Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, M_J teica:

Tikai kaut ko būvē Rīgā, līdz kurai tas vilciens. kā rādās, nemaz netiks.

Rīgas posmu var uzbūvēt arī vēlāk, ņemot vērā ka pamattrase iet garām Rīgai.

Domāju ka svarīgi sākumā ir dabūt gatavu pašu pamattrasi, un attiecīgos pievadus var izbūvēt arī vēlāk, kad pats projekts jau funkcionē, ja jau ar to finansējumu tāda problēma.

Link to comment
Share on other sites

Rīgas posmam tad ilgi un smuki izskatīsies tas tilta elements krastmalā, kurš karājas gaisā 😂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Stasss teica:

Tad tu razbiris reiz, efektīvais

pašreizējais RB === vilciens uz Eiropu.

Pats vienreiz razbiris!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad armatūra, cements, tehnika un darbaspēks šobrīd maksā tikpat, kā 2017. vai 2020. gadā € skaitļos? 

Link to comment
Share on other sites

Jurkiniem jā

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

pašreizējais RB === vilciens uz Eiropu.

Ko tu piedāvā?

Pārbūvēt visu esošo?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Pārbūvēt visu esošo?

Un kāpēc tāds variants netika izskatīts? Ak jā, gan jau augstas raudzes profesionāļi izskatīja un atzina par nelabu esam. Megaprojekts taču nesanāk. Ne piķa, ne piāra.

 

Pirms 9 minūtēm , locoone teica:

Vai tad armatūra, cements, tehnika un darbaspēks šobrīd maksā tikpat

Elementāra aritmētika - darbaspēks x2, armatūra x2, cements x2, sanāk 2x2x2 = 8 reizes.👍

 

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Ko tu piedāvā?

Nu es neko nevaru piedāvāt. Man prieks, ka Tevī ir atdzimis "APAC" 🤣, sen nebija redzēts. Bet valdības vietā es noteikti pārskatītu projekta menedžmentu. Jā, jā nebļauj, es neesmu valdība. Ja es ceļu šķūni un man piepeši "ģenerāluzņēmējs" paziņo, ka toč būs x4, ja paveisies, bet vēl neko nevar zināt, pilnīgi noteikti uztaisītu "auditu". Oj, jā, salīdzināju. Nu paprasi kādam uzņēmējam, kā viņš rīkotos līdzīgā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Un kāpēc tāds variants netika izskatīts?

Ir info ka netika darīts?

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Man prieks, ka Tevī ir atdzimis "APAC" 🤣, sen nebija redzēts.

Kas tas tāds? Manī nekas nav atdzimis. Man riebjas kaut ko gudri spriest, ja es neko no tā nesaprotu, un ar apgalvojumu varu teikt ka tu arī.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, tas RB ir dāvana arī ES lielvalstu industrijai, jo sliedes jau neražos Latvijā. Tāpat vilcienus un vadības mezglus, kontakttīklu infrastruktūru arī neražos Latvijā. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ggg97 teica:

Vispār, tas RB ir dāvana arī ES lielvalstu industrijai, jo sliedes jau neražos Latvijā. Tāpat vilcienus un vadības mezglus arī neražos Latvijā. 

Maz vai tā ir specifiski dāvana. Viena no ES prioritātēm tagad ir dzelzceļš. Tā nauda no tā budžeta arī iedalīta, ntie projekti tagad tiek īstenoti, 10x lielāki, kautvai tas tunels caur Alpiem. Tāk ja nebūvētu LV, tad būvētu Austrijā, Bulgārijā vai kur citur. Tā nauda ES industrijai tiktu šakvaitā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Tāk ja nebūvētu LV, tad būvētu Austrijā,

Ne tikai LV, bet arī LT, EE un kaut ko arī PL. Pāri par 800km.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Tāk ja nebūvētu LV, tad būvētu Austrijā, Bulgārijā vai kur citur. Tā nauda ES industrijai tiktu šakvaitā.

Nu bet es tieši par to pašu. Labāk lai mums ir tas dzelzceļš, nekā nav nekā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , ggg97 teica:

Ne tikai LV, bet arī LT, EE un kaut ko arī PL. Pāri par 800km.

Nu skaiti to kā vienu.

Link to comment
Share on other sites

https://jauns.lv/raksts/zinas/584457-rail-baltica-atrvilciens-varetu-rigai-cauri-nemaz-nebraukt

 

"Satiksmes ministrs Briškens pats vēl pērn bija uzņēmuma “RB Rail” Stratēģijas un attīstības vadītājs. Viņš kritizē līdzšinējo projekta pārvaldību, gan atzīmējot, ka uz to norādījis arī iepriekš. Bijušais amats objektivitāti neietekmējot: “Es domāju, ka es spēju objektīvi novērtēt šo projektu pārvaldības dinamiku.”" 🤣🤣🤣

 

"Ja septiņu gadu laikā savienojuma starp valstīm nebūs, pastāv riski zaudēt jau ieguldīto Eiropas finansējumu."

 

🤣Pisec, te daži tiešām ir slimi cilvēki vai tikai izliekas. Runa nav par nepieciešamību pēc dzelzceļa uz Eiropu, bet par to, kas notiek ar šo, atvainojos, procesu pie mums.

Un pēc septiņiem gaidiem šitie varenie augstas raudzes neaizvietojamie profesionāļi būs "ņe vinvataja ja..." Un @Stasss (aha, man arī 🤣) būs jāsavelk josta, jo nopietns ģīmis no TV kastes teiks, ka situācija ir tāda kāda ir. 🤣 Bet Andrim būs pofig, viņš turpinās gudri irst no Salas par makroekonomiku.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari gaudot, parunās, pastrīdēsies un atrisinās problēmas.

Atradīsies arī finansējums.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vienmēr ir atrasts un atradīs arī šoreiz. Ne pirmo reiz tik vaimanāts, cik viss ir traģiski un neiespējami, bet beigās viss notiek.

Varbūt arī vaimanu pozīcija ir arī pareiza, lai ES iešķiebtu vēl lielāku kumosa daļu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

"Gaudot" ir tas, kas visu laiku skan Tev ausīs?

Nu vispār man patīk domu gājiens - apmēram tā... tak visu mūžu esam pa biškai zaguši, vienmēr tikai ar pirkstu pakratīja, nu vai tad kādreiz var būt savādāk.🤣

 

Izskatās, ka sovoka mentalitāte dziļi jo dziļi ir iesēdusies tieši tajos, kuri visaktīvāk to ir centušies pierakstīt citiem.

Labots - Jurkins
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nē, bļed. Mums noteikti vajag tādu interneta kareivi, kas visas iespējamās nejēdzības nokonspektēs un ievedīs mūs aitas apgaismībā...

Mēs savādak neko nejēdzam.

Link to comment
Share on other sites

Tu sievai kotletes arī māci cept?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Jurkins teica:

Izskatās, ka sovoka mentalitāte dziļi jo dziļi ir iesēdusies tieši tajos, kuri visaktīvāk to ir centušies pierakstīt citiem.

Paskaidro čaiņikiem savu gudro domu, kāds te sakars ar zagšanu vai sovakiem?

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 52 minūtēm , Jurkins teica:

 

🤣Pisec, te daži tiešām ir slimi cilvēki vai tikai izliekas. Runa nav par nepieciešamību pēc dzelzceļa uz Eiropu, bet par to, kas notiek ar šo, atvainojos, procesu pie mums.

Un pēc septiņiem gaidiem šitie varenie augstas raudzes neaizvietojamie profesionāļi būs "ņe vinvataja ja..." Un @Stasss (aha, man arī 🤣) būs jāsavelk josta, jo nopietns ģīmis no TV kastes teiks, ka situācija ir tāda kāda ir. 🤣 Bet Andrim būs pofig, viņš turpinās gudri irst no Salas par makroekonomiku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko jūs cepjatiem, Latvijā tak tradīcija ir meģināt apsaimniekot eiropas pabalstus lai beigās tos neizpildītu un lai  dabūtu paši maksāt par to visu ar valsts budžētu.


Itkā jau slikti bet tad pabraukā cauri Baltezeram un Mārupei un redzi miljonārus uz katra stūra kas labi dzivo no šādām afērām ieverojamā skaitā priekš Latvijas

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Paskaidro čaiņikiem savu gudro domu, kāds te sakars

Nekāds. 🤣 Aizmirsti 🤣🤣🤣. Čaiņiki tāpat nesapratīs.

 

Pirms 48 minūtēm , jema teica:

Tu sievai kotletes arī māci cept?

@jema, ja mana sieva ceptu kotletes tā, kā jaunizceptais ministrs Briškens managerēja RB, un pēc tam vēl bārstītu līdzīgas atmazačkas, tad visdrīzāk jau būtu atradis citu kotlešu cepēju.🤣

Pirms 52 minūtēm , Raimonds1 teica:

varētu tur rīkot koncertus.

Praidus! Varbūt Eiropa ātrāk naudu iedotu.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , e = d teica:

Rīgas posmam tad ilgi un smuki izskatīsies tas tilta elements krastmalā, kurš karājas gaisā 😂

Esam pieraduši, Daugavgrīvas ielā viens tāds jau ir

 

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Praidus!

Nafig. Vērmaņdārzā ir smukāk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

Vērmaņdārzā ir smukāk

Bet navdu vajag ne jau Vērmaņdārzam. 🤣 Vēl smukāk gan jau būtu Daugavgrīvas attīrīšanas iekārtās.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Zin... teica:

lai šeit varētu celt tās svētās ražotnes, kas dod darbu, naudu un tā

Svētās ražotnes celt neļauj nimbiji. Klātesošie sirmākie onkuļi varbūt atminas un var saskaitīt cik tādas ir neuzceltas Latvijā kopš deviņdesmitajiem

 

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Bet navdu vajag ne jau Vērmaņdārzam.

Nedomāju ka Mozaīkas vadībai ir villas Baltezerā vai plāns ar praidu rīkošanu kļūt tik bagātiem lai tādas uzceltu

Link to comment
Share on other sites

20.11.2023. , 22:04, Stepselis teica:

Haltūrē! Lieto fonogrammu, vecu.

Nehaltūrē ! Es kā klausītājs/publikas d.elements esmu nopircis biļetes uz konci, atpūsties, ietusēt, Saproti, pie #irsas kā kura nots tur skanēja. Tas ir jāuztver kā tusiņš,kuru mūziku tu klausies ar sev līdzīgiem mūzikas žanra biedriem.   What else do you mean by relaxation, what did you not understand and how?

Link to comment
Share on other sites

20.11.2023. , 22:04, Stepselis teica:

Haltūrē!

Jā, piemēram mūsu Lapčenoks gan nelika savu jaunības skanīgu balsi fonogramās, zem vēlīno koncertu priekšnesumiem?😏

Link to comment
Share on other sites

versatile

Da štrunts tie iepirkumi, gan šis, gan baltica.

Daudz lielākas summas pakāšam, jo pat kompetenti vadītāji valsts pārvaldē netiek no ierēdniecības vaļā.

Visi te gāna Staķus un Ķirsi par stabiņiem, lopu žogiem, velojoslām un ko tik ne vēl, bet īstie malači tak ir debilitātis un ārprāta, tpu, mobilitātes un ārtelpu departamenta, kurus huj atlaidīsi. Papīri smuki, rājienu nav un nav par ko izteikt, i viss.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Jurkins, nemīz, tagad visi grābj, ko var, jo rītdiena (nosacīti ) var nepienākt ...., 

vispār jau visai Eiropai ..., krievs pie robežas, eiropas valstu munīciju noliktavas tukšas, Ukrainai par 30 % samazinājies munīciju piegāde, mums te nevar noorganizēt munīciju ražošanu, jo ir iepirkumi ..., kurš piedāvās lētāko artilērijas šāviņus, būs piedāvājums ar munīciju, kura izkritīs pāris metrus aiz stobra ...., uzņēmējiem, kas varētu ražot vajag stabilu iepirkumu vizmaz uz 10 gadiem, tas nozīmē pie ES birokrātijas , ka krievu zābaks drīz staigās pa Briseles gaiteņiem .....

Puķins mierīgi nodot komandu, un krievu cietumnieki virpo par sviestmaizi ...., kā teica Slaidiņš, parastā artilērijas lādiņi krievam izmaksā 600 $, mūsējiem - 6000 $, tas par vienu gb. , kā varēsim krievu uzvarēt ?, ar tādu attieksmi ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko nozīmē pakāšam 🤣. Makroekonomiski jau viss (liela daļa) paliek apgrozījumā. Cilvēki ceļ mājas (Baltezerā), pērk visu ko u.t.t.🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien laba anekdošu diena.

Šis ir vēl labāks...

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/22.11.2023-ministrs-briskens-scenarijs-ar-rail-baltica-atrvilciena-neiebrauksanu-riga-nav-pienemams.a532527/

 

"Runājot par "Rail Baltica" projekta sadārzinājumu un tā pabeigšanas termiņiem, Briškens norādīja, ka "beidzot ir iestājies zināms patiesības moments, ka daudzas lietas vairāku gadu garumā ir politiski paslaucītas zem tepiķa". Ministrs pauda, ka projektam nepieciešamās investīcijas ir vairākkārtīgi lielākas, nekā sākotnēji lēsts, un kritizēja arī projekta pārvaldības mehānismu, kas neesot bijis ilgtspējīgs. "

🤣🤣🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...