Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

marrtins
Just now, AndrisBB teica:

kautkas tiek apspriests, kas pat nav tuvu sprāgstvielu izgatavošanai, tad uzreiz tiek dzēsti ieraksti un draudēts ar baniem, vai kad šņukurs runā bezsakaru, tad arī bano.

Pilnīgi pret šo cenzūru.

 

Just now, AndrisBB teica:

Bet kad kautkādi ksenofobiski un rasistiski ieraksti, tad viss ok

Pret urlām man nav jābūt iejūtīgam, saprotošam, mīlošam un iekļaujošam. Beidz tak stumdīt savu leberastu propagandu.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

par kādu vīrieti

recidīvistu :sarkasms:Lab, nav pareizi, bet man nav žēl, piedodiet.

 

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

kaut viņš nepretojās

Vispār jau pretojās kāpt mašīnā un pa katru cenu gribēja pa zemi vārtīties.

 
Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Spriežot pēc izteikumiem, te daļa ir.

Sevišķi, kad nav ko teikt. Un pat, ja daļa arī būtu rasisti, tad tev ar to ir problēma? Daļa te ir liberastī. Un?

Labots - marrtins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

ko policisti izvilka no automašīnas un nogalināja, kaut viņš nepretojās

Redz, mēs atkal sākam abstrakti runāt "par kādu vīrieti" tāpat kā "iedomāsimies sevi viņa vietā, grūta bērnība...". Bet tas bija n reizes tiesāts vardarbīgs narkomāns floids, da po - melnais vai baltais. It kā katru dienu policisti nogalinātu simtiem "kaut kādu vīriešu, kuri nepretojas". Nu skaidrs, ka "v semje, ņe bez uroda". Bet nu tā ir. Nu nav mūsu dzīve ideāla.

 

Nu jā, un žēl man viņa nav.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu manā skatījumā visi rasisti iet pie tiem pašiem urlā, tapēc sanāk ka būtu apšaujami.

 

Bet jāpiekrīt @ieleja ka tur nevienam nebij ne jausmas par viņa identitāti, plus neko pārkāpis viņš nebij. Viss balstijās uz to ka kautkāds veikala pārdevējs teica ka esot mēģināts iesmērēt viltotu banknoti.

Neviens pat nepārbaudija vai tā banknote ir viltota, vai vispār tas pārdevējs nemelo utt. Ok, viņš mazliet neadekvāti uzvedās, bet nu tapēc jau uzreiz nav uzskatāms par urlu vai nezin ko.

Kar€e kautkāds pārdevējs pazvana poličiem par itkā viltotu banknoti, viņi atrod mazliet neadekvātu personu sēžam automāšinā. Jau no pašā sākuma viņi pieņem ka viņš ir kautkāds mega bīstamais noziedznieks, uz nekāda pamata. Pēc pāris minūtēm jau varēja redzēt ka viņš ir neadekvāts un nekādas briesmas nerada. Kapēc viņu vajadzēja mocīt, līdz nāvei, kad jau skaidri varēja redzēt ka viņš ir pusmiris?

Kāds tur sakars ar urlām? Es tur redzu neadekvātu vīrieti sēžam auto, poliči pienāk, izvelk no auto, un nomoka līdz nāvei. Pie nedaudz citas poliču pieejas neviens nebūtu miris un neviens tagad nesēdētu cietumā. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet jāpiekrīt @ieleja ka tur nevienam nebij ne jausmas par viņa identitāti, plus neko pārkāpis viņš nebij. Viss balstijās uz to ka kautkāds veikala pārdevējs teica ka esot mēģināts iesmērēt viltotu banknoti.

Zin cik laiku prasa RPP noskaidrot, vai esi kaut ko pārkāpis un kur dzīvo? ~10 sek. Nez, varbūt US ir savādāk, bet 1991 Terminator 2 ments pie stūres uzsita John Connor vēsturi :sarkasms:Tas tā - par to ne jausmas. Neba tas nozīmē, ka ments varēja tupēt ar celīti uz kakla, protams. Man arī radās iespaids, ka nonāvēt jau nebija plāns, bet tā sanāca. Varēja jau nošaut (kā to bieži US menti dara) Bet man nav žēl šajā gadījumā. Un ne jau tāpēc, ka melns vai zils.

 

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu manā skatījumā visi rasisti iet pie tiem pašiem urlā, tapēc sanāk ka būtu apšaujami.

Trušnie rasisti - pilnīgi piekrītu - urlas kas urlas. Bet problēma mūsdienās, ka tu (un citi tamlīdzīgi) par rasistiem sauc jebkuru, ar ko viedoklis atšķiras. 

 

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Kapēc viņu vajadzēja mocīt, līdz nāvei, kad jau skaidri varēja redzēt ka viņš ir pusmiris?

Nevajadzēja.

 

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Kāds tur sakars ar urlām?

Ar viņa vēsturi. Tu ko, atkal neesi tēmā??

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tik pat maz laika prasa pārbaudīt, vai kāds paskatījās šo viņa vēsturi aizturēšanas laikā. Ja tā būtu bijis, tad info par šo gan jau arī būtu pieejama. Tā kā, visticamāk, neviens neko nepārbaudīja.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Pie nedaudz citas poliču pieejas neviens nebūtu miris un neviens tagad nesēdētu cietumā. 

Tu atkal runā - kā būtu, ja būtu. Tikpat labi no sērijas kā būtu, ja būtu - pēc nedēļas tas recidīvists būtu jau kādu citu novācis, vai tajā pašā dienā - sabraucis. Kā būtu, ja būtu....

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

mājā ielaužas trīs svešinieki, kuriem rokās ir šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti (kārtējais liberālo dolbiku izdomājums

viņiem rokās varēja būt vistas. vistām ir daudz kas līdzīgs ar šaujamieročiem.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 34 minūtēm , AndrisBB teica:

nav jau jēga argumentēt.

tu uzskati, ka sabiedrībai jāsadzīvo ar visādiem urlātiem un jābūt gataviem uz to, ka kāds no viņiem tavu dzīvi var krietni pačakarēt vai pat izbeigt.

es uzskatu, ka no tādiem krорļiem sabiedrība ir jāpasargā.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

A ko tad tu gribēji? Urlas izgājuši ielās!

Oi, es gribēju teikt - ielās miermīlīgi protestēt izgājuši kādi vīrieši un kādas sievietes :sarkasms:


Pirms 49 minūtēm , e = d teica:

Tik pat maz laika prasa pārbaudīt, vai kāds paskatījās šo viņa vēsturi aizturēšanas laikā. Ja tā būtu bijis, tad info par šo gan jau arī būtu pieejama. Tā kā, visticamāk, neviens neko nepārbaudīja.

Datus ievāca jau pašā sākumā. Vai tur kāds no tā bara kaut ko čekoja - no video nevarēja saprast.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , marrtins teica:

Zin cik laiku prasa RPP noskaidrot, vai esi kaut ko pārkāpis un kur dzīvo? ~10 sek. Nez, varbūt US ir savādāk,

usā ir brīvības un tiesības neko nedeklarēt un neko neteikt. kā arī nekādas megasistēmas viņiem iegādātas nav (un tagad pēc notikumiem par kaut kādu atpazīšanu vispār var aizmirst)

 

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

pēc Floida noslepkavošanas protestos ASV:

nebūtu floids - vēl ir entie citi gadījumi, kurus vajadzības gadījumā varētu izvilkt lai pierādītu kāpēc iepriekšējo prezidentu un liberālo pilsētu pašvaldību vadītāju pofigā pret to kas notiek policijā vainīga federālā valdība un konkrēti "pašizinietkas"....

 

pirms 1 stundas , marrtins teica:

es nav taus komrāds, čāl!

skaidrs ka ne mans. prosta komrāds.

Link to comment
Share on other sites

Minskā, ja uz ielas pēc pulkst 14:00 savācas kopā 3 cilvēki, bez razbora, katalažā iekšā un izved tālu no pilsētas un izsviež mežā. Var čībot atpakaļ kā grib. Asiņainais tarakāns plāno izsludināt ārkārtas stāvokli, lai viņu nekādīgi nevar noņemt no amata vai patraucēt darīt kas prātā ienāk. Pats novilka ar vēlēšanām līdz pēdējam, tagad sanāk tā ka, ja līdz 9. septembrim nepasludina oficiālos vēlēšanu rezultātus,  tad tas kropslis nemaz nav prezidents, jo beidzas termiņš. Oršas OMON, kas atteicās uzklupt mierīgiem protestētājiem, pilnā sastāvā aizrotēja uz citu pilsētu, tip, negribi savus bērnus klapēt, klapē svešus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

Ja tā būtu bijis, tad info par šo gan jau arī būtu pieejama.

Nu šis video gan jau arī nebija uz 8mm filmiņas filmēts un nebija nepieciešams ilgs un sarežģīts process. Tā kā mēs te varam pirst dīvānā. Bet ir vēl viena lieta. Nezinu kā tagad jaunie policisti, nav labi pazīstamu, un nezinu, kā ir USA, bet vecie kadri bija ar tādu ņuhu (protams, ne visi) "spinnim mozgom" juta, ka "šim keksam kaut kas aiz ādas" bet "šo var vispār vērā neņemt".

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 42 minūtēm , latscrap teica:

cik viegli viņi padodās binārās domāšanas toksiskumam - sadali tik nometnēs

Un pie mums ir savādāk? Elektorāts faktiski daudzus gadus nemainīgi ir sadalīts pēc etniskās piederības, it sevišķi lielajās pilsētās. Kamēr būs visādi naida kurinātāji (iekšējie un ārējie) un augsne pastāvēšanai, tikmēr nekas nemainīsies. Pasvied kādu tematu par uzvaras piemenekli vai fašistiem un tūlīt sāksies kautiņš. Tas strādā 100%, kad vajag savas lietas pa kluso bīdīt.  

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Bet kad kautkādi ksenofobiski un rasistiski ieraksti, tad viss ok. Laikam moderi to atbalsta un piekrīt tam visam. 

Paklau, negribi pacīnīties pret rasismu un uzrakstīt kādu petīciju par to, ka Holivudas filmās jau kritiķi pieprasa noteiktas kvotas melnajiem, par to, ka prezidenta kandidāts par vice izvēlas tumšādaino, atklāti pasakot, ka tas ir ādas krāsas dēļ, utt. Esi konsekvents abos virzienos - arī melnās rases izcelšanas gadījumos, nevis apsaukājies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viņš jau nav tāds pa īstam melnais, tik pa pusei, pēc izskata vairāk ieguvis Fidži aborigēna, vai precizāk Samoa.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Īsti melnie jau ir dikti maz - parasti gaišāk un tumšāk brūni.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

tad jau mūsu kolēģi nemetīsies ar viņu tā uzreiz "izmest pūku"?

 

Grūti spriest, pirms tu pieminēji viņu es nemaz neiedomājos ka viņam varētu būt melnas saknes, pagooglēju un ir arī. Visulaiku likās ka viņs ir Jaunzeilandes Maori vai kas tamlīdzīgs. Izrādās tikai daļēji.

Tāka viņš neskaitas, tāds vairāk izņēmuma gadījums.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Minskā, ja uz ielas pēc pulkst 14:00 savācas kopā 3 cilvēki, bez razbora, katalažā iekšā un izved tālu no pilsētas un izsviež mežā. Var čībot atpakaļ kā grib. Asiņainais tarakāns plāno izsludināt ārkārtas stāvokli, lai viņu nekādīgi nevar noņemt no amata vai patraucēt darīt kas prātā ienāk. Pats novilka ar vēlēšanām līdz pēdējam, tagad sanāk tā ka, ja līdz 9. septembrim nepasludina oficiālos vēlēšanu rezultātus,  tad tas kropslis nemaz nav prezidents, jo beidzas termiņš. Oršas OMON, kas atteicās uzklupt mierīgiem protestētājiem, pilnā sastāvā aizrotēja uz citu pilsētu, tip, negribi savus bērnus klapēt, klapē svešus.

Пацаны, найдите её и женитесь.

EfIMS-IX0AM__XB.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , MIGs teica:

Īsti melnie jau ir dikti maz - parasti gaišāk un tumšāk brūni.

starp citu - viņiem ir arī iekšējais rasisms. tipa, ja ne pārāk tumša beibe pasākumā uzliek tumšāku toni, tad var pēc tam iekšās dabūt no "īstākām".

Link to comment
Share on other sites

Palasīju šito visu par Floidu ko sarakstījāt - 3.14zdec

Kur moderi pazuduši, te tīrākais rasisms izpaužas daža laba ierakstos.

Labots - LagerLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LagerLV teica:

te tīrākais rasisms izpaužas ierakstos.

Pret ko? Pret urlām? Dajebkādas krāsas, ticības un dzimuma?

 

Vari kaut pret sienu nosisties, bet floidu ar mazo burtu es rakstu ne tāpēc, ka viņš bija afroamerikānis, bet tāpēc, ka urla.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 49 minūtēm , ieleja teica:

 

tad jau mūsu kolēģi nemetīsies ar viņu tā uzreiz "izmest pūku"?

 

shitais libеrālpеderastiskais cinisms man ir nesaprotams, tāpat kā nesaprotams ir tas kāpēc shitie ciniķi negrib saprast to, ka man un ne tikai man šeit nav nekādu aizspriedumu pret cilvēka ādas krāsu. aizspriedumi ir par dajebkādas ādas krāsas cilvēku attieksmi pret sabiedrību.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Ai, karoče, te nav jēgas nemaz.

Šitam visam iznākuma nebūs, katram paliek savi uzskati un viss...
Citādi te sākas spams un verbālā caureja no "liberālpederastu" un "ne-liberālpederastu" puses.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , LagerLV teica:

spams

Nu redzi, "ne - liberālpederastiem" (pēc Tava uzstādījuma) ir pietiekoši argumentu, kāpēc floidi ir urlas. Pretī gan nāk daiļrunības spams.

Link to comment
Share on other sites

latscrap
pirms 1 stundas , Mezavecis teica:

Un pie mums ir savādāk? Elektorāts faktiski daudzus gadus nemainīgi ir sadalīts pēc etniskās piederības, it sevišķi lielajās pilsētās. Kamēr būs visādi naida kurinātāji (iekšējie un ārējie) un augsne pastāvēšanai, tikmēr nekas nemainīsies. Pasvied kādu tematu par uzvaras piemenekli vai fašistiem un tūlīt sāksies kautiņš. Tas strādā 100%, kad vajag savas lietas pa kluso bīdīt.  

ir, ir pie mums tieši tā pat, gan valstī gan forumā....cilvēkam tāda daba - kasīties, ir tikai viens absolūts ļaunums pasaulē - tie kurinātāji, tie, kas šo mūsu sugas negatīvo raksturīpašību regulāri, atkal un atkal izmanto savu mērķu sasniegšanai

 

tā vietā lai meklētu atšķirīgo, meklējiet kopīgo. fiksi. kamēr (((viņi))) nav jūs sadalījuši un pa vienam vien visus maisos sabāzuši....

 

degunam lielākā baile pasaulē ir kad cilvēku grupa par kaut ko vienojās, ja, kaut vai, piemēram, @Jurkins & @AndrisBB varētu viens otram piekrist, vienoties par absolūti acīmredzamu sīkumu, ka pēc būtības gan policijai narkomānus jāvalda, gan jādara tas ar civilizētām metodēm - no tā vien mozus kapā apgrieztos, uzreiz!

 

jo galu galā, nevar odu, asinssūcēju-parazītu vainot par to ka viņš mums kož, vai vīrusu par to, ka klepu taisa, paši vien esam vainīgi ka paļaujamies, ka neārstējamies, ka ļaujam, ka ar mums manipulē....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mēs ar Andri varam vienoties, ka STM ir krutāki par AVR un VSCode ir forša aplikācija. Mierīgi!

 

Abet mozus kapā neapgriezīsies, jo ir izdomāts tēls tāpat kā Sniegbaltīte un septiņi urķīši.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Starp citu es pilnīgi piekrītu

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

pēc būtības gan policijai narkomānus jāvalda, gan jādara tas ar civilizētām metodēm

Tāpat kā piekrītu, ka vislabāk būtu, ja vilks paēdis un kaza dzīva. Tikai tas laiks, kad ticēju pasakām ir sen, sen garām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pasauc vēl Capu, tas izstāstīs ka tikai viņa kods ir labākais un viss kas nāk ārā no STM ir kaka :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

Andris ir Masters, tu skolnieks

Jā, tā ir. Nu un? Tāpēc es nevaru šajā jautājumā viņam piekrist?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 25 minūtēm , LagerLV teica:

Ai, karoče, te nav jēgas nemaz.

Tāpēc, ka argumentu trūkums. Nevienu argumentu no tevis netiku manījis, tikai kā visi tie citi - sliktie.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Tāpēc, ka argumentu trūkums. Nevienu argumentu no tevis netiku manījis, tikai kā visi tie citi - sliktie.


A ko es panākšu ja argumentēšu savus uzskatus te? Piemetīšu pagali klāt visam ugunim vēl?

Tīrākais laika tēriņš to darīt būtu, un es saprotu kad vajag atkāpties un beigt šo visu te.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 21 minūtēm , latscrap teica:

policijai narkomānus jāvalda, gan jādara tas ar civilizētām metodēm

ienāca prātā doma, ka arī noziegumu var taču pastrādāt civilizēti. teiksim - atvainojos kundze, jūs taču neiebildīsiet, ja pielikšu savu pielādēto ieroci pie jūsu grūtā vēdera, kamēr mani kolēģi atsavina jums piederošās mantas, jo viņi strādāt īsti negrib, bet bez narkotikām nevar.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...