Jump to content

mobtel ar symbian plusi?


Recommended Posts

Guest noname

tam oxygen managerim bij mazliet jāpačakarējās, lai būtu savienojums, noteikti startup'ā jāatrubī visi citi telefona monitori (tavā gadījumā nokias dzimtais) un protams telefonā pašā jāuzinstalē tas oxygen monitors, manam telefonam vēl bija infrasarkanais savienojums jāpārslēdz no modem uz pc-connect. un diezin vai priekš symbian būs kas labāks par oxygen, kas manuprāt ir ļoti ērts tūlis

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju progrmamu Phonemaneger no www.mobileaction.com vai nu arii iznjemu mmc karti vienkarshi ielieku karshu lasiitaajaa un sakopeeju visu ko gribu. Taa darot tas viss notiek 100x aatraak kaa caur Irda kabeli, kas ir manaa riiciibaa... Phonemaneger principaa izmantoju, kad gribu redigjeet telefona graamatu vai veel sho to...

Link to comment
Share on other sites

jaaa,oxygens rullee.diemzheel man taa arii neizdevaas pierubiit sho tel.

2 BoondS: gribeetos redigjeet arii kontaktus,citaadi ar to lasiitaaju var dariit vienu,ar kaadu progu ko citu ...

gribeetos visu vienaa.jaapameegjina buus tas Phonemaneger ...

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju progrmamu Phonemaneger no www.mobileaction.com ...

Tevis noraadiitajaa lapaa,to progrmamu neatradu ...

laikam nemaaku mekleet ...

Link to comment
Share on other sites

bluuutuuc man ir ...

bet kad instaleeju drverus tad neparaadaas mans tel.modelis.

ko iesaki?

drivers.JPG

Link to comment
Share on other sites

hmm driverus jau atsevishkji vajag novilkt, tur ir instalaacijas fails...Ja nepiedavaa izveeleeties tavu telef pashu programmu instaleejot noradi kaadu citu iespeejams ka darbosies...

Link to comment
Share on other sites

es te taa,lasot epasauli,iedomaajos - vai ir iespeejams SKYPE ieksh mob.telefona ar symbian ...

parakaajos pa googli,bet taakaa neesmu draugos ar anglju valodu tad neko praatiigaaku par diskusijaaam,vajag vai nevajag,neatradu.

ko Juus variet teikt shinii sakaraa?

Link to comment
Share on other sites

starp citu ir taada lapa par smartphones:

http://www.smartphones.lv/

un lapaa ir arii forums:

Forums

pagaidaam gan maz apmekleets,taapeec piedaavaaju visiem interesentiem sho situaaciju labot.

shii lapa Latvijas internetaa cik saprotu pagaidaam ir savaa zinjaa unikaala jo ir taada vieniigaa ...

smartphonji paliek arvien populaaraaki mobilo telefonu lietotaaju viduu,

taapeec laipni aicinaati uz sakariigaam diskusijaam par un ap.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Neziniitis

skype uz series 60 telefoniem ir ! dabuuju ieksh www.my-symbian.com ! tik trialware k.kaada :| darbojas caur datora ar bluetooth ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...