Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Raimonds1
pirms 18 stundām , Aigars teica:

Tad nu mēs ceņšamies atcerēties kā bija ar mums līdzīgā situācijā. Viena lieta ir totalitārs režīms. Cita lieta ir demokrātija. 

 


Kādi būtu tai tautai īstie padomi, ja nu viņi tomēr atgūst savu valsti. Ko mēs kā valsts esam izdarījuši nepareizi, galvenās kļūdas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 23 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kādi būtu tai tautai īstie padomi

Mums arī visu laiku ir devuši un dod visādus padomus, bet no pastāvīgām kļūdām tas kaut kā nepasargā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Parasti interesanti tādus pakacināt, lai vai kāda joma tā būtu. Rezultāts gan vienmēr viens un tas pats, ātri apvainojas un sāk apsaukāties.

Nu to pašu jau es arī saku: kad pārmetās uz epitetiem, tas ir vienkāršs argumentu trūkums :sarkasms:

 

pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Te var gandrīz rokasgrāmatu uzrakstīt par kurām tēmām, kurus kadrus var izvest no pacietības.

Āhā - visi te forumā iziet no pacietības, spļaudās ar siekalām, bet tikai tu vienīgais tāds mierīgais kacinātājs, ar vēsu prātu un pus-pa-nopietno spēlējošais sātana advokāts? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:
pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Parasti interesanti tādus pakacināt, lai vai kāda joma tā būtu. Rezultāts gan vienmēr viens un tas pats, ātri apvainojas un sāk apsaukāties.

Nu to pašu jau es arī saku: kad pārmetās uz epitetiem, tas ir vienkāršs argumentu trūkums

Ne vienmēr. Nereti izsakot savu domu, var novērot, ka oponents taisas baigi iesaistīties diskusijā, un likt uzsvaru uz "savu patiesību".

Šādos gadījumos man ātrāk un vienkāršāk ir pasūtīt nah.., nekā ņemties un argumentēti klāstīt savu uzskatu..

 

Kaut vai tēmā par koronīdu, šķita, ka tu @marrtins esi atsaldēts trollis. Tagad redzu, ka iespaids bija maldīgs, un esi sakarīgs biedrs.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

un likt uzsvaru uz "savu patiesību".

Kā tas ir? :) Patiesība jau ir tikai viena. Ticības patiesībai ir neskaitāmas. Bet tāpēc jau ir vērts padiskutēt.

 

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Šādos gadījumos man ātrāk un vienkāršāk ir pasūtīt nah

Pilnīgi piekrītu, ka tā ir daudz vieglāk.

 

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Kaut vai tēmā par koronīdu, šķita, ka tu @marrtins esi atsaldēts trollis.

Dēļ kā tad trollis? Tāpēc, ka salīdzinoši daudz tajā tēmā rakstīju? Pārāk daudz linku, faktu un datu? Pārāk daudz prasīju pamatojumu tam, ka "mēs visi mirsim" un tamldz. emocionāliem uzplūdiem? :dntknw: Neatminos, ka būtu nodarbojies ar trollingu.

Citēt

Trollis, āzētājs[1] (angļu: troll) interneta slengā ir persona, kas sēj nesaskaņas internetā, publicējot aplamus, muļķīgus, diskusijai neatbilstošus ziņojumus tiešsaistes sarunā ar tīšu nodomu provocēt citus lasītājus atbildēt emociāli, vai citādi traucēt normālu diskusiju.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

Nepārzinu, bet ne jau par to jautājums. jautājums par "follow me" funkcionalitāti.

Strādā ok. I žigulim man caur mežu pakaļ lidojis i laivai līdzi lidojis i skrienot. Diezgan advanceta DJI tā funkcija un pa ceļam šķēršļus arī atpazīst 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:
Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

un likt uzsvaru uz "savu patiesību".

Kā tas ir? :) Patiesība jau ir tikai viena. Ticības patiesībai ir neskaitāmas. Bet tāpēc jau ir vērts padiskutēt.

Sīka piebilde..

Dzīvojam laikos, kad patiesību ir grūti atšķirt no nepatiesības..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

I žigulim man caur mežu pakaļ lidojis

Cik tad tu lēnu brauci ar to žiguli? Spriežot pēc šī apskata, viņš (Mavic Air 2) nav īpaši ātrs un pat velosipēdam netiek līdzi. Skydio diezgan ātrs.

Tam Skydio izskatās ka nav vajadzīgs kotrollieris, var vadīt ar telefonu, ir vairāk sensoru visos virzienos, bet nesalokas tik labi kā Mavic. Mavic salokas, bet jāstaipa līdzi liels kontrolieris (vecākus modeūs varējis iztikt bez tā).  

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Cik tad tu lēnu brauci ar to žiguli? Spriežot pēc šī apskata, viņš (Mavic Air 2) nav īpaši ātrs

Man Mavic Pro bija, maksimālais ātrums diezgan. Un cik var pa meža ceļu ar žiguli pabraukt 😀

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Strādā ok. I žigulim man caur mežu pakaļ lidojis i laivai līdzi lidojis i skrienot. Diezgan advanceta DJI tā funkcija un pa ceļam šķēršļus arī atpazīst 

Apliecinu, ka tā ir - biedrs @Zin... man vieglprātīgi to dronu uz kādu nedēļu bij iedevis :D- muļķdrošs, viegls un ātrs drons. Papildus - mierīgi iezīmē ar pirkstu kartē maršrutu, jamais aplido un nofilmē. Pēcāk paspēlējos ar Phantom 3 Pro, nebij tas smeķis. :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

"follow me"

raksti latviešu valodā, ja nemāki iztulkot, tad ej skolā un mācies .....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

Ātri rakstot

var pirkstus izmežģīt


pirms 17 stundām , Imbaw0rld teica:

cik tavā darbā var izmaksāt 1 izlaists burts? 10k, 100k?

vot šitādi haļavšiki ir zemē jāsadzen ar mietiem ......

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Nav pieprasījuma,ir gan daži kas ar tām mocās,bet pārsvarā bankrotē.

Slaucējas sanāk lētāk?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Nereti izsakot savu domu, var novērot, ka oponents taisas baigi iesaistīties diskusijā, un likt uzsvaru uz "savu patiesību".

Šādos gadījumos man ātrāk un vienkāršāk ir pasūtīt nah.., nekā ņemties un argumentēti klāstīt savu uzskatu..

Mhm, pamanījām :)

 

Diskusija: [diskusija kā diskusija]

Stass [ienāk diskusijā]: Man ir viedoklis!

Diskusija: Ir argumenti?

Stass: A nafig tev šitais, [vispārzināmas lietas], nafig tev argumentus, bet man ir viedoklis!!

Diskusija: Nu sūkā tavs viedoklis, ja tev nav argumentu.

Stass:

pirms 22 stundām , Stasss teica:

Zini, ej nakuj

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , AndrisBB teica:

Ak šausmas, kad nav par ko piesieties, tad jāpiesienas izlaistam burtam. Kā tagad pārdzīvot :D

 

 

code_quality_2.png

 

 

code_quality_3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

bļin, tu pidruk @138, neliec iekšā tekstus svešā valodā, TE ir LATVIJA, un rakstām latviešu valodā, bļin, SKAIDRS TEV?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

bļin, tu pidruk

 

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

neliec iekšā tekstus svešā valodā

 

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

rakstām latviešu valodā

 

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

bļin

:D 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, LagerLV teica:

oho

Citēt

Uz varas iestāžu oficiāli saskaņoto solidaritātes mītiņu pie valdības ēkas tiek aicināti visi tie baltkrievi, kuriem nav pieņemama valsts sadalīšana un kuri vēlas atbalstīt pašreizējās valdības kursu. Šāds paziņojums vakar tika izplatīts dažādos saziņas vietnes “Telegram” kanālos.

No kurienes ir parauta tā tēma par valsts sadalīšanu? Tas ir par Vitebskas Tautas Republiku vai par ko?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

No kurienes ir parauta tā tēma par valsts sadalīšanu?

Tas ir Batjkas sauklis.. un viņa piespiedu atbalstītāju rupors..

Link to comment
Share on other sites

Tas skaidrs, bet tur taču ir jābūt kaut kādam, reālam vai izdomātam, kontekstam? Kur ir tie potenciālie valsts sadalītāji, un kā izpaužas tā viņu kāre valsti sadalīt?

Ja es izplatītu ziņu "Nepieļausim, ka mūs apēd zombiji!", vai kāds to ņemtu par pilnu, ja es nevaru parādīt nevienu reālu vai ticami izdomātu zombiju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Kur ir tie potenciālie valsts sadalītāji, un kā izpaužas tā viņu kāre valsti sadalīt?

Takš tie, kas šturmē ielas un ir par batjkas atkāpšanos.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 15 minūtēm , 138 teica:

Kur ir tie potenciālie valsts sadalītāji

Kur, kur, neredzēji viņa šodinas uzstāšanos - Latvijā, Lietuvā un Polijā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

tie, kas šturmē ielas un ir par batjkas atkāpšanos

Nez, varbūt nemāku pareizi lasīt ziņas, bet man tā šķiet ka viņi ir par valsts pārņemšanu vienā gabalā. :read:

 

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Latvijā, Lietuvā un Polijā

Latvija, Lietuva un Polija katra grib anektēt sev pa gabaliņam Baltkrievijas? :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Uzstāšanos neskatījos, bet kkur lasīju ka viņš esot kkad teicis ka nemieru izraisītāji esot no Polijas, Čehijas, Nīderlandes - ok, es varu iztēloties, kā mesidžs, ka viņu grib nogāzt sliktie heiteri idioti, kā es, no gejropas, spēj kādam izklausīties loģisks un ticams. Bet tas ir kaut kas cits. Kā tas korelē ar ideju par valsts sadalīšanu jeb saraušanu gabalos (ir bijusi arī šāda frāze)?


Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Polija visdrīzāk neatteiktos paņemt visu.

Mkēj. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , 138 teica:

 

Ja es izplatītu ziņu "Nepieļausim, ka mūs apēd zombiji!", vai kāds to ņemtu par pilnu, ja es nevaru parādīt nevienu reālu vai ticami izdomātu zombiju?

Tevi tāpat neviens neņem par pilnu, Tu vēl te pa zombijiem sapņo!

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau mēs runājam par alternatīviem universiem, tad man tīri labi patiktos, ka Kēnigsberga būtu atkal Vācijā, pie visa pārējā nemainīga. Nu vai kaut Polijā.

 

Čau Tūbij, kur tu tāds neierasti pieklājīgs šodien? Tā turēt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Gestapo teica:

Tāpēc, ka drons bija zagts un žigulis arī.

Hmm. Nē, @Zin... nav no tava miesta. :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...