Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Latvijā jau patiks, tā būs atgriešanās pie tradicionālajām vērtībām. Kam avīzes, kam dadžu lapas, kam 111.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Avīzes vispār vēl izdod? :lol:

Bet ar tiem spīdīgajiem reklāmas materiāliem, ko spameri izplata, neriskētu veikt tādu delikātu darbību.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Avīzes vispār vēl izdod?

Izdod, izdod. Vēl vakar šķirstīju Televīzijas programmu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es ar lohs ..., nesapratu, pirms gada naudas nav valstij , mediķiem nespīd, skolotājiem arī ..., 

tagad naudu dala pa labi, un kreisi, nav nekādas problēmas, kovids visu atrisināja ...., (laikam nomira tas iepriekšējais naudas drukātājs), pašlaik vis iet uz '' urā '' ....,

 

bet pirms nedēļas izlasīju Juvāla  Harari grāmatu ,, Sapiensi'', un vis kļuva skaidrs, iesaku , žīds sarakstīja , bet ļoti ticami 

 Zvaigzne ABC - Sapiensi. Cilvēces īsā vēsture

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

bet mūsdienu pamuļķi taču grāmatas nelasa ....., tad jau principā nav jēga nekādu tekstu uzsākt , jo līmenis krīt ......, (starp citu, ieteiktajā literatūrā tur par to ir jau brīdināts)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2021.03.24. , 15:46, Artanis teica:

Tādēļ arī kamēr vecums un veselība vēl atļauj, melnu muti rauju pakaļu lupatās, lai nopelnītu cik vien varu.

jā, kamēr jauns un stulbs , tikmēr tā var darīt, bet pienāks laiks, ka sapratīsi , ka nav dzīves jēga pakaļu lupatās raut ......, pēc 50 gadiem to nožēlosi .....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ko nožēlosi?

Ka jauns dzini haļavu, un pēc 50 esi tikpat nabags, cik 20 gados? To varbūt, jā..:biggrin:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 1 stundas , alusbundza teica:

pēc 50 gadiem to nožēlosi

Es šaubos, ka novilkšu vairāk par kādiem nākamajiem 30.  Ja ir iespēja tos nodzīvot kaut cik piepildot savas ambīcijas, un tiekot ārā no tās nožēlojamās nabadzības, kādā uzaugu, tad katra pakaļas plēšanas diena ir tā vērta...

 

Paturpinot filozofisko diskusiju par vecumdienu tēmu, tagad piektdienas vakarā pie glāzes - es jau no agriem tīņa gadiem jutu, ka tiklīdz sākšu vecumdienās pārvērsties par nevarīgu dārzeni, noteikti taisīšu pašnāvību - kad vecums, veselība vai prāta aptumšošanās liks par sevi manīt kaut cik nopietnāk.

 

Nekad dzīvē nesapratīšu tos, kas veci un nevarīgi, nedod dievs vēl ar alcheimeru vai pietaisītiem pamperiem, sēž un pieprasa lai bērni maksā par viņu aprūpi - es vienkārši nespētu sev piedot, ja man kādam nāktos to likt piedzīvot. Nu i nafig - tad labāk nosisties vai noindēties, kamēr vēl paša dzīvība ir savās rokās, un smadzenes vēl kaut cik klausa. Nespēju noticēt, cik savtīgi daži cilvēki uztiepj savu eksistenci tiem, kurus mīl, apgrūtinot vēl viņu dzīvi.

  • Atbalstu 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Artanis teica:

es jau no agriem tīņa gadiem jutu, ka tiklīdz sākšu vecumdienās pārvērsties par nevarīgu dārzeni, noteikti taisīšu pašnāvību

Neaizmirsti ka noveco ne tikai organisms, bet tam līdz arī prāts un domāšana. Līdz ar to tad tādas muļķības arī nedomāsi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Artanis, tu spried kā mazs bērns.

Nav viss tā vienkārši.

Esi kādreiz iztēlojies, ja pēkšņi visā pasaulē pazustu visi vecie cilvēki, pilnīgi visi, taviem vārdiem izsakoties, veci un nevarīgi, lielākā vai mazākā mērā, kas notiktu? Padomā.

Vecie cilvēki ir kā arhīvs no iepriekšējiem gadiem. Vai jaunie bez tāda spētu?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja neēsi ģēnijs pēc 50 tavi bērni izrādās gudrāki par tevi un piemērotāki esošajai situācijai. Tāpēc jābauda dzīve un jāpievēršas sev !

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

visi vecie cilvēki

Eu, nu veči, kas atkal par vārdu likšanu mutē notiek? Kur es teicu, ka visi? Es konkrēti skaidri un gaiši rakstīju - kad tuvāk vecumdienām MAN sāks atteikt orgāni, nespēšu saturēt ekskrementus taisnajā zarnā, vai nespēšu atcerēties, kur tikko atslēgas noliku, un kā sauc kaimiņu, tad labāk pabeigt dzīvi ātri un mazāk sāpīgi, nevis dzīvot vēl desmit gadus par nastu visiem apkārtējiem.

 

Tajā pat laikā ir daudzi seniori, it sevišķi laucinieki, kas vēl sirmā vecumā ir gan fiziski gan mentāli izcilā formā. Lai viņiem veselība un ilgs mūžš!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 16 minūtēm , Artanis teica:

nedod dievs vēl ar alcheimeru vai pietaisītiem pamperiem, sēž un pieprasa lai bērni maksā par viņu aprūpi

Viņš (vecā gada gājuma cilvēks) jau tādā kondīcijā vairs nevar ne pieprasīt ne nepieprasīt. No savas nelielās pieredzes ar večukiem varu piebilst, ka, ja palaidīsi garām saprātīgo vecumu, tad vēlāk var būt jau par vēlu, ja runājam par demenci, alcheimeru, utmldz. Tās spēcīgākās atmiņas, kas ir nostiprinājušās vairākās vietās smadzenēs un kurām ir lielāka iespēja tapt "atcerētām", tāpat jau sāk jukt kopā neiedomājamākajās kombinācijās. Ja vēl večuks ir spējīgs staigāt apkārt (pamperos) tad tas ir vēl trakāk kā ar mazu bērnu, kurš rij magnētus.

 

Tā kā, ja tev ir tāda vēlme sevi izbeigt pirms, tad rīkojies savlaicīgi. Vienīgi - kā tu noteiksi to pirms? Eitanāziju un arī iespēju sev ierakstīt vēlamo izbeigšanās kondīciju, re, noraidīja.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Artanis teica:

Es konkrēti skaidri un gaiši rakstīju - kad tuvāk vecumdienām MAN sāks atteikt orgāni, nespēšu saturēt ekskrementus taisnajā zarnā

Tad būs par vēlu, jo tad tev vairs nebūs svarīgi, ko tu 2021. gadā savā nodabā nolēmi darīt tam pienākot. Tu nevis bēdāsies, ka tev neizdodas saturēt, bet priecāsies ja reizēm izdosies saturēt un dzīvosi ar cerībām piedzīvot tādas reizes vēl.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

bēdāsies, ka tev neizdodas saturēt, bet priecāsies ja reizēm izdosies saturēt

Ne nu bēdāsies, ne priecāsies - būs pofigs, jo pats nemanīs. Kad kāds centīsies apkopt, tad sāksies lamu un agresijas lēkme - ko grāpstās, man viss i kārtiba :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

tad sāksies lamu un agresijas lēkme - ko grāpstās, man viss i kārtiba

Arī kā variants. Pie šāda izkārtojuma tieši tas pats - nebūs svarīgi, ko 2021. gadā nolēma.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

nebūs svarīgi, ko 2021. gadā nolēma

Jap.

Link to comment
Share on other sites

Ne pa velti cilvēkam izdomātas "smadzenes" , tikai piekļuve tām ir sarežģīta :) Cilvēki pilāgosies un viss būs OK

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Man prieks, ka šeit visi tik apzinīgi un pozitīvi, visiem ir kristāla bumbas, un visi spēj iekāpt manās kurpēs lai uzlūkotu situāciju no mana skatu punkta ar manu pieredzi un zināšanām par mana dzimtaskoka iespējamajām ģenētiski nodotajām kaitēm. :) 

 

Veči - tā doma, ka negribu beigt savu dzīvi ar streikojošu sirdi un pus dzīvs apmīzies gultā man neparādījās vakar. Man tā ir nostiprinājusies vairāk kā 15 gadus. Esmu desmitiem stundu pavadījis lasot viedokļus gan par gan pret šai idejai, un lieliski apzinos kā labās tā sliktās sekas šādam lēmumam.

 

Laikam jau ironiski (un bezjēdzīgi priekš manis), bet ja vēlaties - varam šeit un šodien noslēgt derības, ka tuvāko 30-40 gadu laikā tie no jums, kuri vēl līdz tam laiku būs izvilkuši, redzēsiet ziņās rakstu, ka viens traks večuks aizgājis pie tēviem, reizē bļaudams, ka jaunā paaudze ir pediņu un mīksto bars. :D 

Labots - Artanis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 49 minūtēm , Artanis teica:

tuvāko 30-40 gadu laikā tie no jums, kuri vēl līdz tam laiku būs izvilkuši, redzēsiet ziņās rakstu, ka viens traks večuks aizgājis pie tēviem, reizē bļaudams, ka jaunā paaudze ir pediņu un mīksto bars.

Tu to par Krievijas slepkavu?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 9 stundām , Artanis teica:

kad vecums, veselība vai prāta aptumšošanās liks par sevi manīt kaut cik nopietnāk.

Pats jau to tad nesaptot. Un citi ja saka, tie loxi. Atgādini man, ka man tev bija jāatgādina. Sazipota zip instalācija. Aizslēgtas mašīnas atslēgas uz sēdekļa.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tad iešuj kautkādu čipu zem ādas, kurš izdalīs ciankāliju noteiktā dienā/laikā, tad nebūs jāuztraucas, ka vecumā būs nespējigs izdarīt to, ko tagad izlēmis.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jā...

Situācija: būsi pie pilna prāta un veselīgs un vēl nocels kādu 25. gadnieci, a te - pļukš. Itkā pie pilna prāta (var padiskutēt), tik vien kā vecā galva nedaudz piemirsa par čipoto kapsuliņu :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Var jau ieprogrammēt, ka pirms tam tiek veikts tests uz saprata līmeni. Ja iziet testu, tad tiek atlikts uz noteiktu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Aigars teica:

tiek veikts tests uz saprata līmeni

Tipa - spogulīt, spogulīt, saki man tā....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

var jau tagad sākt meklēt piemērotu vietu, no kuras nolēkt , un jālec tik lejā, savādāk var nokavēt vecuma debīlizma iestāšanos 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Varbūt tā ar pašnāvnieki dara.. pēc tam apkārtējie brīnās, kā tā, vesels sakarīgs cilvēks un šitā.. bet viņš jau zināja, ko nozīmē tas, ka mašīnas atslēgas otro reizi vienā nedēļā nevarēja atrast.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

No rampas ūdenī ielekt jau daudz jāsaņemas. Kur nu vēl pret trotuāru :sarkasms:

Un tas nav diezko glīti tomēr.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

Un tas nav diezko glīti tomēr.

Jo lielākā radiusā pēc tam jāsavāc, jo iespaidīgāk..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Es par laimi esmu pietiekami gudrs ,lai nepirktu velspipēdu no facebook.com sludinājumiem vai  ss.lv ,jo vienmēr iespēja dabūt zagtu.

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Galīgi jau palikuši bezkaunīgi. Tas tāpēc, ka nekāda soda tiem mēsliem par to nav. Noslānīt un pirkstus apgriezt - oi oi oi - pārkāpums un noziegums!

 

Reku, pirms kādiem diviem gadiem šādu mērgli (Itella darbieku vai tā paziņu) noķēru (bet gan jau banda tur darbojās), kas no paciņas bija man serveru RAM izzadzis (1.3 kEUR) un vēsi ielicis ss-ā ar sērijas nr :D (psc, labi, ka man bija bilde ar visiem sērijas nr) jau pirms tā paciņa pie manis nonāca, rotēja to paciņu it kā nepiegādātu, lai tik man vēlāk tā pienāktu. Itella standarts - neviens mājās nav un nevarot piegādāt (kā ta, kā ta).

 

Toreiz viss pēc likuma gan, ar palielu pierunāšanu kopā ar mentiem ķērām, aizturēja, ierosināja krimināllietu, un šajā tiesiskajā valstī pēc diviem gadiem atnāca vēstule, ka nozieguma sastāvu neatrada, jo nevarēja "pierādīt", ka ss pārdevējs būtu zinājis, ka "nopircis" zagtu mantu. A tas bija ieslēdzis muļķi - esot pircis no nezināmas personas Rumbulā un plāta rokas. Par šo laiku no manis nekādus komentārus, jautājumus neuzdeva.

 

Hahahaha, jā.... tas tev nav izvirzīt apsūdzības un piešūt krimināllietu par kompensāciju nedeklarēšanu par bojā gājušu bērnu!!!

 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...