Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Ja noskatās reklāmu un nenopērk reklamēto, sausais atlikums reklāmdevējam ir tāds pats, kā, ja to reklāmu nebūtu skatījies vispār. Arī zagšana?

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Acīmredzot mums ir te kāds labdaris, kas to visu uztur.

Bijušā deputāta Kaimiņa labdarībai negribas tā uzreiz ticēt... Gan jau viņš toreiz «pieturēja» forumu ne aiz plikas labdarības...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , vvv teica:

Vienalga, grūti saskatīt negodīgumu, kamēr adblokeri nav aizliegti ar likumu.

Likumam ir jābūt pakārtotam godīgumam nevis otrādi. 
Nesaku, ka vajadzētu ar likumu aizliegt ad-block, bet gadījumos, kad kaut kas netaisnīgs nav aizliegts, ir iespēja SEV pierādīt, ka esi godīgs nevis tikai likumpaklausīgs.
Un otrādi, ir arī gadījumi, kad likums nesaskan ar taisnīgumu. Tad vajag pievērt acis uz likumu, lai saglabātu godu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

Un otrādi, ir arī gadījumi, kad likums nesaskan ar taisnīgumu. Tad vajag pievērt acis uz likumu, lai saglabātu godu.

Šī ir tukša spriedelēšana... Nevajag

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Šī ir tukša spriedelēšana... Nevajag

Precizē.. Tavuprāt godīgums ir pakārtots likumam? Ja neesi dzīvē godīgu cilvēku saticis, man tevi žēl.

Pirms 10 minūtēm , M_J teica:

Ja noskatās reklāmu un nenopērk reklamēto, sausais atlikums reklāmdevējam ir tāds pats, kā, ja to reklāmu nebūtu skatījies vispār. Arī zagšana?

Reklamētājs  -> Satura sniedzējs -> Patērētājs
Tu zodz nevis no reklamētāja, bet satura sniedzēja, jo satura sniedzējs nesaņem naudu par bezjēdzīgo reklāmu no reklamētāja

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , TOoMoOT teica:

Ja neesi dzīvē godīgu cilvēku saticis, man tevi žēl.

Ko tu man piesējies!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 22 minūtēm , vvv teica:

nevērt vaļā youtube

protams!
Bet tas ir godīgi.
Liekulīgi un perversi ir zivtiņu apēst un vēl sagribēt piesēsties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Ko tu man piesējies!

Tikai tāpēc, ka pateici:

Pirms 38 minūtēm , vvv teica:

grūti saskatīt negodīgumu, kamēr adblokeri nav aizliegti ar likumu...


Tas ir domāšanas veids, kas piemīt burta kalpiem, kuriem pašiem gods ir svešs. Nesaku, ka tu tāds esi, bet tāda domāšana man uzsit asinis.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Laxe teica:

Nez vai idioti var, bet Bračkam 16 gadīgais vāleja pa laukiem ar john deere kombainu bez problēmām. tika galā ar visu pats, pat izberšanu piekabēs neapstājoties.

Nevajag kombainu, jaunās (nosacīti) valtras ar vadās vieglāk nekā auto + visas kondiškas, etc extras, kad nejūti nevienu bedri un tā. 

pirms 7 stundām , versatile teica:

Karavānas?

Pēdējo reizi tādas maniju , liekas 10 vai 11 gadus atpakaļ. TV kaste neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Īsāk sakot - ir tāda cilvēku kateogrija. parkojas invalīdu stāvvietā (jo blakus tak vēl un visas brīvas), savu elektroauto noparko pie lielveikala pie lādētāja, bet nelādē (jo nav jau obligāti un līdz ieejai tuvāk), utt, utjpr - sistēmas apjājēji, veiksminieki pa dzīvi. Dīzeļu čipotāji egr un dpf ravētāji turpatās. Un arī tie, kas lieto saturu, nemaksā, un reklāmas bloķē.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tas ir domāšanas veids, kas piemīt burta kalpiem, kuriem pašiem gods ir svešs.

Es neorientējos tēmā par adblokeriem un jūtūbes video. Tāpēc pavaicāju. Kur es varēju dabūt sapratni par godīgumu? Likumā nav. Uzprasīju forumā, dabūju atbildi. A tu tagad nāc man virsū ar pārmetumiem...

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, vvv teica:

A tu tagad nāc man virsū ar pārmetumiem

Vai tad aizliegts?

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Vai tad aizliegts?

Nav aizliegts. Un runāt pretī man arī nav aizliegts. Izkaujamies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tu zodz nevis no reklamētāja, bet satura sniedzēja, jo satura sniedzējs nesaņem naudu par bezjēdzīgo reklāmu no reklamētāja

Ja tā, tad esmu apzadzis foruma biedru Jacobs, jo esmu skatījies (tāpat kā citi foruma biedri) viņa lieliskos video ar destilācijas aparātiem. Nav ne jausmas, kādas lieliskas reklāmas esmu palaidis garām, jo lietoju reklāmas bloķētāju, kādas brīnišķīgas preces tāpēc neesmu iegādājies, un kādu skādi ar to esmu nodarījis video autoram. Arī foruma biedrs Racer ir ticis šādi apzagts, varbūt vēl kādi. Ak jā un viens mans video arī ir bijis forumā. Ko nu? 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , M_J teica:

Ja tā, tad esmu apzadzis foruma biedru Jacobs

Ja Jacobs ir ieslēdzis monetizāciju, tad jā, esi gan. Un ir būtiski to tieši tā arī apzināties un saukt.

Ja nav ieslēdzis, tad tikai youtube, kas biedram Jacobs piedāvā vietu, kur par brīvu neierobežotā daudzumā izvietot savus videofailus, bet tev - skatīties.

Ko google dara ar nepelnošiem projektiem, iespējams, google reader var atgādināt. Un ne tikai tas.

Labots - versatile
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , M_J teica:

Ko nu?

Kaut kā kompensē biedram Jacobs pāri nodarīto... Ieliec plusiņu vismaz...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

A tu tagad nāc man virsū ar pārmetumiem...

Ak jel, piedod

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Ja Jacobs ir ieslēdzis monetizāciju, tad jā, esi gan.

Bet ja nav, tad viņam ieguldītais darbs automātiski kļust bezvērtīgs un par to nekas nepienākas?

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , M_J teica:

Bet ja nav, tad viņam ieguldītais darbs automātiski kļust bezvērtīgs un par to nekas nepienākas?

Nu tā taču ir viņa izvēle. Kā jau teicu, ir satura radītāji, kas rada saturu par velti, jo dara to hobija vai citu interešu pēc. Teiksim, es pag ned skrēju ar kameru dziesmu svētkos blakus visādiem letas/kasjauns/princeses fotogrāfiem, kam par to maksā, a man ne vien par to nemaksā, bet arī atvaļinājuma nedēļa tērējas.

Ir, kas liek video youtube un izmanto kā reklāmu - visi saskatās uz jacobs verķiem un arī sagrib uzlikt sev.

Bet, ja cilvēks taisa video un pelna naudu ar video no skatījumiem un klikšķiem, tas ir bik cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Es jau no laika gala bloķēju reklāmas, bet man netraucē ja stāstītājs piemin kas viņam ir sponsorējis materiālus vai ko citu.

Diemžēl Jūtūbā it TIK daudz sūdu, par kuru skatīšanos vispār vajadzētu piedzīt no satura veidotāja

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Bet, ja cilvēks taisa video un pelna naudu ar video no skatījumiem un klikšķiem, tas ir bik cits stāsts.

Akurāt šitie ir tā otrā manis pieminētā kategorija

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

vot mani atkal besī tie integrētie reklāmas teksti. Skaties video un tur pēkšņi sāk stāstīt par kaut ko citu - teiksim, skaties par veca auto atdzīvināšanu, a tur pēkšņi džeks - un vispār, te garāžā varētu vienu sienu apgleznot. Nu ar strītārtu. A ziniet, kas vēl ir ar strītartu - bankas karte jopta!.

A ja konkrēti pasaka - te sākas reklāma, skip pēc 5 sekundēm - ok.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Bet, ja cilvēks taisa video un pelna naudu ar video no skatījumiem un klikšķiem, tas ir bik cits stāsts.

Tipa "beta beidz", kura stāsta par savu p...žu, kura viņai smirdot, jā kaut kad youtobe pati piedāvā kaut ko tādu noskatīties. Ilgāk par dažām minūtēm gan neizturēju un arī Betai par šamējās "šedevru" nesamaksāju. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , M_J teica:

Bet ja nav, tad viņam ieguldītais darbs automātiski kļust bezvērtīgs un par to nekas nepienākas?

Gribi nopietnu atbildi uz tavu satīrisko piemēru?
Veikšu precizējumu savā bultiņu diagrammā:
Reklamētājs --> Servisa sniedzējs --> Satura veidotājs --> Satura patērētājs
Servisa sniedzējs / platforma (Youtube) praktiski sponsorē tādus mazos satura veidotājus kā Jacobs, kas vienkārši izmanto platformu, lai dalītos ar video nevis, lai nopelnītu, bet ieguvums ir lietotāju pieaugums, kuri varbūt savādāk neatvērtu Youtube, ja nenospiestu uz Jacob dotā linka Boot forumā. 
Ja Tev ir ad-block, tad tu nepalīdzi platformai amortizēt video hostēšanas izmaksas, kas rodas no tādiem video kur var apskatīties Jacobs burvīgo destilācijas aparātu.
Jāsaprot, ka ir kaut kāds minimālais reklāmu skaits, lai Youtube atsistu sava servisa izmaksas. Visdrīzāk 99% no Youtube video veido tikai izmaksas , bet 1% pelna ar tādu uzviju, ka tas ir tā vērts.

TLDR:
Jacobs video gadījumā tu apzodz tikai Youtube.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

Ja Tev ir ad-block, tad tu nepalīdzi platformai amortizēt video hostēšanas izmaksas, kas rodas no tādiem video kur var apskatīties Jacobs burvīgo destilācijas aparātu.
Jāsaprot, ka ir kaut kāds minimālais reklāmu skaits, lai Youtube atsistu sava servisa izmaksas. Visdrīzāk 99% no Youtube video veido tikai izmaksas , bet 1% pelna ar tādu uzviju, ka tas ir tā vērts.

Tad nelietosim jēdzienus "zagšana", "godīgums", bet gan "ieņēmumi", "izdevumi", "rentabilitāte".

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vai kādā likumā ir aizliegts padīirst pie tava dzīvokļa durvīm/ mājas vārtiņiem un apklāt sūdu ar smuku tautisku sedziņu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M_J teica:

Tad nelietosim jēdzienus "zagšana", "godīgums", bet gan "ieņēmumi", "izdevumi", "rentabilitāte".

A kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ko tur var cepties, Youtūbs ir platforma, kura neierobežo tava kontenta skatīšanos 'par velti'. Satura radītājiem ar to vienkārši ir jārēķinās, ka nejau katrs skatījums ienesīs $. Tirgus +- visu noliek pa vietām, ja nebūtu pilnībā iespējams neko nopelnīt Youtūbā, tad neviens tur nekādu sakarīgo kontentu neliktu, nu protams izņemot indivīdus, kam video izlikša ir citu motīvu vadīta.

Ja grib garantētu $ par katru skatījumu, tad ir pietiekoiši platformu, kas to nodrošina.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Vai kādā likumā ir aizliegts padīirst pie tava dzīvokļa durvīm/ mājas vārtiņiem un apklāt sūdu ar smuku tautisku sedziņu?

Ja Tev ir tāda spiedīga vajadzība, nāc un kakā. Ielaidīšu tualetē. Nebūs uz sedziņu jātērējas.

 

Pirms 9 minūtēm , TOoMoOT teica:

A kāpēc?

Tāpēc ka jēdziens "lielais bizness" īpaši nekorelē ar jēdzienu "godīgums".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

ir biedri, kas arī iptv legālajos servisos skatoties ierakstus reklāmas nepārtin un tiešraidēs reklāmas skatās

Tas ir pavisam cits stāsts un biznesa modelis. Tu pats noteikti to arī saproti.
image.thumb.png.fda656eb3687b4fb13e8108b00617d68.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Nenormāli godīgi

Esmu godīgs. Adblokerus nelietoju, televizoru neskatos (gandrīz neskatos). :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J teica:

Tāpēc ka jēdziens "lielais bizness" īpaši nekorelē ar jēdzienu "godīgums".

Kas tā par dubulto morāli? Ja esi pret lielo biznesu - visu cieņu, bet tad paliec prinicipiāls līdz galam un neizmanto labumus, ko tas dod.
Starp citu, Youtube nemaz neiet tik labi ar to peļņu. Baumo, ka Google amortizē zaudējumus, cerībā uz nākotni.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

Kas tā par dubulto morāli? Ja esi pret lielo biznesu - visu cieņu, bet tad paliec prinicipiāls līdz galam un neizmanto labumus, ko tas dod.

Neesmu par ne pret lielo biznesu. Baudu gan viņu labumus, gan blaknes, kuras grūti nosaukt par labumiem. Kādus spēles noteikumus viņi definējuši, pēc tādiem ar viņiem spēlēju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

 Nē, bet pret jebkura veida reklāmu, vienalga TV, internetā, uz afišu stabiem u.t.t. man ir alerģija un riebums.  Būtu tikai normāli reklāmas aizliegt kā šķiru, bet te jau jāpiekrīt @Jurkins visu kontrolē pizness un efektīvie (ceru, visi ellē karstākajā katlā vārīsies) :diablo:.

 

Polijā ir pilsētas kur aizliedza publiskas reklāmas pilnībā. un dzīve visiem labāka. To pašu vajag internetam.

 

Te daži raud par nabaga googli un kā viņai būs izdzīvot. ai ai ai. ja nepatīk ka reklāmas bloķē taisiet maksas servisu tikai kur tiek iekšā ar abonentu.  Piemeram Delfos man ir abonents jo contents ir worth it. bet youtube? itsevišķi 2023 gadā? atejā viņu.

 

1-60095c3848918__700.jpg

 

before-after-removing-ads-60093c51ecac5_13-600970f6b4709__700.jpg

 

11-60096fe53c07b__700.jpg

 

15-6009715fbf048__700.jpg

Labots - Laxe
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tas ir pavisam cits stāsts un biznesa modelis. Tu pats noteikti to arī saproti.
image.thumb.png.fda656eb3687b4fb13e8108b00617d68.png

Es sagrozu? Salīdzināt reklāmu bloķēšanu ar filmu nelegālu vilkšanu vai auto novietošanu invalīdu stāvvietā ir adekvāti kā argumentācija? Vienvirziena domāšana.

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Salīdzināt reklāmu bloķēšanu ar filmu nelegālu vilkšanu vai auto novietošanu invalīdu stāvvietā ir adekvāti kā argumentācija?

Un nu tu aizgāji vēl tālāk prom..

Link to comment
Share on other sites

Tikai pieminēju biedru salīdzinājumus, nevis pats izdomāju. Nepamanīji, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Tikai pieminēju biedru salīdzinājumus, nevis pats izdomāju. Nepamanīji, ja?

Citu biedru vietā atbildēt nevaru.
Es strikti pieturējos pie Youtube reklāmām

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...