Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Skatos ka tikko tika izdzēsts diezgan nevainīgs Gestapo topiks...

Sanak ka šeit par nenopietnām piektdienas tēmām vairs papļāpāt nevar.. Nu žēl protams ka...

Izredzēto forums nav tas, bez tam nav zināms kā dabūt tam pieeju un pēc kādiem kritērijiem tā tiek pieškirta...

Link to comment
Share on other sites

Nu it kā esmu ar stāžu, būs jāuzprasa parole.

:D

Jau sen alkstu pēc Mežaveča bildes vismaz a3 formātā ko pie gultas piekārt. Diemžēl neesmu nevienu bildi ar pietiekamu rezolūciju atradis ko izdrukāt ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag runāt par melno tēju

 

 

šodien dzeru balto tēju
 

 

Melno tēja, balto tēja .. cienītais, varbūt iztiksim bez šādiem rasistiskiem un nonievājošiem komentāriem? 

 

Pelēcis, jums ar īpašu statusu nepietika lai ierakstītos "sarkanajā grāmatā"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Ironija - pēc mēneša - tikai pēc mēneša mums izsniedza portatīvos radiācijas ķērājus - lieki teikt , ka katram rādīja ko citu . Un vēl ironiskāk , ka par cik es jau tur biju , kad sprāga , es pat neskaitos kā černobiļas seku likvidētājs , kaut arī visi , kas pēc sprādziena tika piekomandēti mūsu daļai , tādi bija . Pofig .... man vis ir ok , kaut kā jāsavācas ar to alkoholu

Padomju armijā karavīram vērtības nebija,

mani arī iesauca ''krievos'' 1986.gadā, un mēs tolaik baidījāmies, ka tik neaizsūta uz Afganistānu, nonācu Kaļiņingradas apgabalā, Savetskā,

87.g. ziemā bija lielas mācības, kurās viena leitnantiņa dēļ (aiz tizlām rokām), pusmetra attālumā no manis izsprāga granāta RG - 42 , 

labi, ka bija ziema, un mugurā man bija biezais tankistu kombinzons, un granāta aizkrita aiz tukšas granāta kastes,

no manas miesas san - daļā izvilka 11 šķembas, (divas vēl tagad kreisajā rokā par piemiņu)

Pulkā, tas bija milzīgs čē - pē, pulka komandieris (apakšpulkvedis) man arī tā pateica, labāk tu būtu beigts, ne kā dzīvs....

T -72 tanks, (biju šā tanka komandieris kaujas gadījumā, bet apmācīts kā ''navodčiks'') bija paredzēts tikai 15 minūšu kaujai, teorētiski pēc tam ienaidnieks šo iznīcina......

iesaku padalīties PSRS armijas dalībnīkiem par atmiņām no tiem laikiem.....

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Man ir 23 un esmu pieskaitams pie "tupas jaunatnes". Nemaku precizi salikt komatus, bet 12 klases pabeidzu un paslaik studeju ,kam neredzu vairs jegas, tapec domaju ka nakamgad to vairs nedarisu. Uzaugu ar visu iespejamo drazu sega, ps1, cartoon network utt. Lasu so forumu jau paris gadus diezgan regulari un man patik. Varu pateikt tikai lielu, jo lielu paldies par zinasanam, teorijam un skatijumiem uz dzivi no pieredzejusiem cilvekiem. 

Labots - Meilins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

paslaik studeju ,kam neredzu vairs jegas, tapec domaju ka nakamgad to vairs nedarisu.

 

Ko studē? Kāpēc neredzi jēgu? Latvijā ir ļoti labvēlīga vide lai jau studija laikā varētu izcelties un izsisties. Salīdzinot ar ārzmeju augstkolām, studentu (konkurenti) līmenis ir daudz zemāks, lekciju apmeklējums nav obligāts, un ieinteresēt mācībspēkus piedalītais vai atbalstīt tev interesantus projektus (kā kursa darbus vai diplomdarbus) daudz lielākas. Visa vaina ir kā tu pats uz to skaties un ko gribi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

andza

Redz kur ir problēma, ka cilvēki izstudē, dabū maģistru savos 23-25 gados un tad sāk domāt, ko strādāt. Vismaz tehniskajās nozarēs jau daudzus gadus atpakaļ bija šāds princips - ja 3. kursā neesi atradis darbu, kur pusslodzē darboties, tad principā var teikt, ka tiks izčakarēti 2-3 gadi no dzīves, kad kā balta lapa ieiesi darba tirgū un varēsi ar visiem papīriem kapāt zemi atalgotā amatā. Studiju laikā tomēr vairāk bonusi nekā pabeidzot tās.

 

Ņemot vērā, ka tajā vecumā ir kaudze citu vajadzību (otrās puses, bērni, miteklis), tad ļoti ieteiktu visiem censoņiem, kas mācās augstākās mācību iestādēs, neizniekot laiku bezgalīgiem tusiņiem.

 

Tā daļa, kas bez jebkādas darba pieredzes nāk laukā no mācību iestādēm, arī veido šo negatīvo tēlu.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Esmu tad laikam cits gadijums, vidusskolu pabeidzu vakarskola un paraleli no 18 gadiem stradaju psihoneirologiskaja slimnica. 2 gadus tur nostradaju un talak stradaju spec. skola ka tehniskais darbinieks 2 gadus (palidzeju fiziski kur vajadzeja piecelt kadu vai ka savadak). Kamer stradaju tos 2 gadus visu laiku sanaca kontakts ar berniem un visi mudinaja lai eju macities par skolotaju. No septembra stradaju ka skolotajs uz rokas 320 ls - 70 ls studiju kredits. Es redzu ka ta visa sistema tur ieksa strada un pie vienas vietas ka tie ir slimi berni ari tur stumj kabatas. 

Abi vecaki man skolotaji un man padodas tas ko daru, bet tadu dzivi negribu sorry.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

un man padodas tas ko daru,

man patiess prieks par tevi, bet saprotu, atalgojums ahujena zems....priekš šāda darba

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Mežaveci, a vot ar tām pusslodzēm un studēšanu ir kā ir. Manā kursā ir kas strādā uz pusslodzi, kopš tā laika sekmju kritums un ņaudēšana par to, ka neko nevaru paspēt aug ģemotriskā progresijā

Link to comment
Share on other sites

 

 

Abi vecaki man skolotaji un man padodas tas ko daru, bet tadu dzivi negribu sorry.
 

 

Rados ir pedagoģes. Tādu vaļasprieku var atļauties, ja ir vīrs gana prestižos darbos. Viens celtnieks, otrs jūrnieks. Tad var sevi ieguldīt bērnos/jauniešos, tie ir starā un prasa "to pedagoģi" un teicami pakļaujas disciplīnai un uzrāda labus rezultātus. Bet abiem tā strādāt.. pārāk dārgs vaļasprieks :/


morāle: nocopē sev gana turīgu sievišķi, tad varēsi strādāt par skolotāju ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

100 tautas kalpi

Tas pats, kas leļļu teātra aktierim atņemt lelli, pofig, paņems atkal citu. Tam nav nozīmes, bet ja pakarinātu kaut tikai 2-3 aktierus, tad moš būtu efekts :>  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Latvija uzvarēs Kanādu?

daudz jau netrūka, tas būtu ''ahujenais'' pazors kanādai.... 

pazors šiem tāpatas....

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ieleja Tu mani šokē! Labi ka Tu neesi mans draugs un man nevajag Tevi izsvītrot no savu paziņu saraksta - uz visiem laikiem!


Ir tāds teiciens skaties lai tev nekad nebūtu blata starp mentiem un dakteriem - pirmie iesēdinās otrie sagraizīs līdz nāvei!


Nu var jau šņabot ar saviem dienesta šņabkorišiem russenfašistiem, tik atceries ka tā šmara tev aci nemirkšķinot atsitīs nieres, izšaus aci un atpizģīs olas ja Tu netīšām atradīsies barikāžu otrā pusē. Tu vari ar viņiem draudzēties, bet "gusj svinje ne tovariš", Tu neesi no fašistu sugas, tātad neesi ne cilvēks, ne dienesta biedrs - tik vien kā untermenšu mēsls, latviešu svoloč un ja Tu to nespēj saprast tad tā ir tikkai un vienīgi Tava personīgā supernaivuma problēma!!!

Es, ja kas, atvainotos par šiem skarbajiem vārdiem, bet tik vien gadījumā ja kāds Tavs korišs fašists reāli izmainītu savu viedokli, kam es protams neticu....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Boņuks mooda , tā gadās ar cilvēkiem . Ar mani vismaz pavisam un noteikti tā gadās . Nav labi , gribas assinis . Viedoklis mainas , kad sāc apzināties , ka tās var būt  (štrunts par savām ) Tavu Tuvinieku un bērnu assinis .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tā gluži gan es neesmu teicis :spruce_up:


Taču te jau ir runa nevis par absolūti tiešu vārdos teikto darbību izpildi, vai tad tiešām tas nav saprotams????


Taču ja pa primitīvo tad jā man nekas nebūtu pret pret viena krievu šakāļa slepkavību ar vai bez linča tiesas


Ir tāds sens un visparatzīts princips - uzvarētajus netiesā!!! Ja tas krievu smerdelis noslepkavos visu maidanu un pamanīsies palikt pie varas tad viņu neviens netiesās un tiekoties smalka rautā i putelis i obamenis ar smaidu spiedīs roku, par to šaubu nav - ne mazāko!!! Savukārt ja kaut pēdējam bomzim ar dzērumā aizmiglotam acīm kosmosā tēmējot izdosies nošaut to smerdeli, tad  - viva karalis ir miris, lai dzīvo karalis!!!! Vot šis varonis atbrīvoja mūs no ļaunuma sērgas!!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzvarētājus netiesā aunu bars . Ja savu tautu salīdzini ar aunu baru , tad vis ir ok ....

Link to comment
Share on other sites

Pa manam , katra muļķībā nokauta dvēsele kauc pēc tiesas , un pofig , ka kāvējs ir uzvarētājs

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

tu to man?!

Nu vispār jā - Tev! Nu no Taviem klomentariem bija tā kā saprotams ka esi baisais koriš bijušajiem dienesta biedriem iespējams pat esošajiem Berkut kadriem..... 


 

 

Uzvarētājus netiesā aunu bars . Ja savu tautu salīdzini ar aunu baru , tad vis ir ok ....

 

Vai Tev ir kāds piemērs no vēstures šajā sakarā??? Es zinu vien to ka miruši zaldātu aprok a kaķēnu baro ar siltu pienu. Staļinam ceļ pieminekli pat štatos.... par kādu uzvarētāju tiesāšanu var būt runa??? 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Labi, labi, tikkai nevajag!!! Šito Tu tik tagat dziedi, kad lasīju Tavu tekstu tur nekas no šitā nebija

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu a tā, protams, priekš kam  mums kašķēties. A ja pa nopietnam, tad man sieva no Maskavas atvesta, latviski nesaprot ne vārda, ģimenē runajam tikkai krieviski, es varu brīvi un bez īpaša akcenta krieviski runāt un rakstīt un tas man galīgi netraucē lamāties uz rādio un internetu kur vairums runā, raksta vienkārši drausmīgā latviešu valodā, būt augstākā dienesta pakāpē kā mans bernības draugs kas 15 gadus ir zemessardzē, būt savā būtībā nacionāli domājošam

Link to comment
Share on other sites

Boņuk - ir ok - mēs vienkārši nesapratām - pastāsti kaut ko no savas dzīves pierdzes , domāju , ka mēs - glupie aprausimies

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

OK, Ieleja, būšu Tevi pārpratis - ņemu savus vārdus atpakaļ u ka teica ezītis nokāpdams no kaktusa - kļūdīties ir cilvēcīgi!!!


Nu no svas dzīves pieredzes avru teikt ta ka ja es domatu ka šeit, šajā forumā ir savākušies glupākie cilvēces prāti, tad manis šeit nebūtu

Link to comment
Share on other sites

Zemessardze vēl ir?  Ja tā , tad patīkami dzirdēt . Man šķita , ka Zemessardze ir iznīcināta , lai netraucētu valdošajai varai .... Es strādāju ar šiem pušiem .. Man pat bija gods strādāt ar Zemessardzes Specvienību! Es noņemu cepuri par to , ko viņi darīja ... viņi tiešām vēl ir?

Link to comment
Share on other sites

Tiešia tā - - brāļi , un domāju , ka mums šo jēdzienu būtu dzīvībai napieciešami iznest ārpus šī foruma

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nudien nezinu par specvienību, neesmu interesējies, nu ok es vienkārši nerunašu par to, jo mans uzņēmums šo to piegāda armijai


No NATO arsenala


A tas mūsu valstī vienmēr ir bijis visnotaļ slidīgs temats

Link to comment
Share on other sites

Tu esi malacis ;) , neabšaubāmi . Es vienkārši padevos kārdinājumam paust ,ka šīe veči valkā manu darbu , kā goda zīmi vēl aizvien . Es par to nelepojos , vienkārši esmu par to lepns- par to , ka biju līdzās un man bija iespēja

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Khmm Tu par ko tieši?

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...