Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Iepriekšējā krīze bija simtgades krīze. Tādas atkārtojumu nav ko cerēt. Ja pēc tās pasaule nesabruka, tad tagad vispār nav pamata apokaliptiskiem scenārijiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , e = d teica:

tagad vispār nav pamata apokaliptiskiem scenārijiem

Slinkums meklēt precīzus ciparus, bet runa ir par tūkstošiem miljardu USD ekvivalentu ko gan ASV, gan Ķīna patreiz drukā bezprecedenta apjomā lai dzēstu cenas kritumu/paniku akciju tirgū. Tie visi ir pilnīgi bez jebkāda seguma un pat nav fiziski izdrukāti, vienkārši centrālā banka ieliek sistēmā ciparu ka viņiem tā nauda ir. Viņi JAU nespēj to procesu ne apstādināt ne kaut palēnināt.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Tev vienmēr slinkums meklēt/rēķināt utt, jeb pamatot to savu viedokli ? un cik dolārus tad Ķīna ir izdrukājusi? ?

 

Es arī lieku uz aprīli, ka varētu būt sitiens , bet tā, nesalīdzināms ar to, kas bija gadus atpakaļ

 

Visas šīs pastiprinātas kontroles, daudzkārt lēnākie loģistikas procesi, darba sabremzesanas apstādina visus zobratus kopumā un liek aizdomāties cik gan ļoti nosacīti vienotā simfonijā visa pasaule strādā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , msp teica:

Vecum vecā patiesība nemainās: naudas daudzums nemainās - tā tikai maina savus īpašniekus.

Nevar tik primitīvi pieiet, tam teicienam ir dziļa jēga apakšā, tā varētu teikt par zemi vai citu absolūtu vērtību, kuras apjoms ir stingri fiksēts. Te būs scenārijs ka vispirms atmetīs melnās monētas kā bezjēdzīgas, bet vēlāk pa 10 EUR vairs neko veikalā nedos. Galīgi nav fakts ka patreiz vienās putās rukājot tie LV kokrūpnieki sapelnīs pietiekami daudz naudiņas lai nopirktu jaunas iekārtas nodrillēto vietā.


Speciāli slinkajam Zin... atradu 1 sekundes laikā, bet tas nav vienīgais, tur jāskaita kopā secīgi gadījumi:

China’s central bank has pledged to pump 1.2tn yuan (£130bn) into its financial system in an attempt to protect its economy from the coronavirus epidemic.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

teiktā sadaļa ir pilnīga tufta.

Tikai tas kā tu un tavs sünu ciems dzīvo nav tufta, visi pārējie Latvijā lohi

 

Un protams, ka viss pārējais ir sviests, jo tu tak labāk zini kā UK un Rīgā dzīvo melna un baltā darba darītāji, no tev tak ikdienā ar to ir saskarsme, pārējiem nav

Link to comment
Share on other sites

Vai cerību stariņš?

Citēt

Wuhan, at the center of the epidemic in Hubei province, shut the first of 16 specially built hospitals, hurriedly put up to treat people with the virus, after it discharged its last recovered patients, Chinese state broadcaster CCTV said.

Citāts no šejienes.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Destructo teica:

kokapstrāde - pie mums aiziet letarģijā (kokrūpnieki jau tagad knapi elpo dēļ Ķīnas apaļkoka importa apstāšanās)

Pie mums domāts kā Latvijā vai Eiropā? Latvijā kaut ko ražo no Ķīnas kokiem? ?

Link to comment
Share on other sites

Destructo
pirms 10 stundām , 138 teica:

Pie mums domāts kā Latvijā vai Eiropā? Latvijā kaut ko ražo no Ķīnas kokiem? ?

??‍♂️ Jā, Jā, ražo... Kosmosa kuģus. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , abi teica:

China’s central bank has pledged to pump 1.2tn yuan (£130bn) into its financial system in an attempt to protect its economy from the coronavirus epidemic

 

Nebūs jau pirmā reize, kad politbirojs devalvē juaņu, lai stiprinātu/stabilizētu eksportu/iekšējo patēriņu. Viņiem patīk mācīties no krieviem, kuri arī ir gatavi bumbot Voroņežu, lai tikai citi baidītos. Šis karš notiek galvās..

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 14 stundām , Zin... teica:

Un protams, ka viss pārējais ir sviests, jo tu tak labāk zini kā UK un Rīgā dzīvo melna un baltā darba darītāji, no tev tak ikdienā ar to ir saskarsme, pārējiem nav

Tas tak vispār zināms fakts, jo dziļāk laukos, jo precīzāk informēti analītiķi. Televizors nemelo.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Jo šaurāks skats, jo lielāks eksperts.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pelmeņa ģenerāļi arī piesardzīgi ?

20200303_125056.jpg.4bc58ec646ebda43f595ebdc5cb6bea1.jpg

image.jpg

 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zoom said:

Pelmeņa ģenerāļi arī piesardzīgi ?

Nē, pelmenis ir piesardzīgs. Brīnos kā šiem nebija kādā OZK jābūt kuriem gaisa filtrēšana uz izelpu...

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Pelmenis ir baltā zirgā no dieva kalna nokāpis, kāda piesardzība...

Lūk kaimiņpunduris, tas gan bailīgs

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

Labs veids kur ieguldīt trīsarpus tūkst. zaļos. :D

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nesen kautkur bij raksts, ka interneta komentāros zem rakstiem par Gretu, tipiskais heitera profils ir pusmūža baltais vīrietis. Tā arī varētu būt mērķauditorija, būs kur dusmas izlādēt.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nē, Raimi, TAI tēmai viņa nav domāta ?. Vismaz man toč nē.

Link to comment
Share on other sites

Nejauši ieslēdzu tv24 - Streips reāli savā apskatā aģitēja un stāstīja par ko pats balsot un vispār balsot ASV vēlēšanās - riktīgs Žurnālists. :D  Nu lab, man vēl kaut ko gribējās pateikt par iemesliem, bet labāk nē...

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Streips reāli savā apskatā aģitēja un stāstīja par ko pats balsot un vispār balsot ASV vēlēšanās - riktīgs Žurnālists.

Zinot, ka Trampu viņš neieredz, tad apmēram skaidrs sarunas konteksts..

Link to comment
Share on other sites

darklight

Iepriekšējo ASV vēlēšanu rezultāts bija tīra demokrātu laža. Nolikt bābu, ko neviens necieš, pret harizmātisku šovmeni. Un vēl pilnīgi greiza priekšvēlēšanu stratēģija, pakāšot pat tajos štatos, kas vēsturiski balso tikai par demokrātiem. Redzēs, kā būs šoreiz.

Streips man principā patīk, bet tā viņa nemitīgā vāvuļošana par Trampu gan krīt uz nerviem.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 6 minūtēm , darklight teica:

Streips man principā patīk, bet tā viņa nemitīgā vāvuļošana par Trampu gan krīt uz nerviem.

Un vēl tas pats nemitīgais atgādinājums, ka viņš ir kaku stumdītājs

Link to comment
Share on other sites

Ok, es te ne par demokrātiem vai republikāņiem un arī ne par sksuālo orientāciju - man vnk liekas perversi, ka it kā žurnālists aģitē. :(  Ja kāds kaut ko tamlīdzīgu ataujas par jamajam netīkamiem personāžiem, tad tā jau esot pavisam citā lieta - pērkamie maitas, lūk. :D  Divkosis kubā! Stulbākais jau ir tas, ka viņš pats tic, ka ir pareizas skatījums uz dzīvi un nepareizais, šaura skatījuma cilvēks, kurš ir tendēts uz viedokļa uzspiešanu...

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 5 stundām , Racer teica:

Stulbākais jau ir tas, ka viņš pats tic, ka ir pareizas skatījums uz dzīvi un nepareizais, šaura skatījuma cilvēks, kurš ir tendēts uz viedokļa uzspiešanu...

Nu ar šo mēs saskaramies tepat forumā ik dienas, no dažiem biedriem. Bet nu skaidrs, ka žurnālistam tā jau nu nebūtu jādara. Tā gan ir šī raidījuma īpatnība, ka tas tendēts vairāk uz viena cilvēka (Streipa uzskatiem), nevis vispārīgu skatījumu.

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 5 stundām , Racer teica:

Divkosis kubā!

Nevis Kubā, bet tepat, Latvijā.

 

Bet LR1 šodien dzirdēju, ka militāras šaizes gadījumā radio būtu kidrik, nevarētu nodrošināt apraidi un sabiedrības informēšanu par apkārt notiekošo. Politiķi atbalstot radio spēju uzlabošanu šādiem scenārijiem, bet tikai līdz brīdim, kad runa sākas par finansējumu.

 

Un...

Iepriekš Veselības ministrijas izziņotā informācija, ka Latvijā apstiprināta pirmā saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību "Covid-19", tomēr nav apstiprinājusies,

atkārtotas analīzes saslimšanu ar vīrusu neuzrāda.

Vot baidās tas vīruss no Latvijas, baidās... Vispirms ielido un fiksi aizbēg uz Igauniju, tagad it kā atlido, it kā nē.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Politiķi atbalstot radio spēju uzlabošanu šādiem scenārijiem, bet tikai līdz brīdim, kad runa sākas par finansējumu.

Ja visu mūžu jāmaksā, lai to kasti varbūt ieslēgtu akopolipses gadījumā..paldies, nepiedalos. Bet nu ko es, kotlete, saprotu..

Link to comment
Share on other sites

binary

Jā jā, par to arī bija runa, ka cilvēki nav gatavi maksāt par kaut ko, kas varbūt nemaz nenoderēs :D

 

Starp citu , tev auto ir? Kasko ir? Veselības apdrošināšana ir? Pensiju uzkrāj? Tie visi ir ikdienišķi izdevumi, kuru atdevi, iespējams, nepiedzīvosi.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 11 minūtēm , binary teica:

Starp citu , tev auto ir? Kasko ir? Veselības apdrošināšana ir? Pensiju uzkrāj? Tie visi ir ikdienišķi izdevumi, kuru atdevi, iespējams, nepiedzīvosi.

Tās ir lietas, kas apzīmē manu dzīves kvalitāti, un par tām arī labprāt maksāju.

Bet tukšu personāžu ļurināšanu radio kastē, kam pievienotā vèrtība ir apaļa nulle, es labprāt nepiedalītos šādā finansēšanā.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa

Ņemties par Kroņvīrusu var tālāk šeit (esošā tēma uz brīdi noslēgta): 

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Pēdējos postus parnesu, visu nenesīšu, no telefona čakars.

Tad tālāk varat vārīties jaunā tēmā

 

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... unlocked this tēmaa
versatile
(labots)

Parunājam labāk par apļiem.

Katru otro rītu vismaz vienā aplī kāds nelaiž iekšā, brauc pa malējo, es iekārtojos otrajā, pabraucam abi blakus garām nākamajai izejai un tad krietnais džigits vai brašā jātniece ne pa kam nelaiž izbraukt ārā, pat ja esmu priekšā un ieslēgtu pagriezienu - un lepni aizbrauc uz pēdējo izeju vai vispār aizbrauc, no kurienes nācis/nākusi.

Un šiem cilvēkiem viss kārtībā, gadiem brauc apļus un nesaprot, kas tai jaunajai paaudzei sāp :D Un ja ar kāds ieskrien sānā, pēc CSN tak vainīgs tas nenormālais :D

 

Bet cerības ir, man kolēģe ar 47. gadā izdotu dzimšanas apliecību, ar šitos lamā :D

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
(labots)
Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

kolēģe ar 47. gadā izdotu dzimšanas apliecību,

Vecumam nav nozīmes, stulbeņi ir visur un visos vecumos!

Man gan tikai vienreiz ir gadījies, ka spītīgi nelaiž 1.rindā, lai es varētu nogriesties.

Parasti man izdodas reāli tikt priekšā.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

vismaz vienā aplī kāds nelaiž iekšā, brauc pa malējo

Es par šo daudz esmu domājis, beigās nonācu pie secinājuma, ka cilvēks, kurš brauc visu apli pa ārpusi, bez tam nevienu nelaižot, vienkārši ir pilnīgs kretīns un dalbajobs arī visās pārējās dzīves jomās. Vēl ir neliels procents to, kas tiešām vienkārši nemāk braukt un tiesības ir ieguvuši pārpratuma/ veiksmes rezultātā.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...