Jump to content

Pērku/īrēju 12V AGM/svina akumulatoru(-s), lādētāju, skandas, 12V pastiprinātāju/automagnetolu


138
 Share

Recommended Posts

Nu tāds vads ir arī CISCO rūteriem. Man ir ;) 

 

Bet... Tās gadījumā nav ligzdas Network in/out ? Tās domātas datora aizsardzībai - lai pa datortīklu neizblieztu tikla karti.

Pēc manuāļa (pavirši aci uzmetot) šo nemaz nevar pie pc pieslēgt - izskatās ka šim kalibrācija nav paredzēta. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Re kā, nezināju - tos CISCO es kaut kad pa gabalu esmu redzējis un biju pārliecināts, ka tur ir 8P8C (bet eksistē arī tādi).

A pinauts viņiem varētu būt tāds pats? Tur ir kaut kāds industrijas standarts, vai CISCO var izdomāt savienot vadiņus pa savam, bet APC un katrs kurš vien vēlas - pa savam?

Link to comment
Share on other sites

Aizdomas, ka UPSos aķiem nav tie veselīgākie režīmi. Pat tur, kur UPS tiek izmantots nelielai noslodzei (salīdzinoši nelielas izlādes strāvas), aķi tomēr samērā ātri uzpūšas. Var jau būt, ka default švaki aķi, bet visdrīzāk tie tiek uzlādēti un turēti virs floating voltage, kas samazina kalpošanas laiku, bet, iespējams, palielinās back-up laiks.

 

Man liekas visi APC smart nav ar sinusu izejā, vai arī kļūdos? Zinu par smartups 1000 un 1500, kuriem tad ir jāveic kalibrācija, kas izpaužas kā akumulatoru izlāde līdz kaut tādam spriegumam un sekojoša uzlāde.

Link to comment
Share on other sites

Svina aķiem nepatīk mazās strāvas, lai viņš ilgi dzīvotu viņu vajag mocīt, kā mašīnā. Mazaām slodzēm krievu laiks izmantoja sārmu akķus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marizo teica:

Man liekas visi APC smart nav ar sinusu izejā,

Protams ka visiem APC nav! Vēl vairāk, tikai retajiem ir! Jo tīrs sinuss pc nemaz nav vajadzīgs, shēma priekš tīra sinusa ir krietni sarežģītāka un lietderības koeficients zemāks! 

Pirms 6 minūtēm , marizo teica:

Zinu par smartups 1000 un 1500, kuriem tad ir jāveic kalibrācija, kas izpaužas kā akumulatoru izlāde līdz kaut tādam spriegumam un sekojoša uzlāde.

 Nē, tur jāpieslēdz pie PC, jāmaina reģistra vērtība, tad pilna izlāde, pilna uzlāde un atkal pilna izlāde. 

Es takš devu linku kur viss process sīki un smalki aprakstīts! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne tā izteicos, tā nav vienkārša izlāde. Kalibrācija tiek palaista tajā APC powerkātursauca progā. Pārējo UPS sadara pats. Tā es to saprotu, jo pats APC savos aprakstos nekādus haker-tool nepiemin.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , marizo teica:

Kalibrācija tiek palaista tajā APC powerkātursauca progā.

Jā, pēc tam kad tiek reģistra vērtība nomainīta! 

 

Pirms 55 minūtēm , marizo teica:

Tā es to saprotu, jo pats APC savos aprakstos nekādus haker-tool nepiemin.

Protams - APC uzskata, ka userim pašam nav jāmaina bačas, bet jāved UPS uz sertificētu servisa centru.

 

Esmu mainījis APC smart upšiem bačas ne reizi vien un zinu pēc pieredzes! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...