Jump to content

EDEM.TV


lukash23
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
bezfilma

sveiki. Trabla ar edem.tv saitu. Baltcom provaiders, nevaru ieiet. Viņi ko, bloķē un ja bloķē, tad uz kāda pamatojuma. Apmeklējot visādus kreisos kazino saitus, Baltcom izmet logu tipa sakarā ar tādu un tādu pieņemto likumu - saits slēgts, šeit tupa lapa lādējas, lādējas un neielādējas. Caur Ukrainas proksi viss veras vaļā, kā arī caur Baltcom vēl strādā rezerves edem.tv domēns. Ko darīt, zvanīt baltkomam un pieprasīt paskaidrojumu, un kā lieta ar pārējiem LV interneta provaideriem EDEM.TV veras vaļā ?

Link to comment
Share on other sites

Baltkom izskatās, ka piegriezis piekļuvi. Pašam arī Baltkoms un arī lapa neveras. Konkurents kā nekā :D

Savukārt ar Bites internetu viss griežas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautkads nesakarigs serviss, domaju paskatisos varbut kads interesants kanals, bet kanalu sarakstu nekur neredz. Lai pieteiktos testa pakai vajag Telegram, lai papildinatu kontu nav nevienas sakarigas metodes, tikai kautkadi 2 nedzirdeti maksasanas veidi.

Link to comment
Share on other sites

Pat nezināju par tādu un intereses pēc piereģistrējos ar spama mailu un citu niku papētīju.  Nu kādi 4 - 5 kanāli pat būtu skatāmi, bet piedāvātās apmaksas iespējas gan attur kādu no tām izmantot.  Tiešām kāds uzrāda savas kartes datus, vai citu info, (bitkoinu nav un negribu) lai apmaksātu?  Ja nav internetbankas pārskaitījums, vai PayPal - man interese zūd.


Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

tikai kautkadi 2 nedzirdeti maksasanas veidi.

Bet zem tiem - kaudzīte ar apšaubāmiem servisiem.

Untitled.thumb.jpg.c272e4d2ad534867c07fe9cbce6b9c7c.jpg

Link to comment
Share on other sites

bezfilma

pazvanīju savam baltkomam. Paskatījās, jā, redzot problēmu. Risināšot :)

Link to comment
Share on other sites

bezfilma
Pirms 30 minūtēm , raiviic teica:

Nu kādi 4 - 5 kanāli

Pirms 30 minūtēm , raiviic teica:

Nu kādi 4 - 5 kanāli pat būtu skatāmi

 

Bet zem tiem - kaudzīte ar apšaubāmiem servisiem.

 

vairāk par 400 kanāliem, no tiem 80% retranslē Latvijas televīzijas operatori (Eurosport HD, Discovery, Nacional Geographic, multeņu kanāli, visa Putina TV HD izšķirtspējā... un pac saldākais - Mach TV sporta kanāli ...)

VISA un MASTERCARD Jums ir "kaudzīte apšaubāmu servisu" :))) Es ar savu Maestro debetkarti vienas minūtes laikā pārskaitu vienu dolāru un pēc divām sekundēm varu skatīties.

Man personīgi edem.tv kalpo, kā neliela atlernatīva satelīttelevīzijai (šārei) tipa kad slinkums slēgt lielo TV, varu bez problēmām datorā paskatīties un bez visa tā vēl Baltkom digitālātelevīzija strādā (varu vienā resīverā apvienot gan Baltkom, gan satelītu).. Diemžēl 4.maija Republikā pasaules čempi rāda SD kvalitātē (un nedod dievs ar kreipāna murgiem), esmu spiests skatīties Mač Tv (tur diemžēl futbola komentētāji praktiski vienā līmenī ar kreipānu) vai nu lūrēt poļu, spāņu šāres paketes.

 

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

 

Eh, tur vel uz forumu jaiet

 

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Bet zem tiem - kaudzīte ar apšaubāmiem servisiem.

 

Nezinu kur tu tos atradi, foruma?

Man tik 2 piedava

 

Screenshot from 2018-06-30 18-38-49.png


....

Sapratu, tur vel nezt janospiez :)

Link to comment
Share on other sites

ballbreaker
Pirms 55 minūtēm , bezfilma teica:

pazvanīju savam baltkomam. Paskatījās, jā, redzot problēmu. Risināšot :)

 

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Eh, tur vel uz forumu jaiet

 

Nezinu kur tu tos atradi, foruma?

Man tik 2 piedava

 

Screenshot from 2018-06-30 18-38-49.png

 

 

....

 

Sapratu, tur vel nezt janospiez :)

Man piedāvā šādus apmaksas  veidus

apmakas veidi.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , ballbreaker teica:

Man piedāvā šādus apmaksas  veidus

Eh, tur vel pec deguniem izradas skiro :D, burzujiem PayPal dod 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Laikam izlaidies esu, bet manuprat, ja grib musdienas kautko pardot, tad visam ir jabut pieejamam un burtiski visi labumi potencialajam klientam ir jabaz deguna.

Kautkad senak lasiju un neatceros precizus skaitlus, bet apmekletaji parasti ja neatrod vajadzigo informaciju paris sekundes, tad pamet lapu un iet uz nakamo google rezultatu. Tas pats attiecas uz vairak par 3 peles klikskjiem, lai tiktu uz vajadzigo vietu.

Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB Nevis kādreiz bija, bet vēl šobaltdien tā ir, bieži vien sevi arī pieķeru pie tā, ja netatrodu, ilgi nemeklēju un dodos tālāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tiri logiski butu ka jau pirmaja lapa butu tas, ar ko vini izcelas salidzinot ar konkurentiem, piemeram "mes piedavajam sos on sos kanalus pa 1USD, skaties uz Windows, Linux, Android utt". 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Hmm, varētu pamēğināt, bet kā jau iepriekš rakstīja - nav PayPal - nav vēlēšanās maksāt ar citiem līdzekļiem vai dot kartes datus. Kur te iepriekšējais komentētājs izrāva PayPal, nav ne jausmas, viņi pēc IP čeko, vai? Jo profila uzstādījumos, mainot valstis, nekas nemainās.

Link to comment
Share on other sites

ballbreaker
Pirms 8 minūtēm , iki teica:

Hmm, varētu pamēğināt, bet kā jau iepriekš rakstīja - nav PayPal - nav vēlēšanās maksāt ar citiem līdzekļiem vai dot kartes datus. Kur te iepriekšējais komentētājs izrāva PayPal, nav ne jausmas, viņi pēc IP čeko, vai? Jo profila uzstādījumos, mainot valstis, nekas nemainās.

 

varbūt viņi skatās pēc IP adreses...es dzīvoju UK...

 

Link to comment
Share on other sites

bezfilma
pirms 1 stundas , staylez teica:

@AndrisBB Nevis kādreiz bija, bet vēl šobaltdien tā ir, bieži vien sevi arī pieķeru pie tā, ja netatrodu, ilgi nemeklēju un dodos tālāk. 

Lattelecoms tev pa 23.50 eirikiem mēnesī ievilks kremļa propagandu. Pašam internetā nekas nav jāmeklē, jāpiezvana un atbrauks uz mājām.
 

Link to comment
Share on other sites

tevi ar varu kāds spiež skatīties tos kanālus? ja runā godīgi.. tad pa TV tā īsti nav ko vispār skatīties.. mājās tv faktiski tikai sīkie skatās.. multenes.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

pa TV tā īsti nav ko vispār skatīties

nu sūdīga kanālu paka tev

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , bezfilma teica:

VISA un MASTERCARD Jums ir "kaudzīte apšaubāmu servisu"

Nē, bet tās izvēloties, tālākais gan ir vairāk kā apšaubāms. Nez cik naivam jābūt, lai dotu  Yandex savus bankas kartes datus.

Untitled.jpg.20985bf197983f81842deeba41d2fc94.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

bezfilma

man šāds lodziņš ar izleca. Ievadīju kartes datus, ievadīju savas bankas Citadeles ielogošanās galveno vārdu, pēc pusminūtes atnāca uz mobilā naudas pārskaitījuma kods, ciparu kodu ievadīju nākamā lodziņā un skatos sveiks. Bez mana mobilā tālruņa palīdzības nekādu naudu no sava konta nepārskaitīšu (izņemot, ja esmu autorizējies internetbankā). Jandeks Šmandeks var ieziepēties ar bankas kartes slepeno kodu :) Varbūt izvēlēties normālu banku, kurā var bez kreņkiem norēķināties dažādos pasaules gadjušņikos!?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , bezfilma teica:

...kurā var bez kreņkiem norēķināties dažādos pasaules gadjušņikos!

Nu var jau izņemt atsevišķu karti tikai šādiem pirkumiem, uz kuru tikai konkrētā laikā konkrētu summu pārskaitīt.  Man nav vajadzības, jo Latvijas internetveiklos maksāju vai nu ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā kurjeram, ārzemēs, galvenokārt Vācijas veikalos un eBay - tikai ja pieņem PayPal.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , bezfilma teica:

Man personīgi edem.tv kalpo, kā neliela atlernatīva satelīttelevīzijai (šārei) tipa kad slinkums slēgt lielo TV, varu bez problēmām datorā paskatīties

Tak datorā vai telefonā jau tāpat var skatīties pieslēdzoties SAT uztvērējam.

pirms 10 stundām , bezfilma teica:

esmu spiests skatīties Mač Tv (tur diemžēl futbola komentētāji praktiski vienā līmenī ar kreipānu) vai nu lūrēt poļu, spāņu šāres paketes.

Vācu TV futbols labā HD kvalitātē tiek FTA raidīts, nav nekas jāšārē...

Link to comment
Share on other sites

bezfilma
Pirms 4 minūtēm , boto teica:

Tak datorā vai telefonā jau tāpat var skatīties pieslēdzoties SAT uztvērējam.

Vācu TV futbols labā HD kvalitātē tiek FTA raidīts, nav nekas jāšārē...

skatoties, kāds sat uztvērējs. Slēgtais linux.

FTA rāda pāris vācu sab.tv - ARD un ZDF. Pasaules čempim pietiekoši, ja netracina vācu valoda.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Futbols tak tracina visās valodās.

 

Viens no bezjēdzīga laika nosišanas paveidiem ir sporta skatīšanās...

Labots - M@R$$
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

bezfilma

atzvanīja Baltcom.

Paziņoja, ka EDEM.TV atslēgts sakarā ar policijas pieprasījumu, esot ierosināta krimināllieta. Uz jautājumu : kāpēc Bite, LMT ... nav liegusi pieeju saitam? Baltcom atbildēja, ka viņi vēl neesot informēti.

Cik tiesiski (ja Baltcom nedirš) pēc policijas (ne Tiesas)  pieprasījuma ir slēgt INTERNETA!!! mājas lapu?

Link to comment
Share on other sites

bezfilma

eBay un AliExpress arī tirgo zagtu kontentu, pierādi, ka tā nav!

Portāls edem.lv nav reģistrēts Latvijā un LTV mēslus viņi netranslē. Tikpat labi, piemeŗam, rīt Baltcom un policija paziņos, ka svoboda.org atslēgts sakarā ar kautkādu krimimālprocesu.

 

Link to comment
Share on other sites

bezfilma

ne Baltcom jāsūdz, bet Valsts policiju. Baltcom sūdzēšu Tiesā, ja viņi meloja, krāpa mani. Pagaidām uzrakstīju patērētāju aizsardzībai maļavu.

"Labdien!
Esmu SIA "BALTCOM TV" klients, izmantoju Baltcom interneta pakalpojumu. Ievēroju, ka man tiek liegta pieeja interneta mājas lapai www.edem.tv.
Pārbaudīju citus Latvijas interneta operatorus (LMT, BITE, AMIGO), edem.tv  - brīvi pieejams.
Zvanīju Baltcom operatoru dienestam, viņi atbildēja, ka esot ierosināta krimināllieta un policija liegusi pieeju edem.tv interneta vietnei. Uz jautājumu, kāpēc pārējie interneta pakalpojuma sniedzēji nebloķē? Baltcom atbildēja, ka viņi vēl neesot informēti.
Jautājums : Cik, kriminālprocesa ietvaros, tiesiski rīkojas Valsts policija - liekot SIA "BALTCOM TV" bloķēt interneta mājas lapu, tādā veidā pārkāpjot manas (interneta lietotāja) patērētāja tiesības?"

  • Patīk 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, man arī piekļuve liegta (LTC). Tikko pārbaudīju.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

arī baltcom neiet.. 

 

un dažs labs te sevi par muļķi pataisa sūtot PTAC šādus tekstus :D

 

@base7 "liekta"? ?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...