Jump to content

Televizora iegāde , Sony - Samsung

Recommended Posts

google tāpat nesaprot latviešu balss komandas :) bet nu.. ja ir, tad labi.. ja nav.. var iztikt,  pēc speciem tv izskatās labs.. un ja jau saka, ka labs, tad laikam labs. Interesanti kā tādā plānā verķī iebūvēti tie 2.1 skaļruņi (40W)

• Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Zin...

44

• CAP

20

• Racer

18

• Stasss

12

Top Posters In This Topic

Popular Posts

pilnīgi normāls izmērs/attālums..  nav ko te pārspīlēt..

Cik reizes šito var zelēt...? Mūslaikos, lielākoties, TV par lielu nemēdz būt. Tikai maciņš par plānu, vai skopums par lielu...? Nekā personīga nevienam.

Es joprojām skatos plazmu...nr. neatceros bet rāda dabīgāk nekā lētie vidējie lcd...patēriņš un siltums neuztrauc.

Posted Images

selfeducation

iegādājos Samsung 55KS7502 :) 

skaņa reāli ļoti laba , tīrs bass un balsis . Nevajag pirkt klāt soundbārus utt . 

bet ar mikrofonu ļoti ērti , es tik viņu lietoju youtubā :) 

@Zin ir labs laiks pagājis, gadi 2. Caur ES file manageru visu var salikt. Otrs ar flash playeri neaizraujos uzlieku delphin browseru un viss ok. 

Tas pats Rting labu testu veicis, kā tas nākas ka TV kur uzrādīts 1000nitti, ir stipri zem 1000

Reku links

8/1/2017 , 23:13, Edis7 teica:

Bet uz šā testa:http://jell.yfish.us/
 kur medūzai (h264, hevc) bitreits sākas no 3Mbps līdz 400Mbps lai korekti,bez raustīšanās nospēlētu apakšējo tabulas galu jau ir nepieciešams dators ar jaudīgu videokarti.
Katrā ziņā šis tests ir pietiekami noderīgs lai noteiktu ar  kādu faktisko bitreitu dzelzis/softplejers tiek/netiek galā.  

Par šo piekrītu - pats jellyfish video esmu izmantojis lai saprastu kurš verķis ko ir spējīgs pavilkt (ne tikai TV, bet arī media atskaņotājkastes), bet mēs runājam par mazliet atšķirīgām lietām. Es vērsu uzmanību uz to kādu kvalitāti pie dažādiem bitreitiem var panākt ar H264 un H265 (HEVC). Medūzu video nav īsti rādītājs un nav tam īsti domāts. Ja vērtējam kvalitāti, tad ir vērts salīdzināt rezultātu, kas tiek iegūts no RAW video, kompresējot uz abiem šiem formātiem. netā ir daudz testu un daudz par šo var palasīties, bet es intereses pēc lēnā garā pats paeksperimentēju (salīdzināju pie 1, 3 5,7,10,15 un 20 Mbit/s HD 1080p video).

Visgrūtāk no mpeg1 laikiem visiem kodekiem ir bijis tikt galā ar tekoša ūdens video, tāpēc to paņēmu kā smagāko piemēru. No 1-3 mbit/s HEVC bij labāks, bet tāpat ar daudziem artefaktiem, pēc tam jau izlīdzinās starpība. Tā, lai būtu viss oki un uz aci praktiskl neredzētu, arī Hevc vajag 15 Mbit/s, H264 jau 20. Jāpezīmē, ka H264 pie 20 patika labāk kā HEVC pie 15 un 20, jo HEVC paaugstinot bitreitu pie robežas, kur artefakti nav redzami, praktiski neko nemaina un bilde ir mazliet duļķaina, savukārt H264, paaugstinot tālāk bitreitu, bilde paliek asāka. Ok, skaidrs, ka var spēlēties ar encodera uzstādījumiem, deblockingu utt, bet kopumā tā ir.

Ņemot citus tipiskos ikdienas video ar kustību, statiskiem tuvplāniem un panorāmas bildēm, tendence par bildes izmaiņām attiecībā uz bitreita maiņu paliek tāda pati, tikai jāatzīst, ka Hevc lielākoties ir skatāms jau pie 3Mbit/s (dažkārt pat 1-2), kamēr H264 vajag 5-7. Vēl būtiska lieta, ka ja kompresē ar max q uzstādījumiem, tad laiks atšķirās ~ 15x Hevc par sliktu. Protams, ka apraidē kompresējot un lietotājiem skatoties, tas notiek hardwariski. Tātad, secinu, ka augstas kvalitātes HD video, kuru arī gribēšu saglabāt arhīvam, nav vajadzība pēc HEVC. Ar 4k neesmu izveicis tāda veida testus, tāpēc nekomentēšu.

Ja izvēlas TV uz kura būs vēlme skatīties labu kontentu labā q, tad ar jellyfish ir par īsu - jā neraustīsies, bet bilde ir dikti atšķirīga verķim, kurām ir laba pēcapstrāde un verķim kam nav. Citā topikā jau minēju, ka WD pleijeris atskaņo labāk par Android kastēm vai pat paša TV iebūvēto atskaņotāju (kādus 4 TV esmu salīdzinājis).

Raw video var dabūt, piemēram, šeit un šeit. Video ar tekošo ūdeni ir šeit (10s 743MB). Ja ir interese, tad sakompresētos testa failu paraugus ar kādus varu uz failiem.lv uzmest.

8/5/2017 , 09:10, snukurins teica:

neko, citi jau paseidzās...

Edited by ivo
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Paaktualizēšu tēmu :)

Vajag senčiem TV. Kā izmērs ir nosprausts 55". Tālāk ap +-500-max600 eur.

Ir noskatīti varianti: LG 55uj635v;  Samsung Ue55Mu6172; Sharp LC-55CFE6241E un Philips 55Pus6162. Man iespēja šos iepirkt par apm. 500eur. Kāds varētu kaut ko vēl ieteikt vai pakomentēt esošos variantus... Zin gan jau varētu :)

TV barots būs ar virszemes tv, youtubi un dnla...

Paldies, gaidīšu rezumē

P.S.Ak jā, par lētajiem samsungiem esmu samērā sliktas atsauksmes dzirdējis - dēļ kvalitātes bieži apmeklē servisus... :( 

Edited by DeEK

nem vai nu samsung vai philips.. pa lielam vienalga.. philips būs bišķi gudrāks (android)

No šiem trijiem Samsung :) Vēl kā variantu varētu apskatīt

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/114348/sort/1/filter/0_0_259.278.373_120780/U55P6046-televizors.html

Ļoti labs par to cenu :) Būs Android un kcik jēdzīgs panelis :)

Vai nu piemet 100 un

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/123811/sort/1/filter/0_0_259.278.373_120780/55PUS6412-12-televizors.html

Būs tā vērts :) 

• Patīk 1
  • 2 weeks later...
uldii12345

Sveiki

Šobrīd LMT intersanta akcija, piedāvā 50 collu samsungu ue50mu6192 pa 11 eur mēn kopā ar viedtelevīziju. Nevaru saprast vai ir jēga apgreidot no LG 42LB650v?  Skaidrs, ka lielāks izmērs, bet savādāk būs kādas izmaiņas attēla kvalitātē utt. Smarts īpaši neinteresē, jo ir android tv kaste. Skatīts tiks lmt viedtelevīzija, shortcut, 720p, fullhd filmas caur kodi

Edited by uldii12345

es gan tādu akciju neredzu, bet tavā vietā laikam ņemtu gan..

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/139045ffd - te salīdzinājumam..

galvenais.. LG Full HD.. Samsung Ultra HD (4K), izmērs pats par sevi... elektrību patērēs mazliet vairāk un vēl dažādi sīkumi.. :D

uldii12345

Tas jau ir tas pats piedāvājums, ieliec grozā un tad redzēsi cik maksā. 

Tas ka fulhd pret uhd skaidrs, tik ko tas dod, ja praktiski viss saturs ko skatīties ir labākā gadījumā 720p.

Vairāk domāju paša displeja kvalitātes atšķirību.

sen jau bija laiks pāriet uz vismaz FHD saturu.. (neskaitot varbūt ikdienas tv, tur vēl HD ir brīnums) :D

skatīties ir ko.. bet nu datu apjoms liels.. bet 4k tv arī to pašu fullhd labāk attēlot māk kā vecs fhd tv..

uldii12345

nu 4 gadi jau nav nekāds nenormāls vecums.

Tāpēc jau jautāju par iespējamiem ieguvumiem, motivācijai šo pasākumu veikt, jo abi tv, gan mans LG, gan šis samsungs, cik saprotu ir budžeta gals. Vienkārši 4k opcija un nedaudz lielāks ekrāns īsti mani līdz galam nemotivē.Ja es iegūtu labāku attēlu, varbūt vēl kāds pluss, tad šo pasākumu būtu jēga veikt.

tak aizej uz LMT vai kādu citu bodi un ievērtē.. neviens tavā priekšā nepateiks.

Būs labāks attēls, jo būs labāks kontrasts + juutubi 4k varēs skatīties un visas Amazones un arī sapratis hidroizolācijas signālu, ja tāds kādreiz gadisies

Pirms 30 minūtēm , uldii12345 teica:

Kas ir hidroizolācijas signāls

Kad no griestiem ūdens uz TV sāk pilēt...

• 3 months later...

Labdien,

Vajag ilgmūžīgu 65` tv priekš Viasat SAT TV un Shorcut app, ar labu bildes kavalitāti. Budžets ~1400,- eur.

Labprāt argumentēti maksātu mazāk.

Noskatīts Sony XE8505B, dabonams visos Rīgas veikalos.(var 8577 modeli maksā tikpat Sony centrā) 

+ android (viaplay var lietot)

-HDR kontents slikti atskaņojoties (no inet apskatiem), tiesa gan īsti nav ko skatīt HDR..

Paldies!

55` entry level oled ~1400 arī maksā, jāpaskata, bet sliecos tomēr uz LED.

65` oled ir out of budget.

uldise
pirms 13 stundām , saf teica:

Ar labu bildi vienīgi oled

vai Oled māk labāk rādīt SD kvalitātes bildi kā LED?

Edited by uldise
Racer

Tik labi kā Plazma nē, bet labāk jā. Protams, ir svarīgi kādi ir algoritmi attēla apstrādei, upscale utt.

Ugu, es ar jau nezcik reizes sataisījos nomainīt savu 50" plazmu uz ko modernāku, bet tad tam ne tas, ta tur ne tā. Beigās apnicis un nu nu jau vairākus gadus i netaisos neko mainīt kamēr vecais TV nenosprāgs. Alu ar zakusku aizkožot un telefonā ziņās lasot ir pilnīgi vienalga tā TV bildes kvalitāte ar OLED niansēm, galvenais, lai var dzirdēt kas sižeta līnijā notiek un saprast kurš ir labais a kam pa degunu jāsadod.

• Patīk 1
pirms 1 stundas , MartiniB teica:

ljoti salda cena, visu meenesi, tiesa shodien peedeejaa diena

Vot šitam neticu. Ja ir dabonams par šādu cenu tagad tad būs arī pēc tam pieejams. Varbūt pat lētāk.

@Zin...  Tas jau nedaudz cits stāsts, tur cilvēkam vienkārši vai nu nebija piķa vai īsti nevajadzēja to TV. Tāpēc pats sevi mierināja ar šādiem tekstiem.

Es runāju par situāciju, kad kāds saka - šim modelim super cena, pēc tam būs dārgāk - bullšits.