Jump to content

Monitors+USB... Nafig?


GedroX
 Share

Recommended Posts

Nevaru atkost. =] Kādam nolūkam monitoriem ir USB spraudņi? Lai ģeometriju un citu nevesalīgu šņagu varētu mainīt caur datoru, vai?

Link to comment
Share on other sites

Nu... es savam datoram aizvakar aizspraudu pēdējo brīvo aizmugures USB caurumu. Nebūtu priekšā vēl viens, teiktu, ka jāmeklē USB hubs.

Link to comment
Share on other sites

Nee, lai monitoru izmantotu, kaa flash draivu.

Hahaha. :evil:

Link to comment
Share on other sites

lai nebuutu jaaraapo zem galda un jaalien aiz keisa kad savajagaas piekonektet Flash draivu vai fochiku.

Link to comment
Share on other sites

ņu man kompim bija 4xUSB. Visu laiku nācās kaut ko raut laukā, mainīt. tagad, kad monim ir 4 lieki USB - viss ir kārtībā :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bet viņi visi protams aizmugurē, ne?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet viņi visi protams aizmugurē, ne?

 

Skarbs jautājums: kaut arī dzīvo zeļļu kojās, Tu taču neesi fizmats?

Link to comment
Share on other sites

Skarbs jautājums: kaut arī dzīvo zeļļu kojās, Tu taču neesi fizmats?

Skarba atbilde: ESMU! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dazjaadiem monitoriem dazjaadi. Maneejam Samsung 757NF, piemeeram, USB tiek lietots, lai patiesi caur datoru visu piereguleetu. No vienas puses patiesi lieka ekstra, no otras puses - taa reguleeshana caur datoru ir DAUDZ vieglaaka & eertaaka nekaa caur prieksheejo paneliiti.

 

Tachu taa ir retiem monitoriem. Paarsvaraa ir USB HUBi iekshaa. Nu, par tiem jau teica - tas ir eertiibai. Nav jaalien zem galda, ir vairaak piesleegumvietu, razjotaajs var lielaaku pikji nokaast par sho siikumu u.t.t. Tiesa - dazjiem leetaakajiem monitoriem no tiem USB HUBiem nav jeegas. :( Taa tas ir, piemeeram, ar LG F700P - es nezinu, kas tur iet, ja piesprauzj (varbuut pele), bet par USB IrDA pasaka, ka nepietiekot straavas. :evil:

 

Nuja. Palika skaidraaks? :D

Link to comment
Share on other sites

Dazjaadiem monitoriem dazjaadi. Maneejam Samsung 757NF, piemeeram, USB tiek lietots, lai patiesi caur datoru visu piereguleetu. No vienas puses patiesi lieka ekstra, no otras puses - taa reguleeshana caur datoru ir DAUDZ vieglaaka & eertaaka nekaa caur prieksheejo paneliiti.

 

Tachu taa ir retiem monitoriem. Paarsvaraa ir USB HUBi iekshaa. Nu, par tiem jau teica - tas ir eertiibai. Nav jaalien zem galda, ir vairaak piesleegumvietu, razjotaajs var lielaaku pikji nokaast par sho siikumu u.t.t. Tiesa - dazjiem leetaakajiem monitoriem no tiem USB HUBiem nav jeegas. :( Taa tas ir, piemeeram, ar LG F700P - es nezinu, kas tur iet, ja piesprauzj (varbuut pele), bet par USB IrDA pasaka, ka nepietiekot straavas. :evil:

 

Nuja. Palika skaidraaks? :D

 

Paaaldies!!! Beidzot izsmeļoša un sakarīga atbilde! Respect! :D

Link to comment
Share on other sites

Dazjaadiem monitoriem dazjaadi. Maneejam Samsung 757NF, piemeeram, USB tiek lietots, lai patiesi caur datoru visu piereguleetu. No vienas puses patiesi lieka ekstra, no otras puses - taa reguleeshana caur datoru ir DAUDZ vieglaaka & eertaaka nekaa caur prieksheejo paneliiti.

 

Tachu taa ir retiem monitoriem. Paarsvaraa ir USB HUBi iekshaa. Nu, par tiem jau teica - tas ir eertiibai. Nav jaalien zem galda, ir vairaak piesleegumvietu, razjotaajs var lielaaku pikji nokaast par sho siikumu u.t.t. Tiesa - dazjiem leetaakajiem monitoriem no tiem USB HUBiem nav jeegas. :( Taa tas ir, piemeeram, ar LG F700P - es nezinu, kas tur iet, ja piesprauzj (varbuut pele), bet par USB IrDA pasaka, ka nepietiekot straavas. :evil:

 

Nuja. Palika skaidraaks? :D

 

Paaaldies!!! Beidzot izsmeļoša un sakarīga atbilde! Respect! :D

 

BS

Pašam stāv blakus istabā 720P. Nekam strāva nepietrūkst!

Link to comment
Share on other sites

Nu, tad Tev ir noveicies! Apskauzju tevi! :(

 

Man ir 2 gab F700P bijushi, nevienam tas IrDA negaaja. Pa tiesho pie USB porta viss iet griezdamies! Btw - tas, ka pietruuka straavas nav mans izdomaajums, to WinXP nolamaajaas. Vot. :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...