Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

labākā budzēta izvēle būs LG, kvalitāte un cena. Ir lietots gan Samsung, gan LG, problēmu nekādu, visus formātus arī atskaņo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sony vienmēr ir bijus dārgākie, bet kvalitāte tāda pati vien ir... vismaz, ne ar ko neizceļās

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CAP teica:

priekš šitā derēs JEBKURŠ TV :)

Es par to pašu,līdzīgs gadījums ar manu kaimiņu...TV nopircis  tikai dēl ekrān lieluma,to ka tur ir visadas  fīčas un internets....tas neintresē ..Galvenais ka samaksājis ap 700ero...


pirms 1 stundas , G0neee teica:

sony vienmēr ir bijus dārgākie, bet kvalitāte tāda pati vien ir... vismaz, ne ar ko neizceļās

Cik gadus  tev to vaidzēj saprast!Un cik var skaidrot,nepakļauties propogandai!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , oto oto teica:

Es par to pašu,līdzīgs gadījums ar manu kaimiņu...TV nopircis  tikai dēl ekrān lieluma,to ka tur ir visadas  fīčas un internets....tas neintresē ..Galvenais ka samaksājis ap 700ero...

 

Uztaisi sev Z-svētku dīlu. Nopērc kādu uz collu lielāku shit kīnīzeri, vai ko no lombarda izvelc, un saki - mainam, un es tev kasti alus vēl bonusā..:thumbsup:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

bet, ja vienmēr cilvēki pirktu tikai to, ko patiesi vajag.. ekonomika sabruktu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu patreiz iesprūdis starp 49-55"   Ambilight un QLED, vai ir vērts piemaksāt un dabūt pa kādi 850-920 EUR lētāko QLED, jebšu da nu naf to gonku pēc jaunākā un pietiks ar Ambilight pa ~ 600 EUR. Kam būtu tā bilde atbilstošāka kalibrētam monitoram? Citas nekādas fīčas neinteresē, tāpat tiks darbināts caur ķīniešu brīnumkastīti

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tak jau stāstīju ka to TV ķīnieši un indusi ir izpirkuši pa tīro un arī paši viņi nevar viņus tā vienkārši nopirkt, kur nu vēl uz eksportu. Nespīd man tas TV, nu nekādīgi, tad nu nākas meklēt te...  jau galva sāp un spiediens paceļas. Nolēmu ka pēc OLED nedzīšos, bet QLED vēl varētu izskatīt, a tā nav ne jausmas cik viņi nu būtu bildes ziņa labāki par sākot no 400+ veikalā nopērkamajiem 4K 50-55" TV. Vesela izpēte jāveic, a tā būtu bijis vienkārši nospied podziņu nopirkt jaunāko Mi modeli

Link to comment
Share on other sites

Madara Biģele
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Kaķeit, visu var sapārot...

 

p.s. sarkasmsb

Būtu jauki ja palīdzētu sapārot ?

Link to comment
Share on other sites

Tā sapārošana parasti beidzas ar ieslēgšanu un izslēgšanu ar vienu pulti. Tv iestatījumos jāaktivizē easylink cik zinu, ja ir philips tv.

Link to comment
Share on other sites

Madara Biģele
pirms 12 stundām , romajo teica:

Tā sapārošana parasti beidzas ar ieslēgšanu un izslēgšanu ar vienu pulti. Tv iestatījumos jāaktivizē easylink cik zinu, ja ir philips tv.

Izslēgt var ar Philips pulti. Bet atpakaļ nesledzas. Samsungam bija līdz IR raidītājs caur kuru varēja ltc slēgāt.

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti Philips supportam, gan jau atbildēs.... Vismaz man vecais Philips slēdzas ar visu iekšā un ārā caur HDMI, tiesa, otrādi, ja piemeram iesledzu PS4, tad TV ieslēdzās

 

Un kā pats TV? Apmierina neskaitot šo?

Link to comment
Share on other sites

Dodos mēģināt kaut kur apraudzīt dzīvē šos modeļus:

LG 55SK8500

Samsung 55Q6FN

Ko zinoši ļaudis saka par šiem?

No aprakstiem sapratu ka, kaut arī LG ir pāris labāki risinājumi, wow būs Samsung lauciņā

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

LG vienīgais trumpis ir pults, attēls Samsung būs labāks... Paskaties vel Sony x8 sēriju

Link to comment
Share on other sites

Madara Biģele
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Uzraksti Philips supportam, gan jau atbildēs.... Vismaz man vecais Philips slēdzas ar visu iekšā un ārā caur HDMI, tiesa, otrādi, ja piemeram iesledzu PS4, tad TV ieslēdzās

 

Un kā pats TV? Apmierina neskaitot šo?

Vēl jau neesam pieraduši. No aplikācijām neērti uz ltc pāriet. Skaņa visai švaka mūzikai. Basi praktiski nav. Bet nu gaismiņa smuki uz sienas spīd.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Madara Biģele teica:

Skaņa visai švaka mūzikai. Basi praktiski nav

no tv sagaidit super skaņu? :D nē nu.. ok, samsung tv ir mazleit labāk ar skaņu un jā philips ar skaņu ir pēe.. pats tāpēc soundbar nopirku :D

 

a pie funkcionalitātes pieradīsi ar laiku.. samsung (kā saprotu iepriekš bija) tomēr atšķiras no philips :)

 

no lietotāja rokasgrāmatas - https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49pus7503_12/49pus7503_12_dfu_lav.pdf - iesaku palasīt, būtu jābūt arī uz rokām..

image.png.1ba8fbb16b0cd071eb0a344fd35208a2.png

 

savukārt no LTC puses ir šāda info...

https://palidziba.lattelecom.lv/lv/palidziba_majai/televizija/interaktiva_tv/iespejas_lietosana/32755/

 

:D bet jebkurā gadījumā.. nekādas superfunkcionalitātes tāpat nav.. iesaku palikt pie 2 pultīm

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Madara Biģele

Nu easylink ir ieslēgts. Bet vispār uz Lattelecom nereaģē. Ar samsungu viss darbojās. Bet varbūt jāmeklē universālo pulti

Link to comment
Share on other sites

tak rakstīts, ka var arī nedarboties :) tā kā.. tur nav ko brīnīties. viss ar visu nav savietojams un tāpat.. normālai lietošanai vajag 2as pultis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Madara Biģele teica:

Nu easylink ir ieslēgts. Bet vispār uz Lattelecom nereaģē. Ar samsungu viss darbojās. Bet varbūt jāmeklē universālo pulti

 

Ar to Easylink var piedabūt manuprāt LTC pulti reaģēt uz TV, nevis otrādi.

I ta to varēja tikai ar veco Motorollas pulti, kur atsevišķā opcijā varēja uzlikt, lai pults reaģē vai nu uz TV, vai dekoderi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Madara Biģele teica:

Skaņa visai švaka mūzikai.

Nu Philps, atšķirībā no SAMSUNG un LG, saviem TV vēl atstājuši austiņu izeju, pie tās var slēgt arī tumbiņas klāt.

Link to comment
Share on other sites

Man vienam lg 14. g. modelim vēl ir austiņu izeja, bet nu jēga no tām nekāda, tumbas jāgriež gandrīz uz pilnu klapi lai norm klausītos. vēl mīnuss tāds, ka nav pieejami skaņas iestatījumi, piem. auto skaļums. Kgan "jaunajam" lg tv (17.g.) tas auto skaļums reāli nedarbojas :(

Link to comment
Share on other sites

Uff, iestiepu tikko hatā Samsung QE55Q6FN - noņēmu Elkorā no ekspozīcijas, kamēr gāju pēc auto šie 2 pirmspēdējos bij jau notirgojuši...

Link to comment
Share on other sites

Naja, piemirsu, šie bišķi panāca pretī, bet vēl kādi 33 būtu bijuši kā kulaks uz aci. Tā ir kad iet galvu izvēdināt kafiju padzert, bet sāk pirkt TV...

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Madara Biģele teica:

Vēl jau neesam pieraduši. No aplikācijām neērti uz ltc pāriet. Skaņa visai švaka mūzikai. Basi praktiski nav. Bet nu gaismiņa smuki uz sienas spīd. 

Tā diemžēl ir -  jo plānāks TV - jo švakāka  skaņa - trur fiziski nav ko skaļruņus ielikt - tāpat kā laptopos.

Man virtuvē lētajam philips besīgi - ka austiņu izeja regulējas caur menu  - nevar viņu kā master volume uzstādīt...ok mani tas neuztrauc, bet ja būtu tumbas pieslēgtas - neērti regulēt līmeni, ceru , ka tavam tā nav.

 

Link to comment
Share on other sites

Man mammai ar beidzot pienācis laiks mainīt TV. Panasonic CRT 100 Hz 32" truba kalpo godam, bet vajadzētu apgreidoties. Tā kā ir provaidera iptv liste, tad vajadzētu kādu 40-46" LED, kas puslīdz normāli rāda un SMART normāli atbalsta iptv m3u un teiksim Shortcut. Cena derētu ap 300 eiro, nu lab līdz 400. Biju iegājis šodien Eironicā un LTC veikalā un neko nesapratu. :D  Moš variet kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Racer teica:

kalpo godam, bet vajadzētu apgreidoties

Baigi uzmanīgi ar to apgreidu. Nav gadījies neviens vecāks cilvēks, kurš teiktu, ka LCD jaunais televizors rāda labāk par veco kineskopnieku. Jā, var jau teikt vecuma marazms, pieradums vai konservatīvisms. Vecākā paaudze  nemeklē internetā filmas 4K kvalitātē, bet skatās LTV. Vietējās programas pārsvarā pieejamas tikai SD pārkompresētā kvalitātē un tad jo  mazāks ekrāns, jo  labāk un kineskops kautkā subjektīvi neizrāda visus tos videokompresijas gļukus. Man muterīte televīziju bija skatījusies no piecdesmito gadu vidus un piedzīvojusi entos TV modeļus, bet par LCD skaidri un gaiši pateica, tas ir sūds un lai  liekot atpakaļ veco TV.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Racer teica:

Panasonic CRT 100 Hz 32" truba kalpo godam

piekrītu Didzim, bet ja tomēr mainīsi, mok veco var dabūt? :)

man pašam laukos ir kaut kāds 28" CRT 100Hz, bet ar pusbeigtu kinoskopu, nav jēgas tādu taisīt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

kaut ko ieteikt

te izskatās, ka derēs faktiski jebkurš samsungs 

 

Tā kā 46" izmēra nav.. ir tikai 40/43/49/50.. tad no šiem faktiski 43" paliek.

 

https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/samsung_ue43nu7192

https://www.euronics.lv/t/106367/televizori-un-majas-kinozales/43-ultra-hd-4k-led-televizors-samsung/ue43nu7192uxxh

 

LTC iveikalā :D https://www.lattelecomveikals.lv/samsung-ue43nu7092uxxh.html

 

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/040b6dd0a - abu salīdzinājums... faktiski identiski

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

abu salīdzinājums... faktiski identiski

Ja neskaita to, ka 7090 ir IPS matrica.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...