Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nezinu, kur kas novedīs.

Bet vienu gan zinu - labāk klausos cilvēkus ar idejām un redzējumu nākotnē ar projektiem, perspektīvām, utt, nevis klausos stagnātiskos tipāžos, kuriem mūždien viss slikti, un gatavi dzīvot - kā ir, tā labi. Neko mums nevajag..

 

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Tu neapjēdz

Labi ka tu visu apjēdz. Vietējais eksperts visās jomās, kurš visu apjēdz tā kā vajag.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Valsts svētkos nevajag lietot alkoholu.Viņš degradē jebkuru un ir sabiedrībā atzīta narkotika. Valsts svētkos mums derētu atcerēties/noskatīties  piem. Rīgas kinostudijas manuprāt ģeniālu k/f Ceplis,

ko var skatīties 100X  :) un veikt secinājumus,-Kas ir mainījies?  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Vietējais eksperts visās jomās, kurš visu apjēdz tā kā vajag.

Redzi, es vienkārši izsaku savu viedokli par lietām, bet Tev kā ar sirpi pa olām, ka tas nesakrīt ar tavējo. Nevienu brīdi neesmu teici, ka apjēdzu visu kā vajag, bet Tu gan nezin kāpēc uzsver, ka es (tavuprāt) tā domāju. Laikam tāpēc, ka pietrūkst olu savu viedoklu aizstāvēt.

Ja kas, tad es nepirktu par 20000 aiponu (vai samsungu, vai huaveju) 🤣

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Neko mums nevajag..

Tieši tā! Man nevajag par 8 jardiem (vai tomēr 64?) vēl īsti nezin ko. A varbūt 128 jardus vajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , M@R$$ teica:

Divas, trīs pudelītes, un tev atvērsies vārti uz paralēlo pasauli!

tu no savas prakses šo secini?

Link to comment
Share on other sites

2.11.2023. , 16:45, 138 teica:
26.09.2023. , 23:43, 138 teica:

Dīvāni, ko eseskā atdod par velti vai tirgo par 20..50..100 eur, lielākā daļa ir vecāki, izdilušāki, piemīztāki un kaķu saskrāpētāki nekā tie, par kuru utilizāciju cilvēki maksā kā par pakalpojumu uzņēmumiem, kas ar to nodarbojas, vai izkrāmē pie savām purčika miskastēm.

Varētu būt, ka ar televizoriem un citu sadzīves tehniku notiek līdzīgi.

Tu gari un precīzi noformulēji esošo situāciju. Tauta nav bomži,kuriem jāuzliek kārtējais nod. maksājums. Tauta veido LV kā subjektu, jeb saprotamāk Tev LV likumi ir saistoši.Ieteikums,Uzraksti VIDam esošo situāciju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Redzi, es vienkārši izsaku savu viedokli par lietām

Es, un laikam lielākā daļa šeit, vnk izvairas izteikt viedokli par lietām, no kurām neko nesaprot, atškirībā no..

Bet ir cilvēki, kuri televizorā ierauga trīs faktus par tēmu, un jau ir savs eksperta viedoklis par visu situāciju kopumā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Edis7 teica:

tu no savas prakses šo secini?

Ja jau izdomāji, kā tikt līdz šejienei, tad atbildi uz savu jautājumu izdomāsi pats...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Stasss teica:

Es, un laikam lielākā daļa šeit, vienkārši izvairas izteikt viedokli par lietām, no kurām neko nesaprot, atškirībā no..

Nu malači!

Es arī neko nesaprotu no zobu labošanas, bet, ja augstas raudzes profesionālis man teiks, ka mana zoba saplombēšana maksās 2000 eiro, tad pagrabināsies gar saviem štrumiem un teiks - nē, vajadzēs 8000... Es izteikšu noteikti savu "viedokli". Bet Tu un lielākā daļa šeit 😉, acīmredzot, nē.

Tev (rakstu "Tev", jo man aiponu var pat nepiedāvāt) piedāvās rezervēt jaunāko aiponu (ar mīnu meklētāju un ledus urbi) par 2000 eiro un tad laika gaitā ... ai, nu piedodiet, bet jūsu kārotais devaiss maksās 8000 (Ukrainas karš, kovids...), bet tā vēl nav galējā summa, iespējams, nāksies palielināt cenu uz 16000... Nu ko... @Stasss (un lielākā daļa šeit) taču neko nesaprot no aiponu ražošanas, tāpēc smagi nopūtīsies un piekritīs. Jo jaunais aipons taču ir moderni, stilīgi un visur pasaulē visiem cilvēkiem ar idejām par nākotni, perspektīvām un redzējumiem tādi ir. A tie vecie īgņas, stagnātiskie tipāži ... 😉

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Es, un laikam lielākā daļa šeit, vienkārši izvairas izteikt viedokli par lietām, no kurām neko nesaprot, atškirībā no..

Tā nav. Pie tam daudzas lietas ir ar zināmu apakštēmu ietekmi, kuras tieši ietekmē tā saukto pamattēmu, par "kurām neko nesaprot".

 

Piemēram, tās pašas bērnu virtuvītes. Blakustēma - kā tādas virtuvīte būšana mājās ietekmē bērna psiholoģisko labsajūtu bērnu kolektīvā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mielestapa teica:

vispirms pacientam izurbj 3-4 zobus

🤣 OK, piemērs ar zobārstu ir sāpīgs, bet spilgti attēlo RB variantu. Saurbts Sarakts gan īsti vēl nav, bet taustekļi ir ielaisti tik dziļi, ka "nervu kanāli vaļā".

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Jo jaunais aipons taču ir moderni, stilīgi un visur pasaulē visiem cilvēkiem ar idejām par nākotni, perspektīvām un redzējumiem tādi ir.

Mazākā mērogā - tas pats ar bērnu virtuvītēm! Jaunie pilsoņi top par tādiem patērētājiem.

Būtu labāk par 50 eiro nopirkuši bērnu mikroskopu.

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība cik tas vilciens izmaksā, ja pusi dod ES?

ES dotā puse aiziet materiālos, agregātos utt. Pārējais darbs, kur visa nauda paliek uz vietas un vietējiem darbs. Paēdušas ģimenes un vēl beigās var arī kautkur aizbraukt.

Rēķini ka katrs darbinieks kas darbojas ap RB, dod darbu arī kādam citam, kas nav tieši iesaistīts.

Ne velti visur infrastruktūras būvēšanu izmanto kā stimulantu, kad lietas neiet tik labi. Bet te vēl pusi piemaksā.

Ja lielākā daļa naudas paliek uz vietas, tad tas viss pasākums ir tikai ar plus zīmi, atpelna tas projekts sevi vai nē.

 

Tas tas pats kas kaimiņš tev iedod naudu ko mājā piebraucamo ceļu uztaisīt, apmaksā materiālus, tik cik pašām darbs un gribēšana darīt.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Raimonds1 teica:

Piemēram, tās pašas bērnu virtuvītes.

Nu par to vispār ir dziesma - baigs jautājums, kam vairāk šamās vajag. Bērniem vai vecākiem, lai palielītos citu bērnu vecākiem 🤣.

https://220.lv/lv/rotallietas-un-preces-berniem/rotallietas-zeniem-meitenem-zidainiem/rotallietas-meitenem/f/all/bernu-virtuves

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Pie tēmas par lietām, par kurām neko nesaprot

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/181309-indel-toroīdi/page/2/#comment-2397721

Kopējā tendence bija, ka man nav taisnība. Taču es to pieminēto transformatoru par tiem 40€ nopirku, samērīju parametrus un tur viss darbosies praktiski gandrīz bez pārveidošanas. Fiksais risinājums tehniskas problēmas novēršanai.

Taču bija arī citi viedokļi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Kāda starpība cik tas vilciens izmaksā, ja pusi dod ES?

Nu skaidrs, ka pilnīgi pofig, vai tā puse ir 1 vai 4 vai 16 jardi. Galvenais, ka otro pusi iedod nahaļavu (bet, vai tiešām nahaļavu?)

Jums pašiem neliekas, ka pašu attieksme pret ES naudām sāk palikt sen jau ir līdzīga kādreizējai attieksmei pret maskavu un "sociālistisko īpašumu"?

Labots - Jurkins
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Nu par to vispār ir dziesma - baigs jautājums, kam vairāk šamās vajag. Bērniem vai vecākiem, lai palielītos citu bērnu vecākiem

Nav tik vienkārši! Bērnu vidē notiek sarunas, rotaļlietu salīdzināšanas un tie, kuriem ir bērnu virtuvīte, ir labākā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Raimi, Tu samērīji uz slodzes 30 voltus pie 30 ampēru strāvas  ar toroīdu par 40 eiro? Varbūt tiešām labāk turpini cālī ar histēriskiem sievišķiem plēsties par stambulas konvenciju.

Just now, Raimonds1 teica:

tie, kuriem ir bērnu virtuvīte

par 72 vai 118 ir daudz "labākā" situācijā 🤣.

Apmēram tāpat kā viņu tētiņi, kuri lielās ar saviem auto, makšķerkātiem un citiem krānu pagarinātājiem.🤣 Un māmiņas ar perlamutra aiponiem, krokodilādas somiņām un gēla nagiem un ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Nu skaidrs, ka pilnīgi pofig, vai tā puse ir 1 vai 4 vai 16 jardi. Galvenais, ka otro pusi iedod nahaļavu (bet, vai tiešām nahaļavu?)

Ja tu skaties makroekanomiski, tad tā arī ir.

Valsts kopējā līmenī, tie 4 vai 8 miljardi ir vienkārši naudas pārlikšana no vienas kabatas uz otru. No kurienes tad tās papildus izmaksas? Zemes atsavināšanas, papildus darbi, algu pieaugums utt. Tāpat tie strādājošie to naudu iztērēs veikalā un viss atgriezīsies valsts kasē nodokļu veidā, tik palielinās apgrozījumu.

Čīkstēt var tikai tie kas dzīvo tālu no vilciena, nedarbojas celtniecībā, nebaro celtniekus, netitgo celtniekiem instrumentus un tehniku, neapkalpo neko, tiem nekas neatlec.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Es samērīšu. Ne šodien. Tev vajadzētu zināt, kādas jaudas no tā transformatora var dabūt. Pat bez nekādas mērīšanas. Ceturtdienas vakara fiksā konstrukcija, lai piektdien termopakotājs strādā.

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Raimi, Tu samērīji uz slodzes 30 voltus pie 30 ampēru strāvas  ar toroīdu par 40 eiro? Varbūt tiešām labāk turpini cālī ar histēriskiem sievišķiem plēsties par stambulas konvenciju

 

Stāsts ir par bērnu grupas iekšējo klimatu. Var mēģināt bērnam iestāstīt, ka tā virtuve ir sūds un var mīļā miera labad nopirkt to virtuvi. Un tūlīt arī bērnu mikroskopu vai kaut kādu labu izglītojošu rotaļlietu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Raimonds1 teica:

Es samērīšu. Ne šodien. Tev vajadzētu zināt

Paldies!🤣🤣🤣 Labāk nemēri neko. Tas viss izvērtīsies vienās šausmās. Es zinu, ko man vajag. Labāk paliksim pie virtuvītēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

tik palielinās apgrozījumu

Esi keinsiānisma piekritējs? Ok. Nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, te ir cita situācija. Vai psiholoģiskais kaitējums bērnam no bērnu grupas psiholoģiskajiem procesiem ir vērts 19.99 vai pat 70 eiro par virtuvi.

Pirms 6 minūtēm , Raimonds1 teica:

Es samērīšu. Ne šodien. Tev vajadzētu zināt,      CITĀTĀ neietvertā daļa   kādas jaudas no tā transformatora var dabūt. Pat bez nekādas mērīšanas. Ceturtdienas vakara fiksā konstrukcija, lai piektdien termopakotājs strādā.

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Paldies!🤣🤣🤣 Labāk nemēri neko. Tas viss izvērtīsies vienās šausmās. Es zinu, ko man vajag. Labāk paliksim pie virtuvītēm.

Tā kā tāds konteksta žurnālists!

Nekādas šausmas nebūs. Tur viss sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Esi keinsiānisma piekritējs? Ok. Nekādu problēmu.

Apgrozījums te ir jāsaprot pa pusei abstrakti, iedomājies vienkārši cilvēkiem darbs. Papildus aktivitāte.

Nenu var jau mūžīgi sēdēt uz mūrīša, neko nedarīt un čīkstēt cik viss dārgi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 16 minūtēm , jacobs teica:

Ne viens vien vecāks, it sevišķi pasistās māmiņas, saviem jaundzimušajiem pat vārdus dod tikai, lai paspīdētu ar oriģinalitāti

šis variants nav sliktākais vēl, jo tagad jaunie bērnus negrib pat redzēt, kur nu vēl taisīt un dzemdēt ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Apgrozījums te ir jāsaprot

Es Tevi sapratu. 🤣 psrs armijā tas saucās vienkārši - rakt no šitā staba līdz pusdienām.

 

Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja lielākā daļa naudas paliek uz vietas, tad tas viss pasākums ir tikai ar plus zīmi, atpelna tas projekts sevi vai nē.

Zelta vārdi 🤣. Mērķis ir nevis rezultāts bet process. 🤣

Te nesen Rinkevičs gan bija citās domās par austrumu robežas izbūvi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Es Tevi sapratu. 🤣 psrs armijā tas saucās vienkārši - rakt no šitā staba līdz pusdienām.

 

 

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Zelta vārdi 🤣. Mērķis ir nevis rezultāts bet process. 🤣

 

Nejauc savas stulbības atkal te iekšā. Šeit reāli tiek būvēts vilciens.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Šeit reāli tiek būvēts vilciens.

Tikai kaut ko būvē Rīgā, līdz kurai tas vilciens. kā rādās, nemaz netiks.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Šeit reāli tiek būvēts vilciens.

Vai tad es saku, ka nē. Ja beigās sanāks, super. Ja vēl pelnīs, tad vispār debesmanna.

 

Tu (un vēl daži) esiet kārtējo reizi manā vietā izdomājuši, ka es esmu pret vilcienu uz Eiropu. Absolūti nē! Tikai pret "efektīvo menedžmentu".

Starp citu, nesen, piemēram, Pēteris Šmidre, Dana Reizniece un neatceros, kurš vēl, teica apmēram to pašu tikai ļoti aizplīvuroti un uzmanīgi, kas ir pilnībā skaidrs, jo viņi tomēr ir +/- vienā laivā ar to "efektīvo menedžmentu". Un viņi jau nav vienīgie. Bet nu... ko tad tie idioti salīdzinot ar, piemēram, @Stasss, kuram vienmēr ir viedoklis par tiem, kuriem ir viedoklis par to, par ko pašam viedokļa nav (gandrīz kalambūrs sanāca🤣).

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Laikam daļa ir aizmirsuši, ka ne jau pasažieri pārvest ir tas lielais vilciena ieguvums, bet gan reāli lēts un EFEKTĪVS transporta veids kā pārvest uz un no Eiropas materiālus, saražoto un būtu normāls un paredzams loģistikas mezgls, lai šeit varētu celt tās svētās ražotnes, kas dod darbu, naudu un tā. Kā arī noņems daļu smago auto no kopējiem ceļiem. 

Galu galā arī militāri svarīga lieta.

 

Neviens negruzh miljardus iekšā, lai vidējais gaudotājs varētu uz Varšavu maizei braukt pakaļ 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J teica:

kā rādās, nemaz netiks.

Bet nauda tak tiek norakta zemē paliek uz vietas. Tā kā viss ir kārtībā. Ja nu tomēr izdosies, tad būs bonuss.

Just now, Zin... teica:

reāli lēts un EFEKTĪVS transporta veids

Pļāāāā, @Zin..., nu vai tad kāds par to strīdas?

Link to comment
Share on other sites

Ai, atvainojos, nezināju, ka vajadzēja pačīkstet un salīdzināt ar iPhone pa 20 000 un 3000MP kameru kaut kāda mistiska iemesla pēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad Tu uzskati, ka vajag par jebkādu cenu? Un, ja pēc gada (aizvien tas pats) efektīvais menedžments raudās, ka vajG 16 jardus? Ok, ja Tu tā uzskati, tad nekādu problēmu. Bet es tā neuzskatu. Un, ja Tev tā ir problēma, tad nāksies ar to sadzīvot.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

Būtu labāk par 50 eiro nopirkuši bērnu mikroskopu.

Iz pieredzes - mikroskops pēc 5-10 reizēm apnīk, kamēr hlami plastmasas kluču u.c. veidojumu paskatā var būt saistoši vairākus gadus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Jurkins teica:

 

 

Zelta vārdi 🤣. Mērķis ir nevis rezultāts bet process. 🤣

Te nesen Rinkevičs gan bija citās domās par austrumu robežas izbūvi.

Tavā vecumā jau sen vajadzēja saprast, ka daudzām darbībām dzīvē mērķis ir process. Vai ta pi-sies tik 2x dzīvē lai iegūtu rezultātu, vakarā iedzer aliņu, lai piemestos līdz grīdai? Tie tik tādi uzskatāmākie piemēri. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, pati dzīve ir process, kuru mēs visi cenšamies maksimāli paildzināt, lai tik nenonāktu mērķī 🤣.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Bet es esmu pret RB. Un vienmēr esmu bijis. Nav absolūti nekādu argumentu, lai reālā pasaulē RB būtu nepieciešams

 

Pirms 59 minūtēm , Jurkins teica:

Vai tad es saku, ka nē. Ja beigās sanāks, super. Ja vēl pelnīs, tad vispār debesmanna.

 

Tu (un vēl daži) esiet kārtējo reizi manā vietā izdomājuši, ka es esmu pret vilcienu uz Eiropu. Absolūti nē!

Tad tu razbiris reiz, efektīvais

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

vienā laivā ar to "efektīvo menedžmentu".

Nu bet tak atrodi to 'efektīvāku menežementu', kādi ir, ar tādiem jādzīvo. Varbūt kāds kautko iemācīsies.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...