Jump to content

Biedri! Sveicu visus ar jauno 'pasaules' prezidentu!


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Just now, latscrap teica:

un kas ir tavas vērtības, tavs ideoloģiskais virziens? kādā valstī, kādā vidē tu vēlies dzīvot, lai tavi bērni augtu un dzīvotu?

Es viennozīmīgi Latvijā,  latviskā vidē gribu dzīvot un audzināt savus bērnus, to arī daru. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Maris77 teica:

Es viennozīmīgi Latvijā,  latviskā vidē gribu dzīvot un audzināt savus bērnus, to arī daru. 

ok. es arī.

 

vai tu gribi lai tevi onkulis cukerbergs kontrolē? vai tu gribi lai nacionālās bankas amerikāņu onkuļi nogāž? Vai tu atbalsti BLM-tipa kustības, LGBTQPZ, welkamistus utt.? vai tu gribi piedalīties divkosīgā, uz izraēlu orientētā pasaules policēšanas ārpolitikā? Gribi korporāciju vadītu post-kapitālisma plutokrātiju, visos varas līmeņos, politikā, medijos, utt. 

 

ārpus prievītes, dziesmām un pastalām - kādas ir tās cilvēciskās, demokrātiskās, filozofiskās - transcendestālās - vērtības?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

šņukuriņ, es iepriekš esmu tavu bullšitmarazmu gana atlasījies, es tevi ignorēšu līdz kamēr sāks izskatīties ka tu tomēr esi spējīgs kādreiz ko prātīgu pateikt....

 

šobrīd tas ka tu esi vatņiks, nāk tikai pa labu rusofobiem, viņi rāda uz tevi ar pirkstu un saka - tak neviens normāls nevar būt tāds kas krievus neienīst.... savā ziņā viņiem ir taisnība, normāls tu neesi....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 10 stundām , latscrap teica:

tu gribi lai tevi onkulis cukerbergs kontrolē?

Lasot, cik daudz visādu Pļaviņa un citu dīvaiņu fanātu ir FB komentāros ziņu portālos, viņus jau  sen kontrolē Cukerbergs, tikai viņi to paši nespēj aizdomāties.  Vismaz 95% dalās nonostopā ar visādām muļķībām, video no tictok. 

 

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Kāpēc man būtu jāienīst krievi?man viņi neko nav nodarījuši,savukārt invalīdi latvijāni,es viņus satikt negribu

Kā nav izvēles? Sakravā mantas un doties uz Pskovu. Tāds pats klimats kā Daugavpilī, visur apkārt savējie, nav nīsto latvijānu, apkārt viss ideāli, ekonomika plaust un zeļ un katru dienu pa TV rāda diženo vadoni. 

Link to comment
Share on other sites

Amerikā gan tagad runā otrādāk un par policijas dubultstandartiem, kad bij BLM protesti, tad policija pielietoja nesamērīgu spēku.

Šeit kad reāli tiek demolēta viena no galvenajām ēkām, tad ņemās ar tiem kā jēlām olām.

 

Kas notika BLM ar protestētājiem, kad viņi kaut nedaudz pietuvojās tikai tam rajonam? Nacionālā gvarde viņus tur jau gaidija :) Pēdējākajiem atļāva ālēties.

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

It kā jūs kāds būtu bijuši tajos klāt tajās BLM ārdīšanās vietās  un savām acīm skatījuši policijas "zvērības".

 

p.s. tos BLM vajadzēja vienkārši šaut, bet ar tiem salašņām ņēmās kā ar jēlām olām.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tu beidz tie zilie ar BLM ir tik jūtīgi! Paskaties kā Andris aiz netaisnības raud.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

To ka eksistējošs prezidents kūda cilvēkus uz nekārtībām, arī izraisīja apjukumu. Tomēr aiz prezidenta ir armija. 

 

Pēc Trampa beigām visticamāk izlīdīs ārā tik daudz mēsli, ja vēl neatradīs kaut ko, par ko viņu vēl apsūdzēt un notiesāt. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es neko neraudu, bet konstatēju faktus.

Vakar vakarā strādāju (pēdējā laikā vēlu vakaros), kad jau pa lielam tas viss bij beidzies. USA kolēģiji bij mazliet sašutuši un neizpratnē kapēc vispār tika pieļauts, ka tie Trampa atbalstītāji vispār tika tuvumā tam rajonam, nemaz nerunājot par kautkādu iekļūšanu ēkā, un netika jau idzenāti pašā sākumā. Bet nu jā, neviena tāda Trumpista kolēģu vidū nav (nu varbūt kāds slepenais klusumā), tapēc arī tads viedoklis. 

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

To ka eksistējošs prezidents kūda cilvēkus uz nekārtībām

Visi lielie esot šodien nobloķējuši viņa akkauntus, Twiters, Facebooks un Youtūbs. Būs kādu laiku miers. Twitters vispār viltīgs, ja viņš neidzēsīšot lielāko daļu no twītiem, tad bloķēts paliks uz visu laiku. Interesanti ko Tramps teiks par tādu ultimātu, izdzēsīs pa kluso, vai paliks bloķēts D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Mezavecis teica:

Pēc Trampa beigām visticamāk izlīdīs ārā tik daudz mēsli, ja vēl neatradīs kaut ko, par ko viņu vēl apsūdzēt un notiesāt. 

Tak viņu jau gaida vesela strīpa ar tiesas procesiem New Yorkā, tapēc ganjau tik ļoti baidās no tā ka zaudēs savu statusu. 

Tāpat arī tiek runāts par to ka viņš sev varētu piešķirt apžēlošanu, bet tas viņu nepasargājot no tiem procesiem, jo tie esot štatu līmenī un tur apžēlošana neattiecoties.

Tāka visdrīzāk jau iesēdinās viņu tuvākajā laikā. Nu kā minimums pavvazās pa tiesām kādu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Republikāņi ganjau ar diezko priecīgi nav, dēļ viņa gaudošanas par vēlēšanu krāpšanos vakar zaudēja vairākumu senātā.

Visdrīzāk, lai atjaunotu pozīcijas, nāksies vilkt ārā visādas atmazkas no sērijas, ka viņi kā partija jau neko, to visu Tramps. Visdrošākais veids būtu viņu iesēdināt, tapēc nemaz tik neticams tas variants nav. Cits jautājums ka viņš var pavilkt līdzi veselu strīpu ar citiem personāžiem, tapēc varbūt liks mierā. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 20 minūtēm , ieleja teica:

Amerikas bagātnieka

Viņa tās nodokļu deklarācijas tādas interesantas un žurnālisti kādu laiciņu jau rok. Kā zināms, ASV par nodokļiem var iesēdināt jebkuru cilvēku. 

https://www.nytimes.com/interactive/2020/09/27/us/donald-trump-taxes.html

 

Vēl arī ir tur briest epopeja ar to, ka savus izmantojis īpašumus valsts vajadzībām un iespējama labumu gūšana no tā ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli.

 

Link to comment
Share on other sites

ASVvar paskatīties , kas notiek kad politiķi savu interešu dēļ sašķeļ nāciju savstarpēji karojošās nometnēs. 

Nekā laba tur nav. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , zeds teica:

politiķi savu interešu dēļ sašķeļ nāciju

Kļūdies! Šis ir ļoti sekls skatījums uz dzīvi. Politiskās intereses ir tikai atraugas no ekonomiskajām interesēm.

Link to comment
Share on other sites

Man intresanti liekas ,ka Trampu varētu atcelt no amata  pāris nedēļas pirms jaunā prezidenta iecelšanas.

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja jumts ir pa pusei nobiris, tad skaidrs, ka labāk šitādu prom no kloķiem.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam koeficients apmeram 10, ka Trampu izmetis pirms termina beigam. Varbut jauzliek kada neliela likme.

Link to comment
Share on other sites

Šis brīdis, kad lielie vārda brīvības un demokrātijas aizstāvji ir apstāstiušies no galvas līdz kājām.🤣

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jāsāk domāt ko preventīvi darīt ar Vairas "Mēs esam stipri, mēs esam vareni". Izklausās pēc aicinājuma uz revolūciju un aicinājuma uz vardarbību!! Preventīvā drošība - pirmajā vietā!

Link to comment
Share on other sites

@ieleja, visi, kuri par tādiem sevi uzskata, ir pozicionējuši un pozicionē.

Kurš gudrais bija teicis apmēram - "man nepatīk tavs viedoklis, bet es atdošu dzīvību, lai tu varētu to paust".

Un te atkal (pēc V.Černomirdina)

 

p.s. šajā sakarā jāpiebilst, ka es pats nekad neesmu atbalstījis pilnīgu vārda brīvību.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

aicina uz aizliegtām lietām, slepkavošanu un līdzīgi

Bet šajā gadījumā it kā nemanīju neko tādu. Nē, nu es vados no tā, ko mēdiji raksta, tviteri vairākus mēnešus esmu nahrenizējis no savas dzīves. Tā kā nezinu no pirmavotiem, ko Trampis tur rakstīja.

 

Jā, par to konceptu var Tev piekrist. Nu par to karogu gan... nu ir jābūt lietām, ko nedrīkstētu aiztikt. Tad sadedzini pie reizes arī visu, ko esi no valsts saņēmis. Tas gan laikam vairāk no audzināšanas. Paaudze, kura ir pieradusi pie pabalstiem, kuri vienmēr ir par mazi (fakinā valsts), saviem bērniem arī iemācīs tikai to, ka pabalsti ir par mazi (fakinā valsts). Un tālāk būs tikai sliktāk.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Mans atšķirīgais viedoklis - ja politiskā diskusija nenotiek mierīgi, ar cieņu un loģiku, bet ar bļaušanu, grautiņiem, COVID plašu izplatīšanos un naidu, tad kādiem tādiem nemaz tā publiski nenosauktiem spēkiem šajā šovā ir izdevīgi bīdīt savas intereses, pasludināt labos sakārtotājus un sliktos vainīgos. Tas, ka tur pa burzmu kādi cietīs, tas tā - sanitārie zaudējumi, kā jau karā. Tie tiek uztverti kā manipulējami, derīgi vai traucējoši objekti.

https://www.youtube.com/results?search_query=wag+the+dog

https://www.youtube.com/results?search_query=idiocracy

https://www.youtube.com/results?search_query=stepford+wives

https://www.youtube.com/results?search_query=Dystopian+Movies

https://www.youtube.com/results?search_query=yes+minister

https://www.youtube.com/results?search_query=yes+prime+minister

https://www.youtube.com/results?search_query=capitolium+riot

https://www.youtube.com/results?search_query=BLM+riot

https://www.youtube.com/results?search_query=protest+riot+against+trum+president+elected

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

nu ir jābūt lietām, ko nedrīkstētu aiztikt.

Jūtu tevī ir vēlme lietas noteikt :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet noteikt, ka slepkavot ir slikti, tomēr dikti gribās, ja?

 

Man ļoti žēl, ka kādam šķiet, ka cieņa pret savu valsti ir tas pats, kas plakana zeme.

 

p.s. Raimi, Tu tā stratēģiski liec linku uz visu jūtrubu uzreiz. Ko Tu tur niekojies.🤣

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

Bet noteikt, ka slepkavot ir slikti, tomēr dikti gribās, ja?

Tu jau tagad salīdzini divas dažādas lietas. Kur ir cietušais?

 

No tās pašas sērijas: par cik slepkavot ar likumu jau aizliegts, tad mēs tagad ķeramies klāt un papildinām ar tādu likumu, ka uzņēmumu valdēs tagad būs jābūt noteiktam procentam sieviešu. Awomen! :sarkasms:

 

Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Man ļoti žēl

Man arī par daudzām lietām, bet vai tāpēc tās akurāt likumā jāraksta? Nē nu vēlme ir saprotama - manī jau arī mazais hitleriņš ik pa laikam neganti berzē roķeles - a ko padarīsi... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Amerika vispār ir brīnumzeme.

Tādi zinātnes sasniegumi, rūpniecība, ekonomika, māksla, kino, arī antiutopijas, tādas universitātes, NASA, kosmosa izpēte, intelektuālais potenciāls.

 

Un tāda reālpolitika!

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi fantāzijpilns sapnis.

Privāta ateja, kurš nepatīk, tam aizliedz irst. Un tad pēkšņi kāda valsts saka - eu, a nu ka ej Cukerman tu ar savu privāto ateju no kurienes nācis... Aj!!! Aj, aj, aj! Vai manu! Dihtatūra! Raihs! Vārda brīvību aizliedz!

 

Da nekas nav viennozīmīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Psiholoģiski - diezgan viltīgi.

Nu kurš pēc visa šitā šita tagad vairs atcerēsies vai uzdrīkstēsies kaut ko vāvuļot par liberāļu kļūdām?

Par reakciju pēc Trampa ievēlēšanas.

Par BLM un grautiņiem.

 

 

Par senilajiem prezidentiem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...