Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Stepselis
Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

VA pat labāk.

Kā nu kuram! Palasi atšķirības.

IPS- lielāks skatīšanās lenķis, nesabojājot krāsas.

VA- košāks, kas mājās nav aktuāli. Varētu būt vajadzīgs kādā veikalā vai ofisā prezentācijām.

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

pofig.. IPS/VA

Starp citu arī televizoru nenāk par ļaunu pāris reizes gadā kalibrēt. Vismaz normālas krāsas, nevis bezjēgā piesātinātās košās, kas tālu no realitātes. Un man kaut kā šķiet, ka IPS kalibrēsies precīzāk, vismaz monitoru gadījumā IPS pret TN - diena pret nakti.

Link to comment
Share on other sites

man monitors ir MVA.. TV IPS.. melnā krasa labāka ir monitoram, bet piekrītu.. gaumes jautājums arī TV ar IPS rāda ļoti labi. :)

 

https://www.rtings.com/tv/learn/ips-led-vs-va-lcd

http://4k.com/va-display-panels-vs-ips-display-panels-in-4k-hdr-tvs-what-you-need-to-know-19275-2/

 

 

image.png.46bd15cf0d7fb17cfb5bd67e5f4a35b8.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Stepselis teica:

VA- košāks, kas mājās nav aktuāli.

KoA? ? VA būs labāks (tumšāks) melnais un pie viena un tā paša spožuma/gaišuma → labāks kontrasts.

Es kā reiz teiktu, ka priekš TV VA > IPS. 

Par tām bezjēgā piesātinātām krāsām - lai to novērstu, tev nevajag nekādu kalibrēšanu. Vienkārši iestatījumiem jāiziet cauri ar prātu. Tak var redzēt, kad ir un kad nav p****ā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , raiviic teica:

Starp citu arī televizoru nenāk par ļaunu pāris reizes gadā kalibrēt.

 

A kā to izdarīt? Man ir kalibrātors, sen nav aiztikts neatceros kā saucas, bet tās pašas markas kas Tev trešā versija. Kad lasīju, tad priekš TV kalibrēšanas jāpērk kaut kas klāt pa ~ 200 EUR. Tagad ir arī kādi citi varianti?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stepselis teica:

IPS- lielāks skatīšanās lenķis, nesabojājot krāsas.

Man mājās blakus televizoriem ar VA matricām atrodas LG un Dell monitori ar IPS. Skatoties kādu televīzijas raidījumu ar labu apgaismojumu, atšķirība nav liela, bet tikko uzliek kādu filmu, kur darbība notiek naktī - tā monitoros pelēcīgā bilde vairs nav skatāma. Viss uzskatāmāk atšķirība starp VA un IPS redzama melnbaltajās filmas, tur vislabāk var ievērtēt vai melns ir melns, vai tikai pelēcīgs. 

Link to comment
Share on other sites

VA matricas TV gadījumā labākas, ne velti dārgajā galā reti kad kāds liek IPS

 

Kontrasts IPS būs labākajā gadījumā 1:1200 kamēr VA augsta gala TV būs 1:6000 un tas ir neņemot vērā lokālo dimingu kas šo atšķirību padarītu vēl dramatiskaku

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Nav gadījies neviens vecāks cilvēks, kurš teiktu, ka LCD jaunais televizors rāda labāk par veco kineskopnieku.

 

Da lab, novecojis piegājiens. Es šito CRT pirku, jo tai laikā LCD tikko parādījās un bij sūdi. Pēc kādiem 3 gadiem jau bij daudzmaz ok, bet dārgi, tad sev paņēmu plazmu un šito atdevu senčiem. Tagad jau ir arī lētais LED gals, kas 32" izmērā rāda labi. Paņēmu pagājušgad 32" LED Philips pa kkādiem 180 eiro īres apartamentiem un salīdzināju ar ar CRT VTV signālam - nekāda vaina, tikai nevajag trakot - kontrastus, krāsas utt. sagrozīt bezjēgā. Man pie tam mamma ir samērā advancēta - ar datoru labi darbojas, vnk negribas kaut kādu Andrīšboxu kabināt tam TV klāt, tāpēc kaut cik sakarīgs SMART prasās. ;) 

Man tas @CAP ieteiktais variants Eironicā iepatikās. Kā jamajam ar SMART padarīšanām? Pārdevējs teica, lai ņemot flešā materiālu (SD, HD utt) un arī m3u listi un testējot. Tā laikam ar būs jādara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

ar datoru labi darbojas, vienkārši negribas kaut kādu Andrīšboxu kabināt tam TV klāt, tāpēc kaut cik sakarīgs SMART prasās. ;) 

@Zin... gan jau pielabos, ja kļūdos, bet man liekas, ka lietošanas ziņā WebOS bija visai ērts, intuitīvs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Didzis teica:

...Nav gadījies neviens vecāks cilvēks, kurš teiktu, ka LCD jaunais televizors rāda labāk par veco kineskopnieku. ...

 

Ja neregulē manuāli, tad manam TV patīk regulēšanas presets - "movies" - bilde uzreiz vairs neizskatās, kā no ziepju operas, nav pārsātinātas krāsas utt. Jā, ja griba slabāk, tad vēl ar rociņu jāpieregulē, net 99% gadījumos to neviens nekad nedarīs.

 

Link to comment
Share on other sites

vajadzētu saprast.. jau 2012.gada tv bija tāda iespēja.. tad vēl Tizen Samsung pat sapņos nerādījās :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, tad ņemšu ciet, tik štukoju moš janvārī ņemt, kad ZS "atlaides" būs beigušās. :D Vai tomēr cena adekvāta un lētāk nebūs? 

Link to comment
Share on other sites

Nakts izpārdošana Elkor noteiktu būs janvāra sākumā-vidu

 

100% varēs iekert ko interesantu

Link to comment
Share on other sites

Tad tu saki pagaidīt tomēr? Man tā kā nedeg, bet bezjēdzīgi ar nav jēga vilkt garumā... 

Link to comment
Share on other sites

Kā man fascinē šitie - a vēl lētāk nevar? Varbūt vēl ar tirgotāja piemaksu? Nu, ja piedāvātu biļeti uz Džastina Bībera vai Lēdijas Gagas koncertu, varētu piekrist. Tak ja prece patīk, pērc, izdzersi kādu visīti mazāk, veselību ilgāk sataupīsi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

 man fascinē šitie

Viegli tevi nofascinēt - laimīgs cilvēks! :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

tik štukoju moš janvārī ņemt, kad ZS "atlaides" būs beigušās

Īstenībā īstās atlaides sākas tikai pēc krievu ziemassvētkiem. Veikalos tad pircēju nav, jo visa nauda pa svētkiem nodzerta un bodniekiem nekādu ienākumu. Ja tad parādies veikalā ar skaidru naudu, neuzstāj, ka gribi valstij samaksāt PVN, tad tiešām var dabūt preci ar atlaidi. Vislabāk protams runāt ar pazīstamu pārdevēju un tikai norēķinoties ar skaidru naudu. Gan jau mani tūlīt nories, nu kā tā var, nemaksāt nodokļus.

Link to comment
Share on other sites

Vēlu veiksmi iesist preci rd electronics, euronics vai Elkor preci bez PVN ar pazīstamu pārdevēju vai bez... ?

Neviejs neriskēs uzkerties uz nenormālu sodu un sliktu publicitāti dēļ dazdesmit EUR, savukārt ja peļņa ir tūkstošos, tad tāpat pircējs 95% gadījumu būs firma un tur jau PVN lietas ieslēdzās savādāk

 

 

Un nē, tirgotāji gatavojas janvārim, februārim, nevienu tas nepārsteidz, ka apgrozījums krītas un tas ir visur pasaulē, mainīt to nevar

 

Tradicionāli vnk pēdējais šāviens arī ir palicis Elkor nakts izpārdošana, Stockmann trakās dienas un vēl kkam  kkas bija janvāra vidū (lieku uz 11. janvāri) 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

šādi jau var vēl nejauši sagaidīt 2019.g. modeļus arī :D nu nebūs nekas stipri lētāk.. tam TV nav kur to cenu vēl nomest..

Link to comment
Share on other sites

2019 modeļi būs aprīļa sākumā... Es tomēr pagaidītu to nakts izpārdošanu, tiešām varbūt izkrīt kas interesants un ja arī nē šo pašu modeli vares tāpat nopirkt par līdzīgu cenu

 

+Ja tiešām 11. janvārī būs, varu aiziet līdz un pakrist pārdevējiem uz nerviem ?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Zin... teica:

Vēlu veiksmi iesist preci rd electronics, euronics vai Elkor preci bez PVN ar pazīstamu pārdevēju vai bez...

Manā uztverē tie monstru veikali der tikai lai iepazītos ar preci un to aptaustītu. Kad zini, ko precīzi gribi nopirkt, tad sarunas jāved ar pazīstamu bodnieku mazākā veikalā. Viss tak nāk no vienām noliktavām,  jautājums tikai, cik lielu uzcenojumu uzliek. Domā tais nakts izpārdošanās bodnieks pārdod zem pašizmaksas. Pelna un kā vēl pelna, tikai  mazāk kā uz pirmssvētku cilvēku stulbumu.

Link to comment
Share on other sites

Neticēsi, bet ir preces ko nogrūž zem iepirkuma cenas, lai vnk tiktu vaļā :))) vai arī kāds zīmols taisa promociju

 

Ta kā tomēr ilgu laiku esmu strādājis klientu apkalpošanā tad var iedalīt cilvēkus vairākas grupās, ir tāda, kā tu saki "aptaustit preci", izjaj tev galvu pusstundu un tad lepni paziņo, ka internetveikala šis nopirksot pa 5 EUR lētāk un aiziet, tad ir mūžīgie pircēji, kas katru gadu gaida jauno un nesagaida.... Abi šie ir kaitinoši un var jau likties, ka tas nekas nav, bet pārdevējs diemžēl pelna uz procentiem un šis zaudētais laiks ir neciena pret pārdevēju, ja skaidri zini, ka nepirksi, bet jāj šim smadzeni pus dienu

Par laimi aizvien lielākā daļa cilvēku to apzinās un ja visu esi apzkaidrojis labi, labāk iztērē tos 10 EUR vairāk un nopērk pie tevis, kā teikt, samaksa vēl par tavu "konsultācijas pakalpojumu"

 

bet nu joprojām, vēlu veiksmi ar tiem mazajiem bodniekiem, neskaitot lielos milžus, kas tad vēl tirgo oficiāli, nespēju iedomāties neviemu ? Nu tā, lai nav garantijas problēmas arī pēc tam.... Tikai interneta bodes

Link to comment
Share on other sites

Super, sajaucam kopā feniņfikerus,  prāta čakarētājus, fascinējošos un cilvēkus kas provē adekvāti ietaupīt un nopirkt adekvātu setapu savām vajadzībām.

Ps. Elkor arī nav tā labākā slava attiecībā uz garantiju (ne visam ir ražotāja noteiktie 2 gadi), plus viņu īpašnieki un rīcība man kretinē un cenšos tur neiepirkties. Sakarīgie darbinieki pie tā protams nav vainīgi.

 

Skaidrs, ka tīrot dedstoku var dabūt labas cenas.

Tā ir laimes spēle - būs vai nebūs dedstokā tas ko man vajag ?!

Citreiz gan tās labās cenas ir tiem devasiem kas stāvējuši ieslēgt kā demo aparāti.  Nav jau tā, ka nevar tādu pirkt, taču ciparu vajadzētu krietni labāku uztaisīt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , MIGs teica:

Super, sajaucam kopā feniņfikerus,  prāta čakarētājus, fascinējošos un cilvēkus kas provē adekvāti ietaupīt un nopirkt adekvātu setapu savām vajadzībām

Es neko nesaku par tiem, kas lasa setupu pa gabalam un ietaupa tiešām dazsimtus vai vairāk EUR, bet ne jau ,5 EUR uz 900 EUR preci (ir tādi cilvēki), pieļauju, ka tāpat piegāde bus beigās dārgāka ?

Link to comment
Share on other sites

Nu tāds slidenais pasākums - ja ir divas vienādi sūdīgas bodes, tad ņemšu tur kur par 5 eiro lētāk.

Ja jāizvēlas starp apšaubāmu interneta veikalu un mazāk apšaubāmu interneta veikalu - ņemšu mazāk apšaubāmajā.

Bet kā jau teicu, tad Elkor nu ne ar ko manās acīs nav labāks par m79, 1a, 220, dateks, un vēl dažiem. Par klasiskajiem PVN shēmotāju kantoriem nerunāsim Tie šādā aprēķinā īsti nepiedalās. Bet arī no tiem var ņemt, ja ir skaidrs, kas un kā nodrošina garantiju (piemēram prece no Elko vai Also), bet parastajiem cilvēkiem šeit arī garantija beidzas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ar izbrīnu ieraudzīju Honkongas bildēs savu TV, vienkārši uz dullo nofočēju veikalā pāris modeļus lai vēlāk var cenas salīdzināt. Sanāk ka esmu ELKORā jūtami lētāk nopircis kā viņš Honkongā maksā..., tas gan ir otrais decembris, bet tomēr - vairāk kā 1000 EUR lētāk.

 

DSC09387.thumb.JPG.7e122d607706019b374a640a8c76cf40.JPG

 

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tikai pamēģinājis, bilde ir jūtami labāka utt., bet grūti tur kaut ko precīzi pateikt jo atskaņoju uz x99 ķīniešu kastītes ar VLC no brāķētas SD kartiņas - to nu esmu iemācījies, bet viss pārējais tiks pakāpeniski apgūts, var teikt ka neandertālietis ar koka āmaru pie smart TV

Link to comment
Share on other sites

YouTube un Netflix ir 4k HDR video pieejami, Netflix mēnesis tāpat ir par brīvu

 

Nezinu vai tādu hdr tava ķīniešu kastīte var maz izdvest

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

arī krievu filmu resursā ivi.tv ir 4k (ar/bez HDR) pieejami.. :D

 

@Zin... kastītei po par HDR..  galvenais, lai video ir HDR.. tv pats labi sapratīs kas ir un kas nav hdr.. pats no datora esmu atskaņojis video uz tv ar hdr.. tiesa.. nezinu kā samsung, bet philips ar to lieliski tiek galā.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tai ivi.tv un citos bez pro podpiskas ir tikai mēsls pieejams kas neatbilst pat torentu 720p un zemāk līmenim. 4k un 2k pieejams tik podpiska PRO+ lietotājiem un tad ar nevar zināt vai tas nav stipri sakompresēts lai tīkls pavilktu. Es mēģināju ap 50++ GB smagus failus

Link to comment
Share on other sites

A pats? 4k un 2k tur paskatīties nevar

https://www.ivi.tv/subscribe?redirect_url=%2Fwatch%2F125621&object_id=125621&object_type=content&from=content

Nu i nah tādu vajag? Ko reklamē mēslu?

 

uz datora 7 minūšu laikā neizdevās atrast kur internetā var skatīties 4k fimas, tātad nekur. Back to T

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...