūtēm , ieleja teica:

ielēju kadus 80 litrus benčas, samaksāju,

cik ta toreiz benča litrā maksāja?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

atceros, ka reiz sen, sen Dinaz tankā ielēju kadus 80 litrus benčas, samaksāju, bet tāpat par tuletes apmeklējumu paņēma 10 santīmus. ta bija mana pēdējā reize Dinaz

 

#attieksmeble

 

Nakam reiz pie durvīm štelles nokarto!

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, tie "valsts" uzņēmumi vispār ahujeļi, jo nekas tā neslauc iedzīvotājus, kā viņi. LTC slauc, Sadales tīkli un Latvenergo slauc, (vairāk kā visi OIK), LMT ir dārgākais operators. Latvijas gāze (GASO) ar sāk slaukt..

Tiešām slēptā nodokļu celšana.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 5 stundām , Insekc teica:

Nu tur papildus čakars un vēl VTV mēnešmaksa ir lielāka par "Open TV" 7 EUR (ekonomiskā paka 12.60 EUR). 

Optimāli jau būtu paķert uz laukiem LMT Technicolor bundulīti, bet tas maita tik no LMT modema (ar fiksēto adresi) strādā.

Pie LMT mobilā nu nekādi nemāku piedabūt.

Ja kāds pateiktu, kā šo piešmaukt, alus kasti uzsauktu?.

VPN ir tavs draugs. Aiz lmt routera mikrotiks, kur statiskā ip. Uz mikrotika konfigurējam vpn serveri. Laukos, ja ir baltais huawei, viņam ir iebūvēts vpn klients, ja routerim nav, tad vēl viens mikrotiks un viss notiks.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Par lattelecom 5 eur šajā gadījumā ir totāls murgs. Lattelecom karte, tak nav piesieta konkrētai ierīcei. Vajadzēja iemest to lettelecom sūdu plauktā un ielikt karti cam modulī viņiem neko nesakot un nebūtu nekas jāmaksā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 3 stundām , uldii12345 teica:

VPN ir tavs draugs. Aiz lmt routera mikrotiks, kur statiskā ip. Uz mikrotika konfigurējam vpn serveri. Laukos, ja ir baltais huawei, viņam ir iebūvēts vpn klients, ja routerim nav, tad vēl viens mikrotiks un viss notiks.

Nu ja mikrotiks hujvejs, mikrotiks, hujvejs, tad varbut novienkāršo pi3dāvājumu uz mikrotiks un mikrotiks izslēdzot hujvej mēslus?

 

Tur jau pēc nosaukuma ir skaidrs, ka pat žīdam rastos skaudība par viņu pārņemto tirdznoecības praksi un cenu politiku.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , uldii12345 teica:

VPN ir tavs draugs. Aiz lmt routera mikrotiks, kur statiskā ip. Uz mikrotika konfigurējam vpn serveri. 

Es ar VPN līdzīgi vasarā daros, bet problēma ir iekš tā, šļauka par šauru - nevelk vakaros tīkls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...