Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Palasīju te pēdējās lapas... īsti nesapratu... neko😁. Par ko jūs cepaties, ko @snukurins tādu briesmīgu izdarīja. Nē, nu es jau ar reizēm nesaprotu viņa domu gājienu, bet kas par to?

Link to comment
Share on other sites

Snukurs pēdējās pāris dienas vispār ir dabūjis saules dūrienu.. Bredzij jebaķ kapaķ..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , snukurins teica:

Savukārt kaut ko svinēt Latvijā būtu perversi.te tak nekā nav.Rīgā pa paradumam vēl šaujot raķetes jaunā gadā,šamie tik nejēdz ka sakarā ar naudas trūkumu arī tas neiestājās vairs.Sniegs tak jau sen vairs nav.

 

pirms 11 stundām , snukurins teica:

Šitos kādreiz atmodas laikā gribēja visus likvidēt bet izrādījās ka viņu ir pārāk daudz,visus nolikvidējot neviens vairs nepaliktu.Nu karoč,latvieši un stagnāti izrādījās viens un tas pats.

 

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Latvijā tak nav nekādu čomaku.

 

pirms 13 stundām , snukurins teica:

Jā,Latvija meļu zeme.pilnīgi kretīni.

 

Slinkums vēl ko citēt 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Šitos kādreiz atmodas laikā gribēja visus likvidēt bet izrādījās ka viņu ir pārāk daudz

Kāds bija konteksts? Kas ir "šitie"?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

nu un?

Foruma pārsvarā tomēr latvieši un ne visiem patīk šito visu laiku lasīt un visu laiku savas dzīves neveiksmes attiecināt uz visiem. Jeb apzināti nomelnojot visus, kas apkārt. 

 

Nemaz nerunājot ja kāds no malas ieklīst un šito lasa. 

 

Es saprotu konstruktīvu kritiku ar reāliem pamatojumiem nevis - Latvijā neviena kroga nav, Latvija visi strādaā 24 stundas dienā, Latvija visi brauc ar 300 eur mašīnām, Latvija visi neko nesvin, Latvijā visi pelna 200 eur, ja strādā 24 stu das tad 600 eur, Latvijā nav Latvijas produktu, Latvijā visi vadā bērnus uz skolu 100km, Latvijā tikai viņš māk dzīvot kamēr pārējie skaudīgi noskatās, Latvija visi muļķi, ka nebalso par saskaņu utt.

Cik var? 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Latvija visi muļķi, ka nebalso par saskaņu

Starp citu, runājot par šo.. Es mēģinu iztēloties, kas Rīgā būs citādāk, ja tagad, kā rāda aptaujas, sabalsos koalīciju ar A/Par priekšgalā? Būs mazāk atripinājumu? Nebūs 9. maija svinību? Vairāk veloceliņu, lol? Nepārprotiet, es neslavēju saskaņu, bet, nu, kas tagad pēkšņi būs radikāli labāk?

 

LAPAR.png

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
pirms 2 stundām , Zin... teica:

Snjukurs atpūtā, nākamais kaucējs arī būs. 

138 ir kaitinošs, bet noteikumus nepārkāpj. Ieteiktu vienkārši ignorēt viņa postus. 

Bravo! Sen jau vajadzēja, cerams, ka permabans....

Varbūt pat ar laiku troļļi paklīdīs saturs uzlabosies, radīsies pat vēlēšanās ko sakarīgu izlasīt, uzrakstīt, vēl nav vakars

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 51 minūtēm , 138 teica:

Starp citu, runājot par šo.. Es mēģinu iztēloties, kas Rīgā būs citādāk, ja tagad, kā rāda aptaujas, sabalsos koalīciju ar A/Par priekšgalā? Būs mazāk atripinājumu? Nebūs 9. maija svinību? Vairāk veloceliņu, lol? Nepārprotiet, es neslavēju saskaņu, bet, nu, kas tagad pēkšņi būs radikāli labāk?

 

LAPAR.png

Pieraksts Rīgā, skaitās ka balsot jāiet, absolūti nav ideju par ko... Pagājušajās izmetu balsi pa tukšo nelaiķa Strīķei, šobrīd vienīgais priekšvēlēšanu aģitācijas efekts ir, ka ZZS ar savu "1500€ piedzimšanas pabalstu" un "izārstēt Rīgu no vīrusa" šķebina... Vai nu vispār nebalsošu vai par naciķiem, loši viņi ir, bet lai jau paārdās...

 

Par saskaņu toč nevajag, ārkārtas vēlēšanas pēc būtības ir viņu dēļ, tā jau viņi savu putru publiski strēbs, būs pie ruļļiem citi - tie vismaz nelabā balsī brēks - re kā pirms mums piestāstiuši

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

kas Rīgā būs citādāk, ja tagad, kā rāda aptaujas, sabalsos koalīciju ar A/Par priekšgalā

Ja tiešām sabalsos par tām liberastu cūkām, tad viss būs tikai sliktāk!


Pirms 10 minūtēm , latscrap teica:

pa tukšo nelaiķa Strīķei

Kāpēc tu uzskati, ka pa tukšo?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , darklight teica:

tad viss būs tikai sliktāk!

Kā tajā bārdainajā anekdotē:

 

Pesimists: Ehh, sliktāk jau vairs nevar būt.

Optimists [līksmi]: Var, var būt vēl daudz sliktāk!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jābalso par tiem, kas tur solīja Rīgas Banku dibināt - visas problēmas atrisinās. Ņems tik ārā naudu, visiem dalīs un visu labos :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , 138 teica:

Es mēģinu iztēloties, kas Rīgā būs citādāk

Zags un shēmos "savējie", kas neapšaubāmi ir daudz patīkamāk.😁 Nē, nu skaidrs, tas bija tāds @snukurins -veidīgais melnais humors. Bet pavisam nopietni - tās partijas ir tikai izkārtnei, līdzko sākas piķis, pazūd visas partiju atšķirības. Tā tas ir manā provinciālajā Jēkabpilī, tā tas ir arī jūsu Rīgā. Vai nacionāļi nav saimniekojuši Rīgā? Kas toreiz liedza? Smagais padomju mantojums vai septiņi simts gadu vācu baronu jūgs vai... (pierakstīt vēlamo)?

Link to comment
Share on other sites

Redz kā var redzēt kā dalās profila sabiedrība divās frontēs, vieni kas atbalsta mūsu vietējā troļļa izgājienus un otrā frontē tie, kam tas jau bija ZB (labi, ka vismaz kāds ar admin tiesībām tajā). Var jau teikt, ka tas melnais humors u.t.t., bet cik tad tālu var iet? Redz dažas tēmas te sensitīvas, bet ja saka, ka valstī viss slikti, tad pat parādās atbalstītāji, nu ja tik slikti, tad dodas kur acis rāda! Tie kas kaut ko sasnieguši vai cīnās par savu laimi, nečīkst cik nabagiem grūti, to dara standarta: "Man pienākas pabalsts", un "10€ tak nav nauda".

Būtu 80% publika šņukurveidīgo te, domāju forums sen būtu nosprādzis jo diezin vai kādam būtu interese samazgu bedri finansēt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 11 minūtēm , AVilks teica:

Redz kā var redzēt kā dalās profila sabiedrība divās frontēs

baķka valstī ielaidis specvienības no rusņas un pats aizlaidies uz Turciju. tā ir? savējie savējos tak ar tādu naidu neklapētu, ne?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez... es, piemēram, ne atbalstu ne neatbalstu vietējā troļļa izgājienus😁, vienkārši, neņemu šos galvā. Ja šādu izgājienu nebūtu, jums te būtu par 50% (kā minimums) mazāk par ko cepties 😁

Man arī patiktos šeit vairāk kaut ko par , piemēram, c++ palasīt un pavilloties😁 par šablonu klasēm.


Pirms 17 minūtēm , laikamTak teica:

savējie savējos tak ar tādu naidu neklapētu

Ej nu ej!😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
pirms 7 stundām , darklight teica:

Kāpēc tu uzskati, ka pa tukšo?

 

Palika sajūta, ka JKP tā arī neko neizdarīja ;/ varbūt latviešiem vairāk jāceļ savas astes, vairāk jānodarbojās ar pašreklāmu, tagad, bez meklēšanas internetā nevaru īsti pateikt bija vai nebija jēga no tiem pāris JKP deputātiem iepriekšējā domes sasaukumā....

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:

baķka valstī ielaidis specvienības no rusņas un pats aizlaidies uz Turciju. tā ir?

 

Šis nebūs man, neesmu lietas kursā par tur notiekošo vairāk kā masu mēdijos publicēts.

Šis drīzāk @abi jāprasa.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, latscrap teica:

Palika sajūta, ka JKP tā arī neko neizdarīja

Tā arī ir. No JKP aizgāja daudzi biedri (arī pie spices tuvāk), jo ieraudzīja vadības īsto seju - bezkompromisa melošanu arī saviem biedriem, solījumu neturēšanu utt.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau likās ka tas Jurašs ir tāds slidens tipiņš, un tagad arī ir pierādījis to.. Tāds bandītu sekretārs vien ir.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

Tā arī ir. No JKP aizgāja daudzi biedri (arī pie spices tuvāk), jo ieraudzīja vadības īsto seju - bezkompromisa melošanu arī saviem biedriem, solījumu neturēšanu utt.

Kaut kā tā....

Bija klusa cerība, ka viņi kaut kādā mērā bija tie kas palīdzēja nilu ar saskaņu izšūpot, pludinot medijiem informāciju par ākstīšanos ar Rīgas satiksmi un citām RD kapitālsabiedrībām, bet laikam izbija tukša cerība.... 

Cik pa ausu galam esmu dzirdējis liekulīgās reklāmas tuvojoties ārkārtas vēlēšanām - nu absolūti nav vēlmes ne par vienu no viņiem balsot...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , latscrap teica:

Bija klusa cerība, ka viņi kaut kādā mērā bija tie kas palīdzēja nilu ar saskaņu izšūpot, pludinot medijiem informāciju

medijiem pludināja informāciju visi kam nav slinkums. efekts bija tikai dažos noteiktos gadījumos.

saskaņu izšūpot par ākstīšanos? man gan izskatījās, ka vienojās ar nīlu par viņa labajiem darbiem labu pensiju briselē, sakarā ar sekmīgu projekta (rīgas izsaimniekošanas) nobeigumu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AVilks teica:

jāprasa.

 

Nu kas tur ir, "varoņi" bruņoti līdz zobiem ar stekiem klapē sievietes un bērnus līdz bezsamaņai, vēl kādu tīši nobrauc ar armijas transpotru, pašaudās, granātas pasvaida, gāzi palaiž un viss tāda garā. Katrs var pats visu atrast video Telegram kanālos, cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties. Pretīgi ir tas kā mūsu divkoši pilnā sparā plāno šitā slepkavas vizīti, jo ātrāk, jo labāk Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

Nu kas tur ir, "varoņi" bruņoti līdz zobiem ar stekiem klapē sievietes un bērnus līdz bezsamaņai,

nejautāsim, ko sievietes un bērni tur dara uz ielas.

 

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Pretīgi ir tas kā mūsu divkoši pilnā sparā plāno šitā slepkavas vizīti, jo ātrāk, jo labāk Rīgā.

jā. tieši tā, divkoši. kādu tas izbrīna?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc viņi tur nevarētu atrasties? Viņi neko nepārkāpj, atrodas pieaugušo pavadībā un izmanto savas konstitucionālās un cilvēka tiesības.

Tu dzīvē kā rīkojies, ieraugi ka kāds gājējs pie mirgojoša dzeltenā vēl nav no gājēju pārejas paguvis noskriet malā un pilnā sparā centies notriekt ar auto? A ja nu sanācis tā ka bij sarkanais, tad vēl izkāp no autiņa un notriektos kārtīgi atspārdi?

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 52 minūtēm , ervie teica:

ka vienojās ar nīlu par viņa labajiem darbiem

Da labi, vienojās... Nilu tur ievēlēja demokrātiskās vēlēšanās, tieši tāpat kā pēdējo reizi Rīgas mēra amatā. Ko lai dara, ka liela daļa vēlētāju ir stulbeņi, bet otra lielākā daļa uz vēlēšanām neiet, bet tikai čīkst pēc tam?

P.S. Kāpēc es uzsveru tieši pēdējo Nila ievēlēšanu? Tāpēc, ka iepriekšējās reizes bija pa ģēlu, viņš reāli labi sāka, un pēc tūdaliņu ākstīšanās Rīgā sākās vismaz kāda izaugsme. Pēc tam jau cilvēks apaug ar sakariem, ietekmēm, kukuļiem, enerģija un vēlme strādāt arī pazūd. Vispār nekad nevienam nevajadzētu atrasties tādos amatos ilgāk par diviem termiņiem. Arī valdošās partijas jāpamaina.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 18 minūtēm , abi teica:

Viņi neko nepārkāpj, atrodas pieaugušo pavadībā un izmanto savas konstitucionālās un cilvēka tiesības.

Ja neizpildītos kāds no šiem nosacījumiem: ja nebūtu uzrakstīta/definēta konstitūcija, cilvēktiesības vai neatrastos pieaugušo pavadībā, vai tad drīkstētu vai nedrīkstētu atrasties uz ielas?

Link to comment
Share on other sites

darklight

@Murlo Tu tai 2009. gadā labāk gulēji? Tie ir tikai cipari, man interesē, lai pilsētā būtu ērtāk un patīkamāk dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ir ļoooti pamatīgi uzlabota sabiedriskā transporta infrastruktūra (te gan vēl augt un augt), atvērta kaudze ar latviešu (!!!) bērnudārziem... da labi, ko man tagad katru salaboto pagalmu un nokrāsoto māju ar pirkstu parādīt. Rīga vispār ir kļuvusi par ļoti skaistu un sakoptu pilsētu, jābūt trollim vai pataloģiskam īgņam, lai apgalvotu pretējo! Vēl tik tas drausmīgais ielu segums un nesakārtotā automašīnu tranzīta plūsma...

Link to comment
Share on other sites

Cik tev Nils samaksāja?

un mājas krāsotas par iedzīvotāju samesto naudu, palagmus labo tikai tos, kas pieder pašvaldībai. ja ir kopīpašums, tad pašiem jālabo.

paskaties uz zelta bedri- Čaka ielu. Cik miljoni ir notriekti tā lāpīšanai

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 5 minūtēm , Murlo teica:

Cik tev Nils samaksāja?

Noasfaltēja man pagalmu pie mājas un paplašināja autostāvvietu :mrgreen2:

Nu nopietni, es tak nevienu neaizstāvu nanoūdeņu un tamlīdzīgās lietās, uzskatu, ka Nils, tāpat kā Ameriks, visdrīzāk būtu jātiesā. Bet sākums bija labs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , darklight teica:

P.S. Kāpēc es uzsveru tieši pēdējo Nila ievēlēšanu? Tāpēc, ka iepriekšējās reizes bija pa ģēlu, viņš reāli labi sāka, un pēc tūdaliņu ākstīšanās Rīgā

da lādna.... nīls kad sāka, bija smuka žurnālista seja visiem tiem darboņiem priekšā. smuki mācēja un māk runāt.

 

Pirms 8 minūtēm , darklight teica:

Ir ļoooti pamatīgi uzlabota sabiedriskā transporta infrastruktūra

tik ļoti uzlabota, ka beigās vairs neviena banka līzi negrib dot un "lai braucējiem būtu labāk" jāsamazina maršrutu un transportlīdzekļu skaits...

 

Pirms 10 minūtēm , darklight teica:

 Rīga vispār ir kļuvusi par ļoti skaistu un sakoptu pilsētu, jābūt trollim vai pataloģiskam īgņam, lai apgalvotu pretējo! Vēl tik tas drausmīgais ielu segums un nesakārtotā automašīnu tranzīta plūsma...

bingo! viss ir tik skaisti, tikai viss ir pilnīgā pakaļā.. :) :)

ne nu lab.  protams, burovs jau stāsta, cik tur viss tik labi taisīts - bet reāli - tikpat labi tu nīlam ar saskaņu par labo darbu pieskaitīsi, ka viņš uz darbu nāk normālās drēbēs nevis bomžu lupatās, un runā pieklājīgi nevis feņā?

 

 


Pirms 1 minūtes , darklight teica:

Noasfaltēja man pagalmu pie mājas un paplašināja autostāvvietu 

yeah. man ar pie mājas par pašvaldības naudu sataisīja pagalmu un iznīdēja autostāvvietu (jo redziet mājas iedzīvotāji neko nebija gatavi maksāt par projekta maiņu)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , darklight teica:

Da labi, vienojās... Nilu tur ievēlēja demokrātiskās vēlēšanās, tieši tāpat kā pēdējo reizi Rīgas mēra amatā. Ko lai dara, ka liela daļa vēlētāju ir stulbeņi, bet otra lielākā daļa uz vēlēšanām neiet, bet tikai čīkst pēc tam?

P.S. Kāpēc es uzsveru tieši pēdējo Nila ievēlēšanu? Tāpēc, ka iepriekšējās reizes bija pa ģēlu, viņš reāli labi sāka, un pēc tūdaliņu ākstīšanās Rīgā sākās vismaz kāda izaugsme. Pēc tam jau cilvēks apaug ar sakariem, ietekmēm, kukuļiem, enerģija un vēlme strādāt arī pazūd. Vispār nekad nevienam nevajadzētu atrasties tādos amatos ilgāk par diviem termiņiem. Arī valdošās partijas jāpamaina.

Jebkurā gadījumā būsi stulbenis iesi vēlēt vai nē ,jo jebkurā gadijumā  uzvarēs  partija kura bīdis savus paziņas ,kolēğus kuram nebūs nojausma ka kas strādā....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rooyar teica:

jebkurā gadījumā būsi stulbenis iesi vēlēt vai nē

nē kāpēc? vēlēt jāiet tāpēc, ka tās ir demokrātiskās tiesības un pienākums,

un jāvēl būtu par tiem, kas (vismaz teorētiski) atbalsta biznesa attīstību Rīgā (= nodokļu ieņēmumu palielināšanos), nevis visādiem sociāliem pasākumiem (= neieņemto nodokļu naudas tērēšanu)

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , laikamTak teica:

baķka valstī ielaidis specvienības no rusņas un pats aizlaidies uz Turciju. tā ir? savējie savējos tak ar tādu naidu neklapētu, ne?

pirms 3 stundām , abi teica:

Nu kas tur ir, "varoņi" bruņoti līdz zobiem ar stekiem klapē sievietes un bērnus līdz bezsamaņai, vēl kādu tīši nobrauc ar armijas transpotru, pašaudās, granātas pasvaida, gāzi palaiž un viss tāda garā.

Tās ir kaut kādas jaunas šodienas ziņas ko es neesmu lasījis, vai viss ir tāpat kā bija vakar un aizvakar (cita lieta, kādā mērā to atspoguļo mediji)?

 

 

 

pirms 7 stundām , Jurkins teica:

Zags un shēmos "savējie", kas neapšaubāmi ir daudz patīkamāk.

Nez, nav man tur neviens ne draugs, ne brālis.

 

pirms 7 stundām , Jurkins teica:

Vai nacionāļi nav saimniekojuši Rīgā?

LSDSP ar Bojāru taču bija ciktur gadus, brangi saimniekoja - atdeva Merkam Skanstes zemi un tādā garā, bet kad ta bija naciķi, pirms tam?

 

pirms 2 stundām , darklight teica:

Ir ļoooti pamatīgi uzlabota sabiedriskā transporta infrastruktūra

Pamatīgi, saki? Nu, ir jauni autobusi tramvaji trolejbusi, ir atjaunoti tramvaja sliežu ceļu posmi, ir daži apvienoti un daži jauni autobusu maršruti (tādus izveidot, protams, prasa lielas pūles, mhm), bet nav ne jaunu tramvaja vai trolejbusa līniju (gabals, ko trolejbuss brauc ar ģeneratoru, neskaitās), ne, piemēram, eskpresautobusu maršrutu vai citu radikālu uzlabojumu.

 

pirms 2 stundām , darklight teica:

atvērta kaudze ar latviešu (!!!) bērnudārziem...

Ja vēl būtu visi "krievu bērnudārzi" aizvērti, vot tā būtu ģēla. Visa "krievu skolu" reforma normāli ieberžas, ja ir jādīlo ar bērniem, kuri līdz skolai latviešu valodu nav mācījušies (vai varbūt es kaut ko nezinu, un "krievu bērnudārzos" to māca?).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , 138 teica:

Nez, nav man tur neviens ne draugs, ne brālis.

😁Zini, bet šitā jau ir hrestomātija. (Neapvainojies, tas nav domāts personīgi) Tipa, visapkārt vieni zagļi, bet, kad sāk šķetināt, tad tos zagļus neviens nepazīst, nevienam viņi nav ne draugi ne radi 😁. Visapkārt vieni vienīgi labi cilvēki, kuriem taču kaut kā jādzīvo. 🤣

 

 

Pirms 13 minūtēm , 138 teica:

bet kad ta bija naciķi, pirms tam

Purgailis, Ārgalis, Aksenoks(JL), Birks

https://lv.wikipedia.org/wiki/Rīgas_pašvaldības_vadītāju_uzskaitījums

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

Tās ir kaut kādas jaunas šodienas ziņas ko es neesmu lasījis, vai viss ir tāpat kā bija vakar un aizvakar (cita lieta, kādā mērā to atspoguļo mediji)?

 

Tak vēl joprojām interneta nav, sakari daļēji atslēgti naktīs atslēgts ielu apgaismojums, presi medī un atsit pirmos. Info jāskatās Telegram kanālos nexta, basta utt., to ko cilvēki paši nopublicē. Gribēju tīri piemēram ielikt kā klapē, lai slinkajiem nebūtu ilūziju par to kas tur notiek, bet ķēpa no telefona Telegram pārnest, uz fikso nesanāca. Pa lielam var tik iedomāties kas notiek naktī bez apgaismojuma un pie samaņas esošiem lieciniekiem, kas varētu ko nofilmēt. Tāds 91. gads tik plašākā mērogā ar 5000 - 6000++ arestētajiem, bez vēsts pazudušajiem. Daudzas rūpnīcas sākušas streikus, tai skaitā znota BelAZ ar 20 000 darbinieku (tas kopā ar tieši saistītajiem). Bija feins kadrs kad cilvēks ar plakātu metro stacijā nostājas priekšā vilcienam, lejā uz sliedēm, vai tie menti kam vēl sirdsapziņa ir palikusi norauj uzplečus.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...