Jump to content

A klase uz tranzistoriem.


Padjoms
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , Klusu teica:

Nu nevar saite būt daudz dziļāka kā visiem citiem (lai nepārvēršas par ģeneratoru).

Kāpēc nevar. Vajag panākt, lai līknes ar/bez saites krustojas ar starpību 10db uz dekādi un fāzei pietiekama rezerve. To arī izdara ar:

 

Pirms 13 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Protams, visos minētajos posmos ir arī augstfrekvenču slāpēšana.

Protams, ja saliek vienkārši divus opampus vienu aiz otra un pieliek atgriezenisko saiti, tad toč toč ir vismaz 20db uz dekādi un ģenerators.

100-120db saites dziļumu pie 20k esmu kādreiz nokoriģējis bez īpašām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Nokoriģēt līdz ~20GHz (jā, GHz) bez īpašām problēmām... Nu, nevaru apgalvot, ka tas nav iespējams...

Un tomēr, THD rada gala pakāpe. Ja sasniedzamais saites dziļums dots, pastiprinātāja THD nosaka gala pakāpe. Priekšpastiprinātājam nav jābūt superlineāram.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ka ir ļauži kuri cīnās pret tupuma invāziju visās frontēs visiem spēkiem, un cērt to jau pašā saknē....autiņos tā teikt ☺️

Iedvesmu kautkādām alternatīvās realitātes frīkainajiem projektiņiem izklaidei šeit toč nevar pasmelties...☺️

Tas tā... to jau mēs visi zinām...

Piebildīšu, ka apmēram viss augstāk teiktais pa lielam ir zināms un saprotams....tikai īpaši neinteresē tādā līmenī darboties 

Link to comment
Share on other sites

Es jau laikam ieteiktu pa lētām naudām no ēbreja ieķert to pašu JLH 1969 klonu ar visu kasti. Ja riebj atgriezeniskās saites, tad jālūko no vegalabistiem iepirkt pēdējās revīzijas End Millenium plates.

Link to comment
Share on other sites

Man ar kaut kur mētājas jlh kits, liekas uyz metāla traņiem izejā...varbūt jāpiešķil brīvdienās...

Bet nu neticu, ka tiem čaina gatavajiem tajās kompaktajās kastītēs  nav fons - tur parastais trafs tik tuvu platēm..ja vēl tors būtu...

Link to comment
Share on other sites

Starp citu šis čalis (   http://pmacura.cz/audiopage.html )bija baigi iztirzājis, kapēc JLH labi skan - atkal sāls zemajās harmonikās....augsto nav līdz pat klipingam

Jams bija mērījis - 4W izejā:

 

JLH-16Vpp.sized.png

 

tik cik atceros teicās, ka jo augstāki Barošanas V - jo mazāks thd. Ķīnas gatvajam kitam imho pamaz V barošanā 20 tikai (trafs 15V ac) ...augstākminētais mērījums bija ar 32V.

miera strāva ap 1,5A - kas arī ir +- 10W - cik ir ķīnietim - hvz

Link to comment
Share on other sites

Man no ārzemju foruma bariņš uz brīdi safanojās par tiem JLH 1969. Nav jau tas pastūzis nekāds hājends, pats sākums A klases konstrukcijām ar dažādiem kompromisiem, kas pēc garšas nav pretīgi. Protams, ja jāizvēlas, kuras harmonikas klausīties, tad zemas pakāpes pāra harmonikas ausij patīk vislabāk. Esmu pat novērojis, ka daži klausītāji dod priekšroku tam sīrupiņam, jo skan pamatīgāk, bramanīgāk un bagātīgāk. Bet pamatā tas palīdz vienkāršākiem skaņdarbiem, kur pamaz instrumentu strādā. Tikko kā aiziet kaut kas sarežģītāks no rokmūzikas vai elektronikas, tā tas medutiņš detaļas salipina. Ja vēl skaļi klausās, tad tas vispār tādā putrā saiet. It īpaši, ja harmoniskie kruapļi nāk jau no paša avota un tad vēl papildus apaug ar to, ko pastūzis pieliek.

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā - par to ir runa...bet vienkārši zinu ka  čaina draugi mīl "optimizēt" ..mazāk V, mazāk A///

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...