Jump to content

Reloop RSP-12 un Reloop Dominance 702. (Laba izvēle?)


gustavs111
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad, ir doma pirkt 2x Reloop RSP-12 skandas un Reloop Dominance 702 pastūzi. Tēmēju uz ballītēm. Kopējā summa diezgan patīkama. 

 

 

Varbūt kāds var izteikt savu viedokli par šo ideju, un par skandu saderību ar pastūzi.

Link to comment
Share on other sites

Ballītes ar 12" un 150w  :rus_roulette: par 150eur/gab pat nesanāk viens labs 12", kur nu vēl kaste, filtrs, pīkstulis + peļņa.

Ir divi varianti, teikt, kas tās par ballītēm vai cik naudas esi paredzējis tam projektam!

 

--------------

Sākumā izlasām dažu biedru gājumus līdz normālām mājas ballīšu kastēm!

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/160936-k%C4%81-nokomplekt%C4%93t-sist%C4%93mu-priek%C5%A1-%C4%81ra-klaus%C4%AB%C5%A1an%C4%81s/

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/150557-jaunu-tumbinu-projekts/

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/164915-diy-kartupe%C4%BCu-kastes/

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/163619-diy-apska%C5%86o%C5%A1ana-jeb-v%C4%93l-viens-custom-malkas-projekts/

Edited by Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ballītes ar 12" un 150w   par 150eur/gab pat nesanāk viens labs 12", kur nu vēl kaste, filtrs, pīkstulis + peļņa. Ir divi varianti, teikt, kas tās par ballītēm vai cik naudas esi paredzējis tam projektam!

 

Es tākā vairāk domāju nelielu ballīti mājās vai pagalmā, tā ar draugiem.  :yes4:

 

Tā kā esmu vel skolnieks vairāk par 500Eur izdot negribas.

Link to comment
Share on other sites

Es tākā vairāk domāju nelielu ballīti mājās vai pagalmā, tā ar draugiem.

peec pieredzes, visi vienmeer taa domaa. peec pirmaas nedeeljas./ meenesha/ tusa  saprot, ka vajag visu 2x skaljaak, un ar kaudzi vairaak basa. sheit basa nebuus vispaar ....

 

emm.....skumji noskatiities, kaa 500eur tik izmesti miskastee , bet ---- ko citu pilsonim jau ieteikt arii nav ko ... tad jau driizaak kaadas 400eur paari home akustikas ar lielaakiem difuzoriem , kaadi 8-10'' varbuut ir ss-aa dabuujami , un kaadu lietotu ampu liidz 100e ........

cita lieta, ka skolniekam jau noteikti ka acis mirdz, iedomaajoties, ka tuuliit maajaas buus "pro" komplekts pa 500e ..... kas peec gada staavees ss.lvpa 150-200e, un arii--diezvai kaads vinju pirks ...

redz, ja maajaas buutu vienalga kaads home pastiprinaataajs, vismaz 50-70-80w/ 8omi, es teiktu, ka ir veerts apsveert domu uztaisiit vienu frontinju / tumbinju, kaa kaspars 12 jau ir, kas viennoziimiigi skanees skaljaak, kvalitatiivaak un arii basiigaak nekaa tie divi rsp-12 kopaa.....( peec tam jau butu aakjis luupaa turpinaat ko uzlabot / piepirkt klaat )

Edited by kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tad labāk to naudu noliec, un krāj klāt, uz to jāņu balīti labāk īrē paņemt pa 50-60eur īstu tehniku, sanāk pat 2.1 sets uz kādu 1-1.5kw! Ja gribi tikai divus topus, tad normālāki topi īrē maksā ap 30eur pāris.

 

Bet sākumā izlasi tās tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Tad man ir vēlviena ideja.

 

Varbūt paņemt divas lietotas Radiotehnikas SM-300 tumbas (muzikālā jauda: 300W katrai (lai kas tā arī būtu)).

Bet kādu pastūzi tad ņemt (apmēram cik vatu uz kanālu)? 

Link to comment
Share on other sites

http://vintagerecord.ru/naduvmosh.html

nez ar google translate pārtulko vai

Aizbrauc paklausies šīs, ar basu būs pašvaki, bet troksnis baigais pat ar dajebkādu pastūzi, tad sapratīsi jēdzienu skandu jūtība- šīm 95 db, tām Radiotehnikas 87 db. Rupji rēķinot tās kinotunbas skanēs ar 25 watu stiprekli tikpat skaļi kā Radiotehnika ar 100 watu stiprekli.

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/chigd.html

Edited by Padjoms
Link to comment
Share on other sites

Padjoms- tik aizmirsi piemineet, ka tam 4a32 buus 16 omu pretestiiba, attieciigi lai ampu uz tiem 25w 16 omiem dabuutu, tpt vajadzees kaadu njipraaku stiprekli .... kas attiecas par sm-300 un "jaudaam" tad sho vairaak par 20-30w tpt nevar darbinaat ... kaadus 50-70w max var iedot uz basa piikjii un tas arii ir viss :)  Bet nu vienai istabai prieksh tusa ar draugiem jau "pietiek" atliektiem galiem :)

Edited by kevins
Link to comment
Share on other sites

Es tā ss'ā palasīju sludinājumus un atradu 2x SM-300 tumbas pa 200Eur. Tā padomāju, laikam paņemšu. Cilvēkam ir uz vietas pastūzis, varēšu pamēģināt. Un tad vel paņemšu lietot pastūzi, kā kevins teica, 50-70w (varbūt riskēt un paņemt tādu uz 100w).

Link to comment
Share on other sites

Uz reizes nepērc, paklausies arī citus variantus, lai saprastu, ko vēlies. 70w pie 8om būs pietiekami tām sm300, tie papildus 30w maksās diezgan, bet ieguvums vairs nebūs tik liels. Tie 100w būs pirkums nākotnei.

 

Ja tiešām domā bieži rīkot ballītes kādas, vari aizbraukt paklausīties šo komplektu - https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/plffn.htmltur noteikti savi 50-70eur vēl var runāt. Nesaku, ka jāpērk, bet paklausīties pieredzes pēc vari.

 

Vēl ir šis, bet nav Rīgā, ja parunā par cenu vēl, tad super piedāvājums p/p. https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/hjixx.html

Edited by Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tiešām domā bieži rīkot ballītes kādas, vari aizbraukt paklausīties šo komplektu - https://www.ss.lv/ms...kers/plffn.htmlturnoteikti savi 50-70eur vēl var runāt. Nesaku, ka jāpērk, bet paklausīties pieredzes pēc vari.   Vēl ir šis, bet nav Rīgā, ja parunā par cenu vēl, tad super piedāvājums p/p. https://www.ss.lv/ms...kers/hjixx.html
 

 

Okey. Intreses pēc varu arī aizbraukt paklausīties to LD systems komplektu.

Man gan prāts vairāk nesas uz to sm-300 komplektu. Pastūzi tad pirkšu lietotu (skatīšos tā uz 70-100w).

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā nekā muzikālā jauda 300w.

 

Lūdzu nerunāt par lietām, ko nesaprotam! Labāk tomēr paklausīties arī s90, varētu būt +- tas pats tikai par labāku naudu.

 

Biezi ir novērojama tāda sakarība, ka jo lielāks sūds, jo lielāka jauda! S-90 RMS jeb nominālā jauda ir 35w! To vari paturēt prātā kā etalonu, paklausies kā skan s90 ar tiem 35w un pēc tam datora tumbiņas ar 300w, būsi pārsteigts!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tā ss'ā palasīju sludinājumus un atradu 2x SM-300 tumbas pa 200Eur. Tā padomāju, laikam paņemšu.

 

Jēziņ, 200 par tiem mēsliem? Par to ciparu var dabūt 2-3 s90 pārus, kas skanēs 10x labāk katrs.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...