Jump to content

Biedri! Sveicu visus ar jauno 'pasaules' prezidentu!

ImissimI

Recommended Posts

Pirms 19 minūtēm , marrtins teica:

no tās pašas sērijas

iedzīvotāju grupu nedrīkst diskriminēt, vienu konkrētu personu drīkst nelaist savā krogā

bet sakarā ar Trampa banošanu Twiterī, ir pacēlusies milzu diskusija par sociālo tīklu tiesībām, lietotāju tiesībām uz savu saturu, valsts iejaukšanos un ko tik vēl ne

• Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Raimonds1

64

• e = d

57

• Jurkins

50

• ru

42

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Es nezinu ar kādiem ieročiem cīnīsies 3. pasaules karā, bet es zinu, ka 4. pasaules karā cīnīsies ar rungām un akmeņiem. Alberts Einšteins

Mjā. Uzrakstīju TVNetam e-pastu, ka, ja maksas saturā tiks likti Veinbergas murgi, es no tā atteikšos. Diez vai kādu tas tur rausta, bet man palika labāk 

A nav pofig? Nav nekur jāiebrūk, Sabombardē un miers. Raķešu tak netrūkst.

Posted Images

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

iedzīvotāju grupu nedrīkst

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

vienu konkrētu personu drīkst

Kur tu to izraki? Valdība tā teica? :sarkasms:

Ja kaut pieņem ko tu saki par patiesu, tad grupa jau arī tiek diskriminēta, ja neesi pamanījis.

Vajag sadalīt iedzīvotāju grupu konkrētās personās un tad katru atsevišķi nelaist.

Bļin, smieklīgi tas viss. Nu cik daudz stāvoklī tā līgava īsti ir?

Biedri, pienāks laiks, kad pie restorāniem, bāriem un kinoteātriem parādīsies uzraksti, tikai krāsainajiem 😉

/sarkasmus/

Asociācija uz ASV dienvidu štatiem, kur vēl samērā nesenā pagātnē bija uzraksti: tikai baltajiem. 

Rudzītim jau kādu laiku ir aizgājis ciet - citē Ren TV, piedalās ciekurpļaviņa pasākumos un tml. :(

• Patīk 1

Kādēļ mūsdienās vairs principā neeksistē tāda lieta, kā mēreni centriskās politiskās partijas un līderi? Tādēļ, ka tautas ir tik tālu polarizējušās un alkst "asiņu", ka mēģināt atrast kompromisu ir principā neiespējami?

Jo es visu laiku attopos esot kaut kur pa vidu starp abām frontēm - pēc politiskās pārliecības sliecos vairāk uz kreiso pusi, bet tajā pašā laikā pilnībā neatbalstu to visu LGBTQABC+ dzimumu sviestu. Esmu par samērīgu viedokļa brīvību medijos, bet neuzskatu, ka ir jādod platforma mentāli slimajiem pušot savu agendu. Esmu patriotiski noskaņots, bet neuzskatu, ka ir normāli uzskatīt, ka pašu valsts ir uber-alles, ja tajā ir acīmredzami kaudze problēmu, kas jālabo. Esmu par tradicionālu ģimenes modeli, taču neredzu nevienu iemeslu, kādēļ vajadzētu aizliegt abortus. Es redzu daudzas labas idejas abās nometnēs, taču nevaru akli atbalstīt kādu no tām līdz galam, jo tas gluži vienkārši nav pareizi - patiesība ir pa vidu...

Kāds jūsprāt ir iemesls, kādēļ mūsdienās nav iespējams izvirzīties centriski tendētam politiskajam spēkam?

Nez vai tādi centristi vispār jelkad ir bijuši. Un jelkad būs. Es domāju, kā nopietns spēlētājs. Uz kādu sabiedrības grupu tad viņi balstīsies? Vieni grib pēc iespējas vairāk ieraust, otri pēc iespējas vairāk pārdalīt. Samierināt šamos? Un padarīt centriskus? Ja nu vienīgi katram ap kaklu apliekot sprāgstvielu apkakli. Bet tad tā būs nežēlīga diktatūra.😁

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Uz kādu sabiedrības grupu tad viņi balstīsies?

kā reiz, uz vairākumu, vismaz uz lielu skaitu, jo visas eksotiskās lietas atsevišķi ir ar relatīvi nelielu atbalstītāju skaitu - un ja paskatās uz normālām rietumvalstīm, valdošās un vadošās partijas nav dīvainas un ekstrēmas

Pirms 37 minūtēm , Artanis teica:

samērīgu viedokļa brīvību medijos, bet neuzskatu, ka ir jādod platforma mentāli slimajiem pušot

tu arī tagad savā platformā vari dot iespēju izteikties, kam vien vēlies, sabiedriskie mediji man liekas samērīgi

AndrisBB

Nu te jau par liberāliem vai progresīviem tiek pieskaitīti tie, kuri piemin lietas, kas citur ir pašsaprotamas un par progresīvām grūti nosaukt, ja nu vienīgi gadus 50 atpakaļ.   

Tāpat arī Amerikā pie sociālistiem pieskaita tos, kas lielākajā daļā Eiropas tiktu uzskatīti par kapitālistiem.

Edited by AndrisBB
AndrisBB

forumā.

UK jau vispār tāds interesants veidojums, pa lielam super konservatīvs vienā virzienā, bet progresīvs citā.

Edited by AndrisBB
Pirms 20 minūtēm , ieleja teica:

visas eksotiskās lietas atsevišķi ir ar relatīvi nelielu atbalstītāju

Vēlmi ieraust vairāk vai sadalīt vairāk es gan nesauktu par eksotisku.

Saproti, ja tas vairākums reāli eksistētu, sen jau būtu atradušies gudrinieki, kuri to izmantotu.

Edited by Jurkins
pirms 2 stundām , Artanis teica:

Kādēļ mūsdienās vairs principā neeksistē tāda lieta, kā mēreni centriskās politiskās partijas un līderi? Tādēļ, ka tautas ir tik tālu polarizējušās un alkst "asiņu", ka mēģināt atrast kompromisu ir principā neiespējami?

Kāds jūsprāt ir iemesls, kādēļ mūsdienās nav iespējams izvirzīties centriski tendētam politiskajam spēkam?

Polarizētu sabiedrību vieglāk vadīt.

Troksnī vieglāk nomākt pārvaldei neērtas idejas.

Sabiedrības lielai daļai nevajag nekādu ideju apspriešanu.

Sapludinot idejas ar personām var vieglāk vadīt procesu - kad sabiedrība runā par ideju, kad - par personu.

Vieglāk izvairīties no kopējiem principiem, ko abas puses uzskata par pierādītām, par patiesību.

https://www.ft.com/content/843e1fa4-ea26-11e9-85f4-d00e5018f061

Edited by Raimonds1

Šodien TVnetā.

Citēju pirmo teikumu "ASV prezidenta Donalda Trampa sponsorētais janvāra uzbrukums Kapitolijam".

Tālāk nemaz nemēģināju lasīt. Tā tante tak ir garīgi slima.

• Patīk 1
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

garīgi slima

to nezinu, bet pieņemu, ka viņa kā tād smalk angliet valod zinātj, to vārdsu izmantoja "atbalstīt" vietā

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Tā tante tak ir garīgi slima.

Man ir līdzīgas domas jau sen, bet tas bik par skarbu - vienkārši ar šauru skatījumu no vienas ļaužu kopas puses. Kārlim ir vēl vairāk ciet...

• Atbalstu 1
Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Kārlim ir vēl vairāk ciet...

Man, paldies dievam, TV nav un citos mēdijos šis laikam nekotējas. Reiz muterīte pasauca, esot interesanti. Nu, īstenībā, bija patiešām uzjautrinoši (kādu neilgu brīdi) - it kā tas Tramps pašrocīgi viņam būtu ānusu aizšuvis ciet.😁

• Haha 2

Nu redz, gandrīz pilnīgi droši "Sandras biksītes" ieklātos apakšnodaļā "sado-mazo", bet es to neskatos, tāpēc nebūtu jāredz.😁. A manējās uz to adresi būtu tik piegānītas, ka omniva mani nobanotu uz mūžu.

• Haha 1
e = d

Тихо шифером шурша, крыша едет не спеша.

• Haha 1

• Create New...