Jump to content

Biedri! Sveicu visus ar jauno 'pasaules' prezidentu!


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Atcerieties, es šajā forumā pirms pāris mēnešiem pats pirmais teicu, uzvarējis ir Džo. Daudzi tad vēl šaubījās, kā tādi neticīgie.

Lai gan jūs jau var saprast, pat Tramps neticēja.

Bet es ticēju.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 teica:

Atcerieties, es šajā forumā pirms pāris mēnešiem pats pirmais teicu, uzvarējis ir Džo. Daudzi tad vēl šaubījās, kā tādi neticīgie.

Tad jau turpmāk tavas spējas būs jāizmanto. :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te bij daži, kuri pilnā nopietnībā bij pārliecināti, ka ja ievēlēs Baidenu, tad jau pēc vēlēšanām sāksies masu nemieri un pat pilsoņu karš. Var redzēt cik ļoti karo tur.

Protams arī tagad ik pa laikam izceļas tur kautkādi lokāli konflikti, varbūt kad reāli pienāks diena kad Trampam būs jāpamet siltā vieta, tad ar kautko pabļausīsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

tu būtu atminējies savus pareģojumus, ja Tramps būtu ievēlēts?

Skaidrs, ka atminētos. Par to nevar būt ne mazāko šaubu.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot man jau nu gan likās ka pēc šitāda clusterfuck vēlēšanu iznākuma ziepes vien būs - bet pagaidām pārsteidzoši mierīgi. 

 

Interesanta sagadīšanās, vakar elektoriem sanākot skaitīt - matrikss - gugle - noraustijās ;)

 

Turpinu vismaz cerēt ka jaunais sša prezis netraucēs gejropai gugli feisbuku un tipo draugus dušīt..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , latscrap teica:

elektoriem sanākot skaitīt - matrikss - gugle - noraustijās

Googls nestrādāja no rīta, tad visi elektori vēl gulēja.

Pirms pāris dienām Microsoftam arī nekas negāja, visu SharePointi, Outlooki utt, bij nepieejami. Tad tikai vainots Breksits.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

Googls nestrādāja no rīta, tad visi elektori vēl gulēja.

Pirms pāris dienām Microsoftam arī nekas negāja, visu SharePointi, Outlooki utt, bij nepieejami. Tad tikai vainots Breksits.

varbūt tev cita laikazona vai gugle

mans džīmails negāja ap 13-14 vakardien, akurāt ap to laiku kad amīši pirmdienas brokastis ēda

 

es jau nesaku ka tieši žīdi nogāza, bet pietiekami reti nogļučī globālie servisi šādā mērogā lai pievērstu uzmanību :)

 

gugles blackoutam tad jau lielāka reāla cēloņsakarība varētu būt ar šito vakardienas happeningu:

https://www.delfi.lv/news/arzemes/hakeri-uzbrukusi-asv-ministrijam.d?id=52753233

vai saistīts ar vēlēšanām - diez vai... tas "elektoru balsojums" tāda formalitāte jau vien ir

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

mans džīmails negāja ap 13-14 vakardien

Pirmie Slack mesidži sāka parādīties ap 12, tas man vēl rīts :D

 

Link to comment
Share on other sites

lv 14 jau sanāk uk 12 jeb usa 5-6-7 vai tad ne?

 

kurš elektors agri ceļas, agri mazgā deguntiņu

 

joku jokiem, es tieši caur hromu biju 4čanā iegājis paskatīties ko troļļi saka, hops! džīmails nokrīt, hops! jūtūbs nokrīt, domāju nu viss, prezidents apstiprināts, tūliņ domu policijas algoritms visus nežīdus no interneta automātiski atslēgs :D, gaidīju jau, ka ša klauvēs pie durvīm...

 

 

jāiemācās beidzot tas TORs lietot...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Googls nestrādāja no rīta, tad visi elektori vēl gulēja.

Pirms pāris dienām Microsoftam arī nekas negāja, visu SharePointi, Outlooki utt, bij nepieejami. Tad tikai vainots Breksits.

Google droši vien nē, bet kautkā pēdējā esmu pamanījis, ka lielajiem servisiem nu M$, spotify etc.. tai servisu nepieejamībai iemesli ir  tādi paši kā parastajiem cilvēkiem, pārrakts kabelis pie DC un strādā viss lēni, aizmirsts nomainīt sertifikātu un tamlīdzīgi :) . starpcitu veca sertifikātu problēma cik atceros bija MS teams un spotify.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

Atcerieties, es šajā forumā pirms pāris mēnešiem pats pirmais teicu, uzvarējis ir Džo. Daudzi tad vēl šaubījās, kā tādi neticīgie.

Kamēr saimnieks nav teicis galavārdu, tikmēr neko nevar pieņemt par pašsaprotamu :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izskatās ka pēc šodienas vēlēšanām demokrāti arī būs pārņēmuši vadību Senātā.

Link to comment
Share on other sites

baltais namiņš aplenkts

tādi žīdu mediji kā abc news jewtūbē live jau ziņo ka šaudās un sit stiklus

 

https://abcnews.go.com/

4 minutes ago

Certification vote paused as protesters breach Capitol

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Tā ēka visdrīzāk ir tāds bunkurs ka tur tankus vajadzētu, lai reāli tur ko izdarītu.

Link to comment
Share on other sites

Līdz pilsoņu karam domājams ka tur ļoti tālu. Viens dīvainis pēdējās dienās mēģina ieriebt kā var, izmantojot baru lētticīgākos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Tā ēka visdrīzāk ir tāds bunkurs ka tur tankus vajadzētu, lai reāli tur ko izdarītu.

nav jau tā ka viņi capture the flag spēlē ;)))

galvenais ka pa tuneļiem kā tarakāni mūk gan zilie gan sarkanie, jo cionas dons savā uzrunā pāris h atpakaļ uzkakāja arī "vājajiem republikāņiem"

 

katru dienu protestētāji vis baltajā namā neielaužas :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

katru dienu protestētāji vis baltajā namā neielaužas :)

Sen nav bijis jau tāds prezidents kurš nemāk zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Līdz pilsoņu karam domājams ka tur ļoti tālu. Viens dīvainis pēdējās dienās mēģina ieriebt kā var, izmantojot baru lētticīgākos.

kurā brīdī pilsoņu karš ir pilsoņu karš?

 

laikam tomēr varbdarbīgi protesti galvaspilsētā gluži pilsoņu miers vis nav :D

 

 

protestētāji esot 3šajā stāvā jau uzkāpuši, nupat saka

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

nav jau tā ka viņi capture the flag spēlē ;)))

galvenais ka pa tuneļiem kā tarakāni mūk gan zilie gan sarkanie, jo cionas dons savā uzrunā pāris h atpakaļ uzkakāja arī "vājajiem republikāņiem"

 

katru dienu protestētāji vis baltajā namā neielaužas :)

Ko tādu pateica? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

protestētāji esot 3šajā stāvā jau uzkāpuši, nupat saka

Ziņās tak var dzīvajā redzēt. nav jau tik daudz to cilvēku tur.

No sešiem mēris esot izziņojis komandantstundu, ganjau tad izdzenās, pagaidām atļaus pabļaustīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Maris77 teica:

Ko tādu pateica? 

da tā, neko īpašu, sist neaicināja, bet teica ka esot "weak republicans" vai kaut kā tā

 

nupatās esot asaru gāze palaista, nezinu cik abc live joutūbē taisnības, viņiem baigie deguni..... o mūsējie arī pamotās:

 

https://www.tvnet.lv/7149542/trampa-atbalstitaji-ielauzas-asv-kapitolija

 

4h spusķa....

 

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Sen nav bijis jau tāds prezidents kurš nemāk zaudēt.

losis viņš ir, bet nejau hitlerā/trampā bija vaina, bet ka "ļaunie" pāršāva pār strīpu

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Ziņās tak var dzīvajā redzēt. nav jau tik daudz to cilvēku tur.

No sešiem mēris esot izziņojis komandantstundu, ganjau tad izdzenās, pagaidām atļaus pabļaustīties.

es nezinu kādas ziņas tu skaties, bet man žīdi nupat parādija kā viens no protestētājiem ielauzies senat chamberos (tur kur viņi šobrīd gribēja sertificēt elektoru balsis or smth, un eavakuējās) iesēžās spīķera krēslā un bļaustās :D

 

cirks pa visu rubli

ja nu kāds arī grib žīdus paklausīties:

https://www.youtube.com/watch?v=w_Ma8oQLmSM

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Dzīvajā neizskatās nekas traks.

 

paskatīsimies tavus žīdus, manējie nupat parādija kā dauza durvīm stiklus ārā - diez vai fotošops

 

kas ir traks, kas nav - ka saeimai logus sita ārā bija traks vai nē?

 

skyņewsi saka "thousands" esot

Just now, Maris77 teica:

Cik gan vāja ir pocija ASV, ka viņi jau iekšā tikuši. 

 

 

menti izlaidušies vai sabijušies ?

Link to comment
Share on other sites

pēc šībrīža skynews skatiem, izskatās ka vairāki desmiti tūkstošu pie baltānama...

 

 

bet

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

 

tas deģenerātus-konfederātus atbalsta esošais ASV prezidents, gan jau arī ieteicis policijai neizrādīt spēku, tāpat arī savam drošības dienestam

 

varbūt vajadzēja izrādīt celi?

vēl 2.5h līdz komandantstundai, nacionālā gvarde esot ceļā, saka

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

gan jau arī ieteicis policijai neizrādīt spēku, tāpat arī savam drošības dienestam

Droši vien ganjau mēris tapēc izziņojis komandantstundu no 6šiem, jo tad mēris ir iesības izsaukt tos "nacionālos sargus", kuri jau dodoties uz Wašingtonu.

Link to comment
Share on other sites

piemēram, vai ivankas :)

 

bet pilnā nopietnībā, pat distancējoties no "labajiem" un "sliktajiem" noteikti ka spēka struktūru atbildi, rīcības bargumu, skatīs kontekstā ar blm mērkaķu ārdīšanos

 

saka ka pirmais līķis jau esot ;/

Link to comment
Share on other sites

Ja ASV būs pilsoņu karš, tad Putins varēs darīt ko grib, jo neviens viņu apturēt nevarēs un nespēs. Tā kā ja tas notiks, tad kļūsim par Krievijas guberņu. 

Just now, latscrap teica:

piemēram, vai ivankas :)

 

bet pilnā nopietnībā, pat distancējoties no "labajiem" un "sliktajiem" noteikti ka spēka struktūru atbildi, rīcības bargumu, skatīs kontekstā ar blm mērkaķu ārdīšanos

 

saka ka pirmais līķis jau esot ;/

Arī fakts, policija ar stulbajām nēģeru aizstāvju prāvām ir pilnīgi beztiesiska un rīkoties nespējīga. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maris77 teica:

Ja ASV būs pilsoņu karš, tad Putins varēs darīt ko grib, jo neviens viņu apturēt nevarēs un nespēs. Tā kā ja tas notiks, tad kļūsim par Krievijas guberņu. 

sajūz ņērušīmij, respubļik svabodnih

 

putniņš, protams, losis, autokrāts (par personības kultu un tā sekām) bet krieviem nav nevainas, dvēsele viņiem plaša, ne jau izpratnē "par guberņu", bet drīzāk uz kuru pusi mēs skatamies - rietumiem vai austrumiem, vienmēr ir zombēts ka amerika ir skaistuma un labuma etalons, bet pēdējos gados, man liekās ka ideoloģiskais virziens saskanētu labāk ar austurmu kaimiņu (vēl tālāk uz austrumiem ir ķīna....)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , latscrap teica:

katru dienu protestētāji vis baltajā namā neielaužas :)

Baltais nams ir citā adresē. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, hehe teica:

Baltais nams ir citā adresē. 

vainīgs, steigā un sajūsmā sajaucu ar kapitoliju

 

btw, paldies andrjuham par skynews, pagaidām liekas kripatu objektīvāks par deguniem abc news

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , latscrap teica:

man liekās ka ideoloģiskais virziens saskanētu labāk ar austurmu kaimiņu

Kurš Tev liedz paķert čemodānu un doties pie viņiem?

Link to comment
Share on other sites

Just now, e = d teica:

Kurš Tev liedz paķert čemodānu un doties pie viņiem?

paldies, man tepat labi, kurš tev liedz būt zilajam nīderlandē vai ņemt izraēlim aiz vaiga telavivā?

 

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 13 minūtēm , latscrap teica:

liekās ka ideoloģiskais virziens saskanētu labāk ar austurmu kaimiņu

žēl, ka tā...

Link to comment
Share on other sites

un kas ir tavas vērtības, tavs ideoloģiskais virziens? kādā valstī, kādā vidē tu vēlies dzīvot, strādāt un lai tavi bērni un bērnubērni augtu un dzīvotu?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...