Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tas Shimano vai kā tur.

Vispār jā, ja kāds vēlas, var droši tos ~nedēļu vecos ierakstus pārvietot uz turieni :)

"Nezināju" par to topiku.

Labots - binary
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Nu nešūpotos tāpat kā uz āķa, bet 100% būtu diskomforts.

Pierod/piešaujās. Tik uz šosejas līkumos nepamet sajūta, ka viss varētu aizlidot pa gaisu :D Nākas piebremzēt zem 100.

Varbūt arī pie šupošanās pierod. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Te mēs par valstiski sensitīvām tēmām un politiku lemjam 🤣

Vispār jau par to brīvdienu, tā bija mana ideja uzreiz pēc hokeja uzvaras.

Uzsitu pa pogām uzreiz Smiltēnam, un šis to procesu noveda līdz galam..

🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Varbūt arī pie šupošanās pierod. 

Nu ja. Kā jau rakstīju - "Jāpierod. Un jācer, ka āķis nenolūzīs."

Pie šūpošanās 6m augstā tornī arī pierod - ja pirmajā dienā 3m augstumā nevar ne apgriezties, ne kājās piecelties, tad pēc nedēļas jau max augstumā rāpjas, turoties ar vienu roku (otra aizņemta ar visu, ko vajag uznest) :D

Link to comment
Share on other sites

Regisss
1 stundu atpakaļ, binary teica:

Pasūtīju amazonā, sanāca par ~50 eur lētāk nekā pērkot/pasūtot vietējā veikalā. Var jau būt, ka vietējā veikalā arī varētu sarunāt atlaidi, nemēģināju.

Labāk pastāsti ko konkrēti pasūtīji?

Es labāk ņemu LV... ir noderējusi 2 gadu garantija... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Regisss teica:

Labāk pastāsti ko konkrēti pasūtīji?

Thule VeloCompact.

 

Pirms 13 minūtēm , Regisss teica:

Es labāk ņemu LV... ir noderējusi 2 gadu garantija... ;) 

Amazonā pirktajam nav garantijas? Nav jau gluži tirgus bode.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

To Pušķinu vajadzèja nevis uz muzeju aizvest, bet nomest no Zaķusalas torņa, lai pašķist.

Pušķinisti, jibio...

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te ņirgājieties - cilvēks vienkārši centās būt tautai tuvs politiķis!

 

 

 "Ejot garām pastieptajiem blociņiem un krekliem, es centos teikt, ka neesmu hokejists. Un viņi saka: "Skaidrs, bet parakstiet, Saeimas priekšsēdētāja kungs!" Ja es neparakstītos, tad viņi rakstītu iekšā feisbukā "kas par augstprātību, vispār nepienāca klāt!""

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bet ja nopietni, tad tā arī ir. Šitas stulbais laikmets, kur no mušas uzpūš ziloni interneta debīliķi, neko citu nevar gaidīt.

Skaidrs ka tauta neatsakas no otrās augstākās valsts amatpersonas autogrāfa.

Lai pasarg dievs, ka neieliek Rinkeviču par prezidentu. Tak viņu kā "krāsaino" nolinčos un izzviegs.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, tas ēzelis pēdējās divas dienas gribēja tikai papiārīties.

Nu rezultātā puse LV smejas, otra puse ir nikna par izčakarēto darbadienu.

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

IMG_6996.thumb.jpeg.6bd4fe866d361d6862aa48b565f69f77.jpeg

Varbūt tiešam "nākamo memju varonis" (es neaizrāvu) :D. Bet kāds zin, kas mums sagādāja vakardienas brīvdienu (tik nenolieciet mani) :D? Bet varbūt tomēr Smiltēns ir paties varonis (kas dalīja arī autogrāfus) un cīnijās lai mums, jau vakardiena, būtu brīvdiena :D?

P.S

Jo aplikt jau vienmēr ir vieglāk nekā iedziļināties, atrast patiesos iemeslus, kāpēc notika tā un tā :)...

Labots - GanX
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 3 stundām , Stasss teica:

Skaidrs ka tauta neatsakas no otrās augstākās valsts amatpersonas autogrāfa.

Ja vēl dalītu lietotas biksītes ar brūnumiņu, "tauta" vispār būtu starā. "Tauta" vispār ir dīvaina lieta. Atceros, kaut kad pirms pāris gadiem kāds tirgoja lietotas (bet mazgātas 😈) britu karalienes apakšbikses. It kā beigu summa bijusi piecām nullēm.

 

Pirms 47 minūtēm , GanX teica:

Bet varbūt tomēr Smiltēns ir paties varonis (kas dalīja arī autogrāfus) un cīnijās lai mums, jau vakardiena, būtu brīvdiena

Kas Tev liedz katru dienu uz darbu neiet? 🤣 Mamma, sieva, bargā kundze, (citi varianti)...?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Atceros, kaut kad pirms pāris gadiem kāds tirgoja lietotas (bet mazgātas 😈) britu karalienes apakšbikses. It kā beigu summa bijusi piecām nullēm.

nopirki ?

Link to comment
Share on other sites

Athlons

pašlaik: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/30.05.2023-tiesraide-valsts-prezidenta-amata-kandidatu-debates.a510684/

var paklausīties cilvēku, kas "rubī fišku", cilvēku, kas domā, ka "rubī fišku" un cilvēku, kas ne visai saprot, kas notiek...

bez apvainojumiem...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Vistupākā tur tā sarkanā mamzele, kas jautājumus uzdod. Ģimene, ne ģimene. Nu davai tad pāra aktīvajai lezbietei peteni par impi  nosauksim.

Visu cieņu Rinkēvičam.

Labots - Jurkins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons

ja sakausētu Rinkēviču ar Pīlēnu, varētu sanākt visai efektīvs prezidents... efektīvs ne @Jurkins izpratnē... :mrgreen2:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 3 stundām , Racer teica:

Pāraugušais tīnis Grēviņš pat Radio 5 darbiniekus izbesījis. Jāsāk skaitīt cik radio uz grunti novedīs. :D

Šis teksts bija lieks…

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man reiz stāstīja par vienu kokapstrādes uzņēmumu. Šie gribēja ražot specifiskas "locītās" mēbeles un sākumā bija piesaistījuši Jelgavas, nu hvz kā to tagad sauc to augstskolu, mācībspēkus. Nu tur īsti nekas šiem nesanāca, bet pēc dažiem gadiem tie profesori kaut kādā pasākumā jautā - nu ko jūs tagad ražojiet? A nu vot to apmēram, ko toreiz gribējām. Šiem acis kā gliemežiem uz kātiņiem - bet tā tak nemaz nevar. A vot mums tur atnāc viens kekss par tehnologu... viņš nezināja, ka nevar.

 

Ir pierasts, ka tāds prezidents visu dara pēc etiķetes, kā ierasts senajās tradīcijās u.t.t. Man gandrīz vai patiktu, ja nāktu kāds, kurš "nezina, ka tā nevar, nekas nesanāks u.t.t." . Bet nu ok, tas ir fantāzijas. Šoreiz es praktiski piekrītu tai skatītāju aptaujai - Rinkēvičs/Pīlēns ar nelielu pārsvaru Rinkevičam.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

Šis teksts bija lieks…

Tev varbūt. 😛

Link to comment
Share on other sites

Uptodown ir uzticams resurss?

Man vajag šo to vecu uz veca androīda uzlikt, esmu pilnīga tējkanna šajā tēmā.

Link to comment
Share on other sites

@138, savulaik priekš tā izmantoju apkmirror.com. Runā, ka tas esot uzticams. Par Uptodown neko nezinu.

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

27.05.2023. , 20:24, vvv teica:

Visdrīzāk tas pats atkritumu izvedējkantoris, kurš tev nodrošina sadzīves atkritumu izvešanu, nodarbojas arī ar būvgružiem. Mājaslapā apskaties.

Beigās ar sadzīves atkritumu izvedēju arī visu sarunāju. 10m³ konteineris, 10 dienas, €420, nekāda šķirošana, nekādas "papildus maksas par utilizāciju pēc svara vai apjoma". Cik pa telefonu runājām, tad man te īsti neesot ko šķirot.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

"Rīgas meži" skaidro, kā pilsētas puķudobēm pagāja hokeja svētki

Nu ko lai saka… Malači :)

Citēt

    Neskatoties uz to, cik daudz cilvēku pirmdien bija abpus Brīvības piemineklim Latvijas hokeja izlases sagaidīšanas pasākumā, apstādījumi un zāliens praktiski neesot cietuši.
    Turklāt tieši puķu dobes abpus Brīvības piemineklim tikušas sastādīta 29.maija rītā. Lai puķes pasargātu, dobes tikušas norobežotas ar barjerām.
    Arī citās dobēs, kurās tieši tagad tiek veidoti vasaras stādījumi, būtisku postījumu vai bojājumu nav.
    Uzņēmums "Rīgas meži" pateicas rīdziniekiem un pilsētas viesiem par saudzīgo attieksmi pret Rīgas zaļo rotu.

Labots - binary
  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

@138, savulaik priekš tā izmantoju apkmirror.com. Runā, ka tas esot uzticams.

apkmirror.com izstrādātāji noteikti bija mājās kad ironiju dalīja!

Screenshot_2023-05-31-07-16-59.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.46fc6db60247324257d010c480ac8e76.png

 

Var jau failus caur kaut kādu bluetooth pārdzīt. Jebšu tam vecajam androīdam nav bluetooth? :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Bet vispār tas pat varētu būt kaut kāds standarta browsera, nevis apkmirror.com izstrādātāju veidots paziņojums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Šodien prezidenta vēlēšanas. :)

 

Gribētu turēt īkšķus tikai un vienīgi par Rinkeviču, bet baida, kas notiks pēc tam pozitīva rezultāta gadījumā..

Noteikti tiks celts gaisā, ka esam pirmā valsts pasaulē ar netradicionālas orientācijas prezidentu. Vate pirmā savā propogandā šo ar pirkstiem bakstīs. Vietējie asprāši arī neatpaliks.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , HIGH-Zen teica:

Šodien prezidenta vēlēšanas. :)

 

Tā, palielam ir vienalga, kurš būs tā izkārtne.

Tāda padārga izklaide, bez lielām funkcijām.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Bet vispār tas pat varētu būt kaut kāds standarta browsera, nevis apkmirror.com izstrādātāju veidots paziņojums.

Brauzeris ir hroms un tas paziņojums galīgi neizskatās hroma stilā un diezgan daudz ko citu, ieskaitot šo forumu šobrīd, es varu atvērt, un uptodown arī, un man ir strādājošs šazams uz manas Nokia 515 laikabiedra!

Varētu taisīt topiku "Vecu Android versiju agonija", ha.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...