Jump to content

Volvo V40 līdz 2004


pusnakts
 Share

Recommended Posts

bmw heiterus ir izdomājuši bmw īpašnieki. kuriem paranoiski šķiet, ka visi viņiem pievērš uzmanību...

Link to comment
Share on other sites

Kaut tā būtu, bet tā diemžēl nav, un man nav jāstāsta ko raksta prese un ko runā tautās, nevajag rakstīt muļķības rakstīšanas pēc liet. kurmis, ok?

Link to comment
Share on other sites

Neienīst jau marku, bet gan idiotus, kas ar tiem pārvietojas, it sevišķi veco bmw šrotu īpašniekus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Robs, es neesmu heiteris, nevajag jau tik ļoti demonstrēt savu iztēli. Konkrētajā gadījumā tas arī bija dzēris bembists ar kretīna attieksmi. Ir sanākušas vairākas vārdu apmaiņas ar visādiem bembistiem. Reiz pat viens mani apdzina un nobloķēja ceļu, jo es viņu nepalaidu krustojumā. Pēc tālākajām darbībām varēja nojaust, ka džekam uz kašķi velk, līdz saprata, ka es tomēr esmu palielāka kalibra un pat ar savu bembi viņš ir mazs, lecīgs sūdiņš. Tas, protams, bija konkrēts gadījums, nevis kā jūtīgajam Robam šķiet, ka es saku "visi bembisti idioti".

Personīgi pazīstu vairākus kvēlus BMW fanus, kas citas markas auto iegādi pat neapsver, bet gan braukšanas kultūrā, gan citās jomās ir lieliski sabiedrības locekļi.

Link to comment
Share on other sites

@ kurmis  Nu un ko heito? Brauc ar savu jauno astra h kā atsaldēts un būsi atriebies, kā tas ir jau bijis, un esmu jau nofilmējis. Laikam esi jauniņais uz ceļa, jo mani jau x5 un pārējie dzen jau sen kā stāvošu, neheito nemotorus.

@ Vito Ventura   ''Nevar prasīt lai visi to saprot, naivais ku kū'' Tas citāds no menueta, jeb saproti kā gribi, ka heiteri paliek heiteri, nekas personisks un es kā bembists ar nemotoru to esmu izjutis daudzkārt, jo idiotu pilni ceļi. Vēlu tev veiksmi saprast, nevis heitot..

Kā jau rakstīju, auto ir transportlīdzeklis, nevis veids, kā heitot un izrādīties.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Auto ir veids kā kompleksainiem cilvēkiem sev pievērst lielu uzmanību, jo skatītāju uz ceļa daudz. Vecu bmw gadījumā, kas visbiežāk arī ir "triku" veicēji uz ceļiem, problēma ir tajā, ka liela jauda iegūstama par mazu naudu. Lūk šī kombinācija arī ir visu problēmu sakne.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

problēma ir tajā, ka liela jauda iegūstama par mazu naudu

Tas nav galvenais iemesls, jo to piedavā arī citi.

Volvo 850 T-5 jeb 2,3l 20V Turbo benzīns ar 225ZS:

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/850/cekpo.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/850/eexpd.html

Volvo V70 AWD 2,5l 20V Turbo benzīns ar 193ZS:

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/v70/bdbble.html

 

BMW viņi izvēlas ne tikai dēļ tā, ka jaudīgs, lēts un normāls ražotājs, bet arī dēļ tā, ka tam ir aizmugures piedziņa un tas ir zems asfalta auto ar agresīvu dizainu.

Link to comment
Share on other sites

Jauda + priekšpiedziņa nav variants, tas nu ir skaidrs, tāpēc īsie krāni jāgarina ar konkrēto marku...

Link to comment
Share on other sites

Jauda + priekšpiedziņa nav variants, tas nu ir skaidrs, tāpēc īsie krāni jāgarina ar konkrēto marku...

Tak beidz heitot, apnīk jau. Būs vieglāk dzīvot, ja neskaudīsi.
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Robs, tu vienkārši esi kārtējais tirliņš, kas galvā ieņēmis savu un jebkādu citu realitāti nespēj pieņemt. Tev izskaidroju, ka neesmu heiteris, bet tu tikai mal savu. Auns.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Robs, jāskauž veci šroti? Kaut kā tu pārvērtē sabiedrības uzmanību savā virzienā.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Ne tikai powers, vai izskats. Vadāmība BMW ir lieliska, klusums salonā, arī build quality kā tāda un inženiertehniskie risinājumi dzinējos, piekarē, izsvarojumā. Tādēļ arī cilvēki negrib no veciem bembjiem pārkāpt jaunos Kiā un hjindajos.

 

Protams, uzturēt tādu auto labā kārtībā maksā labu naudu. Nomainīt amortiņus 15 gadus vecam 5er ar M-tech piekari maksā pusi no tā auto vērtības. Pārlasīt bukses piekarē - ceturto daļu no mašīnas cenas. Tādēļ arī 70% no piedāvājuma ss.lv ir skumji šroti. 

Link to comment
Share on other sites

@Robs, jāskauž veci šroti? Kaut kā tu pārvērtē sabiedrības uzmanību savā virzienā.

Pirms runā par šrotiem, atrādi savējo. Redzu tev viedoklis viens par visiem. Un tā ir, kā Smii saka, kaut vai, labi uzturēts e36 būs labs un negribēsies pārsēsties. Kaut vai e39, ja nenojāts, komforts lielāks kā šā gada dacia duster. Bet heiteri to nezin, viņiem jāheito, nav laika domāt.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Ir dažādi auto un ir dažādi to īpašnieki, ir dažāda autoīpašnieku filozofija. Vienam auto vajag tikai lielpilsētā pārvietot savu pakaļu, otram vajag uz laukiem visu famīliju un sievasmāti arī aizgādāt, trešajam meiteņu priekšā paspīdēt, ceturtajam darba vajadzībām dažādas lietas pārvietot, piektajam izbaudīt komfortu un dzinēja jaudu.

Un tā var turpināt ļoti ilgi.

Katram īpašniekam sava auto izvēles filozofija un kritēriji, tā ka nav ko pārmest otram, vai arī "gudri" pamācīt, ko iegādāties.

Un vēl nedrīkst aizmirst to, ka ļoti daudz ko nosaka arī īpašnieka maka biezums...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tikko secināju, ka man gandrīz nav bijušas vienas markas auto. Tas no padsmit mašīnām ar ko ir bijusi darīšana. Izņemot Alfa Romeo. Tās man bija 4. Pēc kārtas. Dažādas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...