Jump to content

C++ kursi online mācības.


VadimsMaļinovskis
 Share

Recommended Posts

VadimsMaļinovskis

Sveiki gribētu pie īstiem un piertdzējušiem večiem painteresēties :)  Varat man pidāvāt kvalitatīvus kursus,mācības C++ valodā onlainā. Un vai tas būtu vispār laba apmācība? Pats sāku lasīt grāmatu C++ kur katras nodaļas beigās ir uzdevumi uz attiecīgu nodaļu, laba štuka ) Bet gribās jau kādu sertifikātu dabūt lai ir kas pamāca! Jo īsti visu saprast jau nevaru. Pats es esmu no Daugavpils un zinu ka Rīgā ir kaudze ar tādām skolām , bet konkrēti online! Te pie mums nav nekā tāda un braukāt katru reizi mācīties uz Rīgu nav tādas iespējas ( Nu paši saprotat darbs, ģimene.Paldies

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bezmaksas, tad: edx, coursera, udacity

(ir vēl arī alison, bet tur liek skatīties uz reklāmām vai gaidīt, ja lieto adbloķeri, tāpēc nevaru ieteikt kā kaut ko labu)

 

edx un courserā nevaru ieteikt neko konkrētu, neesmu skatījies, bet udacity vienīgais c++ kurss ir šis

Citēt

 

C++ for Programmers is designed for students who are familiar with a programming language and wish to learn C++.

This course focuses on 'how' as opposed to 'what'. For example, in the lesson on functions, we do not teach what a function is, but rather how to create a function in C++.

 

- tātad laikam ne gluži tas ko tu meklē, bet, tikko iemetu aci, man likās foršs un tāds ļoti "pie lietas"

 

Vēl ir LLU neklātienes programmēšanas skola, tik nezinu vai tur šobrīd vēl var pieteikties, painteresējies pats.
 

Vispārīgi par online kursiem runājot, arī mit ocw (un viņu jūtūbe) ir lielisks resurss, neviena c++ videokursa gan tur, šķiet, nav, bet ir visādas matemātikas, ja nu sagribās.

 

 

 

Pirms 59 minūtēm , VadimsMaļinovskis teica:

Pats sāku lasīt grāmatu C++

Kuru?

 

1 stundu atpakaļ, VadimsMaļinovskis teica:

Bet gribās jau kādu sertifikātu dabūt

edx var dabūt par kaut kādu laikam nelielu naudu

 

Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

nekāds papīrus tur nedod

Bet naudu ņem :( 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VadimsMaļinovskis
Pirms 9 minūtēm , 138 teica:

 

Nu man tuvāka valoda būtu Latviešu nu vai krievu ar Angļu man būs grūtāk saprast jēgu! Mācoties programmēšanu ar eng man liekas būs ļoti grūti iedziļināties! Šito Jumping into C++ atradu eng un krievu valodā , lasu krievu.

jumping_into_c_plus_plus_alex_allain(www.ebook-dl.com)_Large.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , VadimsMaļinovskis teica:

esmu no Daugavpils

Varbūt ir variants kā klausītājam paņemt kādu programmēšanas kursu Daugavpils Universitātē vai Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, vai piestaigāt uz lekcijām pa zaķi (jeb kā senos laikos teica - kā brīvklausītājam) ?

Rēzeknē turklāt IT bakalauram vai tik nebij arī nepilnā laika programma ar lekcijām sestdienās vai tamlīdzīgi.

 

pirms 8 stundām , VadimsMaļinovskis teica:

Rīgā ir kaudze ar tādām skolām

Par tām Rīgas "skolām", ja tu domā kursus visādos "mācību centros", te ir izskanējis viedoklis, ka $ūd$ vien ir, citiem vārdiem, noteikti nekas labāks par labiem online kursiem, hmm un vai tur vispār kaut kur māca c++. Vienīgais pluss, ka

12.8.2017. , 16:04, usver teica:

dzīvi cilvēki blakus, maksāšana, regulāra savākšanās noteiktos pulksteņos - tas viss disciplinē turpināt

 

Ja tu angliski nelasi, tad...  es nepārzinu runetu, var jau būt ka ir jūtūbē kaut kādi tutoriāļi, stipri šaubos vai ir kaut kas augstāk nosaukto online kursu līmenī, bet ej nu sazini.

Allain grāmata ir laba, Deitel grāmata arī ir laba, izskatās ka ir arī krieviski dabūjama

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man liekas, ka C++ var bezgalīgi mācīties, jo to paveidu (MFC, ATL, CRL utt.) ir čupām, platformu (MS, Borland/Embarcadero u.c.) ir daudz  un pēc tutoriāļa tāpat būs tikai mazu daļu iemācījies. Tāpēc jāsaprot, kāds ir mērķis, ko grib iemācīties un kādam nolūkam.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, var maksāt augstskolai par konkrētu kursu un kārtot uz krp. Jābūt videnei priekš bak līmeņa kursiem. Nezinu kādi ir DU. Tie sertifikāti, nez vai kāds to dēļ ņem darbā. Programmētājiem daudz maz ņemot vērā Java serķus, bet pieredzi tāpat grib. Jātaisa kaut kas strādājošs ko ielikt un parādīt. Citādi negribēs ņemt, vienalgs vai augstskola vai 10 kursi. Meža vecis pareizi paprasīja ; jāzina ko gribēs kodēt. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , VadimsMaļinovskis teica:

Ko jūs teiktu par šo lietu? http://www.ltpc.lv/lat/programmas/programmesana

 

Neko nezinu par tajos kursos iegūstamā kvalifikācijas papīra vērtību darba tirgū, bet to papīru tu vari dabūt arī bez tiem kursiem:

 

8/10/2017 , 15:20, 138 teica:

ir tāda lieta kā ārpus formālās izglītības iegūtas profesionālās kompetences novērtēšana.

Es uz to metu aci vienas citas kvalifikācijas dēļ, bet IKVD publicētajā sarakstā ir arī kvalifikācija Programmēšanas tehniķis, lūk šīs ir mācību iestādes kurās cilvēkus šādai kvalifikācijai māca un kurās tev vajadzētu varēt likt to eksāmenu kopā ar attiecīgās programmas beidzējiem, samaksājot EUR 46,98
 

Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Valsts tehnikums"
Jelgavas Tehnikums
Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"
Rēzeknes tehnikums
Saldus tehnikums
Rīgas 3.arodskola

 

Cilvēkam, kas eksāmenu grib likt, pienākas arī viena bezmaksas konsultācija mācību iestādē par eksāmena saturu, t.i., tu vari uzzināt, apmēram ko no tevis eksāmenā tiks sagaidīts zināt un mācēt.

 

Nezinu kā ir ar programmēšanas tehniķiem, bet citās kvalifikācijās mēdz eksāmenus likt arī grupas no darba devējiem, grupas kas atnāk tikai nolikt eksāmenu, kurām arī tāpat var pievienoties uz eksāmenu kā uz tehnikuma audzēkņu eksāmenu, un kuras, atšķirībā no pēdējiem, gadās visādos gada laikos nevis tikai vasarā. Neliekas liela varbūtība, ka programmēšanas tehniķu eksāmenu nāk likt tādas grupas, bet ej nu sazini.

 

Pievani tiem tehnikumiem, painteresējies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...