Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Jopcik, šitais aņuks ir vecs kā pasaule. Kad man bija tik gadu kā tam puikam, tad tādus aņukus stāstījām viens otram savā lauku miestā 20 gadus atpakaļ. Drīzāk tas, kurš ielika šo video, ir kaut kāds idiots. 

Nu pisdjets... Starpnacionālais  naids tiek kurināts

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kā aņuki dzīvo? Tikai pārstāstot tālāk. Protams, šitādā konkursā šāds repertuārs neiederējās, tāpat kā visas rupjās. 

 

Tagad jau visi taisa ažiotāžu par katru sūdu. Tak nesen vienam dīvainim likās, ka bērnu meteņu pasākums ir gejisks. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Pirmais baltijas kanāls no tādiem sūdiem vien dzīvo...

 

 

visi taisa ažiotāžu par katru sūdu.
 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

putins tikko vinnēja konkursā un ieguva galveno balvu kategorijā: "Pasivnij Pidor goda" kā arī skatītaju simpātiju balvu par savas dibenss bāšanu visos iespējamās spraugās un vietās

Link to comment
Share on other sites

Tu nu gan lej, vrode tikai 7!

 

Man gan 22 augustā būs 10 jau atsēdēti.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Šis ir mans otrais konts, gmailā atradu privāto vēstuli no boot.lv foruma datētu ar 2004.gadu jūliju,.adresētu pirmajam kontam kas man bija.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

briedim nevajadzēja savus ragus tur bāzt, nu neko, visticamāk uzzinās cik spējīga ir mūsu policija, visticamāk nebūs nekā vairak kā vizītes pie DL ar sarunu ka nu nevajag tomēr nu tā un šitā. Pie manis pasen arī reiz atnāca un painteresejās ko es bērnus trešdienās ap 12 naktī sitot pie namdurvīm, pec paskaidrojuma ka tumsā nav īsti redzams vai tie ier tiesi bērni kas zog autiņam riteņus un ka, pēc 23:00 vakarā bernu saikam ir jāatrodas vecāku uzraudzībā silti apkurinatos dzīvokļos, mentu kungi pieklajīgi atvadījās un apsolīja šo lietu populārzinātniski izskaidrot cietušo vecākiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šogad aprit 10 gadi, kopš bootā sēžu.

 

Mans ir trešais vecākais reģistrētais konts :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tak viņi ne jau pirmo mēnesi savā starpā ecējās visos iespējamos topikos - vai tiešām nebiji pamanījis?


Man šķiet pa lielam abi ir visai lāga cilveki, nu cik nu no malas var spriest un ļoti žēl ka tiek izmantotas policejiskas metodes. Nu nezinu gan jau bija iemesls apvainoties vairāk nekā parasti, bet nu arī iemesls griezties mentenē arī ir aiz matiem pievilkts, nu tas tā mans ne parāk lietas kursā par visu esoša viedoklis

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mans ir trešais vecākais reģistrētais konts

 

Bet mans tētis pazīst čali, kura tēvocis pazīst īstus bandītus.

 

 

 

vai tiešām nebiji pamanījis?
 

 

Nē, dl jau visus un ar visiem lamājās, vienkārši insanti, ko tā pateica, ka tas uz menteni aizmuka. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Palasi topiku par Kijevu un UA


kaut kur pirms 2 nedēļam un vairak atpakaļ


Ļoha tuv vienu brīdi ne īpaši nepārprotami izteicās, vēlāk itkā pat ļoti izlabojās, bet nu DL kaut kāds man īsti nezinams zobs bij palicis nu tad nu tālāk sekoja, Ļohas draudi ar policiju un adekvatāta+++ atbildes reakcija, iespējams brīžiem pārāk ++, bet nu es jau nemaz īsti nezinu, iespējams tur vēl kaut kas ir apakšā, kaut kāda personīga sarakste vai iepriekšēji noverojumi, karoče es nezinu

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tas stāsts būs drīzak skumjš, ne smieklīgs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Palasi topiku par Kijevu

Tak to visu garo penteri figenteri neviens takš neies lasīt, izņemot tos dažus, kas tur aktīvi piekopj diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu pa lielam tur bij buldoga un burunduka diskusija kuras laika burunduks tika uzdzīts kokā un izsauca zoodārza direktoru

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

burunduks tika nepārprotami nosaukts par surikatu un grauzeju, savukart buldogs par plēseju un visu dārza iemītnieku naidnieku un miera traucetāju kuram pienakas stingrais prigovors no kompetentam instancēm, tas viss tika pasniegts mercītē ar starprasu naida piegaršu

Link to comment
Share on other sites

Beidz trešajos vārdos runāt, kaut ko precīzāk vajag.

Es saprotu, ka negribi pats stāstīt citu stičkas, tad varbūt iemet postus/linkus par ko bij runa.


Bet D_L jau pats šodien te iesāka šito.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu kur meklēt vismaz daļu no sitā es pateicu, sīkāk arī īsti neatceros, DL visticamak pats izskaidros un precīzi, ne visu es līdz galam pats sapratu, iespejams tur bija papildus iemesli kapec DL bij tā apskaities uz burunduku


a no otras puses skatoties, draudēt ar policiju arī ir sviests

Link to comment
Share on other sites

Nē nu jā, cilvēkiem tiešām nav ko darīt lai kasītos forumā un tad skrietu uz policiju... Nožēlojami... Takš nepatīk forums - neapmeklē to - nav takš spiesta lieta... 

Link to comment
Share on other sites

Redzi, ukrainas topiku ne visiem ir vēlme daskanaļna zondēt.


 

 

ukrainas topikaa viss redzams
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ukrainas topiku topikstārteris kādu laiku atpakaļ aizklapēja .

Link to comment
Share on other sites

 

 

par to, kaapeec es zjiidu nosaucu par zjiidu..

 

tā diena tuvojas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Profilā ir saraksts ar biedra pedejiem domugraudiem

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

ieleja - Tu manis dēļ aizklapēji to UA topiku???

Link to comment
Share on other sites

ieleja - Tu manis dēļ aizklapēji to UA topiku?

 

 

 

Es pat jau vairs nevaru atcerēties tādu gadījumu kad būtu bijis kautiņš kura man būtu uzbrukuši mazāk par 3-4 "draugiem" pie tam ar iepriekš sagatavotiem ieročiem, nu nezinu, brīdī kad tevi cenšas izrubīt ar 5cm diametrā gultni no mugurpuses domāt par to vai tik kādam kaut ko par daudz nesadauzīsi ir augstākā merā idiotisms, tur ir jāmauc tā lai ir ātros jāsauc...

Varbūt tāpēc?!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

topiku aizklapēju, jo tur vairs nekā nebijaSen tur nebiju, bet vai tad tur bija kas jēdzīgs/noderošs.

 

 

Umņiku svieszts! Pa lielam. Cepiens, dažu valodā. Un tikai!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Karma nav mazais bērns.

Jeb kā tautā saka: "Dots devējam atdodas".

Bet Tu zini, tādus blatnos lielveikalu apsargus arī, agri vai vēlu, aiz stūra vai korpenē sagaida. Un vai tiešām ir par daudz prasīt cilvēcīgu atieskmi pret līdzcilvēkiem?! Tad lūdzu, rekur rezultāts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kadrs, kuram liidziigie 41. un 49. gadaa sastaadiija sarakstus

 

neviens jau nav aizliedzis mums arī tagad taisīt sarakstus. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju diskusiju, nekas ārkārtējs nebija, laikam vienkārši bija sakrājies tik ļoti, ka to visu gribējās uzlikt uz lapas un kādam parādīt, šajā gadījumā - policijai.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...