Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Un nākamā mentalitātes īpašība būs algas dienā īdēt, kāpēc alga tik maza (par vienas dienas tiesu)🤣

 

 

Tu par sevi to? Vai tev atkal sirds sāp par visiem?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Kāpēc Tu iedomājies, ka mani uztrauc gudriņu nedienas? Vienīgi grāmatvedi bišķi žēl, kad šie viņu šturmē šitādos gadījumos.

Pirms 14 minūtēm , Regisss teica:

Terminu - darba līgums - Tu pazīsti?!?!

A kāpēc Tu man to prasi? Prasi tiem, kuri šturmē nabaga grāmatvedi šādos gadījumos.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Regisss teica:

Gribētos visu pilnu materiālu normāli noskatīties... Ceru ka LTV palaidīs...

Būs replayā - tā viņi solīja.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Kāpēc Tu iedomājies, ka mani uztrauc gudriņu nedienas? Vienīgi grāmatvedi bišķi žēl, kad šie viņu šturmē šitādos gadījumos.

A kāpēc Tu man to prasi? Prasi tiem, kuri šturmē nabaga grāmatvedi šādos gadījumos.

 

Algu grāmatvedis vienmēr dabū skaidroties tādiem ko Tu te apraksti... pat ja ir pašapkalpošanās sistēma, kur var redzēt algu lapiņas utt... Tā viena diena neko nemainīs... Vienmēr būs apdalītie, kas uzskatīs ka sarēķināts "nepareizi"... 

Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

Būs replayā - tā viņi solīja.

Saki ka pilnais materiāls būs šeit? https://replay.lsm.lv/lv

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

kuri šturmē nabaga grāmatvedi

Pēdējo reizi grāmatvedi šturmēju pirms 22 gadiem, kad algu izmaksāja pa lodziņu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Regisss teica:

Saki ka pilnais materiāls būs šeit? https://replay.lsm.lv/lv

Saku, ka tie nespējīgie neteica kur, bet teica, ka būs. Visticamāk tur, kur norādīji.

Link to comment
Share on other sites

Hokeja kaislības tūlīt beigsies, bet neuztraucieties. Es jums iedošu jaunu apspriešanas tēmu. Tā būs ne mazāk aizraujoša.

Mūsu mīļajā Latvijas galvaspilsētā Rīgā šodien tiek atklāts Riga Pride pasākums. 

Sīkāk visu var uzzināt:

https://jauns.lv/raksts/zinas/561605-foto-ar-simbolisku-varaviksnes-lentes-pargriesanu-atklata-riga-pride-nedela

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Ko tik neuzzini šajā forumā. Nemaz nezinātu, ka ir brīvdiena, ka sākušies īpašo cilvēku svētki. :D

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 34 minūtēm , base7 teica:

Riga Pride

 

Jo*anie p*dari... 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Atlaidīs dažus tehniķus, ne ko vietā neliekot. Nav naudas

Labots - ggg97
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, uldise teica:

Cik tur nogrozījos, mobīlie dati bij praktiski nelietojami (vismaz bitei 3G rādīja bez lietošanas iespējas).

Mobilo sakaru operatori: Hokejistu sveikšanas laikā pie Brīvības pieminekļa bijusi liela tīkla noslodze / Raksts (lsm.lv)

Līdz ar to gan jau streams norāvās...

Link to comment
Share on other sites

biedrs jau te augstāk izteicās, ka to visu organizē savādāk lielos pasākumos. piemēram Dziesmusvētkos tak arī nepaļausies uz mobīlo internetu, ne?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

bet tak viņiem savas līnijas ir

Es par to pašu iedomājos. Tak, kuro reizi jau izgāžas. 2012 un 2014 gada olimpiādes pārraidīšana mājaslapā arī izgāzās, serveris pārslogots bija... Tā kā teici 90% viss ok, pārējais viņiem po. 

Link to comment
Share on other sites

Es neticēju ka LTV ir tik neprofesionāli, ka plānoja tiešraidi caur publiskajiem mobilo sakaru operatoriem, bet izskatās, ka tomēr ir. :( 

Padome 29. maija sarunā ar LTV valdes locekļiem uzklausīja informāciju par notikušā apstākļiem un uzdeva līdz 2. jūnijam sniegt rakstisku paskaidrojumu par to, kā tika plānota šāda pasākuma atspoguļošana un kā tika izvērtēti riski, lemjot par pārvietojamās televīzijas stacijas neizmantošanu šajā gadījumā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas safilmētais materiāls tika parādīts (nezinu vai pilnā apmērā) ierakstā vēlāk. Uzreiz prāta iešāvās gadsimta notikums, bet šie, pirmkārt, izgāžas tiešraide, otrkārt, ieraksts pilnīgs amatierisms (laikam pārstresojušies bija), attēla kvalitāte arī brīžiem kā pagājušajā gadsimtā..

Link to comment
Share on other sites

Müller

kapec valsts vinus finanse pilniba? sodien bija vieniga reize gada kad nolemu skatities ltv1 un pat nevareja normali paradit tiesraidi, tas ieraksts raustigais ko pec tam palaida ari zem katras kritikas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Müller teica:

kapec valsts vinus finanse pilniba?

Tāpēc, ka tā ir mūsu, latviešu. Un citas mums patlaban nav.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, es joprojām nespēju noticēt, ka televīzijā kāds paļāvās uz mobilo internetu. Tāda sajūta, ka pilnīgākie tīņi vai nejēgas ir bijuši pie teikšanas. Jebkurš, kurš ir bijis kādā lielākā pasākumā, zin, ka masveida pasākumos ir tādas problēmas ar tīklu, ka pat SMS dažbrīd ir neiespējami aizsūtīt.

Starp citu, LR1 tiešraide gan noritēja bez problēmām.

Labots - Guncha
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet te jau biedri agrāk teikuši, kas "tuvāk" LTV, ka tur strādā nekompetenti cilvēki (daļa).

Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 11 minūtēm , ggg97 teica:

Tāpēc, ka tā ir mūsu, latviešu. Un citas mums patlaban nav.

Ieprieks nebija latviesu? Jo kadreiz nebija ari 100% valsts finansejums. Diemzel ka rada pieredze iestades kas iztiek tikai no valsts finansejuma parlieku neiespringst par savu sniegto pakalpojumu kvalitati, jo nauda vienmer atradisies un alga nemainas no ta cik labi darbu paveic.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Guncha teica:

Godīgi sakot, es joprojām nespēju noticēt, ka televīzijā kāds paļāvās uz mobilo internetu. Tāda sajūta, ka pilnīgākie tīņi vai nejēgas ir bijuši pie teikšanas. Jebkurš, kurš ir bijis kādā lielākā pasākumā, zin, ka masveida pasākumos ir tādas problēmas ar tīklu, ka pat SMS dažbrīd ir neiespējami aizsūtīt.

Starp citu, LR1 tiešraide gan noritēja bez problēmām.

 

Point to Point ar frekvencēm kuras neviens mobīlais nelieto nav nēkādas vainas

Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 6 stundām , Stasss teica:

Šis čempionāts pierādīja, ka tur hokejā nekāda matemātika nestrādā

Matemātika ta strādā, tikai iztrūkst pāris konstantes, RU un BY. Un rezultāts būtu hvz kāds.

Neesmu pesimists, tikai filozofs.

Pirms stundas uzzināju, ka šodien brīvdiena:)

Bļed, kā var nezināt vārdu "mucinieks" ,es par VIP ekspertiem.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Šodien es vismaz ļoti labi redzēju kas strādā valsts struktūrās un kas privātajā sektorā. Privātajā visi bija uz vietas kas varēja būt (dārziņa/skolas nedienas ietekmēja arī man zināmos). Bet valsts pārvaldē zvanot pirmais jau ko man teica "bet šodien tak brīvdiena!"

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Biju darbā , kaut mierīgi varēju neiet , bet tā kā telefons klusēja un durvis neviens neraustīja , no pusdienas jau notinos .

Link to comment
Share on other sites

Tāds šodienas rezumē - visus, ko satiec darbā vai pa ceļam, kuri strādā - visi īd ka redz, nav ticis brīvdienas kā normāliem cilvēkiem.. 

Bet tiem kam brīvdiena, tie raud ka valdība stulba, un bezjēdzīga brīvdiena.

 

Mūsu zeme, Latvija 🤩

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , AVilks teica:

Bet valsts pārvaldē zvanot pirmais jau ko man teica "bet šodien tak brīvdiena!"

Tici man - arī valsts pārvaldē bija gana daudzi kas strādāja melnu muti. ;) 

 

pirms 2 stundām , Aigus teica:

Jā, bet te jau biedri agrāk teikuši, kas "tuvāk" LTV, ka tur strādā nekompetenti cilvēki (daļa).

Es jau te vairākus gadus lamājos par LTV tehnisko nekompetenci un stāstu jums ka tur daudzi sakarīgi inženieri ir atlaisti. Esmu pat licis saraksti ar viņiem te. Atmetu ar roku, jo Dzirnavas ir, bet man nav Sančo Pansas... 😛 

Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 2 stundām , Guncha teica:

nespēju noticēt, ka televīzijā kāds paļāvās uz mobilo internetu

es nekad nebūtu iedomājies lietot TV tiešraidei publisko tīklu... ja tiešām tāpēc nestrādāja, tad nav vārdu...

pirms 2 stundām , Guncha teica:

LR1 tiešraide gan noritēja bez problēmām

tāpēc, ka, vismaz pagaidām, tur ir adekvāts tehniskais personāls un risinājumi...

pirms 2 stundām , Müller teica:

Diemzel ka rada pieredze iestades kas iztiek tikai no valsts finansejuma parlieku neiespringst par savu sniegto pakalpojumu kvalitati, jo nauda vienmer atradisies

tas lielā mērā atkarīgs no vadības, lasīt augstāk par LR...

pirms 6 stundām , ggg97 teica:

Pēdējo reizi grāmatvedi šturmēju pirms 22 gadiem

kā bī?... ne visas grāmatvedes ir "šturmējamas"...

gadās arī, ka kādam jāuzņemas "šturmēšana" kolektīvā labā, citādi visiem bail pie tādas pieiet...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 19 minūtēm , Athlons teica:

es nekad nebūtu iedomājies lietot TV tiešraidei publisko tīklu...

Kapēc nē, ja tīkla kapacitāte to atļauj? Cita runa ka jau skaidri zināms ka kapacitātes nebūs, dēļ tūkstošiem cilvēku.

Kā reiz tagad arī strādāju pie TV kamērām, lai strīmotu video/audio tiešraidi uz studiju/pulti un atpakaļ audio + kameras kontroli. Tieši līdz ar visu 5G izplatīšanos, pieprasījums pēc tā pieaug.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Kapēc nē, ja tīkla kapacitāte to atļauj?

Diletants mļin :D  - tīkla kapacitāte ir jāskatās laikā un nevar profesionālām vajadzībām izmantot publsikos tīklus! Punkts un Āmen. 

 

Es vispār apbrīnoju cik degradējušies ir it kā speciālisti... :( 

 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un ko tad tu citu izmantosi, ja vajag tiešo pārraidi no mazpisjāņiem?

Ja pazūd tīkls, tad nav arī pārraides.

Ieraksts tak būs.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Šitie nebija Mazpisāni, un PTS nav nodotas krāsainajā metālā.

Viens radinieks savulaik strādāja uz PTS Laura, viņš varētu jēdzīgi pamatot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

Un ko tad tu citu izmantosi, ja vajag tiešo pārraidi no mazpisjāņiem?

Ja pazūd tīkls, tad nav arī pārraides.

Ieraksts tak būs.

Tiešam? Beidz tēlot (es tā ceru) pamuļķi. Nav svarīgi ko es izmantotu (tici man - izdomātu), bet te ir Sabiedriskā TV, kurai ir daudz variantu/resursu, bet pajoļu domāšana.

 

kā tika izvērtēti riski, lemjot par pārvietojamās televīzijas stacijas neizmantošanu šajā gadījumā. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

kā tika izvērtēti riski, lemjot par pārvietojamās televīzijas stacijas neizmantošanu šajā gadījumā. 

Nu acīmredzot nekā, tam kam bij jāizvērtē, tam varbūt bij pohas no iepriekšējās dienas svinībām :D

 

Plus vēl brīvdiena kānekā.

Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

ja vajag tiešo pārraidi no mazpisjāņiem?

Orbītā ir daudz satelītu..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , inteens teica:

Orbītā ir daudz satelītu..

Tas taču arī publisks tīkls.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Nav dzirdēts, ka tur būtu tīkla pārslodze.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...