Jump to content

mobtel ar symbian plusi?


Recommended Posts

haj!

es te meegjinu saprast ar ko atshkjiras telefoni bez symbian,no taadiem kam ir taada.

respektiivi,ko es kaa tel lietotaajs ieguutu no taa ja man buutu mobilais ar symbian OS?

nu ja runaajam konkreetaak tad ko es ieguutu un ko zaudeetu ja nomainiitu savu 6230 pret 6630.

P.S. nevaru saprast ... it kaa jau tai 6230 nav nekaadas vainas,bet gribeetos kauko savaadaaku.

bija doma par samsung D500,bet nu nee ... Nokia rullee.

un uz 6230i veel jaagaida ... mosh pameegjinaat ar symbian?!

paldies jau ieprieksh visiem,bet it sevishkji tiem kas lieki nespamos.

Link to comment
Share on other sites

Telefoni ar symbian ir nosacīti tas pats, kas pc ar windows. Visi windows softi ir lietojami win vidē. Tāpat ir ar symbianu. Tā ir platforma. Vecie foņi tomēr grupējās atsevišķās grupiņās. Softi starp tiem diez ko savietojami nebija.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs.

bet kaa tas tieshi atsaucas praktiski?

no kas tikai kaukaadas fckin speeliites labaakas var speeleet vai ...

ja taa tad nafig vinju.

redz ja lietotaaji atsauktos kaapeec tieshi telefonu ar symb. izveeleejushies ....

Link to comment
Share on other sites

taakaa liidz tam lietoju n3510i - tad uzskatu ka tas mobzis bija kudi labaaks par sho smaartfonja meeslu

paldies par viedokli.

Link to comment
Share on other sites

shodien bodee paspaidiiju n6630.

nepatika.

1) tikai 65000 kraasas.

2) neerti tureet rokaa.

3) taa arii neatklaaju prieksh sevis symbian lietderiibu.

turpat arii patesteeju samsung D500.nu vechi ekraans vienkaarshi - ljoti labs!!! varbuut noriskeet un panjemt tomeer samsungu ...?

 

P.S. biju elkor alfa centraa.un kas mani tieshaam patiikami paarsteidza ,taa ir paardeveeju profesionalitaate.ljoti zinoshi un pieklaajiigi.

bija meitene un puisis ,diemzheel neatceros vaardus(nepieveersu uzmaniibu).

Link to comment
Share on other sites

overclocker

Vai ir iespeejams bez opereetajsisteemas paarinsteleeshanas piesaistiit latvieshu valodu Nokia 6600 ??

Link to comment
Share on other sites

overclocker

Njaa tam samsungam kaa jaunaakai Mac Os sisteemai ikonas lec laukaa!

Link to comment
Share on other sites

overclocker

Diemzeel shim indiviidam NAV latvieshu valodas :roll:

Link to comment
Share on other sites

shodien bodee paspaidiiju n6630.

nepatika.

1) tikai 65000 kraasas.

2) neerti tureet rokaa.

3) taa arii neatklaaju prieksh sevis symbian lietderiibu.

turpat arii patesteeju samsung D500.nu vechi ekraans vienkaarshi - ljoti labs!!! varbuut noriskeet un panjemt tomeer samsungu ...?

 

P.S. biju elkor alfa centraa.un kas mani tieshaam patiikami paarsteidza ,taa ir paardeveeju profesionalitaate.ljoti zinoshi un pieklaajiigi.

bija meitene un puisis ,diemzheel neatceros vaardus(nepieveersu uzmaniibu).

 

varbuut tomer pagaidi..driiz latvijaa paraadiiises taadi monstri kaa SE k750, W800 un samsung D600 SE kraasas tik pat labs kaa d500 buus.. vispaar iesaku paskatiites taada lapaa kaa www.gsmarena.com baigi labaa, visi jaunaakie mobilo modelji aprakstiiti utt...

Link to comment
Share on other sites

ooo tnks! nezinaaju sho lapu ...

es taac nenormaali nepacietiigs esu ...

beerniibaa ar koka rotaljlietaam speeleejos tagad kad pac pelnu gribu visu un uzreiz.

P.S. scotu viskiju tomeer var iedzert ja kaartiigi atshkjaida!

Link to comment
Share on other sites

starp citu tie atbiidaamie telefoni ir baigi eertie un progresiivie..pats lietoju samsung E630..pirku delj taa ka baigi patik un ljoti maiznsh bija, kaa arii uztur lielaako dalju no fiichaam ko gribeeju...

Link to comment
Share on other sites

shodien bodee paspaidiiju n6630.

nepatika.

1) tikai 65000 kraasas.

 

Padalies noslēpumā, kā Tu bodē, turot rokās aparātu, vari noteikt, vai šim ir 65000 krāsu vai 72000 krāsu?

 

P.S. Ja ekrāna izmēri ir 100x100, tad ekrāna ietilpība ir tikai 10 000 punktu, un visas krāsas šajā ekrānā pat neietipst.

Link to comment
Share on other sites

nu godiigi sakot tikai esu lasiijis par to kraasu daudzumu ...

bet saliidzinaat D50 un Nokia 6630 ekraanus kraasu zinjaa nevar

Link to comment
Share on other sites

daudz ko jau nosaka arii kraasu spilgtums....

Link to comment
Share on other sites

varbuut tomer pagaidi..driiz latvijaa paraadiiises taadi monstri kaa SE k750, W800 un samsung D600 SE kraasas tik pat labs kaa d500 buus.. vispaar iesaku paskatiites taada lapaa kaa www.gsmarena.com baigi labaa, visi jaunaakie mobilo modelji aprakstiiti utt... es tos phonus gaidu pirkstos kozzzdams... :twisted: (ceru ka nebuus cena kaa d500)

Link to comment
Share on other sites

varbuut tomer pagaidi..driiz latvijaa paraadiiises taadi monstri kaa SE k750, W800 un samsung D600 SE kraasas tik pat labs kaa d500 buus.. vispaar iesaku paskatiites taada lapaa kaa www.gsmarena.com baigi labaa, visi jaunaakie mobilo modelji aprakstiiti utt...

es tos phonus gaidu pirkstos kozzzdams...

 

Starp citu redzeeju to SE W800, ka viens ss.lv paardod atvestu no Krievijas...bija ielicis arii latvieshu valodu un garantiju arii soliija..cena tikai taada smuka bija- 460 LS

Starp citu next apskataa vienaa laisiju, ka cena buushsot 800 ls, bet nu tas jau bija paaraka paarspiileti rakstiits...

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

pac lietoju Nokia6600, esmu apmierinaats... aiz garlaiciibas... var pachakareet kaadu nesen uzlikto progu vai netaa paseedeet (ekraana izmeram IR noziime).... savadaak ... telefons kaa telefons!

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau taa lieta ka nezinu visus siikumus ...

es iegaaju bodee un saliidzinaaju divus tel:

Nokia 6630

un

Samsung D500.

taadas virspuseejas apskates rezultaataa secinaaju ka Samsung ir smukaaks un eertaaks par Nokia.

lai arii cik man to saapiigi buutu atziit .... FCK!

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau taa lieta ka nezinu visus siikumus ...

es iegaaju bodee un saliidzinaaju divus tel:  

Nokia 6630  

un

Samsung D500.

taadas virspuseejas apskates rezultaataa secinaaju ka Samsung ir smukaaks un eertaaks par Nokia.

lai arii cik man to saapiigi buutu atziit .... FCK!

 

nu ja gribi nokia tad gaidi 6230i ar visiem uzlabojumiem kopaa...

Link to comment
Share on other sites

Starp citu redzeeju to SE W800, ka viens ss.lv paardod atvestu no Krievijas...bija ielicis arii latvieshu valodu un garantiju arii soliija..cena tikai taada smuka bija- 460 LS

Starp citu next apskataa vienaa laisiju, ka cena buushsot 800 ls, bet nu tas jau bija paaraka paarspiileti rakstiits... es pa googli rakaajos bet cenu SE k750 neredzeeju, varbuut neesi kaut kur redzeejis? 300Ls jau man buutu par traku... :?

Link to comment
Share on other sites

domaaju ka tas k750 internetveikalos maksaas peec taptuveni meenesha kad buus paraadijies kaadus 250 Ls...bet tas taa..tikai mans subjektiivi provizoriskais mineejums...

Link to comment
Share on other sites

Variet mani uzskatīt par slimu ar telefoniem, bet ar nepacietību gaidu Nokia 6680 ! tb pāriet no 6600 uz šo.

Link to comment
Share on other sites

Variet mani uzskatīt par slimu ar telefoniem, bet ar nepacietību gaidu Nokia 6680 ! tb pāriet no 6600 uz šo.

 

nu nu kaada jega tagad maksaat savus 150ls pa virsu par 3G foni , kad buus 3G visaa latvijaa (un baltijaa)tad varees domaat par taadu

Link to comment
Share on other sites

6600 un 6630 vieniigaa reaalaa atshkiriba ir MMC sprauzas no saaniem kas ir loti patiikami un 6630 atbalsta EDGE , paarejais ir pupu mizas

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

6630 ir arii aatrdarbiigaaks, ar jaunaaku OP.Sisteemu...

 

Un veel ir siikumi!

Link to comment
Share on other sites

6630 ir arii aatrdarbiigaaks, ar jaunaaku OP.Sisteemu...

 

Un veel ir siikumi!

hmm kas ir OP :shock:
Link to comment
Share on other sites

sawu 6600 negribi pardot :?:

 

pag kad vēl un pa cik ienāks 6680 noķe ... :) , tad jau nebūs tev tās intereses :)

Link to comment
Share on other sites

6630 ir arii aatrdarbiigaaks, ar jaunaaku OP.Sisteemu...

 

Un veel ir siikumi!

 

 

tas viss ir pupu mizas , ko tu taisies dariit ar to phoni ka tev vajag nezeeliigo aatrumu , gribi atrumu nem n6310i

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

sen te neesam padiskuteejushi ...

iisumaa taa.

nopirku to D500.palietoju un nevajadzeeja daudz laika lai saprastu ka samsungi ir labi ,bet ne prieksh manis ... :(

D500 atdevu sievai (vinjai jau daudzus gadus ir samsung sgh-620) un pats sev panjeemu 6681 NOKIA.

nu ... teikshu ka ir kaukaa jociigi.

telefons it kaa ,bet tomeer daudz kas nav taa kaa ierasti ...

pagaidaam sajuusmaa neesmu.bet arii viilies ne.

P.S. kur vareetu palasiities par Symbian telefoniem latvieshu vai krievu valodaa? iisti nemaaku taas fishkas izmantot veel ...

Link to comment
Share on other sites

es nopirku aizvakar Nokia6230i un esmu ljoti apmierinaats atkal, pirmstam arii bija doma par kaadu, kas darbojas uz symbian, bet tomeer izshkjiiros par labu 6230i un esmu ljoti ljoti apmierinaats, jo saliidzinot ar 6230 ir juutams ljoti liels progress...

Link to comment
Share on other sites

kasparsss

Pats es lietoju Nokia 7600 viss kaa vajag vieniigi vajadzeetu MMC kartes atbalstu bet taa telefons Ok nav ne vainas baterija pat tur 3,5 dienas !!!

Link to comment
Share on other sites

es nopirku aizvakar Nokia6230i un esmu ljoti apmierinaats atkal, pirmstam arii bija doma par kaadu, kas darbojas uz symbian, bet tomeer izshkjiiros par labu 6230i un esmu ljoti ljoti apmierinaats, jo saliidzinot ar 6230 ir juutams ljoti liels progress...

 

Cik reizes pirmajā diennaktī uzkārās?

Man zināms lietotājs 6230i 1. dienā uzkāra 8 reizes.

Link to comment
Share on other sites

1) tikai 65000 kraasas.

tu uz taa mazaa ekraana pat 5000 kraasas neizshkjirsi.

nav starpiiba kraasaas manam T610 ar 65000 kraasaam, no drauga n-gage ar 4000 kraasaam.

nu nav

taads pat reklaamas triks kaa fotoaparaatu mehapikselji.

pat 3mpixelji ir vairaak kaa tu speej saredzeet.

Link to comment
Share on other sites

To VIL: patiesiibaa nevienu reizi nav uzkaaries...ne lietojot kameru, ne uznjemot video...biju lietojis 6230 un tai biezhi restarteejaas telefons kameru lietojot, bet nu sho triis dienu laikaa 6230i telefonam nav bijushas nekaadas paziimes par uzkaarshanos..viss straadaa ljoti aatri un preciizi...

Link to comment
Share on other sites

To VIL: patiesiibaa nevienu reizi nav uzkaaries...ne lietojot kameru, ne uznjemot video...biju lietojis 6230 un tai biezhi restarteejaas telefons kameru lietojot, bet nu sho triis dienu laikaa 6230i telefonam nav bijushas nekaadas paziimes par uzkaarshanos..viss straadaa ljoti aatri un preciizi...

 

Es domāju uzkāršanos uz klasiskām funkcijām zvana sākšanu un beigšanu. Ja nemaldos, tad vājā vieta bija sarkanā klausule, ja zvana, bet otrs neceļ.

Link to comment
Share on other sites

TO VIL: nee taadas uzkaarshanaas veicot zvanus vai citas klasisikaas darbiibas ar telefonu nav noveerotas un kaa jau teicu uzkaarshanaas paziimesm vispaar nev noveerotas ne pie vienas darbiibas...fotokamera arii ljoti kvalitatiiva ir... Te var , ja kaadam interesee apskatiities bildes kaadas sanaak focheejot ar sho telefonu: http://foto.inbox.lv/madars%7Ed/Nokia6230i

 

Skanjas kvalitaate arii ir vienkaarshi prefekta...muuziku var klausiities nepievienojot austijas un skanja buus liidzvertiiga magnetefona radiitai skanjai...Runaajot par ekraanu taa kvalitaate ir vismaz 10 reizes labaaka kaa 6230 nokia...

Link to comment
Share on other sites

starp citu,kaadus Juus softus lietojiet uz PC lai redigjeetu telefonu?

manaa gadiijumaa vairaak interese ir par NOKIA,logjiski,bet gan jau var daliities arii sakaraa ar citiem modeljiem/brendiem.

piemeeram,es pameegjinaaju oxygen prieksh symbian,bet nezkaapeec nevaru sakonekteet caur bluethoot ... :~(

nokias menegeris kontakteejas un shancee,bet oxygen nee ..

nu tad kaa sastaav ar sho lietu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...