Jump to content

EDEM.TV


lukash23
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Un kā ir citiem tagad?

LMT, atveras balta lapa bez uzrakstiem

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kā citiem,bet man tas edem uz LTC atverās bez problēmām,vismaz tikko tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , zynoj teica:

Nu nezinu kā citiem,bet man tas edem uz LTC atverās bez problēmām,vismaz tikko tā bija.

Uz LTC edem atveras. Šī adrese bloķēta Baltkomam. Savukārt LTC bloķēta ontvtime.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , bezfilma teica:

Jautājums : Cik, kriminālprocesa ietvaros, tiesiski rīkojas Valsts policija - liekot SIA "BALTCOM TV" bloķēt interneta mājas lapu, tādā veidā pārkāpjot manas (interneta lietotāja) patērētāja tiesības?"

Šis jautājums jāadresē tavam juristam. Ar šeit, forumā sņemtajiem "juridiskajiem pakalpojumiem" pat atslaucīties nesanāks.  

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

rīkojums bloķēt attiecas uz visiem ISP, ne tikai Baltcom.. to kā kurš un cik ātri izpilda.. t.i. cita lieta, te jurists nepalīdzēs, jo viņam gar to nav nekādas daļas.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija sarkasms, adresēts sašutušajam BC klientam. Bet uzdot jebkādus jautājumus juristam nekad nav liegts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , base7 teica:

Savukārt LTC bloķēta ontvtime.

Baltcomā arī balta lapa.

Link to comment
Share on other sites

Krimināllikums/Kriminālprocesa likums - šajā gadījumā.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

visdrīzākais tiesneša lēmums kriminālprocesa ietvaros

Link to comment
Share on other sites

Enemy*Down

var dns uzlikt uz 8.8.8.8 vai 8.8.4.4 tad vajadzētu atvērties mājaslapai, ne?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

bezfilma

super! Nomainīju dns uz 8.8.8.8 un kā alternatīvo 8.8.4.4 un viss veras vaļā :) Visas kazino lapas :))))

 

ps. par Baltkom runājot. Tas drīzāk philosopisks tipa principa un morāles jautājums, tipa kāpēc es maksāju un mani čakarē. Es drīkstu čakarēt, nevis mani :)

Vienkārši šokēja Baltkoma neredzēti ātrā operativitāte saita bloķēšanā, lai nu kas, bet Baltcom strādā vēl vecajā padomju sistēmas garā un mani tas priecē.

Esmu piedzīvojis gadījumus, kad paziņas ir atteikušās no Baltcom pakalpojumiem, viss štokos, iesniegums pieņemts, apstiprināts ... bet kā strādāja Baltkom televīzija un internets, tā joprojām strādā. Nu saslima tehniķis Fedja, nu Maša līdz galam nepiereģistrēja, kā vecajos labajos krievu laikos rukā. Pirms tam ilgus gadus biju Lattelecom klients, no viņiem nevienu lieku megabaitu nedabūsi bonusā, pilnīgi izslēgts. Jā, internets Baltkomam mēdz pieklibot, bet toties viņi dod lielas modifikācijas iespējas. Es uzreiz pēc līguma parakstīšanas izmetu miskastē viņu iedoto telefonu un gļukaino TV dekoderi. Visu pac no nulles uzstādīju. Lattelekomā jebkurš šāds gājiens pa kreisi nozīmē nošaušanu. Pluss - daudz pievilcīgāka cena. Tagad RAF masīvā uzpeldēja Baltcom kabeļtv formātā DVB-C bezmaksas pakete ar 11 TV kanāliem. Pa pjaņiem nolēmu noskanēt. Oficiāli Baltcom digitālo kabeļtelevīziju piedāvā DVB-T2 formātā. Zvanu viņiem, prasu, kas tas tāds? Šie - neko nezinot, mēs neraidam, DVB-C sistēmā piedāvājam tikai Latgalē, tiem klientiem, kuru konkurējošās firmas nopirkām.

Labots - bezfilma
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , bezfilma teica:

Oficiāli Baltcom digitālo kabeļtelevīziju piedāvā DVB-T2 formātā.

Nu re, cik progresīvs kantoris, drīz Eurosport 4K varēsi skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Tak Baltcom Jelgavā (un ne tikai) sastāv reāli no ntajām vecajām firmām (to infrastruktūras)..

 

@boto Baltcom interaktīvajā pārraida abus Eurosport kanālus fullHD.. un vispār.. gandrīz 30 (f)HD kanāli ir iekļauti pilnajā blokā un papildus maksu par to neņem kā LTC. Kas attiecas uz netu.. tad, lai arī formāli skaitās 250/300.. faktiski ātrums ir tik liels cik attiecīgā vietā var izspiest.. reāli +/- 600mbits..tiesa.. par faktisko ātrumu nekad neesmu varējis sūdzēties. Ja arī ir radusies kāda problēma, to ātri atrisināja.

Pats par ITV(pilno)+netu maksāju 16 eur..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka pa kabeli laiž T, nevis C, ir pilnīgs sviests, jo tāpēc jau tie standarti tika izdomāti. 

Link to comment
Share on other sites

Ja Balticom nebūtu Eurosportus un citus HD kanālus iekļāvis pamatpakā un Baltcom klienti Rīgā nesāktu iet prom, gan jau būtu viss pa vecam ar atsevišķu HD paku... Internets manā rajonā arī visu laiku bija tikai 50mbit/s solīto 100 vietā - diemžēl ne visur ir tik jauki kā Jelgavā.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
pirms 13 stundām , Racer teica:

Tas, ka pa kabeli laiž T, nevis C, ir pilnīgs sviests, jo tāpēc jau tie standarti tika izdomāti. 

Pieļauju ka tas ir tāpēc ka DVB-C vajag stiprāku signālu. Tā vietā lai uzlabotu savu tīklu, viņi izvēlas vieglāko variantu - DVB-T kam ir mazākas prasības.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , boto teica:

Ja Balticom nebūtu Eurosportus un citus HD kanālus iekļāvis pamatpakā un Baltcom klienti Rīgā nesāktu iet prom, gan jau būtu viss pa vecam ar atsevišķu HD paku.

Njā, tas man piegriezās kad bija mūsdienās jāmaksā kā par kādu ekstru , papildus HD kanāli. Kad šie sāka zvanīt kāpēc ejot prom, tā ārī pateicu lai paskatās ko un par kādu cenu piedāvā Balticom. Nu nav vairs klientiem kineskopu tv, kur SD bija OK, bet HD (tipa plazma) bija retajam. Nu galīgi bija iesūnojuši. Interesant Baltcomam , tagad tā pamatpaka ir bez kodēšanas kartiņas? Man gadu atpakaļ tik bez kartiņas gāja pāris kanāli.  Balticomam ir vismaz 154 kanāli, kuriem nevajag dekodēšanu. Uzliec kabelim spliteru un slēdz vienlaicīgi kaut pie 10 televizoriem. Nu starp tiem daudzajiem var ''sagrabināt'' ko skatīties jebkurai gaumei. Pa lielam tagad man nevajag nekādus papildus IP kanālus. Ar Baltcomu bija jācakarējās, jāliek Conax cardspliter lai skatītos uz otra , virtuves TV. Jo savādāk  ne Latvijas kanāli bija tik analogajā, bet ne ciparu.Gribi otram tvciparu, maksā papildus, dabūsi kartiņu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Baltcoma DTV nekodēti palikuši tie paši 5 virszemes FTA kanāli (vismaz labi, ka LTV atkal normālā kvalitātē - no pagājušā rudens laikam bija sākuši ņemt signālu no VTV un tad vēl transkodēt uz MPEG2).

Bet skatīšanās vairākos TV ar vienu viedkarti tagad gan vienkāršāka - uzliec televizoram, piemēram, dream player TV aplikāciju, un slēdzies tik klāt SAT boksim.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss
pirms 2 stundām , oxygen teica:

Njā, tas man piegriezās kad bija mūsdienās jāmaksā kā par kādu ekstru , papildus HD kanāli. Kad šie sāka zvanīt kāpēc ejot prom, tā ārī pateicu lai paskatās ko un par kādu cenu piedāvā Balticom. Nu nav vairs klientiem kineskopu tv, kur SD bija OK, bet HD (tipa plazma) bija retajam. Nu galīgi bija iesūnojuši. Interesant Baltcomam , tagad tā pamatpaka ir bez kodēšanas kartiņas? Man gadu atpakaļ tik bez kartiņas gāja pāris kanāli.  Balticomam ir vismaz 154 kanāli, kuriem nevajag dekodēšanu. Uzliec kabelim spliteru un slēdz vienlaicīgi kaut pie 10 televizoriem. Nu starp tiem daudzajiem var ''sagrabināt'' ko skatīties jebkurai gaumei. Pa lielam tagad man nevajag nekādus papildus IP kanālus. Ar Baltcomu bija jācakarējās, jāliek Conax cardspliter lai skatītos uz otra , virtuves TV. Jo savādāk  ne Latvijas kanāli bija tik analogajā, bet ne ciparu.Gribi otram tvciparu, maksā papildus, dabūsi kartiņu.

 

Šis vēl ir sīkums salīdzinot ar to, kas notiek/iks Amerikā. Provaideri sāk ierobežot video skatīšanās iespēju uz 480p. Ja gribi 720p, jāmaksā vairāk. Un tas attiecas uz visu video strīmošanu telefonā - Plex, Youtube, Netflix utt. Nepietiek, ka TV provaiderim maksā vairāk par kvalitāti, tagad arī internetam cena lielāka, ja HD strīmosi.

 

Nedaudz par tēmu - Baltcom Jelgavā vispār haltūrē pozitīvā nozīmē. Internets turpina strādāt teju vai gadu pēc līguma laušanas ar ēkas apsaimniekotāju. TV vispār nekādu līgumu nav ne ar privātajiem, ne ar ēkas apsaimniekotāju, bet ieliekot kabeli rāda, un pie tam daudz rāda (vismaz pirms apmēram pus gada tā bija).

Labots - TasEsmuEss
provātajiem
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...