Jump to content

Vai esi nobalsojis par Saeimas atlaišanu?


Ronalds
 Share

  

106 members have voted

  1. 1. Vai jāatlaiž esošā saeima?

    • Nē, esošā ir ok, man tā zagšana apmierina / pašam atkrīt gabals!
      7
    • Nē, tā vai tā nebūs nekā labāka ko likt vietā!
      36
    • Nē, nedod dies vēl ievēlēs SC vai citus krievus vietā!
      40
    • Man vienalga.
      7
    • Jā, jāatlaiž!
      16


Recommended Posts

versatile

Progresīvais nodoklis nav panaceja.

Ir jābūt augstākam neapliekamajam minimumam., pareizāk, jāceļ atvieglojumi par bērniem. Ja ir 4 bērni - tobiš ar apgādātājiem vecumdienās nebūs problēmu - tad soc nodokli var reducēt uz mazāku.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

teiksim, ēveselība, pakāsti 11 miljoni - visiem it kā zināms. bet nē, nav pakāsti 11 miljoni - tā daļa, kas izmaksāta vietējiem progrmamētājiem algās, atgriezusies budžetā caur nodokļiem, utt - nav pakāsta. De facto tā ir stutējusi ekonomiku.

man liekas del shita te ir vislielakie sudi valsti, jo uztaisa suudu, samaksa par to un vel lelpopas, ka ar suudiem ir saeedushies....

Par to nopelniito naudu,- da  hren vinu sazin kur ta paliek, moshka sapeerk kinas razhojumus, tagad jau neko citu nopirkt nevar.. jo mes, piemeram, makam tikai sudus taisiit... vai iztere,.. izklaides industrija, ne jau nu bernu pabalstos un skolaas...

bija tada anekdota, kas beidzas ar vaardiem, - vai tev neliekas Dzhonij, ka mes par velti esam suudus saedushies...

Link to comment
Share on other sites

versatile
mes, piemeram, makam tikai sudus taisiit

Nu tad sāciet laboties.

 

 

Tu no Dzintara vai Solvitas partijas?

Tuubij Teletuubijonovič, kāpēc jums tādas aizdomas?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Latvijā ir ļoti zems corporate tax. Tikai 15%. Tas ir jāceļ, ja grib palielināt darbaspēka atvieglojumus.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Latvijā ir ļoti zems corporate tax. Tikai 15%. Tas ir jāceļ, ja grib palielināt darbaspēka atvieglojumus.

Aha, teorētiski, Tev taisnība, reāli - skuju to izdarīt.

 

bāc, es jau to piketu iedomājos :D

Link to comment
Share on other sites

Ja ir 4 bērni - tobiš ar apgādātājiem vecumdienās nebūs problēmu

 

Bērniem jāstutē savi bērni (mazbērni), nevis vecāki. Tāds ir sabiedrības attīstības pamatvirziens. Vecākiem pienākas tikai stingrais plecs un atsevišķas piešprices ārkārtas gadījumos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Versatile, kāda jēga? Apbrīnoju tavu pacietību :)

 

Vienkārši te daudzi ielien šajā tēmā un izliekas par viszinošiem speciem par to, kā darbojas nauda, tāpat kā ļoti daudzi delfi komentāros īsteņība ir ekonomikas profesori :)

 

 

Tas būtu, kā es līstu iekšā kaut kādā programmētāju topikā un visi, kas nepiekristu manām idejām uzreiz tiktu norieti kā Google vai Oracle darbinieki, kas neko nejēdz

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tubus, MUn maksātājus par mazajiem draņķiem es saucu tāpēc, ka lielākā daļa man iznāmo MUN tādā veidā faktiski ir pārformējuši savas esošās darba attiecības; apgroza privātpersonai gana smukas summas, bet nemaksā soc nodokli un uin
  Arī nedaudz primitivizēšu, ja ir izrakts ''kanāls" tad, tavuprāt ūdenim ir jātek uz augšu, jeb  tomēr ''mazie'' ietur norādītās ''akvatorija robežas", vai arī peld ''neatļautos, dziļākos ūdeņos, kur lielāka zive saskata konkurentu'' ?  
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Maza replika par pabieži šeit cilāto pensonāru, arī kā vēlētāju problēmu...

Tā nu sasniedzot pašam to vecumu un vērojot daudzus savus vienaudžus gadu garumā, varu pateikt, ka cilvēki tik daudz jau nemaz neizmainās...

Vienīgi tas kurš agrāk bijis vienkārši muļķis, tagad kļuvis vecais muļķis... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Versatile, kāda jēga? Apbrīnoju tavu pacietību :)

Man ļoti patīk dzīve šeit un sāp skatīties, kā cilvēki pavelkas uz prastu, primitīvu, Latvijai nedraudzīgu propagandu.

Mums ir sava valsts, kas 25 gados, patiesībā, ir izdarījusi ļoti daudz; pirms 20 gadiem mēs ne tuvu nebijām ES, pirms 10 gadiem - ne tuvu OECD. Jā, ir visādi gājis; jā, ir ļoti daudz problēmu (pačukstēšu, ne diži vairāk kā lielākajā daļā valstu, kuru dzīves līmeni liekam kā paraugu). Jā, ģeogrāfiskais novietojums un nacionālais sastāvs mums ir problemātisks; jā, 90ajos ĻOTI daudz naudas tika brutāli pafukāta; jā, ļoti daudz esam pakāsuši paši, pa lēto pārdodot.

Es varbūt esmu ideālists, bet es neredzu iespējas uzlabot šo valsti, nemaksājot nodokļus. Es neredzu iespēju, uzlabot šo valsti, atlaižot Saeimu un savēlot populistiskus pamuļķus un par muļķiem izliekošos valsts ienaidniekus. Es neredzu iespēju nepalielināt algas ministriem (deputāti - daļēji cits stāsts).

Es taču nevaru būt vienīgais, kam šķiet, ka šobrīd konkrēti dzīvojam ļoooti kropļotas informācijas laikmetā, kur no vienas puses ir ļoti mazaktīva valsts komunikācija, kurai iedzīvotāji, kas pēdējos 70 gadus ir pieraduši neticēt valstij, joprojām īsti netic - bet no otras ir virsraksti "tu neticēsi, ko vakarnakt izdarīja ministri", "deptuāts guļ uz budžeta", "nāves spriedums MUN", kurus laiko un šēro desmitiem tūkstoši. Tāda maigā vara - piespiest pašus noticēt, ka tas, kas mums ir, nav īsti nekā vērts, lai pa vienkāršo paši atdotu.

Un jā, es ļoti labi saprotu, ka daudzi ir piedzīvojuši personīgas vilšanās, nepietiekamu atbalstu, neieinteresētus ierēdņus, utt - bet nevar tikai vainot "VIŅUS", jo tas cikls ir mūžīgs. Nevar ekssitēt kukuļņēmēji ierēdņi bez kukuļdevējiem sabiedrībā. Ir jāsaprot, ka pārmaiņas sākas no katra paša, laimes lāci braukt lūkot nav īsti konstruktīva pieeja. Un ir baigi sāpīgi skatīties, kā cilvēki ar iq it kā virs vidējā, paņem katrs pa spainītim pelnu, sastājas puslokā un kaisa sev uz galvas, viens otram piebalsojot, kādi visi nabadziņi, kā visus drāž; visu to atkal un atkal atkārtojot informatīvajā telpā. Zināt to viena izcilā PR speca teicienu, ka nav svarīgi, ko saki - galvenais, atkārtot pietiekami ilgi un daudz, tad visi noticēs? Nu, tieši tas arī notiek šobrīd Latvijā. Lieliski, Ušakovs ar saviem 6,5k algu liek faking karikatūras par ministru algu pielikumu - un cilvēki ŠĒRO, viņam ir auditorija, viss, ko postē nonāk tālāk, utt.

Un ja, "krievi nāk" ir debils sauklis. Novecojis, apnicis, izmantots vietā un nevietā. Bet ko padarīt, ja tagad šie patiešām grib nākt?

Ne jau kādi svešie te šobrīd mums valsti mēģina atņemt - paši viņiem atdot taisāmies. "kāda starpība, kas saimnieks medijiem, tagad slavē Solvitu, tad būs Aivars vai Vladimirs; kāda starpība, kas par karogu mastā, utt" - nu kas tie par tekstiem?

 

Bet demokrātija ir demokrātija. Tik man ļoti negribas no šejienes prom braukt.

Labots - versatile
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Skatos pa logu un nevaru īsti saprast - ir pilnmēness vai nē. Būs jāapskatās kalendārā.

Link to comment
Share on other sites

Bet man nav izziņas kabatā, ka esmu garīgi vesels, moš kāda aplikācija palīdzēs? :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja Tu teiktu, ka Tev ir tāda izziņa kabatā, es sāktu šaubīties par tās īstumu. Tādus dokumentus prātīgāk tomēr glabāt kādā mapē, lai nesaburzās un nenovalkājas.


https://ritvars.wordpress.com/2016/11/30/ka-pazit-krievijas-ietekmes-agentu/

 

Putina un Medvedeva tandēms stratēģiski “iekabinās” Amerikai. Latvija ir bandinieks, nē, tikai bandinieciņš politiskajā spēlē. Latvijā plānveidīgi iznīcina izglītības sistēmu, slēdz skolas, slimnīcas un cukurfabrikas. Pakāpeniski valstī iznīcina visu.

Varētu domāt, ka runā Ždanoka, Lindermanis vai Žirinovskis, vai ne?

Nē. Kā ziņo “Latvijas Avīze”, tas ir Renārs Kaupers. Intervijā laikrakstam “Berliner Hitlerjugend” “Moskovskij Komsomoļec”. Runā tieši tā, kā Kremlim vajag. Bet runa nav par Kauperu. Runa ir par to, ka Latvijas brīvības cīņas turpinās. Tik kaujas nav par Daugavu vai Volchovu, bet cilvēku prātiem. Kā zināt, kuŗš ir savējais un kuŗš – ne? Kā pazīt Krievijas ietekmes aģentus sabiedrībā? Kā saprast, vai pats neesi neviļus nokļuvis krievu šovinistu un Kremļa režīma pusē?

Atbilde rodama, apzinoties, kāds ir Kremļa mērķis: krieviska, Krievijas klēpī atgriezusies Latvija. No tā izriet, kas informācijas kaŗā iegalvojams latviešiem, lai mērķi sasniegtu.

Pirmkārt, iznīcināma latviešu pašapziņa un noniecināma Latvijas Republika. Jāiegalvo, ka latvieši nav spējīgi patstāvīgi dzīvot savu valstī; ka latvietis var būt vien kalps; ka latviešiem jau nekā vērā ņemama nav; ka latvieši vispār ir sīka un zaglīga tautiņa, kas dzīvo kokos un ēd sēnes. Kāds labums no latvietības? Tā vispār ir tik aizvēsturiska un smieklīga – tūdaliņi, bāleliņi, prievītes… Šobrīd Krievijas ietekmes aģenti izmanto krizi, lai dažādu Latvijas darboņu kritizēšanu vērstu pašas valsts nonievāšanā: ko labu tā neatkarība un brīvība divdesmit gados devusi; kaut tā draņķa valstele izputētu; vienīgais, kas palicis, braukt uz Īriju.

Otrkārt, visvisādi daudzināms viss krieviskais, Krievija un SPRS. Krievu seriāli ir forši, “Jaunais vilnis” ir foršs, apskatieties šo foršo krievu mājaslapu, Austrumu tirgus nepelnīti aizmirsts, krievi vispār sirsnīgi cilvēki — ne tā, kā latvieši. Krievijas un SPRS cildināšana ir grūtāka, jo ar pārāk klaju bleķa liešanu var sevi diskrēditēt. Te uzsvars ir, ka nebija nemaz tik slikti: bija darbs un cienīgas pensijas; bija lauksaimniecība, ražošana un plaukstoša saimniecība; bija drošība par nākotni; bija augsta līmeņa izglītība un bezmaksas medicīna. Un tagad tas viss sagrauts. Gribējām brīvu un neatkarīgu Latviju — dabūjām! Bet Krievijā valstsvīri gudrāki, tur viss saglabāts. Putina laikā lielvalsts atdzimusi, un to tagad ciena visā pasaulē. Vien mēs kaut ko spītējamies.

Treškārt, pasaulē nav tikai Latvija un Krievija vien. Ja tā būtu, varbūt itin drīz arī Latvijas vairs nebūtu. Tāpēc Krievijas ietekmes aģenti cenšas atšķelt latviešus no galvenā mūsu sabiedrotā. Amerikāņi ir resni, stulbi, iedomīgi, izvirtuši, alkatīgi, to vien zina, kā rīt makdonaldos, iepirkties lielveikalos un visur iebrukt un ieviest savu kārtību. Amerika tiek pielīdzināta SPRS, it kā Aukstais kaŗš nebūtu bijis cīņa starp Brīvo pasauli un Ļaunuma impēriju, bet divu puslīdz vienādu režīmu cīņa, kur uzvarējusī puse nav ne kripatu labāka par zaudējušo. Tāpat amerikāņi saņem gvaltis, ka iemieso to, kā trūkst lupatu impērijā – dēmokratiju un tirgus saimniecību. Šīs katram krietnam cilvēkam pretīgās lietas, protams, var gānīt arī bez aizdīķa piesaukšanas.

Tādējādi Krievijas ietekmes aģenta komplekts ir:

  1. latviešu un Latvijas Republikas nonievāšana;
  2. Krievijas, SPRS un krieviskā cildināšana;
  3. antiamerikānisms.

Kļūdīties var katrs, taču, jo tuvāk kāda teiktais Krievijas pīlītēm, jo vairāk kaitē latviešu lietai un jo ticamāk, ka tas notiek apzināti. Pieļauju, kāds varētu iebilst: “Pag, bet es arī līdzīgi domāju, taču nekāds krievu aģents neesmu un mani neviens savervējis nav. Gluži otrādi, esmu nācionālists un Latvijas patriots.” Te ir gluži kā ar Padomiju un terrorismu. Labi terroristi bija tie, kuŗu saistību ar Kremli nevarēja pierādīt. Bet vislabākie – tie, kuŗi darīja visas Kremlim vēlamās neģēlības iedomājušies, ka ir neatkarīgi un rīkojas pēc brīvas savas gribas.

Šobrīd mūsu pretinieks nav Bermonts Pārdaugavā, bet smadzenes Pārzilupē.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

iedzīvotāji, kas pēdējos 70 gadus ir pieraduši neticēt valstij

Vajadzēja toreiz Kārlim, teikt citus vārdus ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet kāds ir padomājis par darba ņēmējiem , kuri piespiedu kārtā tiek noformēti MUN'os

 

Piespiedu kārtā tas ir kā? Darba līgumā tiek norādīts, ka darba devējs ir MUN maksātājs - negribi nestrādā!

Bez tam šādi darba ņēmēji aizmirst ka strādājot pie MUN  maksātāja, bez sociālām garantijām viņi piemēram var saņemt 700 EUR uz rokas. tad strādājot parastā uzņēmumā saņemsi uz rokas 400 eur! (300 eur nodokļos!) 

Vari pats maksāt tos 300 EUR kā soc nodokli - likums atļauj! 

Link to comment
Share on other sites

Par to nopelniito naudu,- da hren vinu sazin kur ta paliek, moshka sapeerk kinas razhojumus, tagad jau neko citu nopirkt nevar.. jo mes, piemeram, makam tikai sudus taisiit...

Var. Ja labi grib, tad var. Pašam ir sanācis pirkt arī USA ražojumus, kuriem Ķīna labākajā gadījumā kalpojusi kā izejmateriālu vai atsevišķu detaļu ražotājs.

Ir sanācis arī veikt "spec. pasūtījumus" Eiropā, kur arī Ķīna labākajā gadījumā nodrošinājusi izejmateriālus gala produkta izstrādei (SLS 3D drukas pakalpojumi pie mums, diemžēl, nav pieejami).

Jāatzīst gan, ka ilglietojamus vietējos (Latvijas) ražojumus ikdienā nepērku. Tu vismaz zini, ka mūsējie māk sūdus taisīts - es pat tik daudz nezinu. Neesmu īsti informēts, ko tad tie mūsējie īsti ražo.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Piespiedu kārtā tas ir kā? Darba līgumā tiek norādīts, ka darba devējs ir MUN maksātājs - negribi nestrādā!

 

Es gan sapratu, ka piespiedu kārtā liek noformēt priekš sevis MUN, lai varētu strādāt! Kā piemēram Batic takšiem! 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kā piemēram Batic takšiem! 
 

Nu, par taksistiem nākas strādāt cilvēkiem, kas NEKO neprot - tādiem nav citas izejas.

No otras puses - vai daudz šeit ir tādu veču, kas naivi tic, ka ilgāku laiku varēs padzīvot uz tās valsts sapelnītās pensijas? Cik bija pensionēšanās vecums večiem? Nu nav VSAOI prātīgs veids, kā sev nodrošināt vecumdienas, jo tādiu triki, kā sanāca prezim Bērziņam, vairs nav iespējami.

Link to comment
Share on other sites

Par veču pensijām - pēc plāna pensionēšanas vecums tiek pacelts virs vidējā vīriešu dzīves ilguma! Tā kā liela daļa no tiem, kas šeit komentē nemaz līdz pensijai nenodzīvos! versatile, e=d, binary uz jums tas arī attiecas ;)

 

Sievietēm gan stāvoklis ir "labāks" ja tā var teikt. 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Dzīve iet uz augšu (izņemot lūzerus).

Pēc gadiem 20-25 jau lielā daļā attīstīto valstu tiks ieviests garantētais ienākums visiem, ne tikai pensionāriem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tiks ieviests garantētais ienākums

 

Tas ir mazliet bīstami, jo rada riskus attiecībā uz motivāciju strādāt. Ja nemaldos, tad Šveicē bij referendums par šo un jamie atteicās. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tiks ieviests garantētais ienākums visiem

 

Par komunismu neesi dzirdējis? Te nesenā pagātnē viena valsts viņu aktīvi būvēja, kas no tā iznāca mēs visi labi zinām!

 

Nevajag aizmirst, ka cilvēks pēc dabas ir ļoti slinks. Ja tas garantētais minimums būs pietiekami liels lai izdzīvotu, ļoti liela cilvēku daļa izvēlēsies nedarīt neko!  

Vienkārši nebūs kas strādā! 

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jau arī to ieviesīs, jo lielai daļai tāpat jau nebūs ko darīt. Automatizācija. Labāk jau ir, ka tam nekā nedarītājam ir par ko dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā liela daļa no tiem, kas šeit komentē nemaz līdz pensijai nenodzīvos! versatile, e=d, binary uz jums tas arī attiecas ;)

Ar draudiem tā uzmanīgāk, sarunāts?

Link to comment
Share on other sites

Ar draudiem tā uzmanīgāk, sarunāts?

 

Kādiem draudiem???  Es vienkārši runāju par statistiku un nevienam neko ļaunu nevēlu! Ja kāds netic, paskatāties paši - cik patreiz ir vīriešu vidējais dzīves ilgums LV un cik ir valdības plānotais pensionēšanās vecums....  

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu vismaz zini, ka mūsējie māk sūdus taisīts - es pat tik daudz nezinu. Neesmu īsti informēts, ko tad tie mūsējie īsti ražo.

Tak tiko jau augstaak noraadija - ēveselība, nu pilns musu valdibai ar dazhadiem prozhektiem, O.Benders atpushas, - digitalgeita, zelta tilts, stikla kalns, kas tur veel.. bus koncertzale, vecu anglu grabazhu iedpirkshana...nevienam nevajadziigi ovepraisoti suudi, no muusu kabataam, ja kas... da kur paskaties valsts strukturas, ta... Svaigs  piemers, opica kompiti LGA775 nocepas ziemelu tilts, ta vieta lai nopirktu sekond hand plati un dziivotu talak, viena cienijamaa latvieshu firma tiek pasuutits jauns kompis nu ta uz ~400.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

opica kompiti LGA775 nocepas ziemelu tilts, ta vieta lai nopirktu sekond hand plati un dziivotu talak, viena cienijamaa latvieshu firma tiek pasuutits jauns kompis nu ta uz ~400.

nepieļauj domu, ka sen jau gaidīja, kad nosprāgs, jo, nu, 775 ir biš, em, vēsture? Jēga firmai pirkt second hand plati, kas var aiziet pie dieviem jau rīt?

Firmai vjag strādājošu kompi, nevis seksu ar dzelžiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds netic, paskatāties paši - cik patreiz ir vīriešu vidējais dzīves ilgums LV un cik ir valdības plānotais pensionēšanās vecums....

Pēc statistikas datiem, paredzēts, ka šā brīzā 30-gadnieki nodzīvos vidēji vēl 41 gadu, 40-gadnieki - vēl 32.3 gadus, 50-gadnieki - vēl 24.1 gadu. Citiem vārdiem sakot - paredz, ka vīrietim šai pasaulē pie mums atvēlēti ~70 gadi.

Līdz 2025. gadam paredzēts pensionēšanās vecumu vīriešiem pacelt no tagadējiem 62 gadiem un 9 mēnešiem līdz 65 gadiem. Par tālākiem plāniem gan info neatradu.

Vai skatos pareizos skaitļus? Ja tā, tad pēc kādiem datiem tev sanāk, ka (citēju) "pēc plāna pensionēšanas vecums tiek pacelts virs vidējā vīriešu dzīves ilguma"?

 

 

@@Tubus, kaut kā tev tie konteksti neiet kopā. Atgādināšu:

Par to nopelniito naudu,- da hren vinu sazin kur ta paliek, moshka sapeerk kinas razhojumus, tagad jau neko citu nopirkt nevar.. jo mes, piemeram, makam tikai sudus taisiit...

Ja reiz "moška sapērk Ķīnas ražojumus, (..) jo mēs, piemēram, mākam tikai sūdus taisīt", tad arī liec pretim tiem Ķīnas ražojumiem mūsu pašu ražojumus. Un otrādi - mūsu ražojumiem liec pretim Ķīnas alternatīvas. Citādi sanāk, ka veļas mašīnu ar bļembu "Made in China" salīdzini ar vietējiem valsts mēroga projektiem - kaut kā nekorekti sanāk.

 

Ak jā, un tas, ka pie mums top arī nevajadzīgi un/vai nekvalitatīvi projekti, nebūt nenozīmē, ka "mēs mākam *tikai* sūdus taisīt". Noteikti var atrast arī pozitīvus piemērus.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

 

 

Citiem vārdiem sakot - paredz, ka vīrietim šai pasaulē pie mums atvēlēti ~70 gadi

 

Redz tu skaties uz to ko mums paredz, bet es skatos uz faktiem!


Un ja pat arī tā... 64.5 gadu vecumā, ar trīcošām rokām labot pc, kad viss jau ir mainījies ntās reizes un dēļ vecuma smadzene netiek līdzi izmaiņām.... 

Link to comment
Share on other sites

Portālā "Latvija.lv" referenduma ierosināšanai par Saeimas atsaukšanu līdz šim ir parakstījušies vairāk nekā 2000 Latvijas iedzīvotāju, liecina portālā pieejamā informācija.

Līdz šim par šo iniciatīvu ir parakstījušies 2442 cilvēki. Parakstīties iespējams arī notariāli.

 

Vēlētāju tiesības atsaukt Saeimu ir paredzētas Satversmē, un ierosināt tautas nobalsošanu par šo jautājumu var ne mazāk kā viena desmitā daļa jeb 155 224 vēlētāji. Tiesības ierosināt tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu nevar izmantot gadu pēc Saeimas sanākšanas un gadu pirms Saeimas pilnvaru beigām.

 

Termiņš 6.decembris.

 

Fakti "uz sejas" - Latvijas tautu esošā Saeima apmierina. Dažas minoritātes tik parakstījušies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(..), bet es skatos uz faktiem!

@@ronalds_, padalies ar tiem faktiem. No kurienes tev statistika, ka vīriešu vidējais dzīves ilgums Latvijā ir zem 65? Es tādu statistiku nespēju atrast.

2011. gadā gan bija raksts, ka pēc Veselības ministrijas datiem, puse vīriešu Latvijā nenodzīvo līdz 65 gadiem. Bet tas ir 5 gadus vecs raksts, turklāt bez konkrētas atsauces uz VM statistiku.

2013. gadā bija raksts, ka "Desmit gadu laikā Latvijas iedzīvotāju dzīves ilgums pieaudzis par trīs gadiem". Tai rakstā figurēja "VM viedoklis", ka vīriešu vidējais mūža ilgums valstī uz to brīdi bija 68.8 gadi.

2010. gadā bija kāds cits raksts, kurā bija piesaukta VM un bija minēts, ka "pērn [2009. gadā] Latvijā vīriešu vidējais dzīves ilgums bija 68,3 gadi".

Vai tavi fakti nāk no šādiem raksteļiem? Jebšu tomēr no oficiālas statistikas? Padalies ar saviem avotiem.

 

Un ja pat arī tā... 64.5 gadu vecumā, ar trīcošām rokām labot pc, kad viss jau ir mainījies ntās reizes un dēļ vecuma smadzene netiek līdzi izmaiņām....

64.5 gadu vecumā man personīgi PC nebūs jālabo (ja nu vienīgi izklaides nolūkos).

Līdz tam laikam es plānoju izmēģināt spēkus vēl ne vienā vien nozarē, tādējādi gan dzīvi padarot interesantāku, gan arī novēršot smadzeņu ierūsēšanu, gan arī nodrošinot vecumdienās iespēju izvēlēties, ar ko tad turpināt nodarboties - ar kaut ko "pārbaudītu" vai varbūt tomēr turpināt apgūt jaunus hobijus.

Link to comment
Share on other sites

versatile

roņalds nav dumš, roņalds zina stapistiku. vajag 30 cilvēkus, tad var izdarīt secinājumus. roņalds ieiet vidusskolas 8. klasē, 32 cilvēki to trako veceni priekšā ieskaitot, neviena vīrieša virs 65... karoč, kirdikt visiem, pensijas nebūs... fakti na ļico...

 

 

#piegdienah

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

binary, oki  pieņemsim ka vīriešu vidējais dzīves ilgums būs  68,3 gadi. 

Es vairs neatceros avotu, kaut kur, kaut kad lasīju..... Oki, kļūdains mans pieņēmums....

 

 

 

 

64.5 gadu vecumā man personīgi PC nebūs jālabo

 Nu redzi, tas nav tavs maizes darbs. Bet mans. Un ar katru gadu es jūtu ka galva vairs nestrādā kā nākas, atmiņa paliek sliktāka, jaunatne, tiesa gan ar krietni siltākām zināšanām mēģina konkurēt ārā....


 

 

roņalds nav dumš, roņalds zina stapistiku. vajag 30 cilvēkus, tad var izdarīt secinājumus. roņalds ieiet vidusskolas 8. klasē, 32 cilvēki to trako veceni priekšā ieskaitot, neviena vīrieša virs 65... karoč, kirdikt visiem, pensijas nebūs... fakti na ļico...

 

 versatile, biju par tevi krietni labākās domās. Diemžēl kļūdījos.... Laikam ieņemt labi apmaksātu ierēdņa amatu kaut kā negatīvi uz smadzenēm iedarbojas..... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar katru gadu es jūtu ka galva vairs nestrādā kā nākas, atmiņa paliek sliktāka,

 

varbūt pie ārsta vajag aiziet ? magnētiskās rezonanses izmeklējumu uztaisīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt pie ārsta vajag aiziet ?

 

Ir būts, izmeklējumi veikti.

 

Bet ir tāda lieta kā vecums.....   Dabā tā ir paredzēts  -vecie aiziet, atbrīvo vietu jaunajiem! Tur nu neko nepadarīsi.....  

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pat ja vidējais vīriešu mūža ilgums ir 69 gadi, ir jāņem vērā, ka puse, kā minimums, "nedavelk" - principā, kā loterijā, lai vienam būtu Eurojackpot, miljonam muļķu ir jānopērk biļetītes bez laimesta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...