Jump to content

TV izvēle 850 eur budžetā.


Padjoms
 Share

Recommended Posts

Nu hz, to nu gan nemācēšu atbildēt,juridiskā adrese jau tāda skumja (dzīvoklis)

 

Tas pats web-shop šķiet uzticamāks un atšķirība ir 12 eur

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Labākā cenas un kvalitātes attiecība ir Vizio M sērijas televizoriem. Ja televizora cena tiešām nav izvēli noteicošais aspekts, tad šādā gadījumā būtu jāskatās uz LG G6P sērijas OLED televizoriem, jo tie pārējos ievērojami pārsniedz attēla kvalitātes ziņā. Tiem, kuri meklē nelielu, taču kvalitatīvu televizoru guļamistabai, eksperti piedāvā izvēlēties Roku TV televizorus no TCL S3750/FP110 sērijas.

 

http://www.db.lv/reklamraksti/ka-izveleties-labako-viedtelevizoru-464623

 

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D  nedomāju, ka arī dienas biznesā tomēr žunaļugas laiž luni, nē tomēr 220.lv reklāmrksts, kas nozīmē, ka vēl lielāks feils šis ir, ķipa iesaka produktus, ko paši nemaz nepārdod.

 

Davaj, dabū man Vizio M vai vēl labāk, Vizio P sēriju Eiropā, kas pie tam šeit strādā :) Domāju, ka tu kļūtu bagāts no pierasījuma nedēļas laikā

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biju apskatīties dabā to philipsu 49PUS6501/12, bilde pārliecināja, 

bet blakus stāvēja cits modelis philips 49Pus6561/12 ar ambilight no 3pusēm, šis vairāk pārliecināja, kā tikai sāniskais. Bet līdz ar to ariī dārgāks.

http://www.gouptime.lv/index.php?route=product/product&product_id=443904

 

 

Tad tgd jautājums, varbūt līdz 650€ ir citas firmas tv ko labāk skatīties? Kas ar sony, tie laikam stipri dārgāki.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Neņem Philips, Androidam daudz bugu, kuri ir uz palikšanu + bremze un supports galīgā tūtā. Pa 600 EUR tikai kakuci var nopirkt. Labi TV maksā dārgi.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Nopirku 7. sēriju, esmu vīlies. Beigti pikseļi, nevienmērīgs izgaismojums, lagojošs Android... supportam un servisam pie kājas - "atbilst tehniskajai specifikācijai, atbildē tik kopē grāmatiņas tekstus". Nakuj tos philipsus, nekad dzīvē vairs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ņemot vērā cik liels sū ir TV, kāpēc nepaņemt normālu lielizmēra monitoru? Piemēram - Dell P4317Q, 42.5", kas puslīdz normālos veikalos maksā no 800e

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Un kādu ~50-70eur android devaisu (piemēram MX-III), ko pie morālas novecošanas ir nesāpīgāk aizvietot, kā multifunkcionālu ekrānu (tv & monitoru).

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc kāds ir iedomājies ka nekustīgas bildes atēlošanai paredzēts monitors labāk attēlos kustīgu tv bildi ?

Link to comment
Share on other sites

Domā monitors netiek galā ar kustīgu bildi? ;) 

Vienīgi 800 eur par 42'' - tā kā padārgi......

 

Bet tā man TV jau sen praktiski kā monitors tiek lietots. Skaņa caur tumbām, signāls no  sat uztvērēja kurš māk daudz!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau nav normālu tv pa 600-700€,

ko lai saka par tiem, kas sākas no 400€? Pilni veikali ar tv....

 

Hmmm, laikam, tad jāgaida būs tuvāk Zsvētkiem, labāk būvēšos pa otro stāvu, netērēšu dažas h nedēļā pie kastes.

Varbūt, kas jēdzīgāks uzradīsies pēc pāris mēnešiem.

 

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Dell P4317Q, 42.5", kas puslīdz normālos veikalos maksā no 800e

Jo Tv par tādu naudu būs pārāks :)

 

pirms 11 stundām , MasteR's teica:

Nopirku 7. sēriju, esmu vīlies. Beigti pikseļi, nevienmērīgs izgaismojums, lagojošs Android... supportam un servisam pie kājas - "atbilst tehniskajai specifikācijai, atbildē tik kopē grāmatiņas tekstus". Nakuj tos philipsus, nekad dzīvē vairs.

Cilvēkks var iegrābties pērkot jebko, tā nu diemžēl ir tā loterija :) 

Link to comment
Share on other sites

man ir philips.. un zin ir philips.. es vismaz par savu nesūdzos

Link to comment
Share on other sites

Philips 47pfl7008 - es peerku attēla kvlitāti ne smārtus un man skaņā aba patīk bonusā :) 

 

protams gribētu philips vai Lg oled,beeeet maksā

Link to comment
Share on other sites

PHILIPS 49PUS7181 televizors  un 40 PFL7605 , apmierināts ar abiem

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

nu RD mani ar centās atrunāt no PHILIPS 49PUS7181 , tiko bija parādījies mūsu tirgū, vēl neviens neta veikals tos netirgoja,  piedāvāja citus ražotājus ar baigo uzstāju, uzreiz sapratu, kuras firmas lobē pārdevējus :).

Nepadevos, paņēmu vēl papildus garantiju un apmierināts vēl šodien.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir - pārdevēji tirgo to ko vajag tirgot.  Tirgo to kas aizķērušies noliktavā, ko importē paši, kam lielāka peļņa utt.

Protams, cik nu kurš godprātīgs, tas jau katra paša ziņā.

 

Esmu vairākas reizes dzirdējis, ka pārdevēji esot atrunājuši no Philips.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , MIGs teica:

Esmu vairākas reizes dzirdējis, ka pārdevēji esot atrunājuši no Philips.

Jo TP vision pārejas periodā bija daudz brāķu, filipsus grūtāk bija "pārdot", jo nevarēja taisīt "wow" efektu ar smārtu, kā arī LV pārstāvniecība gluži nebija entuziasma pilna un bija "pajāt" vai produkcija tirgojas un ko jauniņie pārdevēji ziun runā. Tā arī tas ir tagad ieēdies "tautās"

 

Pirms 3 minūtēm , MIGs teica:

Tā ir - pārdevēji tirgo to ko vajag tirgot.  Tirgo to kas aizķērušies noliktavā, ko importē paši, kam lielāka peļņa utt.

Pofig cik noliktavā, tas īsti neietekmē, izņemot gadījumus, kad atlicis pēdējais vitrīnā un slinkums sapakot :D 

Link to comment
Share on other sites

Pie viena ielieku šeit.

Šievas mātei vajadzīgs tv līdz 350€, vecais "kantainais" atteicās, pienācis laiks mainīt. Neko fīčām pārbagātu nevajag, collas arī daudz nevajag , domāju 32-40pietiek stabili. Viņai ir Lt optiskais internets ar interaktīvo tv, 4k nevajag toč.

 

Kā ir ar šo modeli?

 

https://m.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/lg_43lh6047

 

 

Link to comment
Share on other sites

nav jau arī daudz.. un nav arī dārgi. 32, man vismaz šķiet jau mazs.. pat pašreizējāis 43" jau tā... varētu arī lielāku, bet nu.. ir ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lai neceptu jaunu tēmu, paturpināšu veco.

 

Meklēju TV, vairāk kā ekrānu datoram un konsolei, bet Lattelecom TV arī palūrēs varbūt.

 

Biju RD, pārdevējs teicās ka šis dikti labs un tagad par labu cenu: http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/116088/sort/1/filter/0_0_0_0/UE-55MU7052-TXXH-televizors.html

 

Pieņemu tad šo kā atskaites punktu- šim bilde it kā patika, veikalā gan tur grūti saprast- viens sakruķīts gaišs ka acīs griež, otrs blakus mells kā vells, tiešām tur tajos gaišumos 600 eur tik švaks un 1000 vērtais tik kaut cik gaišs? Budžets it kā nav tāds stingri noteikts cik, bet nu negribētos par to TV izmest daudz naudas, no otras puses, sū... arī negribu

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kappa teica:

tiešām tur tajos gaišumos 600 eur tik švaks un 1000 vērtais tik kaut cik gaišs?

Tas saucas HDR :) 

 

JA tiešām var dabūt par šādu cenu tad 

 

https://www.euronics.lv/t/94531/televizori-un-majas-kinozales/55-smart-suhd-led-curved-televizors-samsung/ue55ks9002txxh

 

 

Nenožēlosi ne centa. Pagājušā gada 55" flagmanis.

 

Ātrs reakcijas laiks, visi jauākie formāti, spožums tāds, ka acis degs ārā, taja pašā laikā melns kā melns, skaņa ļotipieņemama utt utjp.

 Piezvani Euronics un uzjautā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

03/10/2017 , 21:24, Zin... teica:

@kappa ko tad izlēma? Uzzvanīja vai ko citu nopirka?

Biju Euronics Molā, tur uz vietas bija tas ko ieteici un viens vēl iepakojumā jauns arī.

 

Pārdevējs gan teica, ka šis: https://www.euronics.lv/t/99278/televizori-un-majas-kinozales/55-uhd-led-curved-televizors-samsung/ue55mu9002txxh

esot šī gada modelis un tikai par 100 eirām dārgāks- ar jaunāku procesoru (it kā ātrāku), tāpat tam dāvanā 180 EUR putekļusūcējs nāk, un galā sanāk izdevīgāk. Tā nu es pabolīju acis un aizgāju- baigi jau nedeg.

 

Ieteica vēl arī vienu Sony: https://www.euronics.lv/t/99575/televizori-un-majas-kinozales/55-ultra-hd-led-televizors-sony/kd55xe8596baep

Sony esot mazāk brāķu un tos nenesot tik daudz atpakaļ kā korejiešus. 

 

jāievāc vēl info, ir vai nav vērts iztērēt 1300 par TV... Samsung principā uzrunāja, distance līdz ekrānam man arī nav liela tā kā curved matricai varētu būt savas priekšrocības, skaņa arī jaudīga, bet nu par to es tā, ir doma paņemt sounbar klāt tāpat.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Tik pārdevejs aizmirsa piebilst tādu sīkumu, ka tas TV rāda sliktak par iepriekšējā gada modeli :) 

 

Ka es saku, tas 55KS9002 pa ir katra centa vērts par to cenu un pārmaksāt tos 100 eur par to MU9002 būtu stulbums, t kā ņem to KS9002 kamēr vēl veikalā ir

 

Tapēc arī HDR topikā ieteicušo jo ļoti labs dīls par to cenu

 

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki, nepieciešams viedoklis par šiem produktiem

1.  SONY KD-49XE7005 BAEP http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/123055/sort/1/filter/0_0_300_113848.62980/KD-49XE7005-BAEP-televizors.html
2.  SONY KD-49XD7005 BAEP 
http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/98380/sort/1/filter/0_0_300_113848.62980/KD-49XD7005-BAEP-televizors.html

3. PHILIPS  49PUS6561/12
https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/philips_6500_series_uhd_ultra_slim_49pus656112

 

Kuru labāk izvēlēties? 
Vai arī jūsu ieteikumi budžetā līdz 700eiro.

Labots - pagalms
Link to comment
Share on other sites

TV netiks pirkts uz 2 gadiem, tādēļ gribētos, lai viņam ir laba matrica, vēlam vel kādi parametri, kuri tuvāko gadu laikā nemainīsies un būs svarīgi.
Vairāk tiek plānots izmantot filmu, seriālu un sporta spēļu skatīšanai, kā arī konsoļu spēlēšanai. Mazāk klasiskā tv kanalu skatīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Bet SONY KD-49XD7005 nav Androids? Vai arī tā nav laba izvēle?
Kāds Samsung modelis līdz 700 eiro ir labs?

Labots - pagalms
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...