Jump to content

Keisa vaaks.


Guest MaxTjuuner
 Share

Recommended Posts

Guest sKC

pac ziimee sablonus ? ja nee tad tas anyway ir pff :) tas tresais nav kaads dullaus uuber kontra strika ve4uks? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss
pac ziimee sablonus ? ja nee tad tas anyway ir pff :) tas tresais nav kaads dullaus uuber kontra strika ve4uks? :lol:

 

protams ka pats ziimeju, nejau ka ka ozols kurs maksaa urlam lai uz ielam puus AB logo :)

Link to comment
Share on other sites

artissco
to es zinu ka sauc par stencil art :) man majas stav kadas 30 trafaretes ar tiem :) uz kompja domaju puust tadas liesmas' date=' bet vispirms jauztaisa! hmm reku viens mani darbi [dazi'] :) -

 

 

 

http://stencilrevolution.com/photopost/sho...when=&whenterm=

 

 

 

[treso jus varetu neatpazist, ta sacit savejie sapratiis , ;)

gadiijumaa neesi vainiigs ka riigaa visas malas nopuustas ar Repshi? :D
Link to comment
Share on other sites

Varonis

ar izdomas trūkumu biju domājsi nevis to, kas tīklā atrodams, bet kas tepat Latvijā uz ielām....

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

es ar labpraat taadus ''dekorinjus'' savam PC saliimeetu virsuu, bet mans PC jau aaraa no modes...kaada jeega.... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
ar izdomas trūkumu biju domājsi nevis to' date=' kas tīklā atrodams, bet kas tepat Latvijā uz ielām....[/quote']

atbrauc uz maniem laukiem ;)) mums te pat merelina monro ira :D ( es nepuushu no manis slikts maaxlinieks (diemzheel khe khe)) viens dzeks pat savu seju uztaisja :)

liekas ka uz ielaam puush tikai suudus jo pilseetaas jau to dara katrs kam nav ko dariit (protams ir cilveeki kas to dara labi ) bet laukos manupraat to dara tikai ja maak labi (normali) nu nez tas mans viedoklis, noveerojumi-subjektiivi kaa vienmeer :D

eh sviests sanaaca bik manliekas :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

man ari sava seja labi ir uztaisiita laa stencils. gribi bildi?

Link to comment
Share on other sites

Varonis

uzmanības zagļi! - tā to stencil sauc latviski. (varu pierādīt šo savu teoriju.)

 

ar visu to "mesidžu" kas domāts lai atmiekšķētu apdauzīto mietpilsoņu smadzeni.... bla bla... - sviests vien ir, un krutošanās - kam krutāka bilde, un taml un taml.... vaj cik es kruts - pazīstu 2gab stencildžekus... oi oi...

un tādā garā... kājau visās lietās - īsta vērtība, pērle jeb sauc kā gribi - no visas tās raibumu gūsmas ir labi 1-5%...

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

katram savi uzskati.

nedomaju ka kads doma ka ir kruts jo paziists "stencilveci" (labs nosaukums )

personigi es nepusu einarus uz sienam. Tev nepatika tie mani stencili?

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

aa un atziisti- stencils IR labaaks par tagiem vai vienkarsiem uzraxtiem ar baloninu.

tags- nesmuks uzraksts ar resnu markeri

Link to comment
Share on other sites

Varonis
aa un atziisti- stencils IR labaaks par tagiem vai vienkarsiem uzraxtiem ar baloninu.

tags- nesmuks uzraksts ar resnu markeri

 

ar marķieri ir kruti tikai tādā gadienā, ka parocīgi un ātri, un grūti nomazgājami, taču prasa izcilu kaligrāfijas talantu:)

 

bet tikai ar balonu pūšot - ir jau protams ērtāk, nav jātur trafarets, taču tad vēlams balonam kādu krutāku sprauslu uzlikt, lai var sulīgas kontūras novilkt... un vēl baigi vēlams ir speciāls barona turētājs, lai var appūst neaizsniedzamas vietas, neizmantojot trepes, tad ir kruti, kautvai deļ tā, ka visi brīnās - kā tik augstu aizsnieguši:) - vot tāds pagarinātājs ir tā vērts...

 

bet vispār jau dārgi sanāk. labāk ar rullīti:) - un alkīdemāliju:))))

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

nu ja ja uztaisa augstu , tad ir interesanti, bet neparak smuki. ja buutu iespejams ar taadu gigantu trafareti pa visu sienu mm buutu skaisti un iespaidiigi , bet liels darbs taadu uztaisiit.

 

 

heh sito topiku paarveertaam par stencila utt runasanu :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis

jāha:) - ganjau moderi - kāreiz kāds no tiem kam švakāka humorizjūta - nodzēsīs daudz nedomādams:))) -

 

stencili. nubet par tēmu jau ir - keisa sānus appūst un apkrāsot, tas jau ir moddings. ko padarīsi:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...