Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Ne jau minimālā alga jāpalielina (nu ierēdnīšiem jau no tā kaifs kam iet aprēķins min x koef), bet jāpalielina neapliekamai minimums.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iepublicēt jums 50-100 lapas ar Čaka Norisa jokiem? Kā tad, ka īstais....

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ne, vajag kiriljokus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ieleja teica:

tas tavs links tāds pretrunīgs

Jā, nu es arī īsti nesaprotu, vai šis atlidoja ar automātu un "прямо в эти минуты" šo evakuē vai. HVZ.

 

Bet nu vispār, ja tā ir PR akcija... nu nezinu. Vai tik rezultāts nebūtu negatīvs. Tāds parastā cilvēka jautājums - uz ko viņš gatavojas šaut? Uz NATO, uz cilvēkiem Minskas centrā, uz Sīriju lidos?

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Njā...

Tā veste šim izskatās tā kā būtu no kāda tanka noņēmis dinamiskās aizsardzības "ķieģēlīšus". No granātmetējiem baidās, vai?

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Es par mazliet piezemētākām lietām - drīz sāksies skola utt., gribēju atgādināt, ja nu kādam vajag mobilo internetu un tas tiek izmantots no telefona vienam konkrētam datoram, tad nevajag hotspotu izmantot - pie tās pašas izvēlnes ir usb tethering (usb piesaiste), kas ļauj vienkārši telefonu caur usb kabeli pieslēgt pie datora un telefons attiecīgi internetu saņem no torņa un pa kabeli dod datoram. Datoram nekas nav jākonfigurē - saprot automātiski. 

 

P.S. Gan jau jūs te advancēti, bet es to nezināju un pirms gada vai diviem te boot foruma kaut kādā tēmā kāds ierakstīja un uzzināju. Vnk esmu šo fīču pēdējo pāris nedēļu laikā ieteicis vairākiem cilvēkiem, tai skaitā it kā arī ir tehniski zinošiem inženieriem, bet daudzi nezināja par šādu iespēju. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie kam, viedtālruņi tā pat caur USB spējīgi netu padot arī no WiFi rutera. Tas gan reti pielietojams setups kādam stacionārajam, kuru reti ieslēdz un kuram nepienāk vads..

Link to comment
Share on other sites

Ā, šo ar nezināju, tas sanāk kā wifi adapteris stacionārajam. :D 

Link to comment
Share on other sites

Es to USB tethering mēģināju pierunāt strādāt otrā virzienā - telefonam nodrošināt piekļuvi tīklam caur datoru. Nesanāca… Nācās laptopu taisīt par "mobile hotspot" (forši, ka dators var caur vienu wifi karti gan saņemt tīklu, gan padot tālāk).

Bet labi vien ir, jo man tas USB savienojums tāds vārīgs - te ir, te nav :D Pat wifi stabilāks.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Gan jau jūs te advancēti, bet es to nezināju un pirms gada vai diviem te boot foruma kaut kādā tēmā kāds ierakstīja un uzzināju.

Aha. Tad Tu mani vēl lamāji, kur problēma USB puļķi izmantot datoram, ja reiz tāda vajadzība..🤭

Redz kā, pašam iepatikās..😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Stasss teica:

Tad Tu mani vēl lamāji,

Tiešām? Kurā tēmā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Racer teica:

Es par mazliet piezemētākām lietām - drīz sāksies skola utt., gribēju atgādināt, ja nu kādam vajag mobilo internetu un tas tiek izmantots no telefona vienam konkrētam datoram, tad nevajag hotspotu izmantot - pie tās pašas izvēlnes ir usb tethering (usb piesaiste), kas ļauj vienkārši telefonu caur usb kabeli pieslēgt pie datora un telefons attiecīgi internetu saņem no torņa un pa kabeli dod datoram. Datoram nekas nav jākonfigurē - saprot automātiski. 

 

P.S. Gan jau jūs te advancēti, bet es to nezināju un pirms gada vai diviem te boot foruma kaut kādā tēmā kāds ierakstīja un uzzināju. Vnk esmu šo fīču pēdējo pāris nedēļu laikā ieteicis vairākiem cilvēkiem, tai skaitā it kā arī ir tehniski zinošiem inženieriem, bet daudzi nezināja par šādu iespēju. :) 

Ko jūs ar saviem advancētajiem viedtālruņiem darāt, ja nezināt to iespējas. Ar savu podziņnokiju šo izmēģināju jau pirmajā dienā, kad nopirku. Viss darbojas. Ir noderējis, kad zibens saspēra lattelekom modēmu, tagad vairs nav tā - aizbrauc uz lattelecom veikalu un samaini, viņi tikai caur pakomātu sūta, tas ir pāris dienas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Te, kad pieminēji, atcerējos.

Eju stūrī kaunēties... :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Ar savu podziņnokiju šo izmēģināju jau pirmajā dienā

Tu kaut ko jauc, tas nav USB tethering.  Internetu caur podziņnieku, gan Siemens, gan Nokia esmu izmantojis kopš neatminamiem laikiem, bet podziņnieks darbojas kā (iezvanpieejas ???) modēms, kur bija jāsakonfigurē settingi, lai kas notiktu, neesmu pētījis, vai glaudāmajiem šāda iespēja vēl ir.  USB tethering ir daudz ērtāks un ātrāks, tikai tas jāuzinstalē un startējot nereti kāda reklāma uzlec (aizvērt nav problēmu).

Link to comment
Share on other sites

raiviic, par vecajiem podziņniekiem es nerunāju. Mūsdienu KaiOS 4g podziņnieki. Konkrēti Nokia 8110 4G, kuru lietoju. Nekādi settingi nav jākonfigurē. Spraud caur usb kabeli pie datora un viss notiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , raiviic teica:

Tu kaut ko jauc, tas nav USB tethering. 

Nu nav viņam prasts podzinieks. Viņam ir advencēts podzinieks, tikai ar kinoskopu lcd vietā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Uz jebkura Linuxa tas darbosies, vai tas Android, vai KaiOS, tik eneiblo vajadzīgos draiverus. Cits jautājums ka ražotājs nedod iespēju ielādēt moduļus.

 

 

Screenshot from 2020-08-24 10-26-42.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Raimonds1 teica:

TV1 politiķu spēle.

Ja domā aizliegto paņēmienu, tad pagaišpirmdien skatījos, un bij brīži, kad aizdomājos ... a naa...kāpēc tas viss ir vajadzīgs? Kāda ir pievienotā vērtība?

Link to comment
Share on other sites

2020.08.23. , 21:21, alusbundza teica:

Pilnā?

https://www.la.lv/lukasenko-no-helikoptera-izkapj-ar-automatu-rokas-politologs-skaidro-ko-tas-nozime

Tomēr ne Lukašenko, ne viņa dēla automātam nav magazīnas.


Nebiju redzējis, ka pilnā ekipējumā kaujas gatavībā esošs cilvēks tā turētu automātu…

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 7 stundām , binary teica:

pilnā ekipējumā kaujas gatavībā esošs cilvēks tā turētu automātu…

nu ko tad var gribēt no sovhoza priekšēdētāja

Link to comment
Share on other sites

2020.08.24. , 07:23, Stasss teica:

Aha. Tad Tu mani vēl lamāji, kur problēma USB puļķi izmantot datoram, ja reiz tāda vajadzība..🤭

Redz kā, pašam iepatikās..😁

Taads pats noveerojums: Kaadreiz nedaudz peec datuve laikiem saaka vecbiedri suutiit uz googli biezhi paareejos utt. Tad paraadiijaas audiovideo biblioteekas kaa YouTube un tagad juus lamaajaties ka liek deriigus linkus un video uzreiz? Kur ir logjika?

Shaadi video tieshaam labaak apmaaca un paskaidro nekaa skolas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par Hotspotiem jau sen lielākoties visiem viss bija un ir skaidrs. Tieši par USB tethering bij stāsts.

Link to comment
Share on other sites

McBetonc
On 8/23/2020 at 9:27 PM, Racer said:

Ā, šo ar nezināju, tas sanāk kā wifi adapteris stacionārajam. :D 

samaksā man,es visu zinu,varu istastīt. takse nemainīga!

  • Haha 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , ieleja teica:

un pat ciešami rezultāti - telefons iesprausts klaviatūrā, apmēram 5 metrus no loga

 

2020-08-25_13-24.png.3727a9aa3b0d4f33dae4f81982921ad5.png

 

Mans kapara tet internets:

 

Ekrānuzņēmums (22).png


Te caur nokia podziņnieku (interneta vads izštepselēts no datora, datoram caur USB pievienots telefons):

 

Ekrānuzņēmums (23).png


Dienas vidus. Vakarā ar mobilo internetu būs bēdīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Par Hotspotiem jau sen lielākoties visiem viss bija un ir skaidrs. Tieši par USB tethering bij stāsts.

Palasot ko biedri raksta un kaa sabiedriibaa risina probleemsituaacijas ne visiem skaidrs..un par USB tethering veel neesmu atradis sakariigu video. Varbuut citi var ielikt. Staasts bija par ko citu : kaapeec vienai paaudzei atljauts dariit to ko otrai paaudzei maaca nedariit un kaapeec aizraada par to ko pashi iemaaciija dariit..vai nedariit..buutiiba nemainaas..lai vai kaadas profesijas uniformas mees ikdienaa neesaatu novelkot taas apakshaa tad esam tie pashi cilveeki..vajag biezhaak atcereeties savu beerniibu un savu jauniibu..

 

Kas attiecas uz dziivi LV tad joprojaam Veidenbauma citaats speekaa.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...