Jump to content

Keisa vaaks.


Guest MaxTjuuner
 Share

Recommended Posts

Nu tu esi tāds moddingotājs :D Ja būtu to formu izgriezis, bet nu tādas uzlīmes capitalā tak jebkurš māk nopirkt un uzlīmēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu esi tāds moddingotājs :D Ja būtu to formu izgriezis, bet nu tādas uzlīmes capitalā tak jebkurš māk nopirkt un uzlīmēt.

Puisis teica ka tas tikai sākums, dosim viņam iespēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest UnderGround
Nu tu esi tāds moddingotājs :D Ja būtu to formu izgriezis, bet nu tādas uzlīmes capitalā tak jebkurš māk nopirkt un uzlīmēt.

 

tieshi taa pilniigi piekriitu

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

Tās uzlīmes es pats izgriezu no aplikācijas liimpapiira. :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

Nu kaa to njem! Joks ne joks, bet nu man tagad taads i' Saakotneejaa doma bij griest aaraa taadus caurumus, bet neatradu organiskaa stikla loksni (normaalu) Mosh kaads noziedos??? :p

Link to comment
Share on other sites

nopērc veikalā Kviller kas uz Barona ielas gala. Tāds gabals nevarētu maksāt vairāk par latu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner
nopērc veikalā Kviller kas uz Barona ielas gala. Tāds gabals nevarētu maksāt vairāk par latu :)

 

Hmm... Paldies njemshu veeraa.

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
Nu kaa to njem! Joks ne joks, bet nu man tagad taads i' Saakotneejaa doma bij griest aaraa taadus caurumus, bet neatradu organiskaa stikla loksni (normaalu) Mosh kaads noziedos???   :p

nu kaads ir ? :D es nevienu bildi neredzu man raadaas tikai klucis ar foto.inbox.lv .. taadas teu taas uzliimes ?

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam nekas fenominals, bet pats sakums jau ir labi ;)

Link to comment
Share on other sites

vāks pats par sevi gan labs ir. izskatās, ka metālisks, bez baltā krāsojuma. ideāli piemērots moddingam.

bet man liekas, ka Tev taču bija balts keiss. vai tad nē?

Link to comment
Share on other sites

Varonis

Keisa vaaks. - Poda vaaks?

 

tāds aforisms:) - žēl ka inbokss man neveras vaļā...

 

uzlīmes no līmplēvēm arī esmu senāk griezis, vispār aizraujoša lieta - kruti ir ja izprintē burtu kontūras, pārzīmē uz plēves un tad ar asu nazīti, sanāk baigi kruti:) - vienīgi ērtāk jau ir aiziet uz kādu primitīvu reklāmas kantori, lai šie izgriež ar ploteri, tad pašam tikai jāuztaisa kompī makets, kā kam jāizskatās, vēlams vektorgrafikā... un diezcik dārgi arī tas nav - citi sola vidēji jau no 3Ls kvadrātmetrā griezt, par cenām var vienoties....

 

turklāt kruta ir atstarojošā līmplēvene, tiesagan dārga, bet labi izskatās:)

Link to comment
Share on other sites

turklāt kruta ir atstarojošā līmplēvene, tiesagan dārga, bet labi izskatās:)

 

varon, kur vispaar var dabuut atstarojosho liimplevi???

Link to comment
Share on other sites

Varonis

varon, kur vispaar var dabuut atstarojosho liimplevi???

 

nu jebkurā tajā reklāmas ploterdarbnīcā jābūt. parasti pirku tajā kviller jeb ORACAL bodītē laikam uz lācplēsenes, posmā starp brīvībeni un tērbatnieci. kalna galā... - 1kvm =11Ls. cena baisa. bet tājau forši - aplīmē velosipēdu un brauc pa tumsu kā pa sviestu:))) var pirkt arī mazāk - piem 10cm strēmeli, priekš velo jau pietiek.

 

a par griešanu, ja gribi savu vārdu uzlīmēt vaj ko taml - tie ņem kautkādu summiņu, vispār, griešanai jāskatās kāda mazāka firmele, tad var par 2-3ls izgraizīties līks... BRONZA vēl saucās viena rekl. darbn. kas ziņoja ka lēti ploterējot...

 

ir vēl - te jalgavā - ceļa zīmju firma SIGMA vaj kas taml, tur tās plēvenes esot izcili kvalitatīvas, (3m laikam) oracāls skaitoties švaks.

 

PS - vēl varu ieteikt - ja aplīmē ričuku, tad labāk ņem baltas, sarkanas vaj vienalga kādas plēvenes izņemot dzeltenās - jo dzeltenais baigi lec acī - nu tipa der tad ja gribi zīmēties - piesaistīt uzmanību:) - bet baltais atstaro vēl labāk, savukārt acī nelec. vismaz es biju dzelteno salipinājis, un beigās pašam tas nobesīja:) - pat sarkanais tā nekož acī:) kautgan ja gribi lai visi šoferi un taml visi redz, tad noteikti dzelteno, sliktākā gadienā - var sarkano. bet zilais un zaļais ir baigi tumšie un slikti atstarojas vispār. no tiem nav jēgas. ģengi na veķer:)

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

Nifiga es ne santiku neieguldiishu, tikai ar pasha speekiem un TIKAI 8)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu kaa izgatavot neonu?

 

vispirms kautkur sagaadaa pashu neonu (nozodz ja negribi pirkt ;))

tad uz pliitinjas izkausee stiklu un izstiep stikla cauruliiti, tad dabuu alvu un aizalvo vienu trubinjas galu ciet, tad tev vajag sadziit pashu neonu ieksh trubinjas un veikli aizalvot arii otru galu ciet.

tad pie alvotajiem galiem pielodee vadinju.

taalaak tev vajadzees taisiit transformaatoru, kondensaatorus, pretestiibas un tranzistorus.

kaa uztaisiit diodi maajas apstaakljos es zinu, bet kaa tranzistoru nezinu.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Starpcitu kaa izgatavot neonu?

 

vispirms kautkur sagaadaa pashu neonu (nozodz ja negribi pirkt ;))

tad uz pliitinjas izkausee stiklu un izstiep stikla cauruliiti, tad dabuu alvu un aizalvo vienu trubinjas galu ciet, tad tev vajag sadziit pashu neonu ieksh trubinjas un veikli aizalvot arii otru galu ciet.

tad pie alvotajiem galiem pielodee vadinju.

taalaak tev vajadzees taisiit transformaatoru, kondensaatorus, pretestiibas un tranzistorus.

kaa uztaisiit diodi maajas apstaakljos es zinu, bet kaa tranzistoru nezinu.

 

SPAMS:

Lūdzu , lūdzu shēmu bez THRAŅzistoru man vajag ,un diodi vajag ,un vusu vajag ,a nevar gatavu nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

es savukārt varu pastāstīt kā mājas apstākļos uztaisīt šaujampulveri, kas zin, mož moddingam noder. :)

Link to comment
Share on other sites

nemesis
es savukārt varu pastāstīt kā mājas apstākļos uztaisīt šaujampulveri, kas zin, mož moddingam noder. :)

 

SPAMS:

protams ,ka noder ,kā savādāk.

iedomajies WaterCoolings apstājās un tu nezini ka CPU pārkarsa t 300C a te BAM pulveris explodē case vāks pagaisu , tu uzreiz zini ,ka CPU bija pārkarsis.

Link to comment
Share on other sites

es savukārt varu pastāstīt kā mājas apstākļos uztaisīt šaujampulveri, kas zin, mož moddingam noder. :)

 

 

tu domaaji melno pulveri, vai varbuut iisto celulozes shaujampulveri???

 

vispaar ja in6eresee ir zinaams kaa maajas apstaakjos veidot ko bikit stipraaku par shaujampulveri :O

 

 

SPAMS:

Lūdzu , lūdzu shēmu bez THRAŅzistoru man vajag ,un  diodi vajag ,un vusu vajag ,a nevar gatavu nopirkt?

 

 

ko ko iiisti tev vajag???

es nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
es savukārt varu pastāstīt kā mājas apstākļos uztaisīt šaujampulveri, kas zin, mož moddingam noder. :)

 

 

tu domaaji melno pulveri, vai varbuut iisto celulozes shaujampulveri???

 

vispaar ja in6eresee ir zinaams kaa maajas apstaakjos veidot ko bikit stipraaku par shaujampulveri :o

 

Biki stiprāki ir minerālmēsli kas jādetonē ar tolu.

Link to comment
Share on other sites

Varonis

jakas - modings ar šaujampulveri būtu īstā krutā lieta:)!

 

jāizgudro kur viņu iebērt...

Link to comment
Share on other sites

jakas - modings ar šaujampulveri būtu īstā krutā lieta:)!

 

jāizgudro kur viņu iebērt...

 

Bija kaadreiz kautkaadas vateetaas jakas, nu tad redz, oderes vietaa var sabaazt izzuvushu shaujampulvera un uudens maisiijumaa izmeerceetu marli, un tukshaas vietas piebeert ar pulleri, pruatams arii pillas kabatas un arii kapuce jaapieber, vot tad buus ljoti eksploziivi modota jaka - dubljonka, var apvienot ar dazaadas kraasas diodeem, kas sakaartotas taa, ka raada laika atskaiti, vislabaak ja katras sekundes nomainjas briidii buutu dzirdama kaada piikstosha skanja, shim noluukam izmantojam pc spiikeri. Un pie piedurknes jaapieshuj cimds ar integreetu detinatora podzinju. Varu dereet ka shitais buutu naaviigi labs moddings :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis

haha:) - pufaika der labi:) - atliek sameklēt vien atbilstoši krutu valkātāju, kādu pārliecinātu kamikadzi, moš pat īstajiem džekiem tādas varētu tirgot:)

 

vēl uzradās variants - ar nitroglicerīnu pildītas velosipēda riepas - kā labs ātruma ierobežotājs - kā pārāk ātri ieskrienies, sāk vairāk kratīties, un tad kautkad esot jāsprāgst....

 

vaj vecais labais joks ar zvēriņiem un skulptūrām no trotila... nu labi. esjau nezinu, nēsu ķīmiķis:)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu kaa izgatavot neonu?

 

vispirms kautkur sagaadaa pashu neonu (nozodz ja negribi pirkt ;))

tad uz pliitinjas izkausee stiklu un izstiep stikla cauruliiti' date=' tad dabuu alvu un aizalvo vienu trubinjas galu ciet, tad tev vajag sadziit pashu neonu ieksh trubinjas un veikli aizalvot arii otru galu ciet.

tad pie alvotajiem galiem pielodee vadinju.

taalaak tev vajadzees taisiit transformaatoru, kondensaatorus, pretestiibas un tranzistorus.

kaa uztaisiit diodi maajas apstaakljos es zinu, bet kaa tranzistoru nezinu.[/quote']

un vel mazs sikums, iepriekš saksi taisit neon lampas, neaizmirsti iegadaties dzivsudrabu.

P.S. sanaks riktigs HaRdCoRe moDDin'G project :twisted:

Link to comment
Share on other sites

un vel mazs sikums' date=' iepriekš saksi taisit neon lampas, neaizmirsti iegadaties dzivsudrabu.

P.S. sanaks riktigs HaRdCoRe moDDin'G

 

tur vai gadiijumaa nevajadzeeja dziivsudraba amalgamu???

varbuut es maldos.

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

es tadas lietas pats zimeju un griezu un puusu.. ne tikai uz pc bet ari uz sienam :)

Link to comment
Share on other sites

un vel mazs sikums' date=' iepriekš saksi taisit neon lampas, neaizmirsti iegadaties dzivsudrabu.

P.S. sanaks riktigs HaRdCoRe moDDin'G

 

tur vai gadiijumaa nevajadzeeja dziivsudraba amalgamu???

varbuut es maldos.

Neesmu specigs ķimija, bet kaut kadu dzīvsudrabu gan vajadzeja ;)

Link to comment
Share on other sites

Varonis
es tadas lietas pats zimeju un griezu un puusu.. ne tikai uz pc bet ari uz sienam :)

 

trafaretčiks? visu cieņu:) - ja pūst uz sienām, tad tikai ar trafaretiem, vismaz man vislabāk ar trafaretiem patīk. tikai žēl ka vairumam pūtēju švaka izdoma, galīgi nekā skaista nav ko redzēt...

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
es tadas lietas pats zimeju un griezu un puusu.. ne tikai uz pc bet ari uz sienam :)

 

trafaretčiks? visu cieņu:) - ja pūst uz sienām' date=' tad tikai ar trafaretiem, vismaz man vislabāk ar trafaretiem patīk. tikai žēl ka vairumam pūtēju švaka izdoma, galīgi nekā skaista nav ko redzēt...[/quote']

uuja nava izdomas :)) tatad shito maaxas stilu sauc par stencil art -raxta, tantee stencil art un browseejam bildes :) par izdomas truukumu nu es nesuudzeetos ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss
es tadas lietas pats zimeju un griezu un puusu.. ne tikai uz pc bet ari uz sienam :)

 

trafaretčiks? visu cieņu:) - ja pūst uz sienām' date=' tad tikai ar trafaretiem, vismaz man vislabāk ar trafaretiem patīk. tikai žēl ka vairumam pūtēju švaka izdoma, galīgi nekā skaista nav ko redzēt...[/quote']

uuja nava izdomas :)) tatad shito maaxas stilu sauc par stencil art -raxta, tantee stencil art un browseejam bildes :) par izdomas truukumu nu es nesuudzeetos ;))

 

 

 

pareiz- japuus TIKAI ar trafareteem, CIK nozelojami ir ar biezu markeri uz elektribas kastes uzraxtiit "mUrdEr.." pff

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...