Jump to content

DIY Apskaņošana jeb vēl viens custom malkas projekts


kevins
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

Padalīšos ar savu sākotnēji bēdīgo pieredzi, lai neuzkāptu arī Jūs uz tā paša grābekļa.

 
Uzdevums bija sameklē sistēmu, ar ko varētu apskaņot mājas ballītes, nu tā līdz 50 cilvēkiem, vienmēr kaut kur meklēt nav baigi jauki vai izlīdzēties ar mājas sistēmu, kura tam nav paredzēta. 
 
1) Sākotnēji spontāni tika iepirkts Electro Voice ELX112 un SB122 komplekts ar 2 amp un DCX2496, likās kārtīga medus maize, līdz neieslēdzu :D Tad nu bija skaidrs, ka topi ar tādu jūtību un subi uz 12" nav nopietni. Topu augšas bija šausmīgas, ar proci šo to varēja pielabot, bet kopaina joprojām bija bēdīga!
 
Paralēli visam krājās dusmas uz pasīvo komplektu un tā neērtumu, 4 skandas divi amp ar rack kastēm un vadu maisssss.
 
2) Tad pie veiksmīga deal tika nomainīti topi uz aktīvajiem DB basic 100, jauda maza, bet toties kā skanēja, laikam jau pateicoties, ka made in italy virsū bija! 
 
3) Tā kā subu skanējums sākās tikai no kādiem 70-80Hz, jo spējīgāki tie nebija, tad to ērtais izmērs tos neglāba no pārdošanas.
 
4) Biju palicis uz 90w topiem :D Tos arī nopārdevu, nebija lietojami bez subja. Paralēli visam tam galvā jaucās dažādas idejas, ka būtu jāpaņem topi, ko var arī izmantot bez subja, tad nu iegrābu DB cromo 15+, 600w katram, 15", +- skan kā meklēju, bet atkal izmērs netipiski milzīgs, divu iepriekšējo topu izmērā.
 
5) Laiks bija pienācis meklēt arī subu, no gatavajiem nekas nelikās derīgs, ja bija ērti un laba izmēra, tad neskanēja, vai otrādi, mega lieli, 50+ kg.
 
Ar Kevinu saruna jau iepriekš bija iesākta, par to, ka es varētu nogatavoties PA subim, bet pa šo laiku biju atmetis ideju par pasīvo, nah tādu!!! Apspriežoties ar Kevinu savilkām galvenās līnijas: aktīvais, neliela kaste un kompromisss starp ātru un boom boom tipu!
 
Nu subis ir nonācis manās rokās, nostrādāts pa smuko, viss kā vajag, izmēri līdz mm kā runāts. Pa smuko, ietestēt gan esmu paspējis kārtīgi, tomēr 5 stāvu mājā vairāk griezt ir bīstami manai veselībai(kaimiņi). Skan kā gribēju, pat teiktu vairāk uz SQ pusi velk. 
 
Topi DB Technologies Cromo 15+ ir pieejami, ja kādu interesē, laba manta, ja esi liels vīrs :)
 
Labs basshead 2.1 komplekts tika uzkrauts testam, dažas bildes + video, nav baigi skaļi, iekš video ap 100dB, lai kaimiņus stipri netraucētu!
 
mwaoc8ipp9axqgtr8vc2.jpg
0aqvjeisvjwfsqxrh7dh.jpg
j82zb5pj8nqsl7vf1y7r.jpg
bio5l446jfm289es1b3v.jpg
 
 
Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ļoti glīti. Pieņemu, ka tiem elektrovoisiem pastiprinātājs nepatika, nav viņas tik sliktas.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

par cik biedrs veelas, ielieku veel paaris bildes

subs.sized.jpg?1433062172

 

subs2.sized.jpg?1433062250

 

Nonname --- nu, ko var gribeet no videeja liimenja 12 '' --- pro 12'' pamataa neviens nespeelee zem 70hz un ja speelee, tad juutiiba ir saliidzinoshi maza ... tur ar pastiprinaataaju sakars --- nekaads .... vienkārši pilsonim Kaspars12 ir taakaa biku savas veelmes attieciibaa uz skaneejumu tpc arii taada izveele

Link to comment
Share on other sites

Sgt. Pepper

Super! :)

 

Lai labi skan!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Es vairāk par tām augšām, skaidrs ka par to ciparu nekāda medusmaize nav, bet nav jau arī tik traki. Man ir vienas b&o plauktinieces, kuras ar jamahas d klasi skan vienkārši briesmīgi, kurpretīm ar vecu marancu viss tur kārtībā. Ok, tie sadzīves dzelži, bet likumi jau visiem vienādi :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pastiprinātājus izslēdzu, jo tie bija dažādi pamēģināti, gan img sta1000, sta1400, rmx2450 un plx1602.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Izskatās, ka Kevins uz izķeršanu drīz būs! Foršs bubinātājs sanācis - es pat baidos, kādu ta manam būcenim vajag, ja šitādu dzenā dzīvoklī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nē, nē, neesmu slikatais kaimiņš, tas tikai pirmais ieslēgšanas tests, tas nav home subis pie datora :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

frontu ierobežo no apakšas, crosa punktu korektu tur, fāzi gan nebija nepieciešamība koriģēt.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nekas, nekas, tagad varēs pirkt gandrīz viens pīpis ko - t.c.electronic, midas, tannoy, viss patiesībā būs bēringer :mrgreen:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...