Jump to content

Televizora iegāde , Sony - Samsung


selfeducation
 Share

Recommended Posts

8/5/2017 , 09:10, snukurins teica:

 

neko, citi jau paseidzās...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

IMHO šogad vienīgais jēdzīgais Sony aparāts

 

Ja vari atļauties, droši, nenožēlosi

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paaktualizēšu tēmu :)

Vajag senčiem TV. Kā izmērs ir nosprausts 55". Tālāk ap +-500-max600 eur.

Ir noskatīti varianti: LG 55uj635v;  Samsung Ue55Mu6172; Sharp LC-55CFE6241E un Philips 55Pus6162. Man iespēja šos iepirkt par apm. 500eur. Kāds varētu kaut ko vēl ieteikt vai pakomentēt esošos variantus... Zin gan jau varētu :)

TV barots būs ar virszemes tv, youtubi un dnla...

Paldies, gaidīšu rezumē

P.S.Ak jā, par lētajiem samsungiem esmu samērā sliktas atsauksmes dzirdējis - dēļ kvalitātes bieži apmeklē servisus... :( 

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

nem vai nu samsung vai philips.. pa lielam vienalga.. philips būs bišķi gudrāks (android)

Link to comment
Share on other sites

No šiem trijiem Samsung :) Vēl kā variantu varētu apskatīt

 

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/114348/sort/1/filter/0_0_259.278.373_120780/U55P6046-televizors.html

 

Ļoti labs par to cenu :) Būs Android un kcik jēdzīgs panelis :)

 

Vai nu piemet 100 un

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/123811/sort/1/filter/0_0_259.278.373_120780/55PUS6412-12-televizors.html

 

Būs tā vērts :) 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Būs jāiečeko tas TCLs, pirmajā brīdī liekas interesants piedāvājums par to $$$.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
uldii12345

Sveiki

 

Šobrīd LMT intersanta akcija, piedāvā 50 collu samsungu ue50mu6192 pa 11 eur mēn kopā ar viedtelevīziju. Nevaru saprast vai ir jēga apgreidot no LG 42LB650v?  Skaidrs, ka lielāks izmērs, bet savādāk būs kādas izmaiņas attēla kvalitātē utt. Smarts īpaši neinteresē, jo ir android tv kaste. Skatīts tiks lmt viedtelevīzija, shortcut, 720p, fullhd filmas caur kodi

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tas jau ir tas pats piedāvājums, ieliec grozā un tad redzēsi cik maksā. 

 

Tas ka fulhd pret uhd skaidrs, tik ko tas dod, ja praktiski viss saturs ko skatīties ir labākā gadījumā 720p.

 

Vairāk domāju paša displeja kvalitātes atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

sen jau bija laiks pāriet uz vismaz FHD saturu.. (neskaitot varbūt ikdienas tv, tur vēl HD ir brīnums) :D

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Skatos arī fullhd, kad iespējams, tapēc arī 4k neuzskatu par nekādu plusu, jo ko skatīties praktiski nav.

Link to comment
Share on other sites

skatīties ir ko.. bet nu datu apjoms liels.. bet 4k tv arī to pašu fullhd labāk attēlot māk kā vecs fhd tv..

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

nu 4 gadi jau nav nekāds nenormāls vecums.

 

Tāpēc jau jautāju par iespējamiem ieguvumiem, motivācijai šo pasākumu veikt, jo abi tv, gan mans LG, gan šis samsungs, cik saprotu ir budžeta gals. Vienkārši 4k opcija un nedaudz lielāks ekrāns īsti mani līdz galam nemotivē.Ja es iegūtu labāku attēlu, varbūt vēl kāds pluss, tad šo pasākumu būtu jēga veikt.

Link to comment
Share on other sites

tak aizej uz LMT vai kādu citu bodi un ievērtē.. neviens tavā priekšā nepateiks.

Link to comment
Share on other sites

Būs labāks attēls, jo būs labāks kontrasts + juutubi 4k varēs skatīties un visas Amazones un arī sapratis hidroizolācijas signālu, ja tāds kādreiz gadisies

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , uldii12345 teica:

Kas ir hidroizolācijas signāls

Kad no griestiem ūdens uz TV sāk pilēt...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labdien,

Vajag ilgmūžīgu 65` tv priekš Viasat SAT TV un Shorcut app, ar labu bildes kavalitāti. Budžets ~1400,- eur.

Labprāt argumentēti maksātu mazāk.

Noskatīts Sony XE8505B, dabonams visos Rīgas veikalos.(var 8577 modeli maksā tikpat Sony centrā) 

+ android (viaplay var lietot)

-HDR kontents slikti atskaņojoties (no inet apskatiem), tiesa gan īsti nav ko skatīt HDR..

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ar labu bildi vienīgi oled. Nu jau cenas ir pieejamākas un izvēle ar vien lielāka.

Link to comment
Share on other sites

55` entry level oled ~1400 arī maksā, jāpaskata, bet sliecos tomēr uz LED.

65` oled ir out of budget.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , saf teica:

Ar labu bildi vienīgi oled

vai Oled māk labāk rādīt SD kvalitātes bildi kā LED?

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

Tik labi kā Plazma nē, bet labāk jā. Protams, ir svarīgi kādi ir algoritmi attēla apstrādei, upscale utt.

Link to comment
Share on other sites

mjā, tāpēc es joprojām dzīvoju ar savu LG 50" plazmu, SD rāda ok, ja vien protams nepielien pavisam tuvu.

Link to comment
Share on other sites

Ugu, es ar jau nezcik reizes sataisījos nomainīt savu 50" plazmu uz ko modernāku, bet tad tam ne tas, ta tur ne tā. Beigās apnicis un nu nu jau vairākus gadus i netaisos neko mainīt kamēr vecais TV nenosprāgs. Alu ar zakusku aizkožot un telefonā ziņās lasot ir pilnīgi vienalga tā TV bildes kvalitāte ar OLED niansēm, galvenais, lai var dzirdēt kas sižeta līnijā notiek un saprast kurš ir labais a kam pa degunu jāsadod.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , MartiniB teica:

ljoti salda cena, visu meenesi, tiesa shodien peedeejaa diena

Vot šitam neticu. Ja ir dabonams par šādu cenu tagad tad būs arī pēc tam pieejams. Varbūt pat lētāk.

Link to comment
Share on other sites

@Zin...  Tas jau nedaudz cits stāsts, tur cilvēkam vienkārši vai nu nebija piķa vai īsti nevajadzēja to TV. Tāpēc pats sevi mierināja ar šādiem tekstiem.

Es runāju par situāciju, kad kāds saka - šim modelim super cena, pēc tam būs dārgāk - bullšits. 

Link to comment
Share on other sites

Ir gadījumi, kad akcijas cena ir pat augstāka kā pirms tam standarta.. tas vk mūsdienu mārketings :D un tad tik pieraksta - 40% (izpārdošana)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Katram savs, bet ap 2k eirām pirkt TV man nešķiet pareizi. Es paņemtu projektoru un nolaižamu ekrānu kino vajadzībām un kkādu lēto LED TV, lai ikdienā griežas. :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

paņemtu projektoru un nolaižamu ekrānu kino vajadzībām

Ne visiem ir pieejama atsevišķa telpa, kur šādu kinozāli ierīkot.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag nekādu telpu, projektors pie griestiem un ekrāns arī. Kad vajag norullē. Tad jau teļļuku ir grūtāk novietot sakarīgi... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...